Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Cześć
    Mąż musi zrobić badania do in vitro HIV, chlamydia z moczu i wgl. Czy jak zrobi na polnej to będą Jeszcze tego samego dnia?

    Tego samego, natomiast chlamydia wymaz to miałam następnego dnia, ale też może być w tym samym tu jest rożnie.

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Izabela🌺 Autorytet
    Postów: 270 198

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam protokół krótki. 6 dnia mam mieć wizyte i tego dnia myślałam żeby przyjechać z mężem i on by sobie zrobił te badania. Dojeżdżamy do poznania ponad 100 km. W naszej miejscowości niektórych badań nie ma. Ale się obawiam tego że na 6 dnia muszę mieć już męża badania

    Ona 26

    Starania od maja 2020 r.
    AMH 05.2022 r. :2,67
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia

    On 28
    Obniżone parametry nasienia


    Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
    SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
    POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2 :) 4.2.2, 4.2.3
    tranfer nr 1 19.07 odwołany
    TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Ja mam protokół krótki. 6 dnia mam mieć wizyte i tego dnia myślałam żeby przyjechać z mężem i on by sobie zrobił te badania. Dojeżdżamy do poznania ponad 100 km. W naszej miejscowości niektórych badań nie ma. Ale się obawiam tego że na 6 dnia muszę mieć już męża badania

    Myślę, że to na spokojnie na następną ocene cyklu, ważne aby do punkcji były te badania zrobione

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Izabela🌺 Autorytet
    Postów: 270 198

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo. Już się i tak stresuje bo niby okres dostałam ale plamienia i czekam aż się rozwinie i w piątek może pierwszy zastrzyk 😱😥

    Ona 26

    Starania od maja 2020 r.
    AMH 05.2022 r. :2,67
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia

    On 28
    Obniżone parametry nasienia


    Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
    SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
    POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2 :) 4.2.2, 4.2.3
    tranfer nr 1 19.07 odwołany
    TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Dziękuję Ci bardzo. Już się i tak stresuje bo niby okres dostałam ale plamienia i czekam aż się rozwinie i w piątek może pierwszy zastrzyk 😱😥

    Bedzie dobrze 🍀 nie będę bajerować stres pozostanie,jak masz krótki to tak z góry mówię orgalutran /cetrotide są nieprzyjemne w podawaniu, może boleć dość długo w miejscu wkłucia, za to Gonal, Puregon , łatwo i przyjemie sie podaje,gonapeptyl też był ok.

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Izabela🌺 Autorytet
    Postów: 270 198

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam Gonal i Orgalutran.☺️ Ale czeka mnie clexane od transferu aż do końca jeśli się uda

    Ona 26

    Starania od maja 2020 r.
    AMH 05.2022 r. :2,67
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia

    On 28
    Obniżone parametry nasienia


    Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
    SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
    POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2 :) 4.2.2, 4.2.3
    tranfer nr 1 19.07 odwołany
    TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Mam Gonal i Orgalutran.☺️ Ale czeka mnie clexane od transferu aż do końca jeśli się uda

    Powodzenia🙂, dla mnie najgorszy był prolutex😑

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia jak sie trzymacie w ostatnich tygodniach?

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Gosia jak sie trzymacie w ostatnich tygodniach?

    Fizycznie ciężko 😪 jeszcze dwa tygodnie do planowe przyjecia na oddział i czekanie na CC, w poniedziałek mam wizytę 🙂

    Karina89, ........, Alicjaaa91, Ania0692 lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Fizycznie ciężko 😪 jeszcze dwa tygodnie do planowe przyjecia na oddział i czekanie na CC, w poniedziałek mam wizytę 🙂

    ✊✊💪

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 30 czerwca 2022, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    Priv



    Teraz mi się przypomniało że chyba w niedzielę wysyłałam do Pani zaproszenie

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 30 czerwca 2022, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :)


    Bardzo dziękuję Wam za słowa wsparcia :) Jesteście cudowne <3

    Rozmawiałam z mężem mamy podchodzić do in vitro, a on sam powiedział, że chce spróbować raz jeszcze inseminacji.

    Ostatnie dobre wyniki go podbudowały i sam był pewny pozytywnego cyklu :)

    Wrzucam na luz, są wakacje, a w nie zawsze jakoś pozytywnie patrzę na wszystko :)

    Wierzę, że każdej z nas się w końcu uda <3

    ........, Gosia9305, Ciri86, PozytywnaAna, Ania🙂, Alicjaaa91, Nana84, Dżoni, Calineczka2106 lubią tę wiadomość

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 30 czerwca 2022, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie pytanie, beta rośnie, czy po udanym transferze byłyście na l4? Może dopiero po wizycie serduszkowej jak do tego podchodzicie?

    PozytywnaAna, Nadzieja88 lubią tę wiadomość

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 30 czerwca 2022, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Ja mam takie pytanie, beta rośnie, czy po udanym transferze byłyście na l4? Może dopiero po wizycie serduszkowej jak do tego podchodzicie?

    Planowałam po 12 tygodniu, nie mam fizycznej stresującej pracy,ale początki ciąży zweryfikowały plany i poszłam po wizycie serduszkowej ze względu na złe samopoczucie, teraz wróciłam na do pracy, mam taką możliwość, rożnie dziewczyny robiły.

    Ania🙂 lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 30 czerwca 2022, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Hej dziewczyny :)

    4 miesiące od porodu, a ja przy dwóch córkach - wogóle nie czuję, że mam urlop macierzyński...
    Codziennie jest coś. Jak nie jedna, to druga. Ja nie wiem jak mamy ogarniają ... trójkę dzieci i więcej, ja przy dwójce z czego jedno już 8 lat - mam dość... czasem mi się wydaje, że tej starszej muszę poświęcać więcej czasu niż młodszej... koleżanki, relacje, wyjaśnianie, rozmowy, heh...
    Oczywiście robię wszystko by nie czuła się mniej ważna... a i tak już usłyszałam, że młodsze jest ważniejsza. Bo jak młodsza zrobi kupę, albo chce jej się jeść to ma nas od razu. A ona jak jest głodna, to musi czekać :DDD

    Młodsza mój albinosek (bo skóra bielutka jak mleko) chowa się dobrze. ZŁote dziecko, chyba ma litość do starszej mamy :D

    Krysia89 - wiem, że jest Ci ciężko i smutno... nie poddawaj się. Wszystkim Wam dziewczyny, które zmagają się z podobnymi etapami w życiu... polecam psychoterapię. Czasem naprawdę pomaga odpuścić, wyluzować się, nie zadręczać się i nie obwiniać...

    Pozdrawiam Was serdecznie.

    ps. u mnie nadal do wydania:
    Gonal F 900j.m./1,5ml rozt.do wstrz.1 Pen termin przyd. 08.2022 - 1 opak.
    Orgalutran 0,25mg/0,5ml x 1 amp.-strz. - 3 opak. termin przyd. 05.2023
    Utrogestan - 1,5 opak
    Dostinex - niecałe opak.

    Może któraś z Was potrzebuje - oddam.
    Pozdrawiam serdecznie!!!

    ❤️, do dzisiaj pamiętam Waszą historie

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 30 czerwca 2022, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Ja mam takie pytanie, beta rośnie, czy po udanym transferze byłyście na l4? Może dopiero po wizycie serduszkowej jak do tego podchodzicie?

    Tak naprawdę Twoja decyzja, jak sie czujesz, czy chcesz pracować, chodzić do pracy,dr jest elastyczny w tym temacie, jak są bezwgledne wskazania to poprostu mówi, w pierwszej ciąży poszłam na zwolnienie po wizycie serduszkowej, zostałam do końca, teraz jestem od momemtu trasferu.

    Ania🙂 lubi tę wiadomość

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 30 czerwca 2022, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Fizycznie ciężko 😪 jeszcze dwa tygodnie do planowe przyjecia na oddział i czekanie na CC, w poniedziałek mam wizytę 🙂

    🤞

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 30 czerwca 2022, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Dziewczyny :)


    Bardzo dziękuję Wam za słowa wsparcia :) Jesteście cudowne <3

    Rozmawiałam z mężem mamy podchodzić do in vitro, a on sam powiedział, że chce spróbować raz jeszcze inseminacji.

    Ostatnie dobre wyniki go podbudowały i sam był pewny pozytywnego cyklu :)

    Wrzucam na luz, są wakacje, a w nie zawsze jakoś pozytywnie patrzę na wszystko :)

    Wierzę, że każdej z nas się w końcu uda <3

    Krysia89 niezależnie jaką wybierzecie drogę czy jeszcze inseminacja, ivf, powodzenia i ✊✊

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 1 lipca 2022, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Fizycznie ciężko 😪 jeszcze dwa tygodnie do planowe przyjecia na oddział i czekanie na CC, w poniedziałek mam wizytę 🙂

    Szczęśliwego rozwiązania 🙂

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 1 lipca 2022, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Hej dziewczyny :)

    4 miesiące od porodu, a ja przy dwóch córkach - wogóle nie czuję, że mam urlop macierzyński...
    Codziennie jest coś. Jak nie jedna, to druga. Ja nie wiem jak mamy ogarniają ... trójkę dzieci i więcej, ja przy dwójce z czego jedno już 8 lat - mam dość... czasem mi się wydaje, że tej starszej muszę poświęcać więcej czasu niż młodszej... koleżanki, relacje, wyjaśnianie, rozmowy, heh...
    Oczywiście robię wszystko by nie czuła się mniej ważna... a i tak już usłyszałam, że młodsze jest ważniejsza. Bo jak młodsza zrobi kupę, albo chce jej się jeść to ma nas od razu. A ona jak jest głodna, to musi czekać :DDD

    Młodsza mój albinosek (bo skóra bielutka jak mleko) chowa się dobrze. ZŁote dziecko, chyba ma litość do starszej mamy :D

    Krysia89 - wiem, że jest Ci ciężko i smutno... nie poddawaj się. Wszystkim Wam dziewczyny, które zmagają się z podobnymi etapami w życiu... polecam psychoterapię. Czasem naprawdę pomaga odpuścić, wyluzować się, nie zadręczać się i nie obwiniać...

    Pozdrawiam Was serdecznie.

    ps. u mnie nadal do wydania:
    Gonal F 900j.m./1,5ml rozt.do wstrz.1 Pen termin przyd. 08.2022 - 1 opak.
    Orgalutran 0,25mg/0,5ml x 1 amp.-strz. - 3 opak. termin przyd. 05.2023
    Utrogestan - 1,5 opak
    Dostinex - niecałe opak.

    Może któraś z Was potrzebuje - oddam.
    Pozdrawiam serdecznie!!!


    Męża siostra ma trzech synów, 7 lat, 5 lat i 2 latka, ona by chciała czwarte, ale mąż sie noe chce już zgodzić bo dla niego za głośno przy trójce😁😁, pozdrowienia dla Was 🙂

    Też tak było o czym piszesz, jak urodził sie brat to pierwszy był zazdrosny tak miał mamę caly czas dla siebie a teraz musi sie dzielić, z czasem przeszło, jak pojawiło sie trzecie, to młodsi bracia też tak mieli ale w mniejszym stopniu bo mieli siebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2022, 10:33

    oar89jcgjrl99ac5.png
‹‹ 408 409 410 411 412 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ