Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia jak tam u Ciebie po wizycie?

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Gosia jak tam u Ciebie po wizycie?

    Ogólnie wszystko ok 🙂 wyjątkowo mam wizyte za tydzień bo troche za mocno szyjka sie skróciła czy podajemy sterydy czy nie, maluchy rosną 🙂 a jak u Ciebie?

    ZosiaKo, Alicjaaa91 lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Ogólnie wszystko ok 🙂 wyjątkowo mam wizyte za tydzień bo troche za mocno szyjka sie skróciła czy podajemy sterydy czy nie, maluchy rosną 🙂 a jak u Ciebie?

    Ciążą rozwija sie prawidłowo jak na ten etap 🙂 ja do doktora trafilam w połowie pierwszej ciąży, tak mnie mój lekarz nastraszył porodem przedwczesnym z moja szyjkę, że szok dr wprowadził spokój, ma doświadczenie duże w tym temacie 🙂

    PozytywnaAna, Gosia9305 lubią tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Ciążą rozwija sie prawidłowo jak na ten etap 🙂 ja do doktora trafilam w połowie pierwszej ciąży, tak mnie mój lekarz nastraszył porodem przedwczesnym z moja szyjkę, że szok dr wprowadził spokój, ma doświadczenie duże w tym temacie 🙂

    Dokładnie 🙂 jestem spokojna

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej kochane,

    ja wczoraj miałam inseminację...
    Najpierw ocena i potem dr stwierdził, że robimy dzisiaj...

    pierwszy raz ovitrelle wzięłam na w sumie 2h przed... miała tak któraś?

    I wyniki męża w końcu lepsze, o wiele... powiedziałabym, że dwukrotnie lepsze niż zawsze, jestem w szoku... jak to dr mówił dzisiaj wieczorem znowu mamy próbować, a ja dzisiaj od 6-21 w pracy... na oczy ledwo patrzę..

    Czuję stan podgorączkowy, czy któraś z Was tak miała też?

    Trzymam za Was kciuki :*

    Powodzenia ✊

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dZiewczyny,

    Byłam dzisiaj na wizycie, endo Ok, ciałko żółte tez doktor się Śmiał ze naprodukowałam milion pęcherzyków, ale przy PCOS rzeczywiście ich w tych jajnikach było sporo :D

    W dniu inseminacji były 3: 20mm, 19mm,18mm
    Wyniki męża b.dobre .... jakiś wyjątkowy ten cykl...

    No nic za 10 dni test ...😀)))


    Gosia9305, Pszczolaaa lubią tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej dZiewczyny,

    Byłam dzisiaj na wizycie, endo Ok, ciałko żółte tez doktor się Śmiał ze naprodukowałam milion pęcherzyków, ale przy PCOS rzeczywiście ich w tych jajnikach było sporo :D

    W dniu inseminacji były 3: 20mm, 19mm,18mm
    Wyniki męża b.dobre .... jakiś wyjątkowy ten cykl...

    No nic za 10 dni test ...😀)))

    🤞🤞

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 odezwałam sie na priv 🙂 jak podczytujesz

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 18 czerwca 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia wypoczywajcie a doktor nad resztą czuwa 🙂

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Karina89 odezwałam sie na priv 🙂 jak podczytujesz

    Odpisałam, pozdrawiam

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a macie jakieś sposoby na te upały? , w ostatnich tygodniach ciąży

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dziewczyny a macie jakieś sposoby na te upały? , w ostatnich tygodniach ciąży

    U mnie 21 tydzień ciąży, dziś ledwo ogarniam, chciałam pójść na spacer do lasu, sle sie cofnęło bo dosłownie brak tlenu 🙈 dziś sie spryskuje wodą termalną,później planuje nalać sobie wody do basenu na ogrodzie i posiedzieć, też pomaga zimny prysznic na nogi w takie upały

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej dZiewczyny,

    Byłam dzisiaj na wizycie, endo Ok, ciałko żółte tez doktor się Śmiał ze naprodukowałam milion pęcherzyków, ale przy PCOS rzeczywiście ich w tych jajnikach było sporo :D

    W dniu inseminacji były 3: 20mm, 19mm,18mm
    Wyniki męża b.dobre .... jakiś wyjątkowy ten cykl...

    No nic za 10 dni test ...😀)))

    Trzymam ✊

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    U mnie 21 tydzień ciąży, dziś ledwo ogarniam, chciałam pójść na spacer do lasu, sle sie cofnęło bo dosłownie brak tlenu 🙈 dziś sie spryskuje wodą termalną,później planuje nalać sobie wody do basenu na ogrodzie i posiedzieć, też pomaga zimny prysznic na nogi w takie upały

    Oj tak, my też dziś basenik z dzieciakami, ale jak ktoś nie ma możliwości to nawet chlodna woda do miski i chłodzić nogi, pomaga na krążenie

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    U mnie 21 tydzień ciąży, dziś ledwo ogarniam, chciałam pójść na spacer do lasu, sle sie cofnęło bo dosłownie brak tlenu 🙈 dziś sie spryskuje wodą termalną,później planuje nalać sobie wody do basenu na ogrodzie i posiedzieć, też pomaga zimny prysznic na nogi w takie upały

    Dzisiaj może trochę marudzę ale ta temperatura wykańcza 🙄 jeszcze maluchy imprezę chyba maja w brzuchu🙈

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dzisiaj może trochę marudzę ale ta temperatura wykańcza 🙄 jeszcze maluchy imprezę chyba maja w brzuchu🙈

    Czasem trzeba trochę pomarudzić, ja jeszcze nie czuje ruchów, ale dr ostatnio mówił, ze maluszek jeszcze jest bardzo mały ma dużo miejsca i mogę na tym etapie nie czuć

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Czasem trzeba trochę pomarudzić, ja jeszcze nie czuje ruchów, ale dr ostatnio mówił, ze maluszek jeszcze jest bardzo mały ma dużo miejsca i mogę na tym etapie nie czuć

    Ja dopiero między 23 tc a 24 tc wiedziałam, że ruchy które czuje to dzieci, wczesniej nie wiedziałam czy to nie jelita, tym bardziej jak były nieregularne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2022, 15:59

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Ja dopiero między 23 tc a 24 tc wiedziałam, że ruchy które czuje to dzieci, wczesniej nie wiedziałam czy to nie jelita, tym bardziej jak były nieregularne.

    Wiesz jak to jest jak sie człowiek naczyta 🙈 dlatego już nie przeglądam, nie porównuję z innymi dziewczynami.

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Wiesz jak to jest jak sie człowiek naczyta 🙈 dlatego już nie przeglądam, nie porównuję z innymi dziewczynami.

    W pierwszej ciąży te ruchy zaczynamy czuć później, pamiętam, ja dopiero koło 25 tc zaczelam czuć, wpływ ma na to również łożysko czy jest na przedniej, tylnej ścianie, na przedniej jest amortyzacja.

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanie nie miałam jeszcze takiej sytuacji, skończyły mi sie leki bo coś źle obliczyłam czy to muszę pisać sms do doktora czy jak zadzwonie na Ułanską to dziewczyny mi też wypiszą?

    4.07. 2022 jest ❤️
‹‹ 404 405 406 407 408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ