Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 28 maja 2022, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Dzięki 🙂

    Mnie te szyjka to wykończyła w ciąży 😜 też inaczej sie zachowywała po ciąży z ivf, a inaczej po naturalnej, jedno wiem, że nic nie da sie przewidzieć mi w tej ciąży mimo tony progesteronu, leżenia leciała

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 29 maja 2022, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Szczerze do du....., czekam na magiczny drugi trymest i lepsze samopoczucie, oby przyszło bo to nigdy nie wiadomo, pozdrawiam 🙂

    W wolnej chwili odezwę się na priv 🙂

  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 29 maja 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny od dawna mie zaglądałam, nie nadrobię ale gratuluję wszystkim mamusią i kciuki za osoby starające ✊

    Gosia9305 jak coś to priv, nasze maluchy skończyły roczek 🙈 nie wiem kiedy to zleciało. I gratulacje bo jeszcze nie miałam okazji

    Gosia9305, Dżoni, Karina89 lubią tę wiadomość

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 30 maja 2022, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    Cześć dziewczyny od dawna mie zaglądałam, nie nadrobię ale gratuluję wszystkim mamusią i kciuki za osoby starające ✊

    Gosia9305 jak coś to priv, nasze maluchy skończyły roczek 🙈 nie wiem kiedy to zleciało. I gratulacje bo jeszcze nie miałam okazji

    Wysłałam zaproszenie 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 31 maja 2022, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Dzoni jak tam córeczka? ☺️

    Czekam właśnie na tel od hematologa, robiliśmy kontrolę wyników i niestety malutki progres, a hematolog dość pozytywnie zakładała że zakończymy leczenie, jednak nadal nie osiągnęliśmy nawet dolnych widelek normy 😳
    No nic, zobaczymy co powie i jaki dalszy plan na nas będzie miała.
    A tak poza tym to cudownie ❤️ a co u Was? Pozdrowienia 🌸

    Zaba90 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • MemyselfandI Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 31 maja 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Po jakim czasie od potwierdzenia udanego transferu dr umawiał Was na wizytę? Czy najpierw musiałyście kilkukrotnie potwierdzić prawidłowy przyrost bety?

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 31 maja 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MemyselfandI wrote:
    Cześć dziewczyny! Po jakim czasie od potwierdzenia udanego transferu dr umawiał Was na wizytę? Czy najpierw musiałyście kilkukrotnie potwierdzić prawidłowy przyrost bety?

    Mi dr zalecił kilka razy bete, jak mu wysyłałam wynik to pisał kiedy kolejna, potem napisał, że już nie badać i mam zadzwonić do dziewczyn na Ulanska i umówić sie na ten i ten dzień co podał, ja byłam koło 7 tygodnia

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • MemyselfandI Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 31 maja 2022, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Mi dr zalecił kilka razy bete, jak mu wysyłałam wynik to pisał kiedy kolejna, potem napisał, że już nie badać i mam zadzwonić do dziewczyn na Ulanska i umówić sie na ten i ten dzień co podał, ja byłam koło 7 tygodnia

    Dziękuję❤️

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 31 maja 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Czekam właśnie na tel od hematologa, robiliśmy kontrolę wyników i niestety malutki progres, a hematolog dość pozytywnie zakładała że zakończymy leczenie, jednak nadal nie osiągnęliśmy nawet dolnych widelek normy 😳
    No nic, zobaczymy co powie i jaki dalszy plan na nas będzie miała.
    A tak poza tym to cudownie ❤️ a co u Was? Pozdrowienia 🌸

    To zdrówka dla Jagódki❤️, jednak ciągnie sie to cały czas, i wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszego dnia dziecka 🎁🎁

    U nas wszystko dobrze zaraz roczek 🙈 ja wrociłam do pracy, zaczelam regularnie biegać zobaczymy na jak długo wystarczy mi motywacji, córeczka z nianią i trzy razy w tygodniu chodzi do klubu malucha.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Czekam właśnie na tel od hematologa, robiliśmy kontrolę wyników i niestety malutki progres, a hematolog dość pozytywnie zakładała że zakończymy leczenie, jednak nadal nie osiągnęliśmy nawet dolnych widelek normy 😳
    No nic, zobaczymy co powie i jaki dalszy plan na nas będzie miała.
    A tak poza tym to cudownie ❤️ a co u Was? Pozdrowienia 🌸

    Wszystkiego dobrego dla córeczki 🙂

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MemyselfandI wrote:
    Cześć dziewczyny! Po jakim czasie od potwierdzenia udanego transferu dr umawiał Was na wizytę? Czy najpierw musiałyście kilkukrotnie potwierdzić prawidłowy przyrost bety?

    W pierwszej ciąży byłam kolo 5 tygodnia (miałam dość spore plamienia) w drugiej ciąży równo w 7 tygodniu.

  • MemyselfandI Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jeszcze jedno pytanie, biorę 2x prolutex, 2x duphaston + utrogestan, progesteron podskoczył do 170, dr nie odpisuje na SMS. Czy nie jest za wysoki? Transfer na cyklu naturalnym, jestem już 19 dni po transferze.

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MemyselfandI wrote:
    Dziewczyny, a jeszcze jedno pytanie, biorę 2x prolutex, 2x duphaston + utrogestan, progesteron podskoczył do 170, dr nie odpisuje na SMS. Czy nie jest za wysoki? Transfer na cyklu naturalnym, jestem już 19 dni po transferze.

    Martwimy się za niskim progesteronem, pewnie dr coś zmniejszy ale progesteron dobrze, że jest wysoki.

    Kluska lubi tę wiadomość

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MemyselfandI wrote:
    Dziewczyny, a jeszcze jedno pytanie, biorę 2x prolutex, 2x duphaston + utrogestan, progesteron podskoczył do 170, dr nie odpisuje na SMS. Czy nie jest za wysoki? Transfer na cyklu naturalnym, jestem już 19 dni po transferze.

    Ptogesteron zawsze lepiej za wysoki niż za niski 🙂

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MemyselfandI wrote:
    Dziewczyny, a jeszcze jedno pytanie, biorę 2x prolutex, 2x duphaston + utrogestan, progesteron podskoczył do 170, dr nie odpisuje na SMS. Czy nie jest za wysoki? Transfer na cyklu naturalnym, jestem już 19 dni po transferze.

    Progesteron wysoki, ale to nie jest źle, też mialam ponad 100, tylko, że u mnie był swieży trasfer Pewnie jakąś redukcja dawek.

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • MemyselfandI Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, jesteście cudowne ❤️

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    To zdrówka dla Jagódki❤️, jednak ciągnie sie to cały czas, i wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszego dnia dziecka 🎁🎁

    U nas wszystko dobrze zaraz roczek 🙈 ja wrociłam do pracy, zaczelam regularnie biegać zobaczymy na jak długo wystarczy mi motywacji, córeczka z nianią i trzy razy w tygodniu chodzi do klubu malucha.

    My 30 marca świętowaliśmy pierwsze urodzinki, już rok za nami 🙈, tak niedawno byłam w ciąży.

    Dżoni lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli któraś potrzebuje został mi Gonal po inseminacji jak coś to priv 🙂

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Wam mamuśki :*<3

    Ja mam długi cykl, miesiączka wywołana i przyszła dopiero w 46dc.
    Od 5dc lametta, później gonal i inseminacja ostatnia w tych staraniach...

    Byłam już wypełnić dokumenty do procedury in vitro... jaki to był stres..
    Lekarz kazał już wypełnić i robimy ostatnią inseminację...

    mam nadzieję, że na inseminacji się zakończy i ta ostatnia będzie tą szczęśliwą <3

    Trzymam za Was kciuki :*

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Gratuluje Wam mamuśki :*<3

    Ja mam długi cykl, miesiączka wywołana i przyszła dopiero w 46dc.
    Od 5dc lametta, później gonal i inseminacja ostatnia w tych staraniach...

    Byłam już wypełnić dokumenty do procedury in vitro... jaki to był stres..
    Lekarz kazał już wypełnić i robimy ostatnią inseminację...

    mam nadzieję, że na inseminacji się zakończy i ta ostatnia będzie tą szczęśliwą <3

    Trzymam za Was kciuki :*

    Trzymam kciuki✊🍀

    Ja jestem po pierwszej inseminacji, czekam na rezultat, wróciliśmy po rodzeństwo.

‹‹ 399 400 401 402 403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ