Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Cześć dziewczyny! Jestem mega rozczarowana dr i Ułańską…. Jestem prawie 30 dni po transferze, dr kazał mi sprawdzać betę. Po 5000 zapytałam czy nadal mam to robić, odpisał: NIE. Na pytanie co dalej, nie odpisał nic, a w recepcji umówili mnie na 29.06 na wizytę….. tragedia…
-
Ale w czym tkwi problem? Przecież beta pozytywna, teraz musisz czekać na wizytę. Jak chcesz być wcześniej przyjęta to przedstaw sytuację dziewczynom który to tydzień ciąży i na pewno zapiszą Cie na wcześniejszy termin. Ja nigdy nie miałam problemu z wizytami nawet takimi umawianymi z tygodnia na tydzień.MemyselfandI wrote:Cześć dziewczyny! Jestem mega rozczarowana dr i Ułańską…. Jestem prawie 30 dni po transferze, dr kazał mi sprawdzać betę. Po 5000 zapytałam czy nadal mam to robić, odpisał: NIE. Na pytanie co dalej, nie odpisał nic, a w recepcji umówili mnie na 29.06 na wizytę….. tragedia…
-
A tak btw musisz sobie wyobrazić jak wyglada praca doktora… na ułańskiej jest często do godziny 22:00, do tego dochodzi Polna, dyżury w szpitalu oraz praca w klinice niepłodności, ma sporo pacjentek w ciąży, podczas stymulacji, po transferze, przed transferem, starających się zajść w ciążę i części z tych pacjentek podaje swój numer telefonu i pewnie statystycznie każda z nich napisze do doktora kilka SMS, a on w czasie gdy je odbiera zajmuje się milionem innych spraw, więc może lepiej trochę zrozumienia dla jego pracy i poświęcenia i ciesz się z udanego transferu, a jak coś Ci nie pasuje z wizytami to tak jak pisałam powyżej, trzeba przedstawić swoją sytuacje…MemyselfandI wrote:Cześć dziewczyny! Jestem mega rozczarowana dr i Ułańską…. Jestem prawie 30 dni po transferze, dr kazał mi sprawdzać betę. Po 5000 zapytałam czy nadal mam to robić, odpisał: NIE. Na pytanie co dalej, nie odpisał nic, a w recepcji umówili mnie na 29.06 na wizytę….. tragedia…
-
To w takim razie oznacza, że dziewczyny już nie miały gdzie Cię wcisnąć. Możesz jeszcze zadzwonić i poprosić żeby potraktowały Cię priorytetowo w przypadku zwolnienia jakiegoś wcześniejszego terminu.MemyselfandI wrote:Przestawiłam sytuację, Pani mi powiedziała, że terminu wcześniej mi nie wyczaruje… nie no jasne, pierwsza wizyta w 10 tygodniu to całkiem normalne
nie będę się rozdrabniać, umówię się od razu na połówkową. Dzięki za dobre rady!
Widzę, że jesteśmy na podobny etapie ciąży, ja swoją wizytę mam o 21:45 -
MemyselfandI wrote:Przestawiłam sytuację, Pani mi powiedziała, że terminu wcześniej mi nie wyczaruje… nie no jasne, pierwsza wizyta w 10 tygodniu to całkiem normalne
nie będę się rozdrabniać, umówię się od razu na połówkową. Dzięki za dobre rady!
Rozumiem Ciebie,i też doktora bo jest sam jeden od wszystkiego, wizyty ciążowe u doktora są rozpisywane na kilka wizyt do przodu to znaczy jak doktor wyznacza co 3 tygodnie to tak panie zapisują te trzy terminy, jak dr zmienia co dwa to też jest kilka do przodu czy co tydzień bo ma duzo pacjentek, może zadzwoń jeszcze raz, ja sie z Paniami tak umawiałam, że jak zwolni sie jakiś termin to mi dadzą znać ale mówiłam jak sprawa wygląda.1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Malina1991 wrote:Rozumiem Ciebie,i też doktora bo jest sam jeden od wszystkiego, wizyty ciążowe u doktora są rozpisywane na kilka wizyt do przodu to znaczy jak doktor wyznacza co 3 tygodnie to tak panie zapisują te trzy terminy, jak dr zmienia co dwa to też jest kilka do przodu czy co tydzień bo ma duzo pacjentek, może zadzwoń jeszcze raz, ja sie z Paniami tak umawiałam, że jak zwolni sie jakiś termin to mi dadzą znać ale mówiłam jak sprawa wygląda.
Potwierdzam, ja wizyty mam już umówione do porodu (połowa października).
Z tego co słyszałam, to doktor ostatnio powiedział w recepcji, że w lipcu bierze urlop. Mozliwe, że dziewczyny w pierwszej kolejnosci muszą upchnąć już zapisane pacjentki, bo sprawdzaly czy muszą przesunąć moja wizytę.
Czatuj,dzwon, na pewno ktoś zrezygnuje, nie potwierdzi wizyty i dziewczyny Ciebie wcisną. Trzymam kciuki ✊.
-
MemyselfandI wrote:Cześć dziewczyny! Jestem mega rozczarowana dr i Ułańską…. Jestem prawie 30 dni po transferze, dr kazał mi sprawdzać betę. Po 5000 zapytałam czy nadal mam to robić, odpisał: NIE. Na pytanie co dalej, nie odpisał nic, a w recepcji umówili mnie na 29.06 na wizytę….. tragedia…
Wcześniej i tak by nie było widać bijącego serduszka i mogłabyś się niepotrzebnie niepokoić. Ja po pozytywnych betach byłam na potwierdzeniu ciąży u innego ginekologa w swoim mieście, a dopiero pózniej u doktora Macieja i tez miałam wszystkie wizyty rozpisane do przodu. Przed transferem nie zapisywalas się do doktora w razie porażki lub powodzenia? To i to należy skonsultować ☺️28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
U nas inseminacja z pozytywnym rezultatem też pierwszą wizytę mam rozpisaną do innego lekarza, potem ide do doktora Macieja, w poprzedniej ciąży też mialam rozpisywane wizyty ciążowe do przodu.
ZosiaM, Gosia9305, Kolorowanki, PozytywnaAna, MuminkAa, Pszczolaaa, Alicjaaa, ZosiaKo lubią tę wiadomość
-
Alicjaaa91 wrote:U nas inseminacja z pozytywnym rezultatem też pierwszą wizytę mam rozpisaną do innego lekarza, potem ide do doktora Macieja, w poprzedniej ciąży też mialam rozpisywane wizyty ciążowe do przodu.
Gratulacje i kciuki ✊🍀
Alicjaaa91 lubi tę wiadomość
10dp bhcg 49
12dp bhcg 110 -
Pszczolaaa wrote:Gosia jak sie czujecie z maluchami? To już chyba niedługo rozwiązanie 🤔
A dziękuję dobrze 🙂 tak jeszcze niecałe 8 tygodni, jutro mam wizyte u doktora, wiem tyle, ze w 37 +0 do szpitala, dr mówił, że mie ma zmiłuj 😂😂 to już ścisła obserwacja i miedzy 37 a 38 pewnie koło 37+5 CC a jak u Was?
Pszczolaaa, Alicjaaa lubią tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Gosia9305 wrote:A dziękuję dobrze 🙂 tak jeszcze niecałe 8 tygodni, jutro mam wizyte u doktora, wiem tyle, ze w 37 +0 do szpitala, dr mówił, że mie ma zmiłuj 😂😂 to już ścisła obserwacja i miedzy 37 a 38 pewnie koło 37+5 CC a jak u Was?
To super 🙂 miałam tydzień temu wizytę na tą chwilę wszystko dobrze, samopoczucie też
Alicjaaa lubi tę wiadomość
-
Cześć dziewczyny. Przygotowuje się do in vitro. Czy decydowałyście się na MACS?Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Izabela🌺 wrote:Cześć dziewczyny. Przygotowuje się do in vitro. Czy decydowałyście się na MACS?
U nas dr nie proponował, mąż ma nasienie idealne, jak bym miała wskazania to pewnie, że bym sie zdecydowała to zawsze w konkretnych wskazaniach zwiększa szanse powodzenia -
Alicjaaa91 wrote:U nas inseminacja z pozytywnym rezultatem też pierwszą wizytę mam rozpisaną do innego lekarza, potem ide do doktora Macieja, w poprzedniej ciąży też mialam rozpisywane wizyty ciążowe do przodu.
No proszę gratulacje 😁 rośnijcie zdrowo 🙂Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2022, 16:01
Starania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)



