Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 22 maja 2022, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Na Twojej wizycie 6+3 biło już serduszko?

    Byłam w 7 tygodniu i biło serduszko

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 22 maja 2022, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miała któraś z Was Gynazol na infekcje?

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 22 maja 2022, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Dziewczyny czy miała któraś z Was Gynazol na infekcje?

    Tak .... Kilka razy

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 22 maja 2022, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Tak .... Kilka razy

    A miałaś taką sytuację, że troche tego kremu w aplikatorze wyleciało przed aplikacja? Noe wiem czy pisać o nowa receptę 🤔

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 22 maja 2022, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    A miałaś taką sytuację, że troche tego kremu w aplikatorze wyleciało przed aplikacja? Noe wiem czy pisać o nowa receptę 🤔

    Hm.... Trochę tzn ile? Bo jeżeli tyle np co pół cm czy coś w tych okolicach to raczej nie ale jeżeli byłoby to pół aplikatora to już tak 🙈 tak dla swojego świętego spokoju.... Coś mi się kojarzy, że chyba za pierwszym razem jak go dostalam to odrobina wyleciala na aplikator przed odpowiednim użyciem ale efekt i tak był prawidłowy i nie pisałam do Dr 😉

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 23 maja 2022, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    A miałaś taką sytuację, że troche tego kremu w aplikatorze wyleciało przed aplikacja? Noe wiem czy pisać o nowa receptę 🤔

    Też raz miałam i jak nie jest tego dużo to ok, u mnie zachowało właściwości lecznicze, posiew kontrolny wyszedł czysty.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 23 maja 2022, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny w takim razie nie ma alarmu, jeszcze raz dzięki 🙂

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 23 maja 2022, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia ✊✊ jak ten czas leci🙉

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 23 maja 2022, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Gosia ✊✊ jak ten czas leci🙉

    Mam coraz większego stresajak to bedzie z dwójką bąbelków, że to już zaraz 🙈 jeszcze u nas w rodzinie ani wśród znajomych nie ma bliźniaków aby podpytać

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 23 maja 2022, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Mam coraz większego stresajak to bedzie z dwójką bąbelków, że to już zaraz 🙈 jeszcze u nas w rodzinie ani wśród znajomych nie ma bliźniaków aby podpytać

    Będzie dobrze..... 🥰✊✊✊ A podpytywanie nie ma sensu... Bo jak ja pytałam to później sama tego żałowałam 🙈 bo zwyczajnie straszyli jak to strasznie jest... A prawda jest taka, że każde dziecko jest inne i jak rozmawiałam po czasie z tymi samymi osobami to nie wierzył, że Różyczka taka spokojna jest i teksty w stylu zobaczysz jeszcze da ci popalić. No póki co to dalej czekamy na to jeszcze da popalić 🤣

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 24 maja 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Do Prof. P mam wizytę dopiero na 7 czerwca i jestem ciekawa co on na to . Nie mogę się doczekać tej wizyty

    Z czystej ciekawości zapytam, rozmrozili zarodek i p. J stwierdził że nie da rady i co potem? Ponownie zamrozili? Czy to nie był criotransfer?

    Za moich czasów niestety nie wszystkie transfery były z użyciem Usg co uważam osobiście za bardzo słabe.
    Pozdrowienia dla wszystkich staraczek i mamusiek 🧡

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 25 maja 2022, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Będzie dobrze..... 🥰✊✊✊ A podpytywanie nie ma sensu... Bo jak ja pytałam to później sama tego żałowałam 🙈 bo zwyczajnie straszyli jak to strasznie jest... A prawda jest taka, że każde dziecko jest inne i jak rozmawiałam po czasie z tymi samymi osobami to nie wierzył, że Różyczka taka spokojna jest i teksty w stylu zobaczysz jeszcze da ci popalić. No póki co to dalej czekamy na to jeszcze da popalić 🤣

    Pewnie 🙂 damy jakoś radę 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 25 maja 2022, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Z czystej ciekawości zapytam, rozmrozili zarodek i p. J stwierdził że nie da rady i co potem? Ponownie zamrozili? Czy to nie był criotransfer?

    Za moich czasów niestety nie wszystkie transfery były z użyciem Usg co uważam osobiście za bardzo słabe.
    Pozdrowienia dla wszystkich staraczek i mamusiek 🧡

    A tak z ciekawości dlaczego bez usg słabo? , mi Dr M robił z usg, ale wlaśnie wiem że jednak większość robi bez

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2022, 11:42

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 25 maja 2022, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Z czystej ciekawości zapytam, rozmrozili zarodek i p. J stwierdził że nie da rady i co potem? Ponownie zamrozili? Czy to nie był criotransfer?

    Za moich czasów niestety nie wszystkie transfery były z użyciem Usg co uważam osobiście za bardzo słabe.
    Pozdrowienia dla wszystkich staraczek i mamusiek 🧡



    Cześć to świeży transfer miał być,teraz będzie criotransfer ale nie wiem kiedy 7 czerwca mam wizytę i wszystkiego się dowiem.

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 25 maja 2022, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    A tak z ciekawości dlaczego bez usg słabo? , mi Dr M robił z usg, ale wlaśnie wiem że jednak większość robi bez

    Podobno przy tyłozgięciu ma to duże znaczenie, dokładnie nie wiem.

    A i dr Maciej to ostatnio mnie zaskoczył jeżeli chodzi o immunologie, za moich czasów był na nie, a ostatnio jak rozmawiała z nim moja znajoma to jej powiedział, że na immunologii się nie zna, ale w zalecenia immunologia ingerować nie będzie jak jakieś będzie miała

    Dżoni lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • k.p Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 25 maja 2022, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, mam pytanie czy dr przyjmuje tylko prywatnie czy na NFZ też?
    Mialam jedna inseminacje u niego i teraz bedziemy podchodzić do in vitro pierwsze wrazenie super zonaczymy jak bedzie dalej

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 25 maja 2022, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k.p wrote:
    dziewczyny, mam pytanie czy dr przyjmuje tylko prywatnie czy na NFZ też?
    Mialam jedna inseminacje u niego i teraz bedziemy podchodzić do in vitro pierwsze wrazenie super zonaczymy jak bedzie dalej

    Tylko prywatnie, kiedyś dr przyjmował w poradni nieplodnosci na nfz, ale zrezygnował

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 25 maja 2022, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    A tak z ciekawości dlaczego bez usg słabo? , mi Dr M robił z usg, ale wlaśnie wiem że jednak większość robi bez

    Jeśli jest tyłozgięcie, albo cokolwiek nie standardowego w budowie (szyjka, macica, itp) to bez Usg tak naprawdę nie wiadomo gdzie mógłby trafić zarodek, nawet powyższy przypadek który opisywała koleżanka, próbny poszedł bez problemu a później taka niespodzianka. Na mnie to miało też duży wpływ psychicznie, po pierwszym robionym nie przez dr, bez usg czułam się fatalnie, że nawet nie widziałam czy ten zarodek tam był i gdzie trafił. To poorostu wzbudza zaufanie i wg mnie daje poczucie bezpieczeństwa, ale każdy woli coś innego 🙂

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 25 maja 2022, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Cześć to świeży transfer miał być,teraz będzie criotransfer ale nie wiem kiedy 7 czerwca mam wizytę i wszystkiego się dowiem.

    Aaa rozumiem, to że tak powiem całe szczęście! Kciuki za kolejna próbę 🙌

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 25 maja 2022, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam jeszcze pytanie do biorących cerazette. Dotychczas bralam od porodu i nie miałam żadnego krwawienia, jednak doktor na wizycie kontrolnej mówił że jak nie karmie piersią już 3mce to te krwawienia mogą się pojawić. No i dziś się pojawiły, tylko zapomniałam zapytać dr czy coś w związku z tym się zmienia w braniu leku, czy nadal bierzemy opakowanie za opakowaniem? I jeszcze pytanko czy u Was to krwawienie pojawiało się już później cyklicznie jak miesiączka czy nieprzewidywalnie?

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
‹‹ 397 398 399 400 401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ