Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Gosia9305 wrote:Tak na szybko, Julianek i Zoja są już na świecie ❤️❤️, wszystko dobrze
Gratulacje, zdrówka dla Was😘😘 i dużo ochłody na te upalne dni2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Gratulacje! ☺Gosia9305 wrote:Tak na szybko, Julianek i Zoja są już na świecie ❤️❤️, wszystko dobrze07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Cześć dziewczyny,
Czy któraś z Was korzystała z metody zwiększenia miejsca dla dziecka, aby dziecko łatwiej się obrocilo? Widzę taką opcję u fizjo trzymamy
( https://fizjotrzymamy.pl/strona/20728-przygotowanie-miednicy-do-porodu-ulozenie-dziecka )
Dowiedziałam się, ze młody jest ustawiony miednicowo, jeszcze ma trochę czasu na obrót. Wspomniałam o fizjo doktorowi, a on powiedział, że absolutnie mam nie eksperymentować, że on nigdy o czymś takim nie słyszał?Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2022, 21:13
-
PozytywnaAna wrote:Cześć dziewczyny,
Czy któraś z Was korzystała z metody zwiększenia miejsca dla dziecka, aby dziecko łatwiej się obrocilo? Widzę taką opcję u fizjo trzymamy
( https://fizjotrzymamy.pl/strona/20728-przygotowanie-miednicy-do-porodu-ulozenie-dziecka )
Dowiedziałam się, ze młody jest ustawiony miednicowo, jeszcze ma trochę czasu na obrót. Wspomniałam o fizjo doktorowi, a on powiedział, że absolutnie mam nie eksperymentować, że on nigdy o czymś takim nie słyszał?
Część 🙂
Jak pamiętam termin masz na października więc jeszcze troche czasu, moja znajoma miała położenie miednicowe, też sa lekarze co robia obrót przy położeniu mednicowym, ale po pierwsze może się nie udać a po drugie powodować ciężkie powikłania, ale może takie lekkie ćwiczenia u fizjo pomogą. -
Hej. Właśnie mi sie zaczyna miesiączka. Miałam pisać do doktora i się umówić na wizytę. Tylko jest weekend i nie wiem czy pisać sms. Jestem tydzień po punkcji i w we wtorek miałam mieć tranfer ale doktor odwołał z powodu moich powiększonych jajników. To bedzie pierwsza wizyta u doktoraOna 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Izabela🌺 wrote:Hej. Właśnie mi sie zaczyna miesiączka. Miałam pisać do doktora i się umówić na wizytę. Tylko jest weekend i nie wiem czy pisać sms. Jestem tydzień po punkcji i w we wtorek miałam mieć tranfer ale doktor odwołał z powodu moich powiększonych jajników. To bedzie pierwsza wizyta u doktora
Część, doktor teraz od poniedziałku zaczyna tydzień urlopu, nie ma dr w gabinecie,ale czasem jest tak, że w szpitalu jest obecny, możesz pisać sms czy w sobote, niedzielę, tym bardziej, że taka sytuacja z tym urlopem teraz co robić dalej, jak dr nie odpisze to sie przypomnieć jeszcze raz. -
Okej. Dzięki ☺️Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
PozytywnaAna wrote:Cześć dziewczyny,
Czy któraś z Was korzystała z metody zwiększenia miejsca dla dziecka, aby dziecko łatwiej się obrocilo? Widzę taką opcję u fizjo trzymamy
( https://fizjotrzymamy.pl/strona/20728-przygotowanie-miednicy-do-porodu-ulozenie-dziecka )
Dowiedziałam się, ze młody jest ustawiony miednicowo, jeszcze ma trochę czasu na obrót. Wspomniałam o fizjo doktorowi, a on powiedział, że absolutnie mam nie eksperymentować, że on nigdy o czymś takim nie słyszał?
Przeczytałam, myślę, że jak nie robią tego 0brotu bo to faktycznie słyszałam jest dość ryzykowne to może warto spróbować, ale czy jest to efektywne to nie mam wiedzyWiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2022, 12:17
PozytywnaAna lubi tę wiadomość
-
Pszczolaaa wrote:Zosiako jak sie czujesz? Ja mam niedługo badanie trzeciego trymestru jak ten czas szybko leci 😱😱
Samopoczucie dobre,ale kondycja słabsza w drugiej ciąży 🙈trochę było zawirowań, ale działamy, po urlopie dr mam wizyty, zobaczymy 🙂 a Ty jsk sie czujesz? -
ZosiaKo wrote:Samopoczucie dobre,ale kondycja słabsza w drugiej ciąży 🙈trochę było zawirowań, ale działamy, po urlopie dr mam wizyty, zobaczymy 🙂 a Ty jsk sie czujesz?
Oooo... My też po urlopie mamy wizyty.... 😉 Rożyczka będzie miała rodzeństwo.... Taka niespodzianka 🙈
Pszczolaaa, Paula1706 lubią tę wiadomość
-
Ja123 wrote:Oooo... My też po urlopie mamy wizyty.... 😉 Rożyczka będzie miała rodzeństwo.... Taka niespodzianka 🙈
To po cochu gratuluje!!! ❤️ Ja to nie wiem co bedzie dalej, w pierwsze ciąży tylko pronblemy z szyjka a teraz od początku cukrzyca na diecie,ostatnio nadciśnienie a to dopiero 19 tydzień 😪Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2022, 08:44





