Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • MemyselfandI Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem mega rozczarowana dr i Ułańską…. Jestem prawie 30 dni po transferze, dr kazał mi sprawdzać betę. Po 5000 zapytałam czy nadal mam to robić, odpisał: NIE. Na pytanie co dalej, nie odpisał nic, a w recepcji umówili mnie na 29.06 na wizytę….. tragedia…

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MemyselfandI wrote:
    Cześć dziewczyny! Jestem mega rozczarowana dr i Ułańską…. Jestem prawie 30 dni po transferze, dr kazał mi sprawdzać betę. Po 5000 zapytałam czy nadal mam to robić, odpisał: NIE. Na pytanie co dalej, nie odpisał nic, a w recepcji umówili mnie na 29.06 na wizytę….. tragedia…
    Ale w czym tkwi problem? Przecież beta pozytywna, teraz musisz czekać na wizytę. Jak chcesz być wcześniej przyjęta to przedstaw sytuację dziewczynom który to tydzień ciąży i na pewno zapiszą Cie na wcześniejszy termin. Ja nigdy nie miałam problemu z wizytami nawet takimi umawianymi z tygodnia na tydzień.

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MemyselfandI wrote:
    Cześć dziewczyny! Jestem mega rozczarowana dr i Ułańską…. Jestem prawie 30 dni po transferze, dr kazał mi sprawdzać betę. Po 5000 zapytałam czy nadal mam to robić, odpisał: NIE. Na pytanie co dalej, nie odpisał nic, a w recepcji umówili mnie na 29.06 na wizytę….. tragedia…
    A tak btw musisz sobie wyobrazić jak wyglada praca doktora… na ułańskiej jest często do godziny 22:00, do tego dochodzi Polna, dyżury w szpitalu oraz praca w klinice niepłodności, ma sporo pacjentek w ciąży, podczas stymulacji, po transferze, przed transferem, starających się zajść w ciążę i części z tych pacjentek podaje swój numer telefonu i pewnie statystycznie każda z nich napisze do doktora kilka SMS, a on w czasie gdy je odbiera zajmuje się milionem innych spraw, więc może lepiej trochę zrozumienia dla jego pracy i poświęcenia i ciesz się z udanego transferu, a jak coś Ci nie pasuje z wizytami to tak jak pisałam powyżej, trzeba przedstawić swoją sytuacje…

  • MemyselfandI Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestawiłam sytuację, Pani mi powiedziała, że terminu wcześniej mi nie wyczaruje… nie no jasne, pierwsza wizyta w 10 tygodniu to całkiem normalne ;) nie będę się rozdrabniać, umówię się od razu na połówkową. Dzięki za dobre rady!

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MemyselfandI wrote:
    Przestawiłam sytuację, Pani mi powiedziała, że terminu wcześniej mi nie wyczaruje… nie no jasne, pierwsza wizyta w 10 tygodniu to całkiem normalne ;) nie będę się rozdrabniać, umówię się od razu na połówkową. Dzięki za dobre rady!
    To w takim razie oznacza, że dziewczyny już nie miały gdzie Cię wcisnąć. Możesz jeszcze zadzwonić i poprosić żeby potraktowały Cię priorytetowo w przypadku zwolnienia jakiegoś wcześniejszego terminu.
    Widzę, że jesteśmy na podobny etapie ciąży, ja swoją wizytę mam o 21:45

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MemyselfandI wrote:
    Przestawiłam sytuację, Pani mi powiedziała, że terminu wcześniej mi nie wyczaruje… nie no jasne, pierwsza wizyta w 10 tygodniu to całkiem normalne ;) nie będę się rozdrabniać, umówię się od razu na połówkową. Dzięki za dobre rady!

    Rozumiem Ciebie,i też doktora bo jest sam jeden od wszystkiego, wizyty ciążowe u doktora są rozpisywane na kilka wizyt do przodu to znaczy jak doktor wyznacza co 3 tygodnie to tak panie zapisują te trzy terminy, jak dr zmienia co dwa to też jest kilka do przodu czy co tydzień bo ma duzo pacjentek, może zadzwoń jeszcze raz, ja sie z Paniami tak umawiałam, że jak zwolni sie jakiś termin to mi dadzą znać ale mówiłam jak sprawa wygląda.

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Rozumiem Ciebie,i też doktora bo jest sam jeden od wszystkiego, wizyty ciążowe u doktora są rozpisywane na kilka wizyt do przodu to znaczy jak doktor wyznacza co 3 tygodnie to tak panie zapisują te trzy terminy, jak dr zmienia co dwa to też jest kilka do przodu czy co tydzień bo ma duzo pacjentek, może zadzwoń jeszcze raz, ja sie z Paniami tak umawiałam, że jak zwolni sie jakiś termin to mi dadzą znać ale mówiłam jak sprawa wygląda.

    Potwierdzam, ja wizyty mam już umówione do porodu (połowa października).

    Z tego co słyszałam, to doktor ostatnio powiedział w recepcji, że w lipcu bierze urlop. Mozliwe, że dziewczyny w pierwszej kolejnosci muszą upchnąć już zapisane pacjentki, bo sprawdzaly czy muszą przesunąć moja wizytę.

    Czatuj,dzwon, na pewno ktoś zrezygnuje, nie potwierdzi wizyty i dziewczyny Ciebie wcisną. Trzymam kciuki ✊.

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 9 czerwca 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MemyselfandI wrote:
    Cześć dziewczyny! Jestem mega rozczarowana dr i Ułańską…. Jestem prawie 30 dni po transferze, dr kazał mi sprawdzać betę. Po 5000 zapytałam czy nadal mam to robić, odpisał: NIE. Na pytanie co dalej, nie odpisał nic, a w recepcji umówili mnie na 29.06 na wizytę….. tragedia…

    Wcześniej i tak by nie było widać bijącego serduszka i mogłabyś się niepotrzebnie niepokoić. Ja po pozytywnych betach byłam na potwierdzeniu ciąży u innego ginekologa w swoim mieście, a dopiero pózniej u doktora Macieja i tez miałam wszystkie wizyty rozpisane do przodu. Przed transferem nie zapisywalas się do doktora w razie porażki lub powodzenia? To i to należy skonsultować ☺️

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 11 czerwca 2022, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas inseminacja z pozytywnym rezultatem też pierwszą wizytę mam rozpisaną do innego lekarza, potem ide do doktora Macieja, w poprzedniej ciąży też mialam rozpisywane wizyty ciążowe do przodu.

    ZosiaM, Gosia9305, Kolorowanki, PozytywnaAna, MuminkAa, Pszczolaaa, Alicjaaa, ZosiaKo lubią tę wiadomość

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 11 czerwca 2022, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    U nas inseminacja z pozytywnym rezultatem też pierwszą wizytę mam rozpisaną do innego lekarza, potem ide do doktora Macieja, w poprzedniej ciąży też mialam rozpisywane wizyty ciążowe do przodu.

    Gratulacje i kciuki ✊🍀

    Alicjaaa91 lubi tę wiadomość

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 11 czerwca 2022, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Gratulacje i kciuki ✊🍀

    Dzięki 🙂 co tam u Was?

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 11 czerwca 2022, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak między wizytami w ciąży coś się dzieje to nogdy nie miałam takiej sytuacji aby dr mnie nie przyjął

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 12 czerwca 2022, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Dzięki 🙂 co tam u Was?

    Wszystko dobrze, rośniemy, każdy dzień to nowe wyzwania, doświadczenia, synek mały rozrabiaka😀

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia jak sie czujecie z maluchami? To już chyba niedługo rozwiązanie 🤔

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Gosia jak sie czujecie z maluchami? To już chyba niedługo rozwiązanie 🤔

    A dziękuję dobrze 🙂 tak jeszcze niecałe 8 tygodni, jutro mam wizyte u doktora, wiem tyle, ze w 37 +0 do szpitala, dr mówił, że mie ma zmiłuj 😂😂 to już ścisła obserwacja i miedzy 37 a 38 pewnie koło 37+5 CC a jak u Was?

    Pszczolaaa, Alicjaaa lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    A dziękuję dobrze 🙂 tak jeszcze niecałe 8 tygodni, jutro mam wizyte u doktora, wiem tyle, ze w 37 +0 do szpitala, dr mówił, że mie ma zmiłuj 😂😂 to już ścisła obserwacja i miedzy 37 a 38 pewnie koło 37+5 CC a jak u Was?

    To super 🙂 miałam tydzień temu wizytę na tą chwilę wszystko dobrze, samopoczucie też

    Alicjaaa lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Izabela🌺 Autorytet
    Postów: 270 198

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Przygotowuje się do in vitro. Czy decydowałyście się na MACS?

    Ona 26

    Starania od maja 2020 r.
    AMH 05.2022 r. :2,67
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia

    On 28
    Obniżone parametry nasienia


    Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
    SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
    POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2 :) 4.2.2, 4.2.3
    tranfer nr 1 19.07 odwołany
    TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Cześć dziewczyny. Przygotowuje się do in vitro. Czy decydowałyście się na MACS?

    U nas dr nie proponował, mąż ma nasienie idealne, jak bym miała wskazania to pewnie, że bym sie zdecydowała to zawsze w konkretnych wskazaniach zwiększa szanse powodzenia

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    U nas inseminacja z pozytywnym rezultatem też pierwszą wizytę mam rozpisaną do innego lekarza, potem ide do doktora Macieja, w poprzedniej ciąży też mialam rozpisywane wizyty ciążowe do przodu.

    No proszę gratulacje 😁 rośnijcie zdrowo 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2022, 16:01

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Cześć dziewczyny. Przygotowuje się do in vitro. Czy decydowałyście się na MACS?

    Jak dr proponuje i są ku temu wskazania to bym sie zdecydowała jak najbardziej

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
‹‹ 402 403 404 405 406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ