Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Paula1706 wrote:Dziewczyny urodziłam wczoraj w nocy mała Basię.
Jest cała zdrowa i cudowna😍❤
Porod ciężki🙈 zakończył się vakum i operacyjnym usunięciem lozyska. Straciłam dużo krwi i mam przetaczana i jestem bardzo slaba, ale widok mojej malutkiej wszystko mi wynagradza🥰
Dziękuję wam za wszystkie trzymane kciuki😘😘
Pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom powodzenia i trzymam za was kciuki🙂✊✊
Gratuluję
Dużo zdrówka dla Was :*
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Pszczolaaa wrote:Po wizycie wszystko dobrze jak na ten moment 🤗
missi-m mocne kciukasy za Ciebie 🙂🙂
Super 🙂, kciuki za kolejne wizyty06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Mniej ostatnio zaglądam, termin porodu coraz bliżej 🙈🙉 podczytuje i kciuki za resztę dziewczyn06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:Mniej ostatnio zaglądam, termin porodu coraz bliżej 🙈🙉 podczytuje i kciuki za resztę dziewczyn
Priv ☺️
PaulinaP lubi tę wiadomość
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
Paula1706 wrote:Dziewczyny urodziłam wczoraj w nocy mała Basię.
Jest cała zdrowa i cudowna😍❤
Porod ciężki🙈 zakończył się vakum i operacyjnym usunięciem lozyska. Straciłam dużo krwi i mam przetaczana i jestem bardzo slaba, ale widok mojej malutkiej wszystko mi wynagradza🥰
Dziękuję wam za wszystkie trzymane kciuki😘😘
Pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom powodzenia i trzymam za was kciuki🙂✊✊
Paula1706 gratulacje i nabieraj sił!
Paula1706 lubi tę wiadomość
2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Co do doktora i pracy w szpitalu to na chwilę obecną nie pracuje na żadnym oddziale, większość lekarzy z oddziału odeszła, ale jak byłam na obserwacji w szpitalu i pisałam sms o rozmowę to był
Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2022, 11:57
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
-
Nadzieja88 wrote:Co do doktora i pracy w szpitalu to na chwilę obecną nie pracuje na żadnym oddziale, większość lekarzy z oddziału odeszła, ale jak byłam na obserwacji w szpitalu i pisałam sms o rozmowę to był
Dokładnie tak. Tak jak pisałam, np. na onier został tylko ordynator. Jak potrzebowałam pilnie wieczornej konsultacji to ściągali kogoś z ginekologii28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Dokładnie tak. Tak jak pisałam, np. na onier został tylko ordynator. Jak potrzebowałam pilnie wieczornej konsultacji to ściągali kogoś z ginekologii
Ale tak akurat jest zawsze na oddziałach lekarze oddziałowi są tak max do 14 potem jak coś się dzieje to położne wołają lekarzy z porodówki najczęściej, Ci którzy mają dyżur, na Polnej ostatnio jakieś zmiany szerokie, jlchyba w tamtym roku Profesor Szymanowski zrezygnował z bycia ordynatorem porodówki
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
-
Karina89 wrote:Dziewczyny czy któraś z Was miała atosiban przed transferem? Dr kieruję na podanie na oddział czy robią w centrum niepłodności?
Tam gdzie całe ivf 🙂1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Nadzieja88 wrote:Ale tak akurat jest zawsze na oddziałach lekarze oddziałowi są tak max do 14 potem jak coś się dzieje to położne wołają lekarzy z porodówki najczęściej, Ci którzy mają dyżur, na Polnej ostatnio jakieś zmiany szerokie, jlchyba w tamtym roku Profesor Szymanowski zrezygnował z bycia ordynatorem porodówki
Tak to prawda
z reszta onier miał byc zamknięty lub przeniesiony z końcem grudnia a teraz z końcem lutego a w miejsce onier maja przenieść poradnie niepłodności i tam maja wykonywać in vitro. Ale wychodziłam w marcu ze szpitala to jeszcze normalnie był onier i nikt tam nic nie wie
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Tak to prawda
z reszta onier miał byc zamknięty lub przeniesiony z końcem grudnia a teraz z końcem lutego a w miejsce onier maja przenieść poradnie niepłodności i tam maja wykonywać in vitro. Ale wychodziłam w marcu ze szpitala to jeszcze normalnie był onier i nikt tam nic nie wie 
Z czasem się okaże co tam mają w planach. -
Nadzieja88 wrote:Co do doktora i pracy w szpitalu to na chwilę obecną nie pracuje na żadnym oddziale, większość lekarzy z oddziału odeszła, ale jak byłam na obserwacji w szpitalu i pisałam sms o rozmowę to był
Mam nadzieję, że to chwilowa sytuacja. Jednak zawsze lepiej mieć lekarza, który pracuje w szpitalu wg mnie 🙂.
Jak przychodził do Ciebie, a niby nie pracuje to gdzieś tam musiał być jednak w pobliżu 🙃. Może byl w klinice niepłodności, ale tam pracuje chyba tylko 1 tydzień w miesiącu. Wiem, że lekarze tam mają dyżury tygodniowe.Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2022, 15:44
-
PozytywnaAna wrote:Mam nadzieję, że to chwilowa sytuacja. Jednak zawsze lepiej mieć lekarza, który pracuje w szpitalu wg mnie 🙂.
Jak przychodził do Ciebie, a niby nie pracuje to gdzieś tam musiał być jednak w pobliżu 🙃. Może byl w klinice niepłodności, ale tam pracuje chyba tylko 1 tydzień w miesiącu. Wiem, że lekarze tam mają dyżury tygodniowe.
Szczegółów nie znam nie dopytywałam 🙂, ale myślę, że dr wróci do szpitala prędzej czy później
PozytywnaAna lubi tę wiadomość
-
Widzę, że jest temat dr i szpitala, teraz znajoma miała planowe CC, była na oddziale u Prof B i robił jej jeden z lekarzy który pracuje na Ulańskiej, tam w sumie chyba każdy jest na Polnej i to głównie z oddziału Profesora.06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️




