Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Ania0692 wrote:Trzymam kciuki ✊ jak będziesz chciała to daj znać, jestem na oddziale,pg3 u Prof Brązerta.
Wysłałam zaproszenie, 13 lipca mam ostatnią wizyte u dr a 18 przyjecie ma oddział.20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
AgnieszkaB wrote:Z braku czasu też nie jestem na bieżąca, to super, że mimo sytuacji Jagódka ma sie dobrze 🙂
My z mężem kompletnie nie wiemy co zrobić, córeczka jest naturals a mamy zarodki, nie wiem czy bedziemy robić trasfery, oddać do adopcji, ciężkie decyzje mamy do podjęcia.
Wiemm, mamy ten sam problem do rozwiązania. Wstępnie doktor radził żeby zacząć od natury jeśli byśmy chcieli rodzeństwo
PS. Dziękuję za wszystkie dobre myśli i słowa w kierunku Jagodzi 🐻Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2022, 21:36
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:Wiemm, mamy ten sam problem do rozwiązania. Wstępnie doktor radził żeby zacząć od natury jeśli byśmy chcieli rodzeństwo

PS. Dziękuję za wszystkie dobre myśli i słowa w kierunku Jagodzi 🐻
Niezrozumiała jest czasem ta niepłodność, u mnie pierwszy synek z procedury ivf, drugi nie wiadomo kiedy sie zrobił naturalnie pykło, kiedyś poznałam taką pare co podeszli do procedury trzy trasfery nie udane, odpuścili nie chcieli podchodzić do kolejnej, zajęli się pracą i zrobili naturalnie bliźniaki
ZuzaMaruda, Dżoni lubią tę wiadomość
-
Dżoni wrote:Wiemm, mamy ten sam problem do rozwiązania. Wstępnie doktor radził żeby zacząć od natury jeśli byśmy chcieli rodzeństwo

PS. Dziękuję za wszystkie dobre myśli i słowa w kierunku Jagodzi 🐻
No to już na przyszłość ✊✊2021. synek💛
2023 córeczka 💙 -
Pszczolaaa wrote:Gosia powodzenia dziś na wizycie ✊
Jeżeli któraś sie jeszcze zastanawia to serdecznie polecam wizyty u urofizjo w ciąży 👍👍
Ja już po wizycie, wszystko dobrze 🙂, czekam do poniedziałku 🙂 jak to szybko zleciało 🙈
ZuzaMaruda, Pszczolaaa lubią tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Gosia9305 wrote:Dziewczyny prawdopodobnie 20/21 lipca będzie CC, już coraz bliżej 🙈🤗
Powodzenia!!
Ja już też zaglądam coraz mniej, ale kciuki trzymam za resztę dziewczyn ✊1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Tak na szybko, Julianek i Zoja są już na świecie ❤️❤️, wszystko dobrze
Ciri86, MuminkAa, Kolorowanki, Karina89, ZuzaMaruda, ZosiaKo, Zaba90, ........, Paula1706, Pszczolaaa, Malina1991, Ania🙂, Moli27 lubią tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Gosia9305 wrote:Tak na szybko, Julianek i Zoja są już na świecie ❤️❤️, wszystko dobrze
Super, gratulacje ❤️
Dużo zdrówka dla Was
👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
Gratulacje 😍😍 Zdrówka dla mamy i maluszków.Gosia9305 wrote:Tak na szybko, Julianek i Zoja są już na świecie ❤️❤️, wszystko dobrze🙍♀️ Ona 35
Starania od grudnia 2017 r.
AMH 10.2021: 1,79
AMH 05.2022: 1,38
AMH 03.2023: 1,15
TSH❌➡️💊Letrox50➡️✅
Kortyzol❌
Inne badania prawidłowe.
🙍♂️ On
Bardzo słabe parametry nasienia po raku i chemii.
Fragmentacja plemników ❌
I IUI 12.2021 ❌
II IUI 01.2022 ❌
III IUI 02.2022 ❌
START IN VITRO - Czerwiec 2022 r.
Polna - Poznań, I procedura (ICSI) /długi protokół, punkcja 14.07.: pobrano 10 oocytów, 5 dojrzałych 🥚, 4 zapłodnione,
transfer nr 1: 19.07. ET blastka 3.3.3,
8dpt beta hcg <2,30 mlU/ml 😪
0❄️ ☹️
Sierpień/wrzesień 2022- covid
Polna - Poznań, II procedura (ICSI) /krótki protokół, punkcja 07.09.: pobrano 7 oocytów, 3 dojrzałe 🥚, 3 zapłodnione,
transfer nr 2: 12.09. ET blastka 4.1.1
7dpt beta hcg 56,75 mlU/ml prog. 56,20 ng/ml😍
9 dpt beta hcg 144,91 mlU/ml
11 dpt beta hcg 286,04 mlU/ml prog. 95,54 ng/ml
1❄️ (4.2.1)




