Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Też Sutricon, po połogu byłam u urofizjo pokazała jak ćwiczyć w domu z blizną i dbać

    Dzięki to muszę sie później zainteresować 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Obecnie super 🙂 szykujemy sie na krótkie wakacje, a jak u Ciebie?

    Udanego 🙂

    Też planowaliśmy gdzieś wyskoczyć, ale teraz takie upały, z drugiej strony później będzie bardziej zaawansowana ciąża

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Udanego 🙂

    Też planowaliśmy gdzieś wyskoczyć, ale teraz takie upały, z drugiej strony później będzie bardziej zaawansowana ciąża


    Nam się udało koło 20 tygodnia wyjechać, tetaz już mnie nawet leżenie meczy, po ktg bo najpierw jeden bliźniak potem drugi kręgosłupa nie czuje, jeszcze dr zwiększył częstotliwość ktg, ja już chce być po, jeszcze dobry miesiąc 🙂

    Pszczolaaa lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Nam się udało koło 20 tygodnia wyjechać, tetaz już mnie nawet leżenie meczy, po ktg bo najpierw jeden bliźniak potem drugi kręgosłupa nie czuje, jeszcze dr zwiększył częstotliwość ktg, ja już chce być po, jeszcze dobry miesiąc 🙂

    Dacie radę ostatnia prosta 💪

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie czy na Ułanskiej można zrobić badania labolatoryjne?

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Dziewczyny wiecie czy na Ułanskiej można zrobić badania labolatoryjne?

    Możesz zrobić, zależy też jakie bo czasem lepiej aby nie były przewożone i też nie wychodzi najtaniej,alab i diagnostyka poszalały z cenami ostatnio.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Możesz zrobić, zależy też jakie bo czasem lepiej aby nie były przewożone i też nie wychodzi najtaniej,alab i diagnostyka poszalały z cenami ostatnio.
    Tak, ułańska współpracuje chyba z Alabem, ale rzeczywiście ceny ostatnio mocno poszły w górę, przy większej ilości badań warto jechać na polną

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi🙂, teraz chyba wszędzie poszło w górę na Polnej też ceny wzrosły

    4.07. 2022 jest ❤️
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 jak sie czujesz?

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 jak będziesz chciała to daj znać jak wynik bety, to już na dniach ja poprostu trzymam ✊

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Krysia89 jak będziesz chciała to daj znać jak wynik bety, to już na dniach ja poprostu trzymam ✊

    Doktor mówił,że 8-10 dni. 8 dzień dzisiaj,10 w poniedziałek i poniedziałek to 14 dzień od IUI.. zastanawiam się czy test sikany wyjdzie czy iść na betę ... tak się boje :(

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    PozytywnaAna w którym tygodniu byłaś na pierwszej wizycie u urofizjo? Po pierwszym porodzie teraz mam zamiar się przygotować 🙂, wiadomo nie da się wszystkiego zaplanować.

    Moja siostra po pierwszym wielogodzinnym porodzie, drugie i trzecie dziecko urodziła w kilka godzin, ale niestety w porodzie naturalnym nic nie jest przewidywalne, przygotowanie miednicy pomaga, u mnie synek szybko sie urodził zobaczymy jak będzie teraz 🙂

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Dzięki za odpowiedzi🙂, teraz chyba wszędzie poszło w górę na Polnej też ceny wzrosły

    Niestety😔, ale w labolatoriach szpitalnych wychodzi najtaniej

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Doktor mówił,że 8-10 dni. 8 dzień dzisiaj,10 w poniedziałek i poniedziałek to 14 dzień od IUI.. zastanawiam się czy test sikany wyjdzie czy iść na betę ... tak się boje :(

    Ja osobiście bym zrobiła bhcg z testami rożnie bywa a tak to jest 100% pewności, strach normalna sprawa w tym momencie, ja robiłam w 10 dniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2022, 21:45

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Doktor mówił,że 8-10 dni. 8 dzień dzisiaj,10 w poniedziałek i poniedziałek to 14 dzień od IUI.. zastanawiam się czy test sikany wyjdzie czy iść na betę ... tak się boje :(

    Rozumiem, jeżeli testy spowodują, że będziesz sie jeszcze bardziej stresować to ja bym sobie podarowała i poczekała za beta do poniedziałku, czas dzien dwa robią różnice w ewemtualnym pozytywnym wyniku, powodzenia 🍀

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was miał tak,że test sikany wyszedł negatywnie, a beta wskazała ciąże ? Bolą mnie piersi, dziwnie jakoś i sutki też są wg mnie inne ... nie wytrzymałam zrobiłam strumieniowy test chociaz ich nie lubię ...co prawda wieczorem .. dzisiaj 12 dzień po IUI ... no nic poniedziałkowa beta wskaże prawdę :(

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    A czy któraś z Was miał tak,że test sikany wyszedł negatywnie, a beta wskazała ciąże ? Bolą mnie piersi, dziwnie jakoś i sutki też są wg mnie inne ... nie wytrzymałam zrobiłam strumieniowy test chociaz ich nie lubię ...co prawda wieczorem .. dzisiaj 12 dzień po IUI ... no nic poniedziałkowa beta wskaże prawdę :(

    Z tego co ja wiem test można wykonać o dowolnej godzinie ale w tych najwcześniejszych dniach najlepiej z porannego moczu stężenie jest najwyższe

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    A czy któraś z Was miał tak,że test sikany wyszedł negatywnie, a beta wskazała ciąże ? Bolą mnie piersi, dziwnie jakoś i sutki też są wg mnie inne ... nie wytrzymałam zrobiłam strumieniowy test chociaz ich nie lubię ...co prawda wieczorem .. dzisiaj 12 dzień po IUI ... no nic poniedziałkowa beta wskaże prawdę :(

    Najlepiej zrobić z rana,co do objawów to mogą być ciążowe też progesteron może wpływać na takie objawy jak suplementujesz, jak napisałaś beta prawdę powie

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Moja siostra po pierwszym wielogodzinnym porodzie, drugie i trzecie dziecko urodziła w kilka godzin, ale niestety w porodzie naturalnym nic nie jest przewidywalne, przygotowanie miednicy pomaga, u mnie synek szybko sie urodził zobaczymy jak będzie teraz 🙂

    Dokładnie zobaczymy jak to będzie 🙉

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do oddania jedno opakowanie prolutexu.

    Sikorka, Malina, Muninka, Kolorowanki, Paula, Dzoni, Calineczka, jak czytacie pozdrowienia dla Was i maluszków.

    Szczęśliwy rozwiązań i kciuki za staraczki✊, mało mnie tu po porodzie ale czasu brak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2022, 09:11

    Calineczka2106, ........, Paula1706 lubią tę wiadomość

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
‹‹ 406 407 408 409 410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ