Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 18 maja 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Wcześniej rozmawiałam na ten temat z dr M, już byłam zdecydowana, robiłam po prenatalnych tak na Ułanskiej🙂

    To spoko, dzięki 🙂

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 18 maja 2022, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    Kwietniowe mamusie widzę, że żyjecie mam nadzieję, że u Was i maluszków wszystko dobrze, ja ledwo funkcjonuje, ciężki egzemplarz mi sie trafił 🙈 wierzę, że z czasem będzie lepiej 🤩


    To witaj w klubie 🤡🤡🤡😂

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 18 maja 2022, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    Kwietniowe mamusie widzę, że żyjecie mam nadzieję, że u Was i maluszków wszystko dobrze, ja ledwo funkcjonuje, ciężki egzemplarz mi sie trafił 🙈 wierzę, że z czasem będzie lepiej 🤩

    Żyjemy, mamy sie dobrze, ale usypianie i spanie to 🤪🙄

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 18 maja 2022, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 zdjęcie w ramce córeczki 🙂 dużo jest tych pamiątek zdjęciowych na parapecie w gabinecie więc uznałam, że to będzie ok.

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 18 maja 2022, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dawno mnie nie było na forum tyle się tu dzieje ale przy malutkiej brak mi czasu.

    Sikorka, Kolorowanki mocno spóźnione ale szczere gratulacje🎉😁 Niech maluszki zdrowo rosna🙂

    Nadzieja88 również gratulacje😊

    MuminkAa mamy się z Basią dobrze, rośniemy zdrowo, jeszcze trochę i 3 miesiąc skonczymy🙉
    Raz mamy lepsze a raz gorsze dni. A pobudki o 5 rano to już u mnie standard, dłużej ta moja córeczka to pospać nie chce i męczymy się teraz jeszcze z kolkami😂
    Ale dla tych uśmiechów😍 jestem w stanie znieść wszystko.

    A jak wy sobie radzicie?

    Pytanie jeszcze do dziewczyn po porodzie kiedy dostałyście pierwsza miesiączke bo mi się wydaje że coś u mnie dlugo to już trwa.




    Kolorowanki lubi tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 18 maja 2022, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dziewczyny dawno mnie nie było na forum tyle się tu dzieje ale przy malutkiej brak mi czasu.

    Sikorka, Kolorowanki mocno spóźnione ale szczere gratulacje🎉😁 Niech maluszki zdrowo rosna🙂

    Nadzieja88 również gratulacje😊

    MuminkAa mamy się z Basią dobrze, rośniemy zdrowo, jeszcze trochę i 3 miesiąc skonczymy🙉
    Raz mamy lepsze a raz gorsze dni. A pobudki o 5 rano to już u mnie standard, dłużej ta moja córeczka to pospać nie chce i męczymy się teraz jeszcze z kolkami😂
    Ale dla tych uśmiechów😍 jestem w stanie znieść wszystko.

    A jak wy sobie radzicie?

    Pytanie jeszcze do dziewczyn po porodzie kiedy dostałyście pierwsza miesiączke bo mi się wydaje że coś u mnie dlugo to już trwa.

    Karmisz piersią? Ja dostalam po około 4 miesiącach, przy karmieniu piersią może pojawić sie znacznie później. Każda ma inaczej

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 18 maja 2022, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Karmisz piersią? Ja dostalam po około 4 miesiącach, przy karmieniu piersią może pojawić sie znacznie później. Każda ma inaczej

    Nie karmie piersią

    06.03.2022 Basia❤
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 18 maja 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Nie karmie piersią

    No to pewnie jak się nie pojawi w najbliższym czasie to wywoływanie, koleżanka tak miała i dr jej wywoływał, antykoncepcja na wyrównanie hormonów nic mie dała, najpierw miała, ale nie pamiętam dokladnie po jakim czasie

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 18 maja 2022, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dziewczyny dawno mnie nie było na forum tyle się tu dzieje ale przy malutkiej brak mi czasu.

    Sikorka, Kolorowanki mocno spóźnione ale szczere gratulacje🎉😁 Niech maluszki zdrowo rosna🙂

    Nadzieja88 również gratulacje😊

    MuminkAa mamy się z Basią dobrze, rośniemy zdrowo, jeszcze trochę i 3 miesiąc skonczymy🙉
    Raz mamy lepsze a raz gorsze dni. A pobudki o 5 rano to już u mnie standard, dłużej ta moja córeczka to pospać nie chce i męczymy się teraz jeszcze z kolkami😂
    Ale dla tych uśmiechów😍 jestem w stanie znieść wszystko.

    A jak wy sobie radzicie?

    Pytanie jeszcze do dziewczyn po porodzie kiedy dostałyście pierwsza miesiączke bo mi się wydaje że coś u mnie dlugo to już trwa.

    Co do miesiączki nie pomogę po połogu byłam na ciągle antykoncepcji progesteronowej

    Piąta to jest jakaś magiczna godzina dla maluchów Zosia miała okres, że wstawała o piątej, dawałam ją na mate i sobie oglądała, teraz synek też, inme mamusie jak pytalam wspominały 😂 z czasem przechodzi, ale Zosia nie pośpi dluzej niz do 6 /7

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 18 maja 2022, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Co do miesiączki nie pomogę po połogu byłam na ciągle antykoncepcji progesteronowej

    Piąta to jest jakaś magiczna godzina dla maluchów Zosia miała okres, że wstawała o piątej, dawałam ją na mate i sobie oglądała, teraz synek też, inme mamusie jak pytalam wspominały 😂 z czasem przechodzi, ale Zosia nie pośpi dluzej niz do 6 /7

    🙈 To u nas magiczna godzina była między 2 a 3 w nocy i to tak już gdzieś od 15 TC 🤣 i później koło 8/ 8.30 pobudka. Czasami jak przespała swoją godzinę i właśnie koło 5 się obudziła to jak zasnęła to i do 11 potrafiła spać w najlepsze i nic jej nie ruszało 🙈 a pozniej rzeźnia i wszystko rozjechane 🤦

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 19 maja 2022, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    🙈 To u nas magiczna godzina była między 2 a 3 w nocy i to tak już gdzieś od 15 TC 🤣 i później koło 8/ 8.30 pobudka. Czasami jak przespała swoją godzinę i właśnie koło 5 się obudziła to jak zasnęła to i do 11 potrafiła spać w najlepsze i nic jej nie ruszało 🙈 a pozniej rzeźnia i wszystko rozjechane 🤦

    Z tym spaniem i godzinami to cztery światy 😂 u nas jak jest spanie po 16 to potem balanga do 23 i dłużej 🙈

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 19 maja 2022, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dziewczyny dawno mnie nie było na forum tyle się tu dzieje ale przy malutkiej brak mi czasu.

    Sikorka, Kolorowanki mocno spóźnione ale szczere gratulacje🎉😁 Niech maluszki zdrowo rosna🙂

    Nadzieja88 również gratulacje😊

    MuminkAa mamy się z Basią dobrze, rośniemy zdrowo, jeszcze trochę i 3 miesiąc skonczymy🙉
    Raz mamy lepsze a raz gorsze dni. A pobudki o 5 rano to już u mnie standard, dłużej ta moja córeczka to pospać nie chce i męczymy się teraz jeszcze z kolkami😂
    Ale dla tych uśmiechów😍 jestem w stanie znieść wszystko.

    A jak wy sobie radzicie?

    Pytanie jeszcze do dziewczyn po porodzie kiedy dostałyście pierwsza miesiączke bo mi się wydaje że coś u mnie dlugo to już trwa.

    Cieszę się, że wszystko dobrze🤗

    Nam zaraz minie 4 miesiące 🙈 też jeszcze nie mam miesiączki, jestem po cc i karmie piersią.

    U nas też wszystko dobrze, rośniemy, doba jest za krótka, ostatnio prasowanie, gotowanie po nocach 🙉ale tak jak napisałaś wystarczy jeden uśmiech ☺️
    Całusy dla Was 😘

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 19 maja 2022, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dziewczyny dawno mnie nie było na forum tyle się tu dzieje ale przy malutkiej brak mi czasu.

    Sikorka, Kolorowanki mocno spóźnione ale szczere gratulacje🎉😁 Niech maluszki zdrowo rosna🙂

    Nadzieja88 również gratulacje😊

    MuminkAa mamy się z Basią dobrze, rośniemy zdrowo, jeszcze trochę i 3 miesiąc skonczymy🙉
    Raz mamy lepsze a raz gorsze dni. A pobudki o 5 rano to już u mnie standard, dłużej ta moja córeczka to pospać nie chce i męczymy się teraz jeszcze z kolkami😂
    Ale dla tych uśmiechów😍 jestem w stanie znieść wszystko.

    A jak wy sobie radzicie?

    Pytanie jeszcze do dziewczyn po porodzie kiedy dostałyście pierwsza miesiączke bo mi się wydaje że coś u mnie dlugo to już trwa.

    Dziekuje 🙂

    Już 3 miesiące 🙈, jak ten czas leci.

    Michasia ma 5,5 tygodnia, też nie wiem kiedy to przeleciało.

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 19 maja 2022, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Z tym spaniem i godzinami to cztery światy 😂 u nas jak jest spanie po 16 to potem balanga do 23 i dłużej 🙈

    A to u nas jak nie ma spania w dzień to zdarzają się super turbo drzemki regeneracyjne w porywach do 5 minut. Wtedy padnie o 20 i kolejnego dni śpi do 9 i przychodzi koło 12.30 i mówi mamusiu Rózia musi apocziąć i nie ma dziecka na 2/ 3 godziny 🤣🙈

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • OlgaŚwieżak Znajoma
    Postów: 25 5

    Wysłany: 19 maja 2022, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim.

    Pomozcie, bo ze stresu zapomnialam zapytac :)

    W 20DC doktor prosil umowic sie na wizyte kwalifikacyjna w związku z programem invitro, czy on tego dnia tez bedzie w poradni i bedzie rozpisywal stymulacje czy cos? Czy jak to sie odbywa? :)

    Starania od 5 lat
    32 lata
    Od 05.2022 Polna Poznań/ endometrioza

    🔸1 ❄ 4.2.1
    🔸30.11.22 FET

    5dpt 13.5🤞
    7dpt 57.5 🤞😻
    9dpt 206 🤞
    12dpt 889 ✊😍
    16dpt 5026 🤩
    18dpt krwawienie, krwiaki - 💔


    🔹 24.07.2023 FET blastka 4.1.2 z 6 doby

    ✳️ 10dpt bhcg 129.7
    ✳️ 12dpt bhcg 389
    ✳️ 14 dpt bhcg 987.1
    ✳️ 17 dpt bhcg 2523 🤞
  • Karolina9 Autorytet
    Postów: 273 101

    Wysłany: 19 maja 2022, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat jestem po wizycie kwalifikacyjnej na Polnej u doktora. Mówił żeby umówić się na 20dc na rozpisanie stymulacji, wizyta na Polnej. Umówić możesz się pod numerem: 61 84 19 119

    OlgaŚwieżak lubi tę wiadomość

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 19 maja 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaŚwieżak wrote:
    Cześć wszystkim.

    Pomozcie, bo ze stresu zapomnialam zapytac :)

    W 20DC doktor prosil umowic sie na wizyte kwalifikacyjna w związku z programem invitro, czy on tego dnia tez bedzie w poradni i bedzie rozpisywal stymulacje czy cos? Czy jak to sie odbywa? :)

    Jeżeli będziesz miała wszystkie badania AMH itd to tak jest rozpisanie stymulacji i jak hormony będą ok jak zacznie się nowy cykl to ruszasz ze stymulacją, jeżeli nie ma jeszcze jakiś innych planów, jak miałaś się zapisać do doktora to na tej wizycie klasyfikacyjnej będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2022, 13:55

    OlgaŚwieżak lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Izabela🌺 Autorytet
    Postów: 270 198

    Wysłany: 19 maja 2022, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę 14 czerwca i to też będzie 21 DC cyklu. I też się zastanawiam jak to będzie wyglądało. Czy jedziecie z partnerem?

    Ona 26

    Starania od maja 2020 r.
    AMH 05.2022 r. :2,67
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia

    On 28
    Obniżone parametry nasienia


    Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
    SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
    POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2 :) 4.2.2, 4.2.3
    tranfer nr 1 19.07 odwołany
    TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?
  • Jeszcze_zaswieci_dla_nas_slonce Przyjaciółka
    Postów: 61 149

    Wysłany: 19 maja 2022, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy któraś z Was wie, jaki PIT jest potrzebny na wizytę kwalifikacyjną do in vitro na Polną?

    🙍‍♀️ Ona 35

    Starania od grudnia 2017 r.
    AMH 10.2021: 1,79
    AMH 05.2022: 1,38
    AMH 03.2023: 1,15
    TSH❌➡️💊Letrox50➡️✅
    Kortyzol❌
    Inne badania prawidłowe.

    🙍‍♂️ On
    Bardzo słabe parametry nasienia po raku i chemii.
    Fragmentacja plemników ❌

    I IUI 12.2021 ❌
    II IUI 01.2022 ❌
    III IUI 02.2022 ❌

    START IN VITRO - Czerwiec 2022 r.
    Polna - Poznań, I procedura (ICSI) /długi protokół, punkcja 14.07.: pobrano 10 oocytów, 5 dojrzałych 🥚, 4 zapłodnione,
    transfer nr 1: 19.07. ET blastka 3.3.3,
    8dpt beta hcg <2,30 mlU/ml 😪
    0❄️ ☹️

    Sierpień/wrzesień 2022- covid

    Polna - Poznań, II procedura (ICSI) /krótki protokół, punkcja 07.09.: pobrano 7 oocytów, 3 dojrzałe 🥚, 3 zapłodnione,
    transfer nr 2: 12.09. ET blastka 4.1.1
    7dpt beta hcg 56,75 mlU/ml prog. 56,20 ng/ml😍
    9 dpt beta hcg 144,91 mlU/ml
    11 dpt beta hcg 286,04 mlU/ml prog. 95,54 ng/ml
    1❄️ (4.2.1)
  • Izabela🌺 Autorytet
    Postów: 270 198

    Wysłany: 19 maja 2022, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pit 37

    Jeszcze_zaswieci_dla_nas_slonce lubi tę wiadomość

    Ona 26

    Starania od maja 2020 r.
    AMH 05.2022 r. :2,67
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia

    On 28
    Obniżone parametry nasienia


    Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
    SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
    POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2 :) 4.2.2, 4.2.3
    tranfer nr 1 19.07 odwołany
    TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?
‹‹ 394 395 396 397 398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ