Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Nadzieja88 wrote:Sikorka, Paulina, Kolorowanki, kciuki za wasze rozwiązania🍀✊
Sikorka gratulacje donoszonej ciąży🙂 i PaulinaP Ty też?
Tak ja już też donoszona,🙂 w czwartek mam przyjęcie do szpitala i czekam na rozwiązananie, przez problemy dr mówił, że musimy trochę szybciej.
Ania0692, ***Sikorka***, Paula1706 lubią tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Nadzieja88 wrote:Ania0692 jak się czujecie?
Ja już chce rodzic wykańcza mnie ta ciąża psychicznie pierwsza z krążkiem ta ze szwem, dziś wizyta i jeszcze trochę do rozwiązania
Zdrówka i dużo sił 💪06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:Tak ja już też donoszona,🙂 w czwartek mam przyjęcie do szpitala i czekam na rozwiązananie, przez problemy dr mówił, że musimy trochę szybciej.
To może zwolnisz dla mnie brzuszek, bo mam tansfer 01.04 💪
Kolorowanki, Paula1706 lubią tę wiadomość

👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
missi_m wrote:To może zwolnisz dla mnie brzuszek, bo mam tansfer 01.04 💪
No to jesteśmy umówione 💪🤞🤞
Ciri86 lubi tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Nadzieja88 wrote:Ania0692 jak się czujecie?
Ja już chce rodzic wykańcza mnie ta ciąża psychicznie pierwsza z krążkiem ta ze szwem, dziś wizyta i jeszcze trochę do rozwiązania
Leci dzień za dniem, ogólnie czuje się dobrze 🙂 czasem trzeba posmecić, będzie dobrze 💪- jak coś priv 🙂
Kolorowanki, Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość
-
Nadzieja88 wrote:Sikorka, Paulina, Kolorowanki, kciuki za wasze rozwiązania🍀✊
Sikorka gratulacje donoszonej ciąży🙂 i PaulinaP Ty też?
Dziękuję 🙂 dla Ciebie dużo spokoju2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
PaulinaP wrote:Tak ja już też donoszona,🙂 w czwartek mam przyjęcie do szpitala i czekam na rozwiązananie, przez problemy dr mówił, że musimy trochę szybciej.
🤞
PaulinaP lubi tę wiadomość
2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Nadzieja88 wrote:Sikorka, Paulina, Kolorowanki, kciuki za wasze rozwiązania🍀✊
Sikorka gratulacje donoszonej ciąży🙂 i PaulinaP Ty też?
Dziękuje 🥰 u mnie 1,5 cm rozwarcia, szyjki brak. Do 37 tyg miałam się oszczędzać a mimo to szyjka się całkowicie skróciła. Od niedzieli już robie wszystko i się nie oszczędzam. Sterydy na płuca przyjęłam w lutym bo groził poród przed 37 tyg ale udało się i wciąż w 2paku. Cały czas czekam 🥰 Doktor mówił, ze przez brak szyjki bardzo szybko się u mnie zacznie, bez przepowiadających i żebym do szpitala zdążyła 😳
PaulinaP, Karina89, Paula1706 lubią tę wiadomość
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
PaulinaP wrote:Tak ja już też donoszona,🙂 w czwartek mam przyjęcie do szpitala i czekam na rozwiązananie, przez problemy dr mówił, że musimy trochę szybciej.
✊🏻❤️✊🏻❤️
Na Polna się decydujesz?28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:✊🏻❤️✊🏻❤️
Na Polna się decydujesz?
Tak🙂, doktor mówił, że muszę w szpitalu o trzecim stopniu referencyjnosci przez nasze problemy, u mnie w mieście nie ma.
To trzymamy kciuki już tak blisko ❤️
***Sikorka***, Karina89, Paula1706 lubią tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:Tak🙂, doktor mówił, że muszę w szpitalu o trzecim stopniu referencyjnosci przez nasze problemy, u mnie w mieście nie ma.
To trzymamy kciuki już tak blisko ❤️
To powodzenia ❤️✊🏻 Ale zleciało, jak dziś pamietam dzień transferu ❤️ U mnie na szczęście jest 3 stopień wiec jestem spokojna ☺️ Trochę zazdroszczę indukcji bo tez chciałabym wiedzieć kiedy się zacznie 🙈28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:To powodzenia ❤️✊🏻 Ale zleciało, jak dziś pamietam dzień transferu ❤️ U mnie na szczęście jest 3 stopień wiec jestem spokojna ☺️ Trochę zazdroszczę indukcji bo tez chciałabym wiedzieć kiedy się zacznie 🙈
Również ✊❤️
Czas oj tak🙈, ja pamiętam ten czas przed ivf jak miałam ciążę pozamaciczną, podanie metotreksatu i doktor mówił, że niestety musimy pół roku odczekać, jakby to było całkiem niedawno06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
***Sikorka*** wrote:To powodzenia ❤️✊🏻 Ale zleciało, jak dziś pamietam dzień transferu ❤️ U mnie na szczęście jest 3 stopień wiec jestem spokojna ☺️ Trochę zazdroszczę indukcji bo tez chciałabym wiedzieć kiedy się zacznie 🙈
Ja mam ciut bliżej do Poznania około 80 km, potem kolejny szpital o 3 stopniu w Ostrowie to mam około 100 km.06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
***Sikorka*** wrote:Dziękuje 🥰 u mnie 1,5 cm rozwarcia, szyjki brak. Do 37 tyg miałam się oszczędzać a mimo to szyjka się całkowicie skróciła. Od niedzieli już robie wszystko i się nie oszczędzam. Sterydy na płuca przyjęłam w lutym bo groził poród przed 37 tyg ale udało się i wciąż w 2paku. Cały czas czekam 🥰 Doktor mówił, ze przez brak szyjki bardzo szybko się u mnie zacznie, bez przepowiadających i żebym do szpitala zdążyła 😳
Zobaczysz jak po ciąży ten czas leci, to aż niewiarygodne jak szybko maluchy rosną 🙈
Gratulacje, że udało się donosić do bezpiecznego momentu i bezpiecznego, sprawnego porodu✊
***Sikorka***, Dżoni, Karina89, Paula1706 lubią tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
PaulinaP, Sikorka powodzenia!
U mnie się nic nie szykuje, szyjka co prawda się ostatnio skróciła, ale twarda i zamknięta w obstawiam, że święta spędzimy jeszcze w 2paku.
Gosia9305, ***Sikorka***, Dżoni, Karina89, Paula1706 lubią tę wiadomość
2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201





