Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Nana84 wrote:Z tego co wiem, to zawsze musi być usg podczas transferu, inaczej nie da się tego zrobić
Nie. Nie zawsze musi być usg
Obustr. niedrożność, PCOS
AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
FV R2_4070A>G - hetero
MTHFR 677C>T - hetero
PAI-1 4G - homo
☀️ I proc:
03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
☀️ II proc:
11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
28.03 (12+4) - pren - ok
23.05 (20+4) - połówk - ok
25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️ -
........ wrote:Dziękuję za informację. Punkcję miałam 9 maja, a 14 transfer ale nie wyszło bo prof.J miał problem z podaniem dostaniem się do macicy i transfer odroczony. Nie wiem czemu tak wyszło bo miałam próbny transfer robiony przez prof.P i nie było żadnego problemu,ja akurat miałam na pusty pęcherz robiony transfer,a bolalo nie powiem. Muszę teraz czekać na wizytę do prof.P. super ze tobie się udało mam nadzieje ze tez będę miała szczęście i się uda bo to już moja 3 i wkoncu udało się mieć zarodki mam 3
Ja bym skonsultowała to z Prof P, nie ma nic do Prof J, ale nie ogarniam Go czasami, jak raz mi badał szyjkę w ciąży jak byłam na oddziale i to co mówił to może głupie, ale powstrzymywałam się od śmiechu -
Ania0692 wrote:Ja bym skonsultowała to z Prof P, nie ma nic do Prof J, ale nie ogarniam Go czasami, jak raz mi badał szyjkę w ciąży jak byłam na oddziale i to co mówił to może głupie, ale powstrzymywałam się od śmiechu
Do Prof. P mam wizytę dopiero na 7 czerwca i jestem ciekawa co on na to . Nie mogę się doczekać tej wizyty -
Gdzie uzyskam informacje kiedy mija rok od przechowywania zarodków i nr konta aby przedłużyć o kolejny rok? Czy oni informują gdy mija termin czy automatycznie biorą zarodki do adopcji? Bo jeżeli rok mija w dniu punkcji to mi minął czas na opłacenie ☹️ Podczas ciąży w ogólne nie myślałam o tych wszystkich formalnościach … 😞28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Gdzie uzyskam informacje kiedy mija rok od przechowywania zarodków i nr konta aby przedłużyć o kolejny rok? Czy oni informują gdy mija termin czy automatycznie biorą zarodki do adopcji? Bo jeżeli rok mija w dniu punkcji to mi minął czas na opłacenie ☹️ Podczas ciąży w ogólne nie myślałam o tych wszystkich formalnościach … 😞
Jak nie przedłużysz sama , pielęgniarki będą dzwoniły z przypomnieniem, przechowujesz zarodki ile chcesz, najlepiej zadzwonić właśnie do nich.Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2022, 06:48
Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Ania0692 wrote:Gosia zaglądasz? Jak sie czujesz?
Czuje sie dobrze 🙂, 30 tydzień już 🙈, teraz mam przykaz leżenie i odpoczywania, troche szyjka zaczęła się za mocno skracać, killa dni w szpitalu byłam napodaniu sterydów, tak wszystko dobrze 🤗 jutro wizyta u doktora, a Ty jak sie czujesz?Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2022, 07:45
Alicjaaa, Zaba90, Ania0692, Nadzieja88 lubią tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Alicjaaa wrote:Jak nie przedłużysz sama , pielęgniarki będą dzwoniły z przypomnieniem, przechowujesz zarodki ile chcesz, najlepiej zadzwonić właśnie do nich.
Na ten numer gdzie zgłaszałam urodzenie dziecka? Do mnie nie dzwonili to ciekawe jak liczą rok- od punkcji czy transferu (miałam odroczony), Bo od punkcji, już rok minął od pobrania komórek ale nikt nie dzwonił.28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Na ten numer gdzie zgłaszałam urodzenie dziecka? Do mnie nie dzwonili to ciekawe jak liczą rok- od punkcji czy transferu (miałam odroczony), Bo od punkcji, już rok minął od pobrania komórek ale nikt nie dzwonił.
Mi to gdzieś umknęło,szczerze przyzmaje, nie dzwoniły do mnie równo jak w zagarku po roku, ale też jeszcze zapytać o cos innego jak chcesz mieć już wszystko załatwione to tak tam gdzie zglaszałyśmy urodzenie dziecka i przelew na konto szpitalaCzerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
***Sikorka*** wrote:Gdzie uzyskam informacje kiedy mija rok od przechowywania zarodków i nr konta aby przedłużyć o kolejny rok? Czy oni informują gdy mija termin czy automatycznie biorą zarodki do adopcji? Bo jeżeli rok mija w dniu punkcji to mi minął czas na opłacenie ☹️ Podczas ciąży w ogólne nie myślałam o tych wszystkich formalnościach … 😞
Zadzwoń do szpitala. Masz nr na stronie. Napewno udzielą inf
Obustr. niedrożność, PCOS
AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
FV R2_4070A>G - hetero
MTHFR 677C>T - hetero
PAI-1 4G - homo
☀️ I proc:
03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
☀️ II proc:
11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
28.03 (12+4) - pren - ok
23.05 (20+4) - połówk - ok
25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️ -
Dziękuję. Chociaż jeszcze nie byłam u doktora na wizycie żeby potwierdzić czy wszystko jest ok, ale już w 14 dniu po transferze wymiotowałam i tak mnie te mdłości nadal trzymają. W jakim dniu po transferze byłyście u lekarza żeby potwierdzić ciążę? Ja ostatnio byłam w 5 tygodniu i to było za wcześnie a pozniej byłam 7+2 i już biło serduszko, teraz umówiłam się na pierwszą wizytę 7+4 i nie wiem czy to nie trochę za późnoMilenaMi wrote:Nana84 to rozumiem, że mogę gratulować bedzie rodzeństwo? 🙂 My już mamy 8 tydzień ciąży 🤗
-
Ja miałam opóźnienie w płatności 10 miesięcy i nikt nie dzwonił, sama zadzwoniłam i panie powiedziały żeby w przelewie napisać od jakiego miesiąca i roku do jakiego miesiąca i roku jest opłata i to tyle, nikt tego nie sprawdzał przed transferem i o nic nie pytał. Zresztą nikt nie da Twoich zarodków do adopcji bez Twojej zgody***Sikorka*** wrote:Gdzie uzyskam informacje kiedy mija rok od przechowywania zarodków i nr konta aby przedłużyć o kolejny rok? Czy oni informują gdy mija termin czy automatycznie biorą zarodki do adopcji? Bo jeżeli rok mija w dniu punkcji to mi minął czas na opłacenie ☹️ Podczas ciąży w ogólne nie myślałam o tych wszystkich formalnościach … 😞
-
***Sikorka*** wrote:Gdzie uzyskam informacje kiedy mija rok od przechowywania zarodków i nr konta aby przedłużyć o kolejny rok? Czy oni informują gdy mija termin czy automatycznie biorą zarodki do adopcji? Bo jeżeli rok mija w dniu punkcji to mi minął czas na opłacenie ☹️ Podczas ciąży w ogólne nie myślałam o tych wszystkich formalnościach … 😞
Najlepiej do położnych, na stronie szpitala teraz jest tylko numer na klasyfikacje do dofinansowania i Panie nie wszystlo wiedzą tym bardziej jak nie miałaś ivf z częściową refundacją, Panie mogą zadzwonić z przypomnieniem albo i nie tak samo jak ze zgłaszaniem pozytywnej bety czy urodzenia, po jakimś czasie z rególy scigają same.Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2022, 11:01
Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Nana84 wrote:Dziękuję. Chociaż jeszcze nie byłam u doktora na wizycie żeby potwierdzić czy wszystko jest ok, ale już w 14 dniu po transferze wymiotowałam i tak mnie te mdłości nadal trzymają. W jakim dniu po transferze byłyście u lekarza żeby potwierdzić ciążę? Ja ostatnio byłam w 5 tygodniu i to było za wcześnie a pozniej byłam 7+2 i już biło serduszko, teraz umówiłam się na pierwszą wizytę 7+4 i nie wiem czy to nie trochę za późno
Byłam u doktora w 6+3, ale miedzy 7 a 8 to taki idealny czas ma pierwszą wizytę bo juz wszystko widać, u mnie w tej ciąży na poczatku słabiej kolo 6 tygodnia przez kilka dni mialam takie wymioty, że nic zjeść, tylko woda przechodziła, dr mi kazał pić te nutridrinki proteinowe, teraz już lepiej.Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2022, 11:18
-
Na Twojej wizycie 6+3 biło już serduszko?MilenaMi wrote:Byłam u doktora w 6+3, ale miedzy 7 a 8 to taki idealny czas ma pierwszą wizytę bo juz wszystko widać, u mnie w tej ciąży na poczatku słabiej kolo 6 tygodnia przez kilka dni mialam takie wymioty, że nic zjeść, tylko woda przechodziła, dr mi kazał pić te nutridrinki proteinowe, teraz już lepiej.
-
Gosia9305 wrote:Czuje sie dobrze 🙂, 30 tydzień już 🙈, teraz mam przykaz leżenie i odpoczywania, troche szyjka zaczęła się za mocno skracać, killa dni w szpitalu byłam napodaniu sterydów, tak wszystko dobrze 🤗 jutro wizyta u doktora, a Ty jak sie czujesz?
Super, że dobrze sie czujesz, kciuki za szyjkę ✊ u mnie wszystko dobrze,samopoczucie rożnie, jutro wracamy z krotkich wakacji 🙂





