Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 16 marca 2022, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Aaa czyli to plotki. Pytanie kto i po co je rozsiewa. Za moich czasów ciążowych też było 300zl I widzę że nic się nie zmieniło. Moja mama usłyszała w szpitalu wersje że 550zl, więc lekko mnie zamurowało.

    @ANIA0692 nie wiem co napisać, tak bardzo się cieszę ze wszystko ok, ogrimne gratulacje I oby bezproblemowo do końca ❤️ ta wpadka to na Cerazette czy odstawiłaś anty? 😎


    Moze chodziło o profesora Pawelczyka a ktoś przekręcił 🤷🏻‍♀️bo u niego od stycznia wizyta 450 zł. Lub u dr Macieja ale np z ktg? Ogólnie wszystko idzie w gore 😞 nas wizyta z ktg plus benzyna na dojazd do Poznania kosztuje 550 zł co 2 tygodnie. Teraz jeszcze muszę robić ktg 2 razy w tygodniu, na szczęście w moim mieście kosztuje to 50 zł. No ale nikt nie mówił, ze finansowo będzie lekko 😁 nie liczę leków i prywatnych badań krwi 😆

    Dżoni lubi tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 16 marca 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Nigdy nie byłam na oddziale onier, ale słyszałam o nim same pozytywne opinie. Z ciekawości przeszukałam 'internety' i rzeczywiście nie ma doktora B. na oddziale Onier, ale jest wpisany na oddziale Położniczo-Ginekologicznym I. Są więc szanse, że jest dalej na miejscu, w szpitalu 🙃.

    Nie wiem na ile jest to aktualna lista ( https://placowki.mp.pl/unit/index.html?id=501615 )


    Jak leżałam 2 tygodnie temu na onier i Wam tu napisałam, ze dr już nie pracuje to informacja od poloznej była taka, ze w ogóle w tym szpitalu na żadnym oddziale nie pracuje. Ale nie pytałam o to doktora czy na PG1 pracuje czy nie.

    Dżoni, PozytywnaAna lubią tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 16 marca 2022, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Nigdy nie byłam na oddziale onier, ale słyszałam o nim same pozytywne opinie. Z ciekawości przeszukałam 'internety' i rzeczywiście nie ma doktora B. na oddziale Onier, ale jest wpisany na oddziale Położniczo-Ginekologicznym I. Są więc szanse, że jest dalej na miejscu, w szpitalu 🙃.

    Nie wiem na ile jest to aktualna lista ( https://placowki.mp.pl/unit/index.html?id=501615 )

    A nie, ja nie wiem kto to pisał 🙈, ale dużo się nie zgadza i nie aktualne

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

  • aśka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 16 marca 2022, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja rodziłam na Polnej w zeszłym tygodniu i powiem wam że drugi raz bym się nie zdecydowała. Byłam na oddziale prof. B. i rzeczywiście są lekarze z ulanskiej ale opieka nie jest ta, po porodzie nikt nas nie badał, ani po ceserkach ani po porodach zabiegowych. Cały obchód to pytanie: wszystko ok?
    Położna była zszokowana ze nikt nie sprawdzał jak obkurcza się macica, jak się goją szwy itp.
    Ja rodziłam z p. Blanką i ona była rewelacyjna, uratowała sytuację bo chcieli zrobić mi vacum. Ale poza tym to opieki na oddziale praktycznie nie ma, problem jak brać leki po porodzie- nikt nic nie wie, w końcu powiedzieli mi dawkowanie dokładnie odwrotne niż mówił dr B. na wizycie...

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 16 marca 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśka wrote:
    Hej dziewczyny, ja rodziłam na Polnej w zeszłym tygodniu i powiem wam że drugi raz bym się nie zdecydowała. Byłam na oddziale prof. B. i rzeczywiście są lekarze z ulanskiej ale opieka nie jest ta, po porodzie nikt nas nie badał, ani po ceserkach ani po porodach zabiegowych. Cały obchód to pytanie: wszystko ok?
    Położna była zszokowana ze nikt nie sprawdzał jak obkurcza się macica, jak się goją szwy itp.
    Ja rodziłam z p. Blanką i ona była rewelacyjna, uratowała sytuację bo chcieli zrobić mi vacum. Ale poza tym to opieki na oddziale praktycznie nie ma, problem jak brać leki po porodzie- nikt nic nie wie, w końcu powiedzieli mi dawkowanie dokładnie odwrotne niż mówił dr B. na wizycie...

    To niestety jest przykre😔, mi dziewczyny mówiły jak leżałam jeszcze za czasów dr Brazerta jak pracował, że zostawał po godzinach i ratował poród bo jednej rezydenci zepsuli akcje innej też coś nie tak i pisały do doktora.

    I gratulacje 🙂

    aśka lubi tę wiadomość

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 16 marca 2022, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Nigdy nie byłam na oddziale onier, ale słyszałam o nim same pozytywne opinie. Z ciekawości przeszukałam 'internety' i rzeczywiście nie ma doktora B. na oddziale Onier, ale jest wpisany na oddziale Położniczo-Ginekologicznym I. Są więc szanse, że jest dalej na miejscu, w szpitalu 🙃.

    Nie wiem na ile jest to aktualna lista ( https://placowki.mp.pl/unit/index.html?id=501615 )

    Kiedyś słyszałam opinię, że onier to takie ukochane dziecko profesora Pawelczyka.... A co do tej listy to również potwierdzam.... baaardzo nieaktualne informacj, chyba sprzed 10 czy może i więcej lat temu 🙈

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 16 marca 2022, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Kiedyś słyszałam opinię, że onier to takie ukochane dziecko profesora Pawelczyka.... A co do tej listy to również potwierdzam.... baaardzo nieaktualne informacj, chyba sprzed 10 czy może i więcej lat temu 🙈

    A to też potwierdźam🙂 Profesor mówił do jednej z pacjentek, że na oddziale wszystkie pacjentki to Jego dzieci czy jakoś tak, jak leżałam w pierwszej ciąży.

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 16 marca 2022, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Aaa czyli to plotki. Pytanie kto i po co je rozsiewa. Za moich czasów ciążowych też było 300zl I widzę że nic się nie zmieniło. Moja mama usłyszała w szpitalu wersje że 550zl, więc lekko mnie zamurowało.

    @ANIA0692 nie wiem co napisać, tak bardzo się cieszę ze wszystko ok, ogrimne gratulacje I oby bezproblemowo do końca ❤️ ta wpadka to na Cerazette czy odstawiłaś anty? 😎

    Ostatecznie odstawiłam 😮, chcieliśmy wrócić do staram jak Ignaś skończy roczek, ja nie karmie bo jest na mm, w sumie stwierdziłam, że po co mi ankykoncepcja na ten rok i ten tego.

    Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 17 marca 2022, 04:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P. M. wrote:
    A czy któraś z Was zaszła w ciążę podczas inseminacji u docenta B.? Ja jestem po pierwszej i chyba niestety się nie udało, dziś w 13 dniu po test negatywny :(.
    Gratuluję wszystkim mamom :)

    Tak 🙂

    Powodzenia!

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Moze chodziło o profesora Pawelczyka a ktoś przekręcił 🤷🏻‍♀️bo u niego od stycznia wizyta 450 zł. Lub u dr Macieja ale np z ktg? Ogólnie wszystko idzie w gore 😞 nas wizyta z ktg plus benzyna na dojazd do Poznania kosztuje 550 zł co 2 tygodnie. Teraz jeszcze muszę robić ktg 2 razy w tygodniu, na szczęście w moim mieście kosztuje to 50 zł. No ale nikt nie mówił, ze finansowo będzie lekko 😁 nie liczę leków i prywatnych badań krwi 😆

    Ja to już nawet nie liczę kosztów za leki, tym bardziej jak mam 2x prolutex, 2x cyclogest 400, encortolon i inne 😔 ale jak trzeba to trzeba

    Dżoni lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 17 marca 2022, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Ja to już nawet nie liczę kosztów za leki, tym bardziej jak mam 2x prolutex, 2x cyclogest 400, encortolon i inne 😔 ale jak trzeba to trzeba

    No ten etap już za mną, tez miałam :) został tylko cyclogest do końca ale koniec bliżej jak dalej 🙌🏻😻

    Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 17 marca 2022, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    No ten etap już za mną, tez miałam :) został tylko cyclogest do końca ale koniec bliżej jak dalej 🙌🏻😻

    Jeszcze bierzesz cyclogest 🙈 zobaczymy jak to będzie u mnie, w takim razie szczęśliwego rozwiązania ❤️

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 17 marca 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam pytanko tak orientacyjnie do którego tygodnia brałyście encortolon?

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 17 marca 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Jeszcze mam pytanko tak orientacyjnie do którego tygodnia brałyście encortolon?

    U mnie doktor odstawił koło 12 tc

    Pszczolaaa lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 17 marca 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    U mnie doktor odstawił koło 12 tc

    Dzięki ☺️

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 17 marca 2022, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Wizyta 300 zł.

    Właśnie bardzo przykre, onier miał świetną ekipę, Profesor Pawelczyk, Prof. Jędrzejczak, Prof. Spaczyński, docent Brazert i inni, ile oni ciąż uratowali, ciężkich przypadków doprowadzili do szczęśliwego rozwiązania.
    Jejku ekipa najlepsza,i lekarzy i poloznych.. mnie serce sie normalnie rozpadlo jak sie dowiedzialam ze onier przestanie istnieć. Ja tyle tam pobytów i przed ciążami i w 1 i w 2..mimo wszystko same dobre wspomnienia...a zas bylam z antkiem po porodzie na położniczym to koszmar

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 17 marca 2022, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Jejku ekipa najlepsza,i lekarzy i poloznych.. mnie serce sie normalnie rozpadlo jak sie dowiedzialam ze onier przestanie istnieć. Ja tyle tam pobytów i przed ciążami i w 1 i w 2..mimo wszystko same dobre wspomnienia...a zas bylam z antkiem po porodzie na położniczym to koszmar

    Oj tak ja też dwie ciążę na onier, dwa razy cc robił doktor, z synkiem po porodzie też tym razem byłam na innym położniczym to czeski film 🙄, na onier jednak ręka cały czas na pulsie.

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 17 marca 2022, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie ma co się za dużo dołować, mi też przykro ( dobre ma wspomnienia z pierwszej ciąży), ale damy radę kto jak nie my 🤗

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 17 marca 2022, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Jeszcze mam pytanko tak orientacyjnie do którego tygodnia brałyście encortolon?

    Między 11 a 12 tc, już dokładnie nie pamiętam

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 17 marca 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Ostatecznie odstawiłam 😮, chcieliśmy wrócić do staram jak Ignaś skończy roczek, ja nie karmie bo jest na mm, w sumie stwierdziłam, że po co mi ankykoncepcja na ten rok i ten tego.

    Dzieki, wolałam dopytać niż się zdziwić 🙈 też bym chciała odstawić anty ale jednak się boję że to może się skończyć ciążą, a jeszcze nie jestem gotowa na drugą 🤷‍♂️

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
‹‹ 374 375 376 377 378 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ