Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
WRAŻLIWE OSOBY NIECH NIE CZYTAJĄ
Dziewczyny jesteście w grupie na fejsie „rodzę na polnej”? Ostatni post to jakaś tragedia, jestem przerażona i jest mi bardzo przykro, ze takie sytuacje spotykają młode mamy, którymi targają emocje i hormony. Niektóre rodzą po raz pierwszy i wszystko jest dla nich nowe. Położna to zawód, który powinien charakteryzować się empatia 😔28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:WRAŻLIWE OSOBY NIECH NIE CZYTAJĄ
Dziewczyny jesteście w grupie na fejsie „rodzę na polnej”? Ostatni post to jakaś tragedia, jestem przerażona i jest mi bardzo przykro, ze takie sytuacje spotykają młode mamy, którymi targają emocje i hormony. Niektóre rodzą po raz pierwszy i wszystko jest dla nich nowe. Położna to zawód, który powinien charakteryzować się empatia 😔
Jestem, ten oddział akurat często ma bardzo słabe opinie, wiadomo żadne usprawiedliwienie,i niestety w każdym szpitalu takie sytuacje mają miejsce 😔 ja po porodzie byłam w klinice zdrowia matki i dziecka, opieka była dobra, tylko jak leżałam z pacjentkami od lekarzy z tego oddziału w ciąży, to nie miały pobieranych posiewów 🙄1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Dżoni wrote:Dzieki, wolałam dopytać niż się zdziwić 🙈 też bym chciała odstawić anty ale jednak się boję że to może się skończyć ciążą, a jeszcze nie jestem gotowa na drugą 🤷♂️
U mnie na początku to był szok, kilka dni przepłakałam, ale teraz już jest radość,udało mi się wbić do doktora 🙂
***Sikorka***, Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość
-
***Sikorka*** wrote:WRAŻLIWE OSOBY NIECH NIE CZYTAJĄ
Dziewczyny jesteście w grupie na fejsie „rodzę na polnej”? Ostatni post to jakaś tragedia, jestem przerażona i jest mi bardzo przykro, ze takie sytuacje spotykają młode mamy, którymi targają emocje i hormony. Niektóre rodzą po raz pierwszy i wszystko jest dla nich nowe. Położna to zawód, który powinien charakteryzować się empatia 😔
Jestem, podczytuje od czasu do czasu, ale damy radę 💪💪 i cieszę się, że nadal się trzymacie jeszcze tylko trochę nam zostało 🐣🐣🐣🐣
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Też jestem na tej grupie i też... Po porodzie trafiłam na P3

Ciężko mi się wypowiadać bo w trakcie starań byłam częstym bywalcem Polnej i miałam do czynienia z przeróżnymi sytuacjami i osobami i pomimo że jestem ultrawrazliwa osoba to poprostu wiedziałam i liczyłam się zawsze z tym że nie ja pierwsza I ostatnia zostanę tak potraktowana. Przyznaje ze padają tam na oddziale w kierunku matek chamskie teksty w stylu "miałaś 9mcy żeby się tego nauczyć" itp. Nic jednak nie przebije tego że gdyby nie moje wewnętrzne przeczucie ze wymiotowanie krwią przez moją córkę 8h po porodzie nie jest normalne mogłabym przez te pielęgniarki stracić dziecko i tego im nigdy nie wybaczę. Jedna mnie olała, druga mówiła że to normalne, dopiero trzecia wezwała neanotologa i tak zaczął się koszmar. Na tym oddziale matki bez dziecka przy sobie są jak duchy mimo że nadal zajmują łóżko. Nikt ich nie bada, nie pyta o nic, nic nie sprawdza I o niczym nie informuje. Padają tylko testy"a pani? A niee, Pani dziecko jest na pośredniej". Przykre to, mimo strachu, stresu warto jednak reagować. Ja zwróciłam im kilka razy uwagę, niestety nie napisałam skargi bo byłam w fatalnym stanie psychicznie. Warto też pytać je o imię kiedy przesadzają, to działa od razu, polecam. A najbardziej życzę żebyście trafiły na anioły 🧡Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dzoni jak tam córeczka?
Na Polnej czasem trzeba walczyć o swoje imię bać się, w sumienie mam i więcej do napisania więcej niż Dzoni, u mnie podczas pierwszej cc anastezjolog miała jakieś ale do mojego cc, dr Brazert miał z nią parę wymian zdań codo zasadności mojego cc.
Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki abyście bezpiecznie urodziny i miały zdrowe maluszki przy sobie ☺️ -
Dżoni wrote:Też jestem na tej grupie i też... Po porodzie trafiłam na P3

Ciężko mi się wypowiadać bo w trakcie starań byłam częstym bywalcem Polnej i miałam do czynienia z przeróżnymi sytuacjami i osobami i pomimo że jestem ultrawrazliwa osoba to poprostu wiedziałam i liczyłam się zawsze z tym że nie ja pierwsza I ostatnia zostanę tak potraktowana. Przyznaje ze padają tam na oddziale w kierunku matek chamskie teksty w stylu "miałaś 9mcy żeby się tego nauczyć" itp. Nic jednak nie przebije tego że gdyby nie moje wewnętrzne przeczucie ze wymiotowanie krwią przez moją córkę 8h po porodzie nie jest normalne mogłabym przez te pielęgniarki stracić dziecko i tego im nigdy nie wybaczę. Jedna mnie olała, druga mówiła że to normalne, dopiero trzecia wezwała neanotologa i tak zaczął się koszmar. Na tym oddziale matki bez dziecka przy sobie są jak duchy mimo że nadal zajmują łóżko. Nikt ich nie bada, nie pyta o nic, nic nie sprawdza I o niczym nie informuje. Padają tylko testy"a pani? A niee, Pani dziecko jest na pośredniej". Przykre to, mimo strachu, stresu warto jednak reagować. Ja zwróciłam im kilka razy uwagę, niestety nie napisałam skargi bo byłam w fatalnym stanie psychicznie. Warto też pytać je o imię kiedy przesadzają, to działa od razu, polecam. A najbardziej życzę żebyście trafiły na anioły 🧡
Zdrówka dla Jagodki 😘
Właśnie przed tatą polną ortrzegala mnie siostra i przyjaciółka.... nawet szczerze mówiąc to innej nie oczekiwałam, więc jak trafiłam raz drugi na "nasz" oddział to byłam zaskoczona o co wam ludzie chodzi 🤷♀️🙈 po prostu.... onier jest/ był jedyny w swoim rodzaju -
Ja123 wrote:Zdrówka dla Jagodki 😘
Właśnie przed tatą polną ortrzegala mnie siostra i przyjaciółka.... nawet szczerze mówiąc to innej nie oczekiwałam, więc jak trafiłam raz drugi na "nasz" oddział to byłam zaskoczona o co wam ludzie chodzi 🤷♀️🙈 po prostu.... onier jest/ był jedyny w swoim rodzaju
Tak, jedyny w swoim rodzaju, onier był też jako jedyny oddziałem zamkniętym , nie był połączony z innymi oddziałami, czy pracowniami diagnostycznymi, była tam cisza, spokój. Zanim przenieśli go jak nastał czas covidu. -
Pszczolaaa wrote:Dziękuję aktualnie lepiej🙂, u mnie lekkapoprawa jest po nich, ostatnio brak apetytu więc też "zmuszam " się czasami aby coś zjeść bo inaczej jest słabo..
To super20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Karina89 wrote:Dzoni jak tam córeczka?
Na Polnej czasem trzeba walczyć o swoje imię bać się, w sumienie mam i więcej do napisania więcej niż Dzoni, u mnie podczas pierwszej cc anastezjolog miała jakieś ale do mojego cc, dr Brazert miał z nią parę wymian zdań codo zasadności mojego cc.
Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki abyście bezpiecznie urodziny i miały zdrowe maluszki przy sobie ☺️
A dzięki dziewczyny, funkcjonujemy normalnie, jakby nigdy nic, ale wiemy że nadal wyniki tego krzepnięcia odbiegają od normy. W maju będziemy znowu kontrolować, poprzednio były drobne przyrosty więc ominął nas szpital 🙌 o tak się kula do przodu, za kilka dni moja córka będzie miała 6mcy, nie do wiary 🙈😭❤️
Pszczolaaa, Ania0692, ***Sikorka***, Gosia9305, PaulinaP, Kolorowanki, Karina89, Paula1706 lubią tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:A dzięki dziewczyny, funkcjonujemy normalnie, jakby nigdy nic, ale wiemy że nadal wyniki tego krzepnięcia odbiegają od normy. W maju będziemy znowu kontrolować, poprzednio były drobne przyrosty więc ominął nas szpital 🙌 o tak się kula do przodu, za kilka dni moja córka będzie miała 6mcy, nie do wiary 🙈😭❤️
Ja ostatnio robiłam segregacje ubrań Ignasia i były takie malutkie pierwsze body jak przyłożyłam do tych z teraz to aż mi łezki poleciały jak ten czas zaiwania, jak dzieci szybko rosną 😭
Doktor się bardzo ucieszył z ciąży, nam się dopiero udał czwarty transfer, wszystko elegancko i oby tak dalej 🙂
Dżoni, Gosia9305, Paula1706 lubią tę wiadomość
-
Pszczolaaa wrote:A co do cen wizyt u docenta Brazerta bez zmian 300 zł płaciłam ciążowa.
Gosia9305 a Ty jak się czujesz?
Dziękuję, czuję się bardzo dobrze 🙂 brzuszek mi ostatnio mocno wybiło, pomału zaczynam ogarniać rzeczy płeć na 100 % potwierdzona 🙂
Nadzieja88, Dżoni, PaulinaP, PozytywnaAna, Kolorowanki, Paula1706 lubią tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Kolorowanki a Ty jak się czujesz na końcówce? Ja właśnie sikorce narzekałam na priv 🙉, ale już ledwo daje rade06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️





