Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Dżoni wrote:Dziewczyny ja mam jeszcze pytanie do biorących cerazette. Dotychczas bralam od porodu i nie miałam żadnego krwawienia, jednak doktor na wizycie kontrolnej mówił że jak nie karmie piersią już 3mce to te krwawienia mogą się pojawić. No i dziś się pojawiły, tylko zapomniałam zapytać dr czy coś w związku z tym się zmienia w braniu leku, czy nadal bierzemy opakowanie za opakowaniem? I jeszcze pytanko czy u Was to krwawienie pojawiało się już później cyklicznie jak miesiączka czy nieprzewidywalnie?
Podczas brania antykoncepcji mogą występować plamienia i nie zmienia to działania leku, na ciągłej też jak brałam ciągiem to moby w terminie misiaczki mialam jakieś plamienia ale brałam dalej bez zmian
Dżoni lubi tę wiadomość
2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
MuminkAa wrote:Podczas brania antykoncepcji mogą występować plamienia i nie zmienia to działania leku, na ciągłej też jak brałam ciągiem to moby w terminie misiaczki mialam jakieś plamienia ale brałam dalej bez zmian
Dzięki 😄 już człowiek zapomniał jak to wszystko działa 😂Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dziewczyny to ja Wam coś napiszę pokrzepiającego, szczególnie dla tych które dopiero są na początku drogi o upragnione dziecko.Karina89 wrote:Dla staraczek spełnienia marzenia i nadzieji, że dzisiejsze święto będzie również waszym świętem ☺️
Dla nas mamusiek i ciężarówek pięknego dnia ❤️
Dokładnie dwa lata temu byłam na Polnej załatwiać wszystkie sprawy z in vitro, jeszcze byłam przed stymulacją i nie wiedziałam co mnie czeka, bardziej wyobrażałam sobie długą drogę niż sukces. Tego dnia, dnia matki Pani w administracji na Polnej powiedziałam mi, że życzy mi żebym za rok mogła świętować dzień matki i wiecie co? Tak się właśnie stało, rok temu świętowałam swój pierwszy dzień matki, a dzisiaj leżę na kanapie z mdłościami w kolejnej ciąży ☺️
Dziewczyny jesteście w dobrych rękach, wiem, że każdej się uda, łez i rozczarowań będzie jeszcze wiele, ale gdyby szansy nie było żadnej doktor by o tym powiedział. Bądźcie silne i nie poddawajcie się 😍
Dżoni, Blanka31 lubią tę wiadomość
-
Nana84 wrote:Dziewczyny to ja Wam coś napiszę pokrzepiającego, szczególnie dla tych które dopiero są na początku drogi o upragnione dziecko.
Dokładnie dwa lata temu byłam na Polnej załatwiać wszystkie sprawy z in vitro, jeszcze byłam przed stymulacją i nie wiedziałam co mnie czeka, bardziej wyobrażałam sobie długą drogę niż sukces. Tego dnia, dnia matki Pani w administracji na Polnej powiedziałam mi, że życzy mi żebym za rok mogła świętować dzień matki i wiecie co? Tak się właśnie stało, rok temu świętowałam swój pierwszy dzień matki, a dzisiaj leżę na kanapie z mdłościami w kolejnej ciąży ☺️
Dziewczyny jesteście w dobrych rękach, wiem, że każdej się uda, łez i rozczarowań będzie jeszcze wiele, ale gdyby szansy nie było żadnej doktor by o tym powiedział. Bądźcie silne i nie poddawajcie się 😍
❤️ -
Zieloneliscie wrote:Cześć dziewczyny, jestem po udanym transferze, druga próba, mam pytanie czy też miałyście osłabienie odporności po encortolon? Jestem po wizycie swrduszkowej u dr i wspomniałem, że dopiero po 10 tygodniu odstawimy, katar nie chce mnie opuścić.
Część, niestety może tak być, podobnie z podwyższonym poziomem cukru, po odstawieniu wszystko sie normuje.
Zieloneliscie lubi tę wiadomość
-
MilenaMi wrote:Ja mam jeszcze pytanie bo jej koleżance każdy lekarz mówi inaczej a ma problem z szyjką, jak to jest z tym szwem profilaktycznie zakładanym w sensie jak mówi doktor? Któraś coś?
W pierwszej ciąży miałam krążek w drugiej szew, dr mi mowil, że jeżeli ciążę sie uratowało nie doszło do porodu przedwczesnego to sie szyjkę ( profilaktycznie nie zaklada sie szwu) obserwuję i jak coś sie zaczyna dziać to jest interwencja bo w kolejnej np może skończyć sie tylko na leżeniu, wpływ ma na to wiele czynników w tym hormony, natomiast jak doszło do porodu przedwczesnego to się zaklada w kolejnej ciąży szew profilaktycznie na wczesniejszym etapie to tak oriantacyjnie, każdy przypadek inny i też tak jak piszesz rożnie lekarze podchodzą do tematu.
MilenaMi lubi tę wiadomość
-
Nadzieja88 wrote:W pierwszej ciąży miałam krążek w drugiej szew, dr mi mowil, że jeżeli ciążę sie uratowało nie doszło do porodu przedwczesnego to sie szyjkę ( profilaktycznie nie zaklada sie szwu) obserwuję i jak coś sie zaczyna dziać to jest interwencja bo w kolejnej np może skończyć sie tylko na leżeniu, wpływ ma na to wiele czynników w tym hormony, natomiast jak doszło do porodu przedwczesnego to się zaklada w kolejnej ciąży szew profilaktycznie na wczesniejszym etapie to tak oriantacyjnie, każdy przypadek inny i też tak jak piszesz rożnie lekarze podchodzą do tematu.
Dzięki 🙂






