Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 1 lipca 2022, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missi_m wrote:
    Cześć, napisałam Ci priv :)

    @missi_m jak tam sytuacja? 🙂

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 1 lipca 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Dzoni jak podczytujesz, zaglądasz, to daj znać jak u Ciebie i Jagódki, pozdrawiam 😘

    Hejka! Ostatnio nie zaglądam, jestem mocno w tyle z newsami, ale jakoś czas mi zasuwa jak torpeda, niczym jagoda raczkując po podłodze 😂
    Dzięki że pytasz, u nas normalnie, jagodzia rośnie jak na drożdżach, pomimo braku spodziewanego progresu wyników hematologicznych rozwija się dobrze. Póki co musimy czekać na reakcje organizmu, czy te wyniki się poprawią same. Mocno odstają od normy ale nie są zagrożeniem dla życia stąd nie kwalifikują się do hospitalizacji (całe szczęście).
    Myślę czasem czy podejmę kiedyś jeszcze temat rodzeństwa i szczerze nie wiem. Dzieci są zsjebiste jak coś dziewczyny! Ale ostro mnie ta sytuacja z jagodzia przetyrala psychicznie.
    A jak tam Twoje chłopaki? I jak sobie radzicie?

    AgnieszkaB, Calineczka2106 lubią tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 1 lipca 2022, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Hejka! Ostatnio nie zaglądam, jestem mocno w tyle z newsami, ale jakoś czas mi zasuwa jak torpeda, niczym jagoda raczkując po podłodze 😂
    Dzięki że pytasz, u nas normalnie, jagodzia rośnie jak na drożdżach, pomimo braku spodziewanego progresu wyników hematologicznych rozwija się dobrze. Póki co musimy czekać na reakcje organizmu, czy te wyniki się poprawią same. Mocno odstają od normy ale nie są zagrożeniem dla życia stąd nie kwalifikują się do hospitalizacji (całe szczęście).
    Myślę czasem czy podejmę kiedyś jeszcze temat rodzeństwa i szczerze nie wiem. Dzieci są zsjebiste jak coś dziewczyny! Ale ostro mnie ta sytuacja z jagodzia przetyrala psychicznie.
    A jak tam Twoje chłopaki? I jak sobie radzicie?


    Czas biegnie jak szalony!!!!! To super, że Jagodzianka rośnie i ma sie dobrze, moje chłopaki dwa łobuzy, mamusiowe stresznie 😁 rosną zdrowo, my już też zakończyliśmy starania mam dwóch wspaniałych synków, jestem spełniona, umawiam sie do dr na wkładkę, teraz jak są oni a wiem jak ciąża może być nieprzewidywalna, wiem, że dr wyratuje każda sytuację, ale psychicznie już nie chce zadawać sobie pytań czy tym razem zdążymy.

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 1 lipca 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Fizycznie ciężko 😪 jeszcze dwa tygodnie do planowe przyjecia na oddział i czekanie na CC, w poniedziałek mam wizytę 🙂

    Gosia rozpakujcie sie zdrowo i szczęśliwie 🙂

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 1 lipca 2022, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Hejka! Ostatnio nie zaglądam, jestem mocno w tyle z newsami, ale jakoś czas mi zasuwa jak torpeda, niczym jagoda raczkując po podłodze 😂
    Dzięki że pytasz, u nas normalnie, jagodzia rośnie jak na drożdżach, pomimo braku spodziewanego progresu wyników hematologicznych rozwija się dobrze. Póki co musimy czekać na reakcje organizmu, czy te wyniki się poprawią same. Mocno odstają od normy ale nie są zagrożeniem dla życia stąd nie kwalifikują się do hospitalizacji (całe szczęście).
    Myślę czasem czy podejmę kiedyś jeszcze temat rodzeństwa i szczerze nie wiem. Dzieci są zsjebiste jak coś dziewczyny! Ale ostro mnie ta sytuacja z jagodzia przetyrala psychicznie.
    A jak tam Twoje chłopaki? I jak sobie radzicie?

    Dzoni Jagoda ma siłę walki po mamie 😁😊

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 3 lipca 2022, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Gosia rozpakujcie sie zdrowo i szczęśliwie 🙂

    Dziękujemy 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 4 lipca 2022, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Hejka! Ostatnio nie zaglądam, jestem mocno w tyle z newsami, ale jakoś czas mi zasuwa jak torpeda, niczym jagoda raczkując po podłodze 😂
    Dzięki że pytasz, u nas normalnie, jagodzia rośnie jak na drożdżach, pomimo braku spodziewanego progresu wyników hematologicznych rozwija się dobrze. Póki co musimy czekać na reakcje organizmu, czy te wyniki się poprawią same. Mocno odstają od normy ale nie są zagrożeniem dla życia stąd nie kwalifikują się do hospitalizacji (całe szczęście).
    Myślę czasem czy podejmę kiedyś jeszcze temat rodzeństwa i szczerze nie wiem. Dzieci są zsjebiste jak coś dziewczyny! Ale ostro mnie ta sytuacja z jagodzia przetyrala psychicznie.
    A jak tam Twoje chłopaki? I jak sobie radzicie?

    Z braku czasu też nie jestem na bieżąca, to super, że mimo sytuacji Jagódka ma sie dobrze 🙂

    My z mężem kompletnie nie wiemy co zrobić, córeczka jest naturals a mamy zarodki, nie wiem czy bedziemy robić trasfery, oddać do adopcji, ciężkie decyzje mamy do podjęcia.

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 4 lipca 2022, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia szczęśliwego rozwiązania 😘

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 4 lipca 2022, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, trochę mnie tu nie było, ale staram się podczytywać. Przepadłam po urodzeniu córeczki, a taki mały urwis mi się trafił🙉 i na nudę nie narzekam.

    Mam pytanie do tych które biorą lub brały creazzete. Biorę już 2 opakowanie i czy wam też zdarzały się takie długie krwawienia. Miałam ponad 2 tygodnie i myślałam że już koniec ale po 2 dniach znów się pojawiło. Dodam jeszcze że niestety zdarza mi się je brac o nieregularnej godzinie i nawet pominęłam ze 2 razy. Czy to może mieć jakiś wpływ. Nawet zastanawiam się nad sensem ich brania jeśli bym miała mieć te krwawienia ciągle. Brałam kiedyś tabletki antykoncepcyjne i myślałam że te będą na tej samej zasadzie.

    Pozdrawiam Was wszystkie😊

    06.03.2022 Basia❤
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 5 lipca 2022, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Witajcie dziewczyny, trochę mnie tu nie było, ale staram się podczytywać. Przepadłam po urodzeniu córeczki, a taki mały urwis mi się trafił🙉 i na nudę nie narzekam.

    Mam pytanie do tych które biorą lub brały creazzete. Biorę już 2 opakowanie i czy wam też zdarzały się takie długie krwawienia. Miałam ponad 2 tygodnie i myślałam że już koniec ale po 2 dniach znów się pojawiło. Dodam jeszcze że niestety zdarza mi się je brac o nieregularnej godzinie i nawet pominęłam ze 2 razy. Czy to może mieć jakiś wpływ. Nawet zastanawiam się nad sensem ich brania jeśli bym miała mieć te krwawienia ciągle. Brałam kiedyś tabletki antykoncepcyjne i myślałam że te będą na tej samej zasadzie.

    Pozdrawiam Was wszystkie😊

    Też tak miałam, jak będą sie dłużej utrzymywały to zmiana na inne.

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 5 lipca 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Witajcie dziewczyny, trochę mnie tu nie było, ale staram się podczytywać. Przepadłam po urodzeniu córeczki, a taki mały urwis mi się trafił🙉 i na nudę nie narzekam.

    Mam pytanie do tych które biorą lub brały creazzete. Biorę już 2 opakowanie i czy wam też zdarzały się takie długie krwawienia. Miałam ponad 2 tygodnie i myślałam że już koniec ale po 2 dniach znów się pojawiło. Dodam jeszcze że niestety zdarza mi się je brac o nieregularnej godzinie i nawet pominęłam ze 2 razy. Czy to może mieć jakiś wpływ. Nawet zastanawiam się nad sensem ich brania jeśli bym miała mieć te krwawienia ciągle. Brałam kiedyś tabletki antykoncepcyjne i myślałam że te będą na tej samej zasadzie.

    Pozdrawiam Was wszystkie😊

    Musisz obserwować może te akurat tabletki Ci nie służą, mi np Marvelon tak działał, że całe opakowanie plamienia /krwawienia

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 5 lipca 2022, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Witajcie dziewczyny, trochę mnie tu nie było, ale staram się podczytywać. Przepadłam po urodzeniu córeczki, a taki mały urwis mi się trafił🙉 i na nudę nie narzekam.

    Mam pytanie do tych które biorą lub brały creazzete. Biorę już 2 opakowanie i czy wam też zdarzały się takie długie krwawienia. Miałam ponad 2 tygodnie i myślałam że już koniec ale po 2 dniach znów się pojawiło. Dodam jeszcze że niestety zdarza mi się je brac o nieregularnej godzinie i nawet pominęłam ze 2 razy. Czy to może mieć jakiś wpływ. Nawet zastanawiam się nad sensem ich brania jeśli bym miała mieć te krwawienia ciągle. Brałam kiedyś tabletki antykoncepcyjne i myślałam że te będą na tej samej zasadzie.

    Pozdrawiam Was wszystkie😊

    Oj tak, podczytuje przy ściąganiu mleka, tak doba sie zrobiła za krótka 🙈 trzymajcie sie z Basią 🙂

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 787 1750

    Wysłany: 6 lipca 2022, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    @missi_m jak tam sytuacja? 🙂

    Priv :)

    Dżoni lubi tę wiadomość

    age.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo

    31.10.23 FET 5.1.1.
    7dpt-56, 9dpt-125
    13dpt-623,15dpt-1402
    20dpt-4409, 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️

    38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 7 lipca 2022, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Na wątek trafiłam krótko po pierwszej wizycie u Doktora, czyli jakoś ponad miesiąc temu. Przyznam, że z ciekawości podczytywałam starsze historię, przebiegi leczenia, opinie, aż przebrnełam przez cały wątek 🙈 Mimo, że Was nie znam to każda sytuacja kiedy się czytało, że się udało wywoływała uśmiech i także po części dawała nadzieje, że i nam się w końcu uda, a także utwierdziła, że bardzo dobrze trafiliśmy... ☺

    Jutro kolejna wizyta i wiele niewiadomych, przyznam, że nie mogę się doczekać, a zarazem dopada mnie stres co dalej 🙈

    PozytywnaAna, ZuzaMaruda, Pszczolaaa, Paula1706, Gosia9305, MuminkAa, Dżoni lubią tę wiadomość

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 7 lipca 2022, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Na wątek trafiłam krótko po pierwszej wizycie u Doktora, czyli jakoś ponad miesiąc temu. Przyznam, że z ciekawości podczytywałam starsze historię, przebiegi leczenia, opinie, aż przebrnełam przez cały wątek 🙈 Mimo, że Was nie znam to każda sytuacja kiedy się czytało, że się udało wywoływała uśmiech i także po części dawała nadzieje, że i nam się w końcu uda, a także utwierdziła, że bardzo dobrze trafiliśmy... ☺

    Jutro kolejna wizyta i wiele niewiadomych, przyznam, że nie mogę się doczekać, a zarazem dopada mnie stres co dalej 🙈

    Powodzenia 🙂

    W razie pytań, wątpliwości pisz śmiało, albo od tak poprostu 🙂

    Pucz lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 7 lipca 2022, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Powodzenia 🙂

    W razie pytań, wątpliwości pisz śmiało, albo od tak poprostu 🙂
    Dziękuję ☺ napewno będzie okazja czasami trochę pogadać 😉

    Nobi lubi tę wiadomość

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 7 lipca 2022, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Oj tak, podczytuje przy ściąganiu mleka, tak doba sie zrobiła za krótka 🙈 trzymajcie sie z Basią 🙂

    Dla Was również wszystkiego dobrego😘

    MuminkAa lubi tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 7 lipca 2022, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przepadłam po porodzie, ale cały czas trzymam kciuki 🧡🧡

    Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 8 lipca 2022, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prawdopodobnie 20/21 lipca będzie CC, już coraz bliżej 🙈🤗

    Starajaca28, Maleszczescie Maleszczescie, PozytywnaAna, ZuzaMaruda, Paula1706, Karina89, MuminkAa, ........, Dżoni, AgnieszkaB, ZosiaKo, Malina1991 lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 8 lipca 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dziewczyny prawdopodobnie 20/21 lipca będzie CC, już coraz bliżej 🙈🤗

    Trzymam kciuki ✊ jak będziesz chciała to daj znać, jestem na oddziale,pg3 u Prof Brązerta.

    oar89jcgjrl99ac5.png
‹‹ 409 410 411 412 413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ