Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
missi_m wrote:Nie byłam, próbowałam się dostać, ale mają zamknięte zapisy do końca sierpnia, poluje na termin na grupie na Facebooku, bo czasami ktoś oddaje termin
Możesz też zrobić procedure, mieć zarodki, zrobić przerwę na immunologie czy jakieś inne dodatkowe badaniai potem podejść na spokojnie z immunologia jest czasochłonna.2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Lenaa91 wrote:Dziewczyny dawno mnienie było, nie udzielam sie ostatnio, ale czy któraś pamięta grupę cukrzycy ciążowej na fb?
Ja byłam na cukrzyca ciążowa bez strachu
Lenaa91 lubi tę wiadomość
2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Melduje ze pęcherzyk pękł 😁😁😁
Jutro jadę na osocze i Prof. Zdecyduje czy w poniedziałek czy wtorek transfer, tak się cieszę
Hania_7, Pszczolaaa, Ania🙂, Dominikaaa lubią tę wiadomość
-
........ wrote:Melduje ze pęcherzyk pękł 😁😁😁
Jutro jadę na osocze i Prof. Zdecyduje czy w poniedziałek czy wtorek transfer, tak się cieszę
🤞
No to super 😁 ja jeszcze troche w zawieszeniuIVF 2022 ❄️❄️❄️
07.2022 histeroskopia
08./09 2022 trasfer ❄️ -
........ wrote:Melduje ze pęcherzyk pękł 😁😁😁
Jutro jadę na osocze i Prof. Zdecyduje czy w poniedziałek czy wtorek transfer, tak się cieszę
🤞
Wiem co to za radość 😁 u mnie jak nie torbiel, to endometrium za cienkie, przez operacje wyrostka no ale w końcu sie udało podejść 🙂
........ lubi tę wiadomość
-
Hej, u mnie brzuch zaczął się robić po 24 tygodniu, bardzo możliwe że się sforsowalas, za dużo chodzenia itp.Pszczolaaa wrote:Dziewczyny mam takie pytanie ciążowe, czy któraś z Was miała twardnienia brzucha? Dzisiaj miałam dość często. Wizyta u dr za tydzień, obecnie mam 27 tc
Dr. zwiększył mi dawkę magnezu i kazał więcej odpoczywać gdy tak się dzieje.
W zasadzie do końca ciąży okresowo brzuch robił mi się twardy, urodzilam dzień przed terminem😊
-
Pszczolaaa wrote:Dziewczyny mam takie pytanie ciążowe, czy któraś z Was miała twardnienia brzucha? Dzisiaj miałam dość często. Wizyta u dr za tydzień, obecnie mam 27 tc
Na tym etapie ciąży już jakieś mogą sie pojawiać twardnienia ale bardziej niebezpieczne są bezpośrednio w dole macicy takie uczucie ucisku jak kamień i potem puszczanie, jak nie masz problemów z szyjką, np nie skraca się to na spokojnie, dr mówił, że do 10 twardnień na dobe jest normą jak więcej to odpoczywać,( ale tych 10 moe brać też tak strikte do siebie🙂) ja brałam nospe, magnez, relanium, ale do dr dawkował, jak bedzie Ciebie to dalej niepokoiło to napisz do dr. -
Witam Was dziewczyny

Ostatnia z możliwych inseminacji za nami, wynik:negatywny...
Teraz rozpoczynamy przygotowanie do in vitro..
i tutaj gorąca prośba do Was... od czego zacząć.. jak to wygląda itd.
W sierpniu koło 20dc mam się zgłosić na transfer próbny i od tego zaczynamy... Czy to tak wygląda?
Pozdrawiam i trzyma za Was kciuki
Dżoni lubi tę wiadomość
-
Krysia89 wrote:Witam Was dziewczyny

Ostatnia z możliwych inseminacji za nami, wynik:negatywny...
Teraz rozpoczynamy przygotowanie do in vitro..
i tutaj gorąca prośba do Was... od czego zacząć.. jak to wygląda itd.
W sierpniu koło 20dc mam się zgłosić na transfer próbny i od tego zaczynamy... Czy to tak wygląda?
Pozdrawiam i trzyma za Was kciuki
Witaj 🙂
Z tego co pamiętam to dr już wczęściej mówił abyś załatwiła sprawy z dofinansowaniem, wiec te organizacyjne macie załatwione, tetaz ten 20 tc idziesz na ten próbny transfer jak nie będzie torbieli od następnego cyklu zaczynasz stymulację do ivf, nie bedzie ryzyka hiperstymulacji, powiększonych jajników to odbywa sie świeży trasfer, może też być odwołany, to czekasz na nastepny cykl i to zależy od wyników, obrazu usg od kiedy następne przygotowania, trasfer jak crio to może być na cyklu sztucznym, naturalnym.Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2022, 09:45






