Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
ZosiaKo wrote:Gosia jak tam u Ciebie po wizycie?
Ogólnie wszystko ok 🙂 wyjątkowo mam wizyte za tydzień bo troche za mocno szyjka sie skróciła czy podajemy sterydy czy nie, maluchy rosną 🙂 a jak u Ciebie?
ZosiaKo, Alicjaaa91 lubią tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Gosia9305 wrote:Ogólnie wszystko ok 🙂 wyjątkowo mam wizyte za tydzień bo troche za mocno szyjka sie skróciła czy podajemy sterydy czy nie, maluchy rosną 🙂 a jak u Ciebie?
Ciążą rozwija sie prawidłowo jak na ten etap 🙂 ja do doktora trafilam w połowie pierwszej ciąży, tak mnie mój lekarz nastraszył porodem przedwczesnym z moja szyjkę, że szok dr wprowadził spokój, ma doświadczenie duże w tym temacie 🙂
PozytywnaAna, Gosia9305 lubią tę wiadomość
-
ZosiaKo wrote:Ciążą rozwija sie prawidłowo jak na ten etap 🙂 ja do doktora trafilam w połowie pierwszej ciąży, tak mnie mój lekarz nastraszył porodem przedwczesnym z moja szyjkę, że szok dr wprowadził spokój, ma doświadczenie duże w tym temacie 🙂
Dokładnie 🙂 jestem spokojna20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Krysia89 wrote:Hej kochane,
ja wczoraj miałam inseminację...
Najpierw ocena i potem dr stwierdził, że robimy dzisiaj...
pierwszy raz ovitrelle wzięłam na w sumie 2h przed... miała tak któraś?
I wyniki męża w końcu lepsze, o wiele... powiedziałabym, że dwukrotnie lepsze niż zawsze, jestem w szoku... jak to dr mówił dzisiaj wieczorem znowu mamy próbować, a ja dzisiaj od 6-21 w pracy... na oczy ledwo patrzę..
Czuję stan podgorączkowy, czy któraś z Was tak miała też?
Trzymam za Was kciuki :*
Powodzenia ✊ -
Hej dZiewczyny,
Byłam dzisiaj na wizycie, endo Ok, ciałko żółte tez doktor się Śmiał ze naprodukowałam milion pęcherzyków, ale przy PCOS rzeczywiście ich w tych jajnikach było sporo
W dniu inseminacji były 3: 20mm, 19mm,18mm
Wyniki męża b.dobre .... jakiś wyjątkowy ten cykl...
No nic za 10 dni test ...😀)))
Gosia9305, Pszczolaaa lubią tę wiadomość
-
Krysia89 wrote:Hej dZiewczyny,
Byłam dzisiaj na wizycie, endo Ok, ciałko żółte tez doktor się Śmiał ze naprodukowałam milion pęcherzyków, ale przy PCOS rzeczywiście ich w tych jajnikach było sporo
W dniu inseminacji były 3: 20mm, 19mm,18mm
Wyniki męża b.dobre .... jakiś wyjątkowy ten cykl...
No nic za 10 dni test ...😀)))
🤞🤞
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Gosia9305 wrote:Dziewczyny a macie jakieś sposoby na te upały? , w ostatnich tygodniach ciąży
U mnie 21 tydzień ciąży, dziś ledwo ogarniam, chciałam pójść na spacer do lasu, sle sie cofnęło bo dosłownie brak tlenu 🙈 dziś sie spryskuje wodą termalną,później planuje nalać sobie wody do basenu na ogrodzie i posiedzieć, też pomaga zimny prysznic na nogi w takie upały
Gosia9305 lubi tę wiadomość
-
Krysia89 wrote:Hej dZiewczyny,
Byłam dzisiaj na wizycie, endo Ok, ciałko żółte tez doktor się Śmiał ze naprodukowałam milion pęcherzyków, ale przy PCOS rzeczywiście ich w tych jajnikach było sporo
W dniu inseminacji były 3: 20mm, 19mm,18mm
Wyniki męża b.dobre .... jakiś wyjątkowy ten cykl...
No nic za 10 dni test ...😀)))
Trzymam ✊
Gosia9305 lubi tę wiadomość
-
Pszczolaaa wrote:U mnie 21 tydzień ciąży, dziś ledwo ogarniam, chciałam pójść na spacer do lasu, sle sie cofnęło bo dosłownie brak tlenu 🙈 dziś sie spryskuje wodą termalną,później planuje nalać sobie wody do basenu na ogrodzie i posiedzieć, też pomaga zimny prysznic na nogi w takie upały
Oj tak, my też dziś basenik z dzieciakami, ale jak ktoś nie ma możliwości to nawet chlodna woda do miski i chłodzić nogi, pomaga na krążenie
Gosia9305 lubi tę wiadomość
-
Pszczolaaa wrote:U mnie 21 tydzień ciąży, dziś ledwo ogarniam, chciałam pójść na spacer do lasu, sle sie cofnęło bo dosłownie brak tlenu 🙈 dziś sie spryskuje wodą termalną,później planuje nalać sobie wody do basenu na ogrodzie i posiedzieć, też pomaga zimny prysznic na nogi w takie upały
Dzisiaj może trochę marudzę ale ta temperatura wykańcza 🙄 jeszcze maluchy imprezę chyba maja w brzuchu🙈20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Gosia9305 wrote:Dzisiaj może trochę marudzę ale ta temperatura wykańcza 🙄 jeszcze maluchy imprezę chyba maja w brzuchu🙈
Czasem trzeba trochę pomarudzić, ja jeszcze nie czuje ruchów, ale dr ostatnio mówił, ze maluszek jeszcze jest bardzo mały ma dużo miejsca i mogę na tym etapie nie czuć -
Pszczolaaa wrote:Czasem trzeba trochę pomarudzić, ja jeszcze nie czuje ruchów, ale dr ostatnio mówił, ze maluszek jeszcze jest bardzo mały ma dużo miejsca i mogę na tym etapie nie czuć
Ja dopiero między 23 tc a 24 tc wiedziałam, że ruchy które czuje to dzieci, wczesniej nie wiedziałam czy to nie jelita, tym bardziej jak były nieregularne.Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2022, 15:59
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Gosia9305 wrote:Ja dopiero między 23 tc a 24 tc wiedziałam, że ruchy które czuje to dzieci, wczesniej nie wiedziałam czy to nie jelita, tym bardziej jak były nieregularne.
Wiesz jak to jest jak sie człowiek naczyta 🙈 dlatego już nie przeglądam, nie porównuję z innymi dziewczynami. -
Pszczolaaa wrote:Wiesz jak to jest jak sie człowiek naczyta 🙈 dlatego już nie przeglądam, nie porównuję z innymi dziewczynami.
W pierwszej ciąży te ruchy zaczynamy czuć później, pamiętam, ja dopiero koło 25 tc zaczelam czuć, wpływ ma na to również łożysko czy jest na przedniej, tylnej ścianie, na przedniej jest amortyzacja.
Gosia9305 lubi tę wiadomość




