Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Izabela🌺 wrote:Cześć
Mąż musi zrobić badania do in vitro HIV, chlamydia z moczu i wgl. Czy jak zrobi na polnej to będą Jeszcze tego samego dnia?
Tego samego, natomiast chlamydia wymaz to miałam następnego dnia, ale też może być w tym samym tu jest rożnie. -
Ja mam protokół krótki. 6 dnia mam mieć wizyte i tego dnia myślałam żeby przyjechać z mężem i on by sobie zrobił te badania. Dojeżdżamy do poznania ponad 100 km. W naszej miejscowości niektórych badań nie ma. Ale się obawiam tego że na 6 dnia muszę mieć już męża badaniaOna 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Izabela🌺 wrote:Ja mam protokół krótki. 6 dnia mam mieć wizyte i tego dnia myślałam żeby przyjechać z mężem i on by sobie zrobił te badania. Dojeżdżamy do poznania ponad 100 km. W naszej miejscowości niektórych badań nie ma. Ale się obawiam tego że na 6 dnia muszę mieć już męża badania
Myślę, że to na spokojnie na następną ocene cyklu, ważne aby do punkcji były te badania zrobione -
Dziękuję Ci bardzo. Już się i tak stresuje bo niby okres dostałam ale plamienia i czekam aż się rozwinie i w piątek może pierwszy zastrzyk 😱😥Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Izabela🌺 wrote:Dziękuję Ci bardzo. Już się i tak stresuje bo niby okres dostałam ale plamienia i czekam aż się rozwinie i w piątek może pierwszy zastrzyk 😱😥
Bedzie dobrze 🍀 nie będę bajerować stres pozostanie,jak masz krótki to tak z góry mówię orgalutran /cetrotide są nieprzyjemne w podawaniu, może boleć dość długo w miejscu wkłucia, za to Gonal, Puregon , łatwo i przyjemie sie podaje,gonapeptyl też był ok. -
Mam Gonal i Orgalutran.☺️ Ale czeka mnie clexane od transferu aż do końca jeśli się udaOna 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Pszczolaaa wrote:Gosia jak sie trzymacie w ostatnich tygodniach?
Fizycznie ciężko 😪 jeszcze dwa tygodnie do planowe przyjecia na oddział i czekanie na CC, w poniedziałek mam wizytę 🙂
Karina89, ........, Alicjaaa91, Ania0692 lubią tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Dziewczyny

Bardzo dziękuję Wam za słowa wsparcia
Jesteście cudowne 
Rozmawiałam z mężem mamy podchodzić do in vitro, a on sam powiedział, że chce spróbować raz jeszcze inseminacji.
Ostatnie dobre wyniki go podbudowały i sam był pewny pozytywnego cyklu
Wrzucam na luz, są wakacje, a w nie zawsze jakoś pozytywnie patrzę na wszystko
Wierzę, że każdej z nas się w końcu uda
........, Gosia9305, Ciri86, PozytywnaAna, Ania🙂, Alicjaaa91, Nana84, Dżoni, Calineczka2106 lubią tę wiadomość
-
Ania🙂 wrote:Ja mam takie pytanie, beta rośnie, czy po udanym transferze byłyście na l4? Może dopiero po wizycie serduszkowej jak do tego podchodzicie?
Planowałam po 12 tygodniu, nie mam fizycznej stresującej pracy,ale początki ciąży zweryfikowały plany i poszłam po wizycie serduszkowej ze względu na złe samopoczucie, teraz wróciłam na do pracy, mam taką możliwość, rożnie dziewczyny robiły.
Ania🙂 lubi tę wiadomość
-
Calineczka2106 wrote:Hej dziewczyny

4 miesiące od porodu, a ja przy dwóch córkach - wogóle nie czuję, że mam urlop macierzyński...
Codziennie jest coś. Jak nie jedna, to druga. Ja nie wiem jak mamy ogarniają ... trójkę dzieci i więcej, ja przy dwójce z czego jedno już 8 lat - mam dość... czasem mi się wydaje, że tej starszej muszę poświęcać więcej czasu niż młodszej... koleżanki, relacje, wyjaśnianie, rozmowy, heh...
Oczywiście robię wszystko by nie czuła się mniej ważna... a i tak już usłyszałam, że młodsze jest ważniejsza. Bo jak młodsza zrobi kupę, albo chce jej się jeść to ma nas od razu. A ona jak jest głodna, to musi czekać :DDD
Młodsza mój albinosek (bo skóra bielutka jak mleko) chowa się dobrze. ZŁote dziecko, chyba ma litość do starszej mamy
Krysia89 - wiem, że jest Ci ciężko i smutno... nie poddawaj się. Wszystkim Wam dziewczyny, które zmagają się z podobnymi etapami w życiu... polecam psychoterapię. Czasem naprawdę pomaga odpuścić, wyluzować się, nie zadręczać się i nie obwiniać...
Pozdrawiam Was serdecznie.
ps. u mnie nadal do wydania:
Gonal F 900j.m./1,5ml rozt.do wstrz.1 Pen termin przyd. 08.2022 - 1 opak.
Orgalutran 0,25mg/0,5ml x 1 amp.-strz. - 3 opak. termin przyd. 05.2023
Utrogestan - 1,5 opak
Dostinex - niecałe opak.
Może któraś z Was potrzebuje - oddam.
Pozdrawiam serdecznie!!!
❤️, do dzisiaj pamiętam Waszą historie
Calineczka2106 lubi tę wiadomość
-
Ania🙂 wrote:Ja mam takie pytanie, beta rośnie, czy po udanym transferze byłyście na l4? Może dopiero po wizycie serduszkowej jak do tego podchodzicie?
Tak naprawdę Twoja decyzja, jak sie czujesz, czy chcesz pracować, chodzić do pracy,dr jest elastyczny w tym temacie, jak są bezwgledne wskazania to poprostu mówi, w pierwszej ciąży poszłam na zwolnienie po wizycie serduszkowej, zostałam do końca, teraz jestem od momemtu trasferu.
Ania🙂 lubi tę wiadomość
-
Krysia89 wrote:Dziewczyny

Bardzo dziękuję Wam za słowa wsparcia
Jesteście cudowne 
Rozmawiałam z mężem mamy podchodzić do in vitro, a on sam powiedział, że chce spróbować raz jeszcze inseminacji.
Ostatnie dobre wyniki go podbudowały i sam był pewny pozytywnego cyklu
Wrzucam na luz, są wakacje, a w nie zawsze jakoś pozytywnie patrzę na wszystko
Wierzę, że każdej z nas się w końcu uda
Krysia89 niezależnie jaką wybierzecie drogę czy jeszcze inseminacja, ivf, powodzenia i ✊✊ -
Calineczka2106 wrote:Hej dziewczyny

4 miesiące od porodu, a ja przy dwóch córkach - wogóle nie czuję, że mam urlop macierzyński...
Codziennie jest coś. Jak nie jedna, to druga. Ja nie wiem jak mamy ogarniają ... trójkę dzieci i więcej, ja przy dwójce z czego jedno już 8 lat - mam dość... czasem mi się wydaje, że tej starszej muszę poświęcać więcej czasu niż młodszej... koleżanki, relacje, wyjaśnianie, rozmowy, heh...
Oczywiście robię wszystko by nie czuła się mniej ważna... a i tak już usłyszałam, że młodsze jest ważniejsza. Bo jak młodsza zrobi kupę, albo chce jej się jeść to ma nas od razu. A ona jak jest głodna, to musi czekać :DDD
Młodsza mój albinosek (bo skóra bielutka jak mleko) chowa się dobrze. ZŁote dziecko, chyba ma litość do starszej mamy
Krysia89 - wiem, że jest Ci ciężko i smutno... nie poddawaj się. Wszystkim Wam dziewczyny, które zmagają się z podobnymi etapami w życiu... polecam psychoterapię. Czasem naprawdę pomaga odpuścić, wyluzować się, nie zadręczać się i nie obwiniać...
Pozdrawiam Was serdecznie.
ps. u mnie nadal do wydania:
Gonal F 900j.m./1,5ml rozt.do wstrz.1 Pen termin przyd. 08.2022 - 1 opak.
Orgalutran 0,25mg/0,5ml x 1 amp.-strz. - 3 opak. termin przyd. 05.2023
Utrogestan - 1,5 opak
Dostinex - niecałe opak.
Może któraś z Was potrzebuje - oddam.
Pozdrawiam serdecznie!!!
Męża siostra ma trzech synów, 7 lat, 5 lat i 2 latka, ona by chciała czwarte, ale mąż sie noe chce już zgodzić bo dla niego za głośno przy trójce😁😁, pozdrowienia dla Was 🙂
Też tak było o czym piszesz, jak urodził sie brat to pierwszy był zazdrosny tak miał mamę caly czas dla siebie a teraz musi sie dzielić, z czasem przeszło, jak pojawiło sie trzecie, to młodsi bracia też tak mieli ale w mniejszym stopniu bo mieli siebie.Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2022, 10:33






