Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Jestem świeżo po 3 badaniu prenatalnym, wszyatkoe robilam u dr Ićka, faktycznie na poczatku jest trochę zakrecony, na badaniu bardzo skupiony, nie jest typ dr Macieja dla mnie troche za mało mówi.
    Tu również się zgodzę. Dr Lorenc dużo więcej opowiada robiąc badanie prenatalne 🙂. Chyba ma mniej wolnych terminów, bo jak się prosi w recepcji o termin na badanie prenatalne to zawsze proponują termin u dr Icka. Jak poprosiłam do dr Lorenc, to od razu było 'sprawdze czy ma wolne terminy'. A umawiałam sie z miesiąc / półtora przed badaniem. Przynajmniej u mnie tak było 😉

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To możliwe, że na pierwsze prenatalne nie dostane sie do dr L, będę próbować kolejne prenatalne.

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna byłaś już u urofizjo? Czy dopiero przed samym porodem?

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goasia a Wy jak sie macie z maluchami?

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Goasia a Wy jak sie macie z maluchami?

    Ciężko pod względem fizycznym,nie wiem już jak mam spać, kazda pozycja niewygodna, ostatnio sie śmiałam, że niedługo bedę sie turlać z łóżka aby wstać 😂, oprócz małych problemów tak wszystko dobrze 🙂 a jak u Ciebie?

    Pszczolaaa, Karina89 lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Ciężko pod względem fizycznym,nie wiem już jak mam spać, kazda pozycja niewygodna, ostatnio sie śmiałam, że niedługo bedę sie turlać z łóżka aby wstać 😂, oprócz małych problemów tak wszystko dobrze 🙂 a jak u Ciebie?

    To super🙂 odpoczywajcie

    U mnie wszystko dobrze, samopoczucie w drugim trymestrze rewelacyjne.

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do dr Ićka też robilam u Niego prenatalne, mi nawet dr Maciej kazał konkretnie do Niego bo u nas jest obciażenie genetyczne w rodzinie i mówił, że jeżeli chodzi o sprawy genetyczne to by sie właśnie z nim konsultował bo w tym temacie "siedzi" na szczesvie wszystko wyszło ok.

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Ciężko pod względem fizycznym,nie wiem już jak mam spać, kazda pozycja niewygodna, ostatnio sie śmiałam, że niedługo bedę sie turlać z łóżka aby wstać 😂, oprócz małych problemów tak wszystko dobrze 🙂 a jak u Ciebie?

    Mało ostatnio zaglądam więc już teraz szczęśliwego rozwiązania dla Was 💛💛

    Gosia9305, MuminkAa lubią tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Mało ostatnio zaglądam więc już teraz szczęśliwego rozwiązania dla Was 💛💛

    Dziękuje 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Abecadło Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam pytanie czu byłyście po transferze na l4?

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abecadło wrote:
    Jeszcze mam pytanie czu byłyście po transferze na l4?

    Różnie to było, część dziewczyn od dnia trasferu do pozytywnej bety były na l4, inne normalnie chodziły do pracy, ja uważam, że jak lekarz nie widzi bezwzględnych wskazań pójścia na l4, leżenia, to zależy jak się lepiej czujesz psychicznie , chodząc do pracy czy będąc w domu i wypoczywać to jest indywidualne, dla mnie było lepiej jak miałam zajętą głowę, chodzilam ma spacery, wiadomo wszystko z umiarem, bez dźwigania i dużego wysilki fizycznego, ale jakbym miała słabe samopoczucie jakieś plamienia to dużo wypoczynku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2022, 18:33

    Abecadło lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Abecadło Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Różnie to było, część dziewczyn od dnia trasferu do pozytywnej bety były na l4, inne normalnie chodziły do pracy, ja uważam, że jak lekarz nie widzi bezwzględnych wskazań pójścia na l4, leżenia, to zależy jak się lepiej czujesz psychicznie , chodząc do pracy czy będąc w domu i wypoczywać to jest indywidualne, dla mnie było lepiej jak miałam zajętą głowę, chodzilam ma spacery, wiadomo wszystko z umiarem, bez dźwigania i dużego wysilki fizycznego, ale jakbym miała słabe samopoczucie jakieś plamienia to dużo wypoczynku.

    Dzięki 🙂 to jeszcze musze przemyśleć i czas pokaże

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abecadło wrote:
    Jeszcze mam pytanie czu byłyście po transferze na l4?

    Jeżeli chcesz l4 to nie ma problemu, wystawiają, ja osobiście chodzilam do pracy, moja znajoma lepiej sie czuła będąc w tym czasie w domu na l4 i to też jest ok, powodzenia ✊

    Abecadło lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit :nie mam stresującej, fizyczej pracy, a to też ma znaczenie

    Abecadło lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia kciuki za ostania prostą i oby była jak najmniej problemowa 😘

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    PozytywnaAna byłaś już u urofizjo? Czy dopiero przed samym porodem?
    Byłam, nie udało mi się zapisać do Moniki. Byłam u Alicji i jestem bardzo zadowolona. Następna wizytę zapisalam już u Moniki wg Waszych zaleceń 🙂. Dużo mi podpowiedziała jak mam dobrze wstawać,siadac,jak spr czy miesien się rozszedł. Obecnie u mnie wszystko jest ok i zaleciła druga wizytę po ok. miesiącu 🙂.

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 5 czerwca 2022, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Byłam, nie udało mi się zapisać do Moniki. Byłam u Alicji i jestem bardzo zadowolona. Następna wizytę zapisalam już u Moniki wg Waszych zaleceń 🙂. Dużo mi podpowiedziała jak mam dobrze wstawać,siadac,jak spr czy miesien się rozszedł. Obecnie u mnie wszystko jest ok i zaleciła druga wizytę po ok. miesiącu 🙂.

    To super🙂

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Byłam, nie udało mi się zapisać do Moniki. Byłam u Alicji i jestem bardzo zadowolona. Następna wizytę zapisalam już u Moniki wg Waszych zaleceń 🙂. Dużo mi podpowiedziała jak mam dobrze wstawać,siadac,jak spr czy miesien się rozszedł. Obecnie u mnie wszystko jest ok i zaleciła druga wizytę po ok. miesiącu 🙂.

    Do Moniki ciężko sie dostać 😔

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abecadło wrote:
    Jeszcze mam pytanie czu byłyście po transferze na l4?

    My wyjechaliśmy na kilka dni w góry, tak jak dziewczyny napisały l4 dają bez problemu.

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zaglądam za często, dobrze przeczytać, że u Was wszystko dobrze, kciuki za staraczki, ciężarówka dużo spokoju w oczekiwaniu na pojawienie sie maluszka 🙂 trzymajcie sie i walczcie do samego końca ❤️

    PozytywnaAna, Dżoni, Gosia9305, Kolorowanki lubią tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
‹‹ 401 402 403 404 405 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ