Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
missi_m wrote:Cześć, napisałam Ci priv

@missi_m jak tam sytuacja? 🙂Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Nadzieja88 wrote:Dzoni jak podczytujesz, zaglądasz, to daj znać jak u Ciebie i Jagódki, pozdrawiam 😘
Hejka! Ostatnio nie zaglądam, jestem mocno w tyle z newsami, ale jakoś czas mi zasuwa jak torpeda, niczym jagoda raczkując po podłodze 😂
Dzięki że pytasz, u nas normalnie, jagodzia rośnie jak na drożdżach, pomimo braku spodziewanego progresu wyników hematologicznych rozwija się dobrze. Póki co musimy czekać na reakcje organizmu, czy te wyniki się poprawią same. Mocno odstają od normy ale nie są zagrożeniem dla życia stąd nie kwalifikują się do hospitalizacji (całe szczęście).
Myślę czasem czy podejmę kiedyś jeszcze temat rodzeństwa i szczerze nie wiem. Dzieci są zsjebiste jak coś dziewczyny! Ale ostro mnie ta sytuacja z jagodzia przetyrala psychicznie.
A jak tam Twoje chłopaki? I jak sobie radzicie?
AgnieszkaB, Calineczka2106 lubią tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:Hejka! Ostatnio nie zaglądam, jestem mocno w tyle z newsami, ale jakoś czas mi zasuwa jak torpeda, niczym jagoda raczkując po podłodze 😂
Dzięki że pytasz, u nas normalnie, jagodzia rośnie jak na drożdżach, pomimo braku spodziewanego progresu wyników hematologicznych rozwija się dobrze. Póki co musimy czekać na reakcje organizmu, czy te wyniki się poprawią same. Mocno odstają od normy ale nie są zagrożeniem dla życia stąd nie kwalifikują się do hospitalizacji (całe szczęście).
Myślę czasem czy podejmę kiedyś jeszcze temat rodzeństwa i szczerze nie wiem. Dzieci są zsjebiste jak coś dziewczyny! Ale ostro mnie ta sytuacja z jagodzia przetyrala psychicznie.
A jak tam Twoje chłopaki? I jak sobie radzicie?
Czas biegnie jak szalony!!!!! To super, że Jagodzianka rośnie i ma sie dobrze, moje chłopaki dwa łobuzy, mamusiowe stresznie 😁 rosną zdrowo, my już też zakończyliśmy starania mam dwóch wspaniałych synków, jestem spełniona, umawiam sie do dr na wkładkę, teraz jak są oni a wiem jak ciąża może być nieprzewidywalna, wiem, że dr wyratuje każda sytuację, ale psychicznie już nie chce zadawać sobie pytań czy tym razem zdążymy.
Dżoni lubi tę wiadomość
-
Dżoni wrote:Hejka! Ostatnio nie zaglądam, jestem mocno w tyle z newsami, ale jakoś czas mi zasuwa jak torpeda, niczym jagoda raczkując po podłodze 😂
Dzięki że pytasz, u nas normalnie, jagodzia rośnie jak na drożdżach, pomimo braku spodziewanego progresu wyników hematologicznych rozwija się dobrze. Póki co musimy czekać na reakcje organizmu, czy te wyniki się poprawią same. Mocno odstają od normy ale nie są zagrożeniem dla życia stąd nie kwalifikują się do hospitalizacji (całe szczęście).
Myślę czasem czy podejmę kiedyś jeszcze temat rodzeństwa i szczerze nie wiem. Dzieci są zsjebiste jak coś dziewczyny! Ale ostro mnie ta sytuacja z jagodzia przetyrala psychicznie.
A jak tam Twoje chłopaki? I jak sobie radzicie?
Dzoni Jagoda ma siłę walki po mamie 😁😊
Dżoni lubi tę wiadomość
-
Dżoni wrote:Hejka! Ostatnio nie zaglądam, jestem mocno w tyle z newsami, ale jakoś czas mi zasuwa jak torpeda, niczym jagoda raczkując po podłodze 😂
Dzięki że pytasz, u nas normalnie, jagodzia rośnie jak na drożdżach, pomimo braku spodziewanego progresu wyników hematologicznych rozwija się dobrze. Póki co musimy czekać na reakcje organizmu, czy te wyniki się poprawią same. Mocno odstają od normy ale nie są zagrożeniem dla życia stąd nie kwalifikują się do hospitalizacji (całe szczęście).
Myślę czasem czy podejmę kiedyś jeszcze temat rodzeństwa i szczerze nie wiem. Dzieci są zsjebiste jak coś dziewczyny! Ale ostro mnie ta sytuacja z jagodzia przetyrala psychicznie.
A jak tam Twoje chłopaki? I jak sobie radzicie?
Z braku czasu też nie jestem na bieżąca, to super, że mimo sytuacji Jagódka ma sie dobrze 🙂
My z mężem kompletnie nie wiemy co zrobić, córeczka jest naturals a mamy zarodki, nie wiem czy bedziemy robić trasfery, oddać do adopcji, ciężkie decyzje mamy do podjęcia.2021. synek💛
2023 córeczka 💙 -
Witajcie dziewczyny, trochę mnie tu nie było, ale staram się podczytywać. Przepadłam po urodzeniu córeczki, a taki mały urwis mi się trafił🙉 i na nudę nie narzekam.
Mam pytanie do tych które biorą lub brały creazzete. Biorę już 2 opakowanie i czy wam też zdarzały się takie długie krwawienia. Miałam ponad 2 tygodnie i myślałam że już koniec ale po 2 dniach znów się pojawiło. Dodam jeszcze że niestety zdarza mi się je brac o nieregularnej godzinie i nawet pominęłam ze 2 razy. Czy to może mieć jakiś wpływ. Nawet zastanawiam się nad sensem ich brania jeśli bym miała mieć te krwawienia ciągle. Brałam kiedyś tabletki antykoncepcyjne i myślałam że te będą na tej samej zasadzie.
Pozdrawiam Was wszystkie😊06.03.2022 Basia❤ -
Paula1706 wrote:Witajcie dziewczyny, trochę mnie tu nie było, ale staram się podczytywać. Przepadłam po urodzeniu córeczki, a taki mały urwis mi się trafił🙉 i na nudę nie narzekam.
Mam pytanie do tych które biorą lub brały creazzete. Biorę już 2 opakowanie i czy wam też zdarzały się takie długie krwawienia. Miałam ponad 2 tygodnie i myślałam że już koniec ale po 2 dniach znów się pojawiło. Dodam jeszcze że niestety zdarza mi się je brac o nieregularnej godzinie i nawet pominęłam ze 2 razy. Czy to może mieć jakiś wpływ. Nawet zastanawiam się nad sensem ich brania jeśli bym miała mieć te krwawienia ciągle. Brałam kiedyś tabletki antykoncepcyjne i myślałam że te będą na tej samej zasadzie.
Pozdrawiam Was wszystkie😊
Też tak miałam, jak będą sie dłużej utrzymywały to zmiana na inne.
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Paula1706 wrote:Witajcie dziewczyny, trochę mnie tu nie było, ale staram się podczytywać. Przepadłam po urodzeniu córeczki, a taki mały urwis mi się trafił🙉 i na nudę nie narzekam.
Mam pytanie do tych które biorą lub brały creazzete. Biorę już 2 opakowanie i czy wam też zdarzały się takie długie krwawienia. Miałam ponad 2 tygodnie i myślałam że już koniec ale po 2 dniach znów się pojawiło. Dodam jeszcze że niestety zdarza mi się je brac o nieregularnej godzinie i nawet pominęłam ze 2 razy. Czy to może mieć jakiś wpływ. Nawet zastanawiam się nad sensem ich brania jeśli bym miała mieć te krwawienia ciągle. Brałam kiedyś tabletki antykoncepcyjne i myślałam że te będą na tej samej zasadzie.
Pozdrawiam Was wszystkie😊
Musisz obserwować może te akurat tabletki Ci nie służą, mi np Marvelon tak działał, że całe opakowanie plamienia /krwawienia
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Paula1706 wrote:Witajcie dziewczyny, trochę mnie tu nie było, ale staram się podczytywać. Przepadłam po urodzeniu córeczki, a taki mały urwis mi się trafił🙉 i na nudę nie narzekam.
Mam pytanie do tych które biorą lub brały creazzete. Biorę już 2 opakowanie i czy wam też zdarzały się takie długie krwawienia. Miałam ponad 2 tygodnie i myślałam że już koniec ale po 2 dniach znów się pojawiło. Dodam jeszcze że niestety zdarza mi się je brac o nieregularnej godzinie i nawet pominęłam ze 2 razy. Czy to może mieć jakiś wpływ. Nawet zastanawiam się nad sensem ich brania jeśli bym miała mieć te krwawienia ciągle. Brałam kiedyś tabletki antykoncepcyjne i myślałam że te będą na tej samej zasadzie.
Pozdrawiam Was wszystkie😊
Oj tak, podczytuje przy ściąganiu mleka, tak doba sie zrobiła za krótka 🙈 trzymajcie sie z Basią 🙂
Paula1706 lubi tę wiadomość
2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
Dżoni wrote:@missi_m jak tam sytuacja? 🙂
Priv
Dżoni lubi tę wiadomość

👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
Hej Dziewczyny!
Na wątek trafiłam krótko po pierwszej wizycie u Doktora, czyli jakoś ponad miesiąc temu. Przyznam, że z ciekawości podczytywałam starsze historię, przebiegi leczenia, opinie, aż przebrnełam przez cały wątek 🙈 Mimo, że Was nie znam to każda sytuacja kiedy się czytało, że się udało wywoływała uśmiech i także po części dawała nadzieje, że i nam się w końcu uda, a także utwierdziła, że bardzo dobrze trafiliśmy... ☺
Jutro kolejna wizyta i wiele niewiadomych, przyznam, że nie mogę się doczekać, a zarazem dopada mnie stres co dalej 🙈
PozytywnaAna, ZuzaMaruda, Pszczolaaa, Paula1706, Gosia9305, MuminkAa, Dżoni lubią tę wiadomość
07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Hej Dziewczyny!
Na wątek trafiłam krótko po pierwszej wizycie u Doktora, czyli jakoś ponad miesiąc temu. Przyznam, że z ciekawości podczytywałam starsze historię, przebiegi leczenia, opinie, aż przebrnełam przez cały wątek 🙈 Mimo, że Was nie znam to każda sytuacja kiedy się czytało, że się udało wywoływała uśmiech i także po części dawała nadzieje, że i nam się w końcu uda, a także utwierdziła, że bardzo dobrze trafiliśmy... ☺
Jutro kolejna wizyta i wiele niewiadomych, przyznam, że nie mogę się doczekać, a zarazem dopada mnie stres co dalej 🙈
Powodzenia 🙂
W razie pytań, wątpliwości pisz śmiało, albo od tak poprostu 🙂
Pucz lubi tę wiadomość
-
Dziękuję ☺ napewno będzie okazja czasami trochę pogadać 😉Pszczolaaa wrote:Powodzenia 🙂
W razie pytań, wątpliwości pisz śmiało, albo od tak poprostu 🙂
Nobi lubi tę wiadomość
07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Dziewczyny prawdopodobnie 20/21 lipca będzie CC, już coraz bliżej 🙈🤗
Starajaca28, Maleszczescie Maleszczescie, PozytywnaAna, ZuzaMaruda, Paula1706, Karina89, MuminkAa, ........, Dżoni, AgnieszkaB, ZosiaKo, Malina1991 lubią tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙





