Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 25 maja 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wyjaśnienie

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 25 maja 2022, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dziewczyny ja mam jeszcze pytanie do biorących cerazette. Dotychczas bralam od porodu i nie miałam żadnego krwawienia, jednak doktor na wizycie kontrolnej mówił że jak nie karmie piersią już 3mce to te krwawienia mogą się pojawić. No i dziś się pojawiły, tylko zapomniałam zapytać dr czy coś w związku z tym się zmienia w braniu leku, czy nadal bierzemy opakowanie za opakowaniem? I jeszcze pytanko czy u Was to krwawienie pojawiało się już później cyklicznie jak miesiączka czy nieprzewidywalnie?

    Podczas brania antykoncepcji mogą występować plamienia i nie zmienia to działania leku, na ciągłej też jak brałam ciągiem to moby w terminie misiaczki mialam jakieś plamienia ale brałam dalej bez zmian

    Dżoni lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 25 maja 2022, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Podczas brania antykoncepcji mogą występować plamienia i nie zmienia to działania leku, na ciągłej też jak brałam ciągiem to moby w terminie misiaczki mialam jakieś plamienia ale brałam dalej bez zmian

    Dzięki 😄 już człowiek zapomniał jak to wszystko działa 😂

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 25 maja 2022, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Aaa rozumiem, to że tak powiem całe szczęście! Kciuki za kolejna próbę 🙌



    Dziękuję 😘

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 26 maja 2022, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla staraczek spełnienia marzenia i nadzieji, że dzisiejsze święto będzie również waszym świętem ☺️

    Dla nas mamusiek i ciężarówek pięknego dnia ❤️

    MuminkAa, MilenaMi, Dżoni, PozytywnaAna lubią tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 26 maja 2022, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni to jest normalne, też tak miałam

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 26 maja 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Dla staraczek spełnienia marzenia i nadzieji, że dzisiejsze święto będzie również waszym świętem ☺️

    Dla nas mamusiek i ciężarówek pięknego dnia ❤️

    Dziękujemy i nawzajem 🙂

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 26 maja 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Dla staraczek spełnienia marzenia i nadzieji, że dzisiejsze święto będzie również waszym świętem ☺️

    Dla nas mamusiek i ciężarówek pięknego dnia ❤️
    Dziewczyny to ja Wam coś napiszę pokrzepiającego, szczególnie dla tych które dopiero są na początku drogi o upragnione dziecko.
    Dokładnie dwa lata temu byłam na Polnej załatwiać wszystkie sprawy z in vitro, jeszcze byłam przed stymulacją i nie wiedziałam co mnie czeka, bardziej wyobrażałam sobie długą drogę niż sukces. Tego dnia, dnia matki Pani w administracji na Polnej powiedziałam mi, że życzy mi żebym za rok mogła świętować dzień matki i wiecie co? Tak się właśnie stało, rok temu świętowałam swój pierwszy dzień matki, a dzisiaj leżę na kanapie z mdłościami w kolejnej ciąży ☺️
    Dziewczyny jesteście w dobrych rękach, wiem, że każdej się uda, łez i rozczarowań będzie jeszcze wiele, ale gdyby szansy nie było żadnej doktor by o tym powiedział. Bądźcie silne i nie poddawajcie się 😍

    Dżoni, Blanka31 lubią tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 26 maja 2022, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Dziewczyny to ja Wam coś napiszę pokrzepiającego, szczególnie dla tych które dopiero są na początku drogi o upragnione dziecko.
    Dokładnie dwa lata temu byłam na Polnej załatwiać wszystkie sprawy z in vitro, jeszcze byłam przed stymulacją i nie wiedziałam co mnie czeka, bardziej wyobrażałam sobie długą drogę niż sukces. Tego dnia, dnia matki Pani w administracji na Polnej powiedziałam mi, że życzy mi żebym za rok mogła świętować dzień matki i wiecie co? Tak się właśnie stało, rok temu świętowałam swój pierwszy dzień matki, a dzisiaj leżę na kanapie z mdłościami w kolejnej ciąży ☺️
    Dziewczyny jesteście w dobrych rękach, wiem, że każdej się uda, łez i rozczarowań będzie jeszcze wiele, ale gdyby szansy nie było żadnej doktor by o tym powiedział. Bądźcie silne i nie poddawajcie się 😍

    ❤️

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 26 maja 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 zobacz na priv, dziękuje 🙂

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 26 maja 2022, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również pięknego dnia mamy dziewczyny 🌹🌹🌹

    Dżoni lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 26 maja 2022, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni jak tam córeczka? ☺️

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 27 maja 2022, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Karina89 zobacz na priv, dziękuje 🙂

    Odpisałam 🙂 jak się czujesz? i spóźnione gratulacje!

  • Zieloneliscie Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 maja 2022, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem po udanym transferze, druga próba, mam pytanie czy też miałyście osłabienie odporności po encortolon? Jestem po wizycie swrduszkowej u dr i wspomniałem, że dopiero po 10 tygodniu odstawimy, katar nie chce mnie opuścić.

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 27 maja 2022, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieloneliscie wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem po udanym transferze, druga próba, mam pytanie czy też miałyście osłabienie odporności po encortolon? Jestem po wizycie swrduszkowej u dr i wspomniałem, że dopiero po 10 tygodniu odstawimy, katar nie chce mnie opuścić.

    Część, niestety może tak być, podobnie z podwyższonym poziomem cukru, po odstawieniu wszystko sie normuje.

    Zieloneliscie lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Zieloneliscie Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 maja 2022, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Część, niestety może tak być, podobnie z podwyższonym poziomem cukru, po odstawieniu wszystko sie normuje.

    Dzięki, no nic jakoś trzeba przetrwać

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 27 maja 2022, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Odpisałam 🙂 jak się czujesz? i spóźnione gratulacje!

    Szczerze do du....., czekam na magiczny drugi trymest i lepsze samopoczucie, oby przyszło bo to nigdy nie wiadomo, pozdrawiam 🙂

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 28 maja 2022, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze pytanie bo jej koleżance każdy lekarz mówi inaczej a ma problem z szyjką, jak to jest z tym szwem profilaktycznie zakładanym w sensie jak mówi doktor? Któraś coś?

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 28 maja 2022, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Ja mam jeszcze pytanie bo jej koleżance każdy lekarz mówi inaczej a ma problem z szyjką, jak to jest z tym szwem profilaktycznie zakładanym w sensie jak mówi doktor? Któraś coś?

    W pierwszej ciąży miałam krążek w drugiej szew, dr mi mowil, że jeżeli ciążę sie uratowało nie doszło do porodu przedwczesnego to sie szyjkę ( profilaktycznie nie zaklada sie szwu) obserwuję i jak coś sie zaczyna dziać to jest interwencja bo w kolejnej np może skończyć sie tylko na leżeniu, wpływ ma na to wiele czynników w tym hormony, natomiast jak doszło do porodu przedwczesnego to się zaklada w kolejnej ciąży szew profilaktycznie na wczesniejszym etapie to tak oriantacyjnie, każdy przypadek inny i też tak jak piszesz rożnie lekarze podchodzą do tematu.

    MilenaMi lubi tę wiadomość

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 28 maja 2022, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    W pierwszej ciąży miałam krążek w drugiej szew, dr mi mowil, że jeżeli ciążę sie uratowało nie doszło do porodu przedwczesnego to sie szyjkę ( profilaktycznie nie zaklada sie szwu) obserwuję i jak coś sie zaczyna dziać to jest interwencja bo w kolejnej np może skończyć sie tylko na leżeniu, wpływ ma na to wiele czynników w tym hormony, natomiast jak doszło do porodu przedwczesnego to się zaklada w kolejnej ciąży szew profilaktycznie na wczesniejszym etapie to tak oriantacyjnie, każdy przypadek inny i też tak jak piszesz rożnie lekarze podchodzą do tematu.

    Dzięki 🙂

‹‹ 398 399 400 401 402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ