Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
PaulinaP wrote:Kolorowanki a Ty jak się czujesz na końcówce? Ja właśnie sikorce narzekałam na priv 🙉, ale już ledwo daje rade
W poniedziałek miałam wizytę, wszystko pozamykane, ale w porządku, jedyne co mi dokucza to ciężar brzucha i kręgosłup, tak by mogła chodzić jeszcze i chodzić w ciąży, życzę spokojnych ostatnich nóg 🙂
Paula1706 lubi tę wiadomość
2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Gosia9305 wrote:Dziękuję, czuję się bardzo dobrze 🙂 brzuszek mi ostatnio mocno wybiło, pomału zaczynam ogarniać rzeczy płeć na 100 % potwierdzona 🙂
Czyli będzie parka? Gratulacje ☺️2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Kolorowanki wrote:W poniedziałek miałam wizytę, wszystko pozamykane, ale w porządku, jedyne co mi dokucza to ciężar brzucha i kręgosłup, tak by mogła chodzić jeszcze i chodzić w ciąży, życzę spokojnych ostatnich nóg 🙂
U mnie jeszcze dobre dwa tygodnie🙂, przez cukrzycę na insulinie i były problemy z przyrostami wagi będzie rozwiązanie trochę wcześniej
Kolorowanki, Paula1706 lubią tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:U mnie jeszcze dobre dwa tygodnie🙂, przez cukrzycę na insulinie i były problemy z przyrostami wagi będzie rozwiązanie trochę wcześniej
To już coraz bliżej 💪 widzę, że niedługo trzy porody się szykują 🙂
PaulinaP, Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość
2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Dżoni wrote:A dzięki dziewczyny, funkcjonujemy normalnie, jakby nigdy nic, ale wiemy że nadal wyniki tego krzepnięcia odbiegają od normy. W maju będziemy znowu kontrolować, poprzednio były drobne przyrosty więc ominął nas szpital 🙌 o tak się kula do przodu, za kilka dni moja córka będzie miała 6mcy, nie do wiary 🙈😭❤️
Zdrówka dla Jagody i super, że mimo tego tak się wszystko dobrze potoczyło 😘
Dżoni lubi tę wiadomość
-
Kolorowanki wrote:Tak jeszcze mam pytanko z ciekawości wiecie może z kim dr przeprowadzał planowe cc?
Za czasów mojej pierwszej ciąży dr swoje pacjentki operował z rezedentem P z onier, i to cc, laparoskopię, tak to najczęściej z Prof P, Prof S, jeżeli chodzi o pacjentki profesorów też z onier. -
Ania0692 wrote:Dzoni, albo któraś z Was wiecie może czy progesteron besins brany doustnie wychodzi we krwi? Po ciąży z ivf brałam cyclogest to wiem, że wychodzi.
Z tego co wiem to tak, duphaston nie wychodzi06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Karina89 wrote:Za czasów mojej pierwszej ciąży dr swoje pacjentki operował z rezedentem P z onier, i to cc, laparoskopię, tak to najczęściej z Prof P, Prof S, jeżeli chodzi o pacjentki profesorów też z onier.
Tak u mnie też razem z doktorem robił laparoskopię przy ciąży pozamacicznej. Koleżanka cesarskoe cięcie.1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Dżoni wrote:A dzięki dziewczyny, funkcjonujemy normalnie, jakby nigdy nic, ale wiemy że nadal wyniki tego krzepnięcia odbiegają od normy. W maju będziemy znowu kontrolować, poprzednio były drobne przyrosty więc ominął nas szpital 🙌 o tak się kula do przodu, za kilka dni moja córka będzie miała 6mcy, nie do wiary 🙈😭❤️
💕
Dżoni lubi tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Tak jeszcze któraś pisała, Profesor Szymanowski też już podobno nie pracuje na Polnej 😱06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:Tak jeszcze któraś pisała, Profesor Szymanowski też już podobno nie pracuje na Polnej 😱
Teraz takie dziwne czasy, niestety ciężko pracuje się w szpitalach, ogólnie coraz słabsza opieka i to golnie mowa o szpitalnictwie, ja mam lekarza innej specjalności że szpitala Degi w Poznaniu sam zrezygnował po prawie 20 latach pracy, i kilku najlepszych lekarzy odeszło.Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2022, 19:51
PaulinaP lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Dzień dobry
,
przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.
https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6
Ciri86, Dżoni lubią tę wiadomość
-
calistas wrote:Dzień dobry
,
przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.
https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6
Z chęcią zrobię 🙂06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Sikorka, Paulina, Kolorowanki, kciuki za wasze rozwiązania🍀✊
Sikorka gratulacje donoszonej ciąży🙂 i PaulinaP Ty też?Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 13:43
PaulinaP, Ania0692, Kolorowanki, ***Sikorka***, Paula1706 lubią tę wiadomość




