Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
PaulinaP wrote:Dziewczyny mam do oddania jedno opakowanie prolutexu.
Sikorka, Malina, Muninka, Kolorowanki, Paula, Dzoni, Calineczka, jak czytacie pozdrowienia dla Was i maluszków.
Szczęśliwy rozwiązań i kciuki za staraczki✊, mało mnie tu po porodzie ale czasu brak.
Cześć czy prolutex aktualny pozdawiam -
Jak będzie wszystko ok to sikany powinien wyjść w poniedziałek. Trzymam mocno kciuki, tylko się nie stresuj bo ta druga kreska zawsze na początku wychodzi chwilę później 😍Krysia89 wrote:Doktor mówił,że 8-10 dni. 8 dzień dzisiaj,10 w poniedziałek i poniedziałek to 14 dzień od IUI.. zastanawiam się czy test sikany wyjdzie czy iść na betę ... tak się boje

-
Nana84 wrote:Miło, że pytasz, ale kiepsko… mdłości męczą mnie cały dzień, a najgorzej jest wieczorem bo dochodzi do tego ból głowy, właśnie zaczynam 11 tydzień więc liczę, że powoli złe samopoczucie powinno minąć.
Właśnie pamiętałam, że też miałaś średnio, ja byłam załamana bo wymioty nie dawały mi żyć, ostatecznie doktor wysłał na nawadnianie na oddział i lepiej nie sądziłam, że aż tak może sie różnic samopoczucie w kolejnej ciąży 😪😪 -
PaulinaP wrote:Dziewczyny mam do oddania jedno opakowanie prolutexu.
Sikorka, Malina, Muninka, Kolorowanki, Paula, Dzoni, Calineczka, jak czytacie pozdrowienia dla Was i maluszków.
Szczęśliwy rozwiązań i kciuki za staraczki✊, mało mnie tu po porodzie ale czasu brak.
Jestem zainteresowana proletuxem czy jest jeszcze aktualne ? -
Hej dziewczyny

4 miesiące od porodu, a ja przy dwóch córkach - wogóle nie czuję, że mam urlop macierzyński...
Codziennie jest coś. Jak nie jedna, to druga. Ja nie wiem jak mamy ogarniają ... trójkę dzieci i więcej, ja przy dwójce z czego jedno już 8 lat - mam dość... czasem mi się wydaje, że tej starszej muszę poświęcać więcej czasu niż młodszej... koleżanki, relacje, wyjaśnianie, rozmowy, heh...
Oczywiście robię wszystko by nie czuła się mniej ważna... a i tak już usłyszałam, że młodsze jest ważniejsza. Bo jak młodsza zrobi kupę, albo chce jej się jeść to ma nas od razu. A ona jak jest głodna, to musi czekać :DDD
Młodsza mój albinosek (bo skóra bielutka jak mleko) chowa się dobrze. ZŁote dziecko, chyba ma litość do starszej mamy
Krysia89 - wiem, że jest Ci ciężko i smutno... nie poddawaj się. Wszystkim Wam dziewczyny, które zmagają się z podobnymi etapami w życiu... polecam psychoterapię. Czasem naprawdę pomaga odpuścić, wyluzować się, nie zadręczać się i nie obwiniać...
Pozdrawiam Was serdecznie.
ps. u mnie nadal do wydania:
Gonal F 900j.m./1,5ml rozt.do wstrz.1 Pen termin przyd. 08.2022 - 1 opak.
Orgalutran 0,25mg/0,5ml x 1 amp.-strz. - 3 opak. termin przyd. 05.2023
Utrogestan - 1,5 opak
Dostinex - niecałe opak.
Może któraś z Was potrzebuje - oddam.
Pozdrawiam serdecznie!!!Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2022, 21:55
PaulinaP, Nadzieja88, Pszczolaaa, Alicjaaa91, Paula1706 lubią tę wiadomość
PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
3 lata starań
2012 - resekcja jajników, hsg
2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
10.2013 - ciąża naturalna
05.2014 - CC, córka 10pkt
05.2020 - polip endometrialny
01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
AMH - 4,19 ng/ml
05.2021 - scratching endometrium
06.2921 - planowana stymulacja do IVF
26.07.2021 - mamy
..., ciąża nat.
luty 2022 - ur. kwiatuszka -
Calineczka2106 wrote:Hej dziewczyny

4 miesiące od porodu, a ja przy dwóch córkach - wogóle nie czuję, że mam urlop macierzyński...
Codziennie jest coś. Jak nie jedna, to druga. Ja nie wiem jak mamy ogarniają ... trójkę dzieci i więcej, ja przy dwójce z czego jedno już 8 lat - mam dość... czasem mi się wydaje, że tej starszej muszę poświęcać więcej czasu niż młodszej... koleżanki, relacje, wyjaśnianie, rozmowy, heh...
Oczywiście robię wszystko by nie czuła się mniej ważna... a i tak już usłyszałam, że młodsze jest ważniejsza. Bo jak młodsza zrobi kupę, albo chce jej się jeść to ma nas od razu. A ona jak jest głodna, to musi czekać :DDD
Młodsza mój albinosek (bo skóra bielutka jak mleko) chowa się dobrze. ZŁote dziecko, chyba ma litość do starszej mamy
Krysia89 - wiem, że jest Ci ciężko i smutno... nie poddawaj się. Wszystkim Wam dziewczyny, które zmagają się z podobnymi etapami w życiu... polecam psychoterapię. Czasem naprawdę pomaga odpuścić, wyluzować się, nie zadręczać się i nie obwiniać...
Pozdrawiam Was serdecznie.
ps. u mnie nadal do wydania:
Gonal F 900j.m./1,5ml rozt.do wstrz.1 Pen termin przyd. 08.2022 - 1 opak.
Orgalutran 0,25mg/0,5ml x 1 amp.-strz. - 3 opak. termin przyd. 05.2023
Utrogestan - 1,5 opak
Dostinex - niecałe opak.
Może któraś z Was potrzebuje - oddam.
Pozdrawiam serdecznie!!!
Cześć, napisałam Ci priv

👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
Ściskam mocno 🤗.Krysia89 wrote:Hej dziewczyny ☺️
Niestety wynik bety potwierdził ... to znowu nie jest mój czas... ogromne rozczarowanie ... nawet mąż był pewny ze tym razem się uda .. łzy popłynęły ..;(
Mocno wierzę, że na końcu tej zawilej i kretej drogi będzie szczęśliwe zakończenie 😊✊✊ -
Krysia89 wrote:Hej dziewczyny ☺️
Niestety wynik bety potwierdził ... to znowu nie jest mój czas... ogromne rozczarowanie ... nawet mąż był pewny ze tym razem się uda .. łzy popłynęły ..;(
Czesc,
Nie zaglądam zbyt często ale miałam podobną drogę jak ty. Niedoczynność tarczycy, wysoka prolaktyna i złe wyniki męża. Do inseminacji podchodziliśmy 3 razy- ja już po 2 chciałam odpuścić ale dr nalegal.
Po 3 inseminacji był płacz i załamanie. Podeszliśmy do in vitro i kompletnie wyłączyłam głowę, chociaż miałam hiperstymulacje, chociaż zostały tylko 2 komórki- to byłam spokojna i kompletnie wyłączyłam głowę. Nie szukałam informacji, nie jadłam nic szczególnego, robiłam tylko to co kazał dr. I udało się za pierwszym razem a dziś mam cudowną, zdrową córeczkę.
Wiem że ciężko jest przestać myśleć i przestać szukać u siebie objawów ciąży, ale zajmij czymś innym głowę i zaufaj doktorowi.
Ja jak w końcu zaszłam w ciążę to nie miałam żadnych objawow i gdyby nie wynik bety to bym nie wierzyla😉
Dżoni lubi tę wiadomość
-
........ wrote:Cześć czy prolutex aktualny pozdawiam
Priv
........ lubi tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Micia 1002 wrote:Jestem zainteresowana proletuxem czy jest jeszcze aktualne ?
Niestety już nie, pozdrawiam06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:Dziewczyny mam do oddania jedno opakowanie prolutexu.
Sikorka, Malina, Muninka, Kolorowanki, Paula, Dzoni, Calineczka, jak czytacie pozdrowienia dla Was i maluszków.
Szczęśliwy rozwiązań i kciuki za staraczki✊, mało mnie tu po porodzie ale czasu brak.
Dziękujemy dla Was również 😊2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
Cześć
Mąż musi zrobić badania do in vitro HIV, chlamydia z moczu i wgl. Czy jak zrobi na polnej to będą Jeszcze tego samego dnia?Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?





