Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 17 marca 2022, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WRAŻLIWE OSOBY NIECH NIE CZYTAJĄ

    Dziewczyny jesteście w grupie na fejsie „rodzę na polnej”? Ostatni post to jakaś tragedia, jestem przerażona i jest mi bardzo przykro, ze takie sytuacje spotykają młode mamy, którymi targają emocje i hormony. Niektóre rodzą po raz pierwszy i wszystko jest dla nich nowe. Położna to zawód, który powinien charakteryzować się empatia 😔

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 17 marca 2022, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    WRAŻLIWE OSOBY NIECH NIE CZYTAJĄ

    Dziewczyny jesteście w grupie na fejsie „rodzę na polnej”? Ostatni post to jakaś tragedia, jestem przerażona i jest mi bardzo przykro, ze takie sytuacje spotykają młode mamy, którymi targają emocje i hormony. Niektóre rodzą po raz pierwszy i wszystko jest dla nich nowe. Położna to zawód, który powinien charakteryzować się empatia 😔

    Jestem, ten oddział akurat często ma bardzo słabe opinie, wiadomo żadne usprawiedliwienie,i niestety w każdym szpitalu takie sytuacje mają miejsce 😔 ja po porodzie byłam w klinice zdrowia matki i dziecka, opieka była dobra, tylko jak leżałam z pacjentkami od lekarzy z tego oddziału w ciąży, to nie miały pobieranych posiewów 🙄

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 17 marca 2022, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dzieki, wolałam dopytać niż się zdziwić 🙈 też bym chciała odstawić anty ale jednak się boję że to może się skończyć ciążą, a jeszcze nie jestem gotowa na drugą 🤷‍♂️

    U mnie na początku to był szok, kilka dni przepłakałam, ale teraz już jest radość,udało mi się wbić do doktora 🙂

    ***Sikorka***, Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 17 marca 2022, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Między 11 a 12 tc, już dokładnie nie pamiętam

    Dzięki to cierpliwie czekam 🙂

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 18 marca 2022, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    WRAŻLIWE OSOBY NIECH NIE CZYTAJĄ

    Dziewczyny jesteście w grupie na fejsie „rodzę na polnej”? Ostatni post to jakaś tragedia, jestem przerażona i jest mi bardzo przykro, ze takie sytuacje spotykają młode mamy, którymi targają emocje i hormony. Niektóre rodzą po raz pierwszy i wszystko jest dla nich nowe. Położna to zawód, który powinien charakteryzować się empatia 😔

    Jestem, podczytuje od czasu do czasu, ale damy radę 💪💪 i cieszę się, że nadal się trzymacie jeszcze tylko trochę nam zostało 🐣🐣🐣🐣

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 18 marca 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem na tej grupie i też... Po porodzie trafiłam na P3 :/
    Ciężko mi się wypowiadać bo w trakcie starań byłam częstym bywalcem Polnej i miałam do czynienia z przeróżnymi sytuacjami i osobami i pomimo że jestem ultrawrazliwa osoba to poprostu wiedziałam i liczyłam się zawsze z tym że nie ja pierwsza I ostatnia zostanę tak potraktowana. Przyznaje ze padają tam na oddziale w kierunku matek chamskie teksty w stylu "miałaś 9mcy żeby się tego nauczyć" itp. Nic jednak nie przebije tego że gdyby nie moje wewnętrzne przeczucie ze wymiotowanie krwią przez moją córkę 8h po porodzie nie jest normalne mogłabym przez te pielęgniarki stracić dziecko i tego im nigdy nie wybaczę. Jedna mnie olała, druga mówiła że to normalne, dopiero trzecia wezwała neanotologa i tak zaczął się koszmar. Na tym oddziale matki bez dziecka przy sobie są jak duchy mimo że nadal zajmują łóżko. Nikt ich nie bada, nie pyta o nic, nic nie sprawdza I o niczym nie informuje. Padają tylko testy"a pani? A niee, Pani dziecko jest na pośredniej". Przykre to, mimo strachu, stresu warto jednak reagować. Ja zwróciłam im kilka razy uwagę, niestety nie napisałam skargi bo byłam w fatalnym stanie psychicznie. Warto też pytać je o imię kiedy przesadzają, to działa od razu, polecam. A najbardziej życzę żebyście trafiły na anioły 🧡

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 18 marca 2022, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni jak tam córeczka?

    Na Polnej czasem trzeba walczyć o swoje imię bać się, w sumienie mam i więcej do napisania więcej niż Dzoni, u mnie podczas pierwszej cc anastezjolog miała jakieś ale do mojego cc, dr Brazert miał z nią parę wymian zdań codo zasadności mojego cc.

    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki abyście bezpiecznie urodziny i miały zdrowe maluszki przy sobie ☺️

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 18 marca 2022, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Też jestem na tej grupie i też... Po porodzie trafiłam na P3 :/
    Ciężko mi się wypowiadać bo w trakcie starań byłam częstym bywalcem Polnej i miałam do czynienia z przeróżnymi sytuacjami i osobami i pomimo że jestem ultrawrazliwa osoba to poprostu wiedziałam i liczyłam się zawsze z tym że nie ja pierwsza I ostatnia zostanę tak potraktowana. Przyznaje ze padają tam na oddziale w kierunku matek chamskie teksty w stylu "miałaś 9mcy żeby się tego nauczyć" itp. Nic jednak nie przebije tego że gdyby nie moje wewnętrzne przeczucie ze wymiotowanie krwią przez moją córkę 8h po porodzie nie jest normalne mogłabym przez te pielęgniarki stracić dziecko i tego im nigdy nie wybaczę. Jedna mnie olała, druga mówiła że to normalne, dopiero trzecia wezwała neanotologa i tak zaczął się koszmar. Na tym oddziale matki bez dziecka przy sobie są jak duchy mimo że nadal zajmują łóżko. Nikt ich nie bada, nie pyta o nic, nic nie sprawdza I o niczym nie informuje. Padają tylko testy"a pani? A niee, Pani dziecko jest na pośredniej". Przykre to, mimo strachu, stresu warto jednak reagować. Ja zwróciłam im kilka razy uwagę, niestety nie napisałam skargi bo byłam w fatalnym stanie psychicznie. Warto też pytać je o imię kiedy przesadzają, to działa od razu, polecam. A najbardziej życzę żebyście trafiły na anioły 🧡

    Zdrówka dla Jagodki 😘

    Właśnie przed tatą polną ortrzegala mnie siostra i przyjaciółka.... nawet szczerze mówiąc to innej nie oczekiwałam, więc jak trafiłam raz drugi na "nasz" oddział to byłam zaskoczona o co wam ludzie chodzi 🤷‍♀️🙈 po prostu.... onier jest/ był jedyny w swoim rodzaju

  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 18 marca 2022, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Zdrówka dla Jagodki 😘

    Właśnie przed tatą polną ortrzegala mnie siostra i przyjaciółka.... nawet szczerze mówiąc to innej nie oczekiwałam, więc jak trafiłam raz drugi na "nasz" oddział to byłam zaskoczona o co wam ludzie chodzi 🤷‍♀️🙈 po prostu.... onier jest/ był jedyny w swoim rodzaju

    Tak, jedyny w swoim rodzaju, onier był też jako jedyny oddziałem zamkniętym , nie był połączony z innymi oddziałami, czy pracowniami diagnostycznymi, była tam cisza, spokój. Zanim przenieśli go jak nastał czas covidu.

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 19 marca 2022, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 gratulacje dla Was ❣️

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 19 marca 2022, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa pomogły Tobie coś te kropelki?

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 19 marca 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Pszczolaaa pomogły Tobie coś te kropelki?

    Dziękuję aktualnie lepiej🙂, u mnie lekkapoprawa jest po nich, ostatnio brak apetytu więc też "zmuszam " się czasami aby coś zjeść bo inaczej jest słabo..

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 19 marca 2022, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Dziękuję aktualnie lepiej🙂, u mnie lekkapoprawa jest po nich, ostatnio brak apetytu więc też "zmuszam " się czasami aby coś zjeść bo inaczej jest słabo..

    To super

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 21 marca 2022, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Dzoni jak tam córeczka?

    Na Polnej czasem trzeba walczyć o swoje imię bać się, w sumienie mam i więcej do napisania więcej niż Dzoni, u mnie podczas pierwszej cc anastezjolog miała jakieś ale do mojego cc, dr Brazert miał z nią parę wymian zdań codo zasadności mojego cc.

    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki abyście bezpiecznie urodziny i miały zdrowe maluszki przy sobie ☺️

    A dzięki dziewczyny, funkcjonujemy normalnie, jakby nigdy nic, ale wiemy że nadal wyniki tego krzepnięcia odbiegają od normy. W maju będziemy znowu kontrolować, poprzednio były drobne przyrosty więc ominął nas szpital 🙌 o tak się kula do przodu, za kilka dni moja córka będzie miała 6mcy, nie do wiary 🙈😭❤️

    Pszczolaaa, Ania0692, ***Sikorka***, Gosia9305, PaulinaP, Kolorowanki, Karina89, Paula1706 lubią tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 21 marca 2022, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do cen wizyt u docenta Brazerta bez zmian 300 zł płaciłam ciążowa.

    Gosia9305 a Ty jak się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2022, 14:07

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 21 marca 2022, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    A dzięki dziewczyny, funkcjonujemy normalnie, jakby nigdy nic, ale wiemy że nadal wyniki tego krzepnięcia odbiegają od normy. W maju będziemy znowu kontrolować, poprzednio były drobne przyrosty więc ominął nas szpital 🙌 o tak się kula do przodu, za kilka dni moja córka będzie miała 6mcy, nie do wiary 🙈😭❤️

    Ja ostatnio robiłam segregacje ubrań Ignasia i były takie malutkie pierwsze body jak przyłożyłam do tych z teraz to aż mi łezki poleciały jak ten czas zaiwania, jak dzieci szybko rosną 😭

    Doktor się bardzo ucieszył z ciąży, nam się dopiero udał czwarty transfer, wszystko elegancko i oby tak dalej 🙂

    Dżoni, Gosia9305, Paula1706 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 21 marca 2022, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni zdrówka dla córeczki i niezmiennie podziwiam za siłę spokoju ❤️

    Dżoni lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 21 marca 2022, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    A co do cen wizyt u docenta Brazerta bez zmian 300 zł płaciłam ciążowa.

    Gosia9305 a Ty jak się czujesz?

    Dziękuję, czuję się bardzo dobrze 🙂 brzuszek mi ostatnio mocno wybiło, pomału zaczynam ogarniać rzeczy płeć na 100 % potwierdzona 🙂

    Nadzieja88, Dżoni, PaulinaP, PozytywnaAna, Kolorowanki, Paula1706 lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 21 marca 2022, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikorka wiadomość priv 🙂

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 22 marca 2022, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki a Ty jak się czujesz na końcówce? Ja właśnie sikorce narzekałam na priv 🙉, ale już ledwo daje rade

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ