Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 18 lutego 2022, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.

    Paula1706 to teraz kolej na Was 😍

    Gratulacje i brawa dla Ciebie 👏👏👏 cudowne imię.... 😍😍😍😍 jedno z moich ulubionych dla chłopca.... 🙈

    Asmrt lubi tę wiadomość

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 19 lutego 2022, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 to już zaraz, trzymam mocno kciuki 💕✊

    U mnie było odwrotnie, ciąża mi się dłużyła okropnie, te tygodnie leżenie, w szpitalu ten czas upływał szybciej, jak rano sie budziłam to już chciałam aby ten dzień się skoczył, za to teraz doba jest za krótka przy maluszku 🙈

    ***Sikorka***, Paula1706 lubią tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 19 lutego 2022, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyrost z 7 dpt w normie dziś 53 🙂 teraz chyba dopiero oznaczę tak jak kazali, to czekanie na wynik jest turbo stresujące.

    Asmrt, ***Sikorka***, Paula1706, Ciri86, Gosia9305, Pierniczkowelove, Weronika1990 lubią tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 19 lutego 2022, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    Gosia9305 a Wy jak się macie?? Po suwaczku widzę, że to już 17 tydzień

    Dziękuję, wszystko dobrze 🙂, maluchy rosną, teraz mam wizytę u doktora mam nadzieję, że może uda się zobaczyć płeć bo już bym chciała coś zacząć kupować, potem prenatalne 🙂

    Paula1706, Zaba90, Kolorowanki lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 19 lutego 2022, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dziękuję, wszystko dobrze 🙂, maluchy rosną, teraz mam wizytę u doktora mam nadzieję, że może uda się zobaczyć płeć bo już bym chciała coś zacząć kupować, potem prenatalne 🙂

    To najważniejsze 🙂

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 19 lutego 2022, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jeszcze któraś się zastanawia to również polecam pójść na przygotowanie miednicy do porodu 🙂, tak nie wiem czy bym dala rade jak sie na końcówce pokomplikowało urodzić naturalnie.

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 19 lutego 2022, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Jak jeszcze któraś się zastanawia to również polecam pójść na przygotowanie miednicy do porodu 🙂, tak nie wiem czy bym dala rade jak sie na końcówce pokomplikowało urodzić naturalnie.
    Hej, a może kogoś polecisz? 🙂

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 19 lutego 2022, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Czyli dr jest od poniedziałku, ja też mam wizytę w poniedziałek i doktor jest.

    Tak ja też mam :) i jest dr chociaż powiem Wam, że w pt byłam u dr Trzcińskiego i kochane jak on mnie zbadał... byłam chyba z dobre 25 minut, dokładnie zbadał, omówił wszystko, pokazał..... byłam bardzo pozytywnie zaskoczona :)

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 19 lutego 2022, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.

    Paula1706 to teraz kolej na Was 😍
    Gratuluję :) Dużo zdrówka dla Was <3

  • Pierniczkowelove Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 19 lutego 2022, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Tak ja też mam :) i jest dr chociaż powiem Wam, że w pt byłam u dr Trzcińskiego i kochane jak on mnie zbadał... byłam chyba z dobre 25 minut, dokładnie zbadał, omówił wszystko, pokazał..... byłam bardzo pozytywnie zaskoczona :)


    Jak nie ma dr Macieja czy jakieś zastępstwo to właśnie proszę do dr Trzcinskiego, na mnie też wywarł bardzo dobre wrażenie 🙂

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 19 lutego 2022, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej, a może kogoś polecisz? 🙂

    Tutaj dziewczyny pisały o Fizjotrzymamy, też byłam, na grupie fb były polecenia RehaPelvic fizjoterapia uroginekologicznej i Ola Kiedrowska jeżeli chodzi o Poznań.

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 20 lutego 2022, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które miałyście prolutex 2x razy dziennie, ja dopiero biorę drugi zastrzyk od dwóch dni jak mi dr kazał zwiększy dawkę po wyniku progesteronu i robicie tylko w brzuch? Mnie dziś boli jedna strona brzucha po wczorajszym zastrzyku i dziś podałam dwa po tej samej stronie i masakra 😒 albo macie jakieś rady?

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 20 lutego 2022, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Dziewczyny które miałyście prolutex 2x razy dziennie, ja dopiero biorę drugi zastrzyk od dwóch dni jak mi dr kazał zwiększy dawkę po wyniku progesteronu i robicie tylko w brzuch? Mnie dziś boli jedna strona brzucha po wczorajszym zastrzyku i dziś podałam dwa po tej samej stronie i masakra 😒 albo macie jakieś rady?

    Mi pomagało rozmasowywanie miejsca i przykładanie zimnych okładów, zmiana igieł, któraś kiedyś pisała, że podawała w ramię, tylko trzeba uważać aby nie podać domięśniowo.

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 20 lutego 2022, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Mi pomagało rozmasowywanie miejsca i przykładanie zimnych okładów, zmiana igieł, któraś kiedyś pisała, że podawała w ramię, tylko trzeba uważać aby nie podać domięśniowo.

    Dzięki 🙂 no nic trzeba zacisnąć zęby

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 20 lutego 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również polecam FizjoTrzymamy, przed ciąża jak któraś myśli to warto udać się do Pauliny , przygotowanie miednicy do porodu to Monika jak byłyśmy z Dżoni, każda zajmuje się trochę czymś innym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2022, 13:13

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 20 lutego 2022, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Już jesteśmy z Brunem razem ❤️ ja nabieram sił, mimo, że miałam znieczulenie był to ciężki poród 🙄🙄na końcu synek zaklinował się w kanale ja straciłam przytomność, ale była szybka reakcja, udało się SN, kiedyś marzyłam o porodzie w domu ale po tym jak może być nieprzewidywalny, nigdy w życiu bym się teraz na to nie zdecydowała.

    Paula1706 to teraz kolej na Was 😍

    Gratulacje dla Ciebie i synka 🤗

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 20 lutego 2022, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Dziewczyny które miałyście prolutex 2x razy dziennie, ja dopiero biorę drugi zastrzyk od dwóch dni jak mi dr kazał zwiększy dawkę po wyniku progesteronu i robicie tylko w brzuch? Mnie dziś boli jedna strona brzucha po wczorajszym zastrzyku i dziś podałam dwa po tej samej stronie i masakra 😒 albo macie jakieś rady?

    Ja robiłam tylko w brzuch, ale przez zastrzykiem schładzalam miejsce żelowym kompresem wyjętym z zamrażalnika

    Pszczolaaa lubi tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • P. M. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 lutego 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze pytanie odnośnie badań przed inseminacją.
    Dostałam spis badań które mam wykonać, natomiast w internecie czytam, że mąż też powinien zrobić jakieś badania, a doktor nic o tym nie wspominał... Czy są konieczne? Mamy tylko badanie naienia z fragmentacją.

    Jestem umówiona do dr na wizytę , na której 11dc miał jeszcze zostac zrobiony wymaz na Chlamydię i chyba cytologię też musimy zrobić bo nie mogę znaleźć starego wyniku. Tylko że niestety cykl rozpoczął się szybciej i boję się że 12dc na pobranie wymazu to trochę za późno i możemy nie zdążyć przed owulacją i inseminacja nie dojdzie do skutku... Nie mam doświadczenia z inseminacją... Mam dzwonic i spróbować przełożyć wizytę dzień wcześniej chociaż?

  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 787 1750

    Wysłany: 20 lutego 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P. M. wrote:
    Mam jeszcze pytanie odnośnie badań przed inseminacją.
    Dostałam spis badań które mam wykonać, natomiast w internecie czytam, że mąż też powinien zrobić jakieś badania, a doktor nic o tym nie wspominał... Czy są konieczne? Mamy tylko badanie naienia z fragmentacją.

    Jestem umówiona do dr na wizytę , na której 11dc miał jeszcze zostac zrobiony wymaz na Chlamydię i chyba cytologię też musimy zrobić bo nie mogę znaleźć starego wyniku. Tylko że niestety cykl rozpoczął się szybciej i boję się że 12dc na pobranie wymazu to trochę za późno i możemy nie zdążyć przed owulacją i inseminacja nie dojdzie do skutku... Nie mam doświadczenia z inseminacją... Mam dzwonic i spróbować przełożyć wizytę dzień wcześniej chociaż?

    Cześć, z tego co pamiętam partner też musiał mieć te badania do inseminacji to takie same jak do in vitro, mój mąż oddaje krew RCKiK i dzięki temu miał te wszystkie wirusowe za darmo, ale przy rejestracji trzeba powiedzieć, że chcesz mieć wydrukowane, jedynie robił chlamydie z moczu na Polnej

    age.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo

    31.10.23 FET 5.1.1.
    7dpt-56, 9dpt-125
    13dpt-623,15dpt-1402
    20dpt-4409, 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️

    38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 20 lutego 2022, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Również polecam FizjoTrzymamy, przed ciąża jak któraś myśli to warto udać się do Pauliny , przygotowanie miednicy do porodu to Monika jak byłyśmy z Dżoni, każda zajmuje się trochę czymś innym.
    Bardzo dziękuję ☺

‹‹ 365 366 367 368 369 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ