Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Karolina9 Autorytet
    Postów: 273 101

    Wysłany: 19 maja 2022, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Ja mam wizytę 14 czerwca i to też będzie 21 DC cyklu. I też się zastanawiam jak to będzie wyglądało. Czy jedziecie z partnerem?
    Tak, ja byłam z mężem. Jest potrzebny żeby wniosek podpisać :D Potem wszedł ze mną do gabinetu.
    PIT jakby co można dosłać nawet potem e-mailem. Wygląda to tak, że najpierw idziecie oboje do pokoju 217 tam podpisujecie wniosek o dofinansowanie, dajecie PIT-y. Potem wizyta u lekarza na tym samym piętrze. Dajecie wyniki badań hormonalnych, doktor robi USG i mówi kiedy umówić się na kolejną wizytę już na rozpisanie stymulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2022, 14:55

  • Izabela🌺 Autorytet
    Postów: 270 198

    Wysłany: 19 maja 2022, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jestem po wizycie kwalifikacyjnej. Jestem zakwalifikowana i ustalili mi następną wizytę na 14 czerwca na21 DC i pani z rejestracji powiedziała że niby straching (chyba tak się to pisze ) będę miała ale doktor nic nie mówił. Badania przywiózłam na wizytę kwalifikacyjna i tak naprawdę brakuje mi tych wymazów i wirusuwek i mój mąż tak samo i teraz nie wiem czy na tej wizycie będziemy mieć pobierane czy we własnym zakresie. Doktor nic nie mówił 🤗

    Ona 26

    Starania od maja 2020 r.
    AMH 05.2022 r. :2,67
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia

    On 28
    Obniżone parametry nasienia


    Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
    SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
    POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2 :) 4.2.2, 4.2.3
    tranfer nr 1 19.07 odwołany
    TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 19 maja 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Ja już jestem po wizycie kwalifikacyjnej. Jestem zakwalifikowana i ustalili mi następną wizytę na 14 czerwca na21 DC i pani z rejestracji powiedziała że niby straching (chyba tak się to pisze ) będę miała ale doktor nic nie mówił. Badania przywiózłam na wizytę kwalifikacyjna i tak naprawdę brakuje mi tych wymazów i wirusuwek i mój mąż tak samo i teraz nie wiem czy na tej wizycie będziemy mieć pobierane czy we własnym zakresie. Doktor nic nie mówił 🤗

    Tak dokładnie 🙂 co do wymazów pobierają w trakcie stymulacji, badania wirusowe mozesz zrobić przed wizytą, ja robiłam na poczatku stymulacji razem z hormonami

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Karolina9 Autorytet
    Postów: 273 101

    Wysłany: 19 maja 2022, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A możecie napisać jakie badania są potrzebne do stymulacji, takie same jak do IUI ?

  • Starania2022 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 maja 2022, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Ja mam wizytę 14 czerwca i to też będzie 21 DC cyklu. I też się zastanawiam jak to będzie wyglądało. Czy jedziecie z partnerem?

    Część, jest rozpisanie leków do stymulacji i mialam robioną ryse ten próbny trasfer, rozpisane leki do stymulacji, jak zacznie sie nowy cykl stymulacja, pewnie jutro przyjdzie miesiączka, byłam z partnerem.

  • Izabela🌺 Autorytet
    Postów: 270 198

    Wysłany: 19 maja 2022, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie badania trzeba zrobić znaczy te wirusowe.

    Ona 26

    Starania od maja 2020 r.
    AMH 05.2022 r. :2,67
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia

    On 28
    Obniżone parametry nasienia


    Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
    SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
    POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2 :) 4.2.2, 4.2.3
    tranfer nr 1 19.07 odwołany
    TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 19 maja 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Ja w sobote urodziłam drugiego synka🙂 brzuszek zwolniony

    Gratulacje💐

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 19 maja 2022, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Jakie badania trzeba zrobić znaczy te wirusowe.

    Kiedyś było na stronie szpitala wszystko napisane, jak zmienili to widzę już nie ma, jak dobrze pamietam te podstawowe różyczka, toxoplazmoza hbs, hcv, hiv, cytomegalia

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 21 maja 2022, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie do dziewczyn które miały kriotransfer na Polnej możecie mi powiedzieć jak to wygląda jak się przygotować itp czy płaci się tylko za transfer czy jeszcze jakieś opłaty są.Pozdrawiam

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 21 maja 2022, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Cześć mam pytanie do dziewczyn które miały kriotransfer na Polnej możecie mi powiedzieć jak to wygląda jak się przygotować itp czy płaci się tylko za transfer czy jeszcze jakieś opłaty są.Pozdrawiam

    Cześć
    Panie podają godzinę na którą macie być, trochę wczesniej niż odbywa sie sam trasfer aby była zgoda na rozmrożenie zarodka, czekacie tam gdzie byłyśmy w dzień punkcji, potem zapraszają na transfer, po transferze po jakimś czasie do domu, płaci sie za trasfer, ewentualnie jak jest coś dodatkowo podawane np leki na skurcze to jest dodatkowa opłata. Przygotowywać specjalnie sie nie trzeba.

    ........ lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 21 maja 2022, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. To rozumiem że Mąż tesz musi być obecny,jeszcze jedno pytanko A za wizyty sprawdzające kiedy jest odpowiedni czas na transfer nic się płaci? przepraszam że tak się pytam ale to mój pierwszy raz jak będę podchodzić do kriotransferu

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 21 maja 2022, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Dziękuję za odpowiedź. To rozumiem że Mąż tesz musi być obecny,jeszcze jedno pytanko A za wizyty sprawdzające kiedy jest odpowiedni czas na transfer nic się płaci? przepraszam że tak się pytam ale to mój pierwszy raz jak będę podchodzić do kriotransferu

    Tak bo trzeba jeszcze podpisać zgode, na drugie pytanie nie wiem jak to wygląda jak są oceny na Polnej, przygotowanie mialam u doktora w gabinecie i tylko na sam trasfer jechaliśmy na Polną.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 21 maja 2022, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha dziekuje za info. Nic musze wytrzymać do 7 czerwca prowadzi minie prof.Pawelczyk

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 21 maja 2022, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze czekam na papiery z opisem od embriologów nie wiesz może jak długo się czeka na nie

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 21 maja 2022, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Jeszcze czekam na papiery z opisem od embriologów nie wiesz może jak długo się czeka na nie
    Jeżeli Twoja ocena odbywa się w dniach w których doktor jest na Polej to nic nie płacisz za wizytę, tylko musisz być w szpitalu i swoje poczekać na ocenę, wtedy też zapada decyzja co do leków no i dnia transferu. My mieliśmy wszystkie dokumenty podpisane wcześniej wiec w dniu transferu mąż/partner nie jest potrzebny no ale może u nas tak wyszło. Transfery odbywają się zawsze na koniec wszystkich procedur około godziny 10:30-11:00. Musisz wypić pół litra wody żeby mieć wypełniony pęchęrz. Sam transfer trwa 5 minut, nic nie boli, pielęgniarki są bardzo wspierające i pokazują już przetransferowany zarodek na usg. Pozniej leży się jeszcze około 15 minut i to tyle.
    Jeżeli chodzi o płatność to ja miałam dwa udane transfery i nikt nigdy nie chciał ode mnie potwierdzenia zapłaty.

    Opis od embriologa… chodzi o dokumenty po punkcji? Ja dostałam pocztą około 2 tygodni po punkcji

    ........ lubi tę wiadomość

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 21 maja 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Jeżeli Twoja ocena odbywa się w dniach w których doktor jest na Polej to nic nie płacisz za wizytę, tylko musisz być w szpitalu i swoje poczekać na ocenę, wtedy też zapada decyzja co do leków no i dnia transferu. My mieliśmy wszystkie dokumenty podpisane wcześniej wiec w dniu transferu mąż/partner nie jest potrzebny no ale może u nas tak wyszło. Transfery odbywają się zawsze na koniec wszystkich procedur około godziny 10:30-11:00. Musisz wypić pół litra wody żeby mieć wypełniony pęchęrz. Sam transfer trwa 5 minut, nic nie boli, pielęgniarki są bardzo wspierające i pokazują już przetransferowany zarodek na usg. Pozniej leży się jeszcze około 15 minut i to tyle.
    Jeżeli chodzi o płatność to ja miałam dwa udane transfery i nikt nigdy nie chciał ode mnie potwierdzenia zapłaty.

    Opis od embriologa… chodzi o dokumenty po punkcji? Ja dostałam pocztą około 2 tygodni po punkcji

    Ale to tylko jak jest dr Maciej to jest pod kontrola usg trasfer, czy coś sie zmieniło?

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 21 maja 2022, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za informację. Punkcję miałam 9 maja, a 14 transfer ale nie wyszło bo prof.J miał problem z podaniem dostaniem się do macicy i transfer odroczony. Nie wiem czemu tak wyszło bo miałam próbny transfer robiony przez prof.P i nie było żadnego problemu,ja akurat miałam na pusty pęcherz robiony transfer,a bolalo nie powiem. Muszę teraz czekać na wizytę do prof.P. super ze tobie się udało mam nadzieje ze tez będę miała szczęście i się uda bo to już moja 3 i wkoncu udało się mieć zarodki mam 3

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 21 maja 2022, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Ale to tylko jak jest dr Maciej to jest pod kontrola usg trasfer, czy coś sie zmieniło?
    Z tego co wiem, to zawsze musi być usg podczas transferu, inaczej nie da się tego zrobić

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 21 maja 2022, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Z tego co wiem, to zawsze musi być usg podczas transferu, inaczej nie da się tego zrobić

    To widocznie się zmieniło, może, za moich czasów trasfer z podgladem usg robil tylko dr Maciej, koleżanki miały i dr Derwicha i było bez usg.

    Dżoni lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 21 maja 2022, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 to rozumiem, że mogę gratulować bedzie rodzeństwo? 🙂 My już mamy 8 tydzień ciąży 🤗

‹‹ 395 396 397 398 399 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ