Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
ZosiaKo wrote:To po cochu gratuluje!!! ❤️ Ja to nie wiem co bedzie dalej, w pierwsze ciąży tylko pronblemy z szyjka a teraz od początku cukrzyca na diecie,ostatnio nadciśnienie a to dopiero 19 tydzień 😪
Dziękuję 🥰 Dobrze będzie..... Zobaczysz 😉 Ja pierwsze wizyty miałam u dr Mateusza, więc jak mnie kiedyś Dr zobaczył na korytarzu to też miał niespodziankę 😂 u nas pierwsza ciąża wszystko dobrze i w zasadzie bezproblemowo a teraz no to wiadomo.... Już jestem starsza 🤣 i tak jak w poprzedniej kontretny ból kręgosłupa poczułam dopiero przy porodzie tak teraz ledwo chodziłam a bez przeciwbólowych nie było mowy żeby zasnąć 🤦
ZosiaKo lubi tę wiadomość
-
Hej. Czy któraś z was ma umówiona wizytę na przyszły tydzień i chciałaby się wymienić bo mam na 3.08 ale godzina mi za bardzo nie pasujeOna 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Izabela🌺 wrote:Hej. Czy któraś z was ma umówiona wizytę na przyszły tydzień i chciałaby się wymienić bo mam na 3.08 ale godzina mi za bardzo nie pasuje
Ja mam, zależy na którą masz, priv🙂
Izabela🌺 lubi tę wiadomość
2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Dziewczyny ja mam jeszcze takie pytanie czy któraś z Was chodzi z maluszkiem do dr Brazert, pediatry? , teraz takie zawirowania z tymi lekarzami na Polnej i ciężko znaleźć.20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Ja123 wrote:Dziękuję 🥰 Dobrze będzie..... Zobaczysz 😉 Ja pierwsze wizyty miałam u dr Mateusza, więc jak mnie kiedyś Dr zobaczył na korytarzu to też miał niespodziankę 😂 u nas pierwsza ciąża wszystko dobrze i w zasadzie bezproblemowo a teraz no to wiadomo.... Już jestem starsza 🤣 i tak jak w poprzedniej kontretny ból kręgosłupa poczułam dopiero przy porodzie tak teraz ledwo chodziłam a bez przeciwbólowych nie było mowy żeby zasnąć 🤦
Jak to mówią starość nie radość 🙈 też mam taką nadzieję, że jakoś to będzie 🙂 -
Gosia9305 wrote:Dziewczyny ja mam jeszcze takie pytanie czy któraś z Was chodzi z maluszkiem do dr Brazert, pediatry? , teraz takie zawirowania z tymi lekarzami na Polnej i ciężko znaleźć.
Byłam co prawda nakilku wizytach z alergią, nie mieszkam w Poznaniu, ale polem, zawsze uśmiechnięta, na spokojnie wizyta, skuteczne leczenie, drcMaciej poszedł w swoją mamę jeżeli cjodzi o kontakt z pacjentem i podejście, więc tak jak u dr M. -
Hej. Czy dotarła wiadomość? ☺️Dominikaaa wrote:Ja mam, zależy na którą masz, priv🙂Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Dziewczyny zostało mi jedno całe zamknięte opakowanie prolutexu i strzykawki oraz igły do 7 podań zastrzyku, może jest któraś z Was chętna do odkupienia tego zestawu oczywiście w niższej cenie niż w aptece.
Jeżeli żadna z Was nie będzie zainteresowana to zastanawiam się czy gdybym na Polnej dała Pani Eli to czy ona może wziąć te ampułki i przekazać jakiejś pacjentce, bo same wiecie, że tych wydatków na leki jest sporo, więc może taka mini pomoc kogoś ucieszy. -
Nana84 wrote:Dziewczyny zostało mi jedno całe zamknięte opakowanie prolutexu i strzykawki oraz igły do 7 podań zastrzyku, może jest któraś z Was chętna do odkupienia tego zestawu oczywiście w niższej cenie niż w aptece.
Jeżeli żadna z Was nie będzie zainteresowana to zastanawiam się czy gdybym na Polnej dała Pani Eli to czy ona może wziąć te ampułki i przekazać jakiejś pacjentce, bo same wiecie, że tych wydatków na leki jest sporo, więc może taka mini pomoc kogoś ucieszy.
Ja oddałam właśnie na Polnej jak mi po stymulacji zostały leki i nie było problemu.06.03.2022 Basia❤ -
Nana84 wrote:Dziewczyny zostało mi jedno całe zamknięte opakowanie prolutexu i strzykawki oraz igły do 7 podań zastrzyku, może jest któraś z Was chętna do odkupienia tego zestawu oczywiście w niższej cenie niż w aptece.
Jeżeli żadna z Was nie będzie zainteresowana to zastanawiam się czy gdybym na Polnej dała Pani Eli to czy ona może wziąć te ampułki i przekazać jakiejś pacjentce, bo same wiecie, że tych wydatków na leki jest sporo, więc może taka mini pomoc kogoś ucieszy.
Jestem w 10 tygodniu, wizytę u dr mam 8 sierpnia, nie wiem czy jeszcze będę brała 🤔 do którego tygodnia brałyście? Jak coś to bym była zainteresowana, jak jeszcze zostanie ale jeszcze mam ma chwile obecną4.07. 2022 jest ❤️ -
Ania🙂 wrote:Jestem w 10 tygodniu, wizytę u dr mam 8 sierpnia, nie wiem czy jeszcze będę brała 🤔 do którego tygodnia brałyście? Jak coś to bym była zainteresowana, jak jeszcze zostanie ale jeszcze mam ma chwile obecną
Po pierwszych prenatalnych, tak najczęściej, ale to może być różnie jak koleżance zaczęła lecieć szyjka a była na prolutexie to dr dopiero po 20 tygodniu odstawiłWiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2022, 22:50
-
Nana84 wrote:Dziewczyny zostało mi jedno całe zamknięte opakowanie prolutexu i strzykawki oraz igły do 7 podań zastrzyku, może jest któraś z Was chętna do odkupienia tego zestawu oczywiście w niższej cenie niż w aptece.
Jeżeli żadna z Was nie będzie zainteresowana to zastanawiam się czy gdybym na Polnej dała Pani Eli to czy ona może wziąć te ampułki i przekazać jakiejś pacjentce, bo same wiecie, że tych wydatków na leki jest sporo, więc może taka mini pomoc kogoś ucieszy.
Hej hej jestem zainteresowana wysyłam zaproszenie -
Mi też zostały leki po stymulacji, też oddałam na Polnej nie było problemu jeszcze jak P.Ela była to sama mi się zapytała czy mi coś zostało.
(P.Ela juz nie pracuje na polnej) A szkoda bo naprawdę fajna babeczka -
........ wrote:Mi też zostały leki po stymulacji, też oddałam na Polnej nie było problemu jeszcze jak P.Ela była to sama mi się zapytała czy mi coś zostało.
(P.Ela juz nie pracuje na polnej) A szkoda bo naprawdę fajna babeczka
O rany Pani Ela też była super -
Ania🙂 wrote:Jestem w 10 tygodniu, wizytę u dr mam 8 sierpnia, nie wiem czy jeszcze będę brała 🤔 do którego tygodnia brałyście? Jak coś to bym była zainteresowana, jak jeszcze zostanie ale jeszcze mam ma chwile obecną
Jak wszystko bedzie dobrze to w okolicach pierwszych badań prenatalnych -
ZosiaKo wrote:Samopoczucie dobre,ale kondycja słabsza w drugiej ciąży 🙈trochę było zawirowań, ale działamy, po urlopie dr mam wizyty, zobaczymy 🙂 a Ty jsk sie czujesz?
Ogólnie dobrze, ciąża bez problemów i oby tak dalej zostało 🙂
I trzymam kciuki za Was ✊





