Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja123 wrote:Z tymi prenatalnymi to mi też na początku proponowały dr Ićka i po prostu zapytałam czy do dr Lorenc nie dałoby rady... Że w pierwszej ciąży wszystkie miałam u niej i znalazło miejsce. Tylko trzeba pilnować tygodnia ciazy bo jeśli termin nie będzie się zgrywać no to po zawodach
Teraz już pójdę do dr Ićka jak mnie zapisały a na kolejne będę czarować do Pani dr, kiedyś u Niej byłam raz byłam i dobrze sie czułam na wizycie4.07. 2022 jest ❤️ -
Ania🙂 wrote:Teraz już pójdę do dr Ićka jak mnie zapisały a na kolejne będę czarować do Pani dr, kiedyś u Niej byłam raz byłam i dobrze sie czułam na wizycie
Tak, ja też nie mam najmniejszych zastrzeżeń i do tego jest bardzo sympatyczna 🙂 nam ostatnio nawet wydrukowała zdjęcie dzidziutka bo stwierdziła, że ładnie się ułożył i trzeba to wykorzystać 🙈😂 -
Ja123 wrote:Tak, ja też nie mam najmniejszych zastrzeżeń i do tego jest bardzo sympatyczna 🙂 nam ostatnio nawet wydrukowała zdjęcie dzidziutka bo stwierdziła, że ładnie się ułożył i trzeba to wykorzystać 🙈😂
Ale jednak ciąża z dr Brazertem, profesjonalizm i twarda ręka 🙂4.07. 2022 jest ❤️ -
Ja123 wrote:Pożartować Doktor też potrafi 😉 za tydzień w poniedziałek mam wizytę i ciekawe co nam powie bo póki co to maleństwo bardzo szybko rośnie 🙈
A to tak 🙂 chodzi o to, że dr potrafi sie dostosować do pacjentki, jej poczucia humoru, emocji, itd,jest to wyważone.4.07. 2022 jest ❤️ -
Dr L jest dużo bardziej oblegana. Z tego co zauwazylam to jak w recepcji prosi ktoś o termin na badania prenatalne to z automatu podawane są terminy do dr Icka. Ja byłam u dr I i dr L, dużo bardziej wolę podejście dr L 😊. Tylko ciężko z terminami. Trzeba się dużo wcześniej zapisywać.Ania🙂 wrote:A na badania prenatalne dr L ma miejsca?? Jak sie doktor kazał zapisać to mnie Panie wpisały do dr Ićka.
-
Cześć dziewczyny, witam się po 3,5 miesiącach przerwy (tyle ma już nasza córeczka) 🥰 dziś nadrobiłam zaległości związane z grupa. Fajnie tak sobie poczytac i przypomnieć sobie te wszystkie emocje, które towarzysza podczas starań i oczekiwań na wizytę, na wyniki, na test, na rozwiązanie 😂 Gratulacje dla wszystkim którym się udało, oraz kciuki dla staraczek a dla przyszłych mam szczęśliwego rozwiązania 😘😘
Malina1991, PozytywnaAna, Dżoni, ZosiaKo, Paula1706 lubią tę wiadomość
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Cześć dziewczyny, witam się po 3,5 miesiącach przerwy (tyle ma już nasza córeczka) 🥰 dziś nadrobiłam zaległości związane z grupa. Fajnie tak sobie poczytac i przypomnieć sobie te wszystkie emocje, które towarzysza podczas starań i oczekiwań na wizytę, na wyniki, na test, na rozwiązanie 😂 Gratulacje dla wszystkim którym się udało, oraz kciuki dla staraczek a dla przyszłych mam szczęśliwego rozwiązania 😘😘
Udało ci się za pierwszym razem ?Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Izabela🌺 wrote:Udało ci się za pierwszym razem ?
Tutaj niestety mie ma reguły, za pietwszym razem udało nam się podejście przy pietwszym transferze, jak wróciliśmy po rodzenstwo to za drugim trasferem, to była też moja druga procedura pierwsza w innej klinice, życzę powodzenia 🤞2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
***Sikorka*** wrote:Cześć dziewczyny, witam się po 3,5 miesiącach przerwy (tyle ma już nasza córeczka) 🥰 dziś nadrobiłam zaległości związane z grupa. Fajnie tak sobie poczytac i przypomnieć sobie te wszystkie emocje, które towarzysza podczas starań i oczekiwań na wizytę, na wyniki, na test, na rozwiązanie 😂 Gratulacje dla wszystkim którym się udało, oraz kciuki dla staraczek a dla przyszłych mam szczęśliwego rozwiązania 😘😘
Dokładnie 😊 też wracam wspomnieniami, troche podczytuje, moja Antosia już raczkuje😱 jak ten czas leci
MuminkAa, ***Sikorka***, Paula1706 lubią tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Zrób sobie jeszcze progesteron
PozytywnaAna lubi tę wiadomość
Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
***Sikorka*** wrote:Cześć dziewczyny, witam się po 3,5 miesiącach przerwy (tyle ma już nasza córeczka) 🥰 dziś nadrobiłam zaległości związane z grupa. Fajnie tak sobie poczytac i przypomnieć sobie te wszystkie emocje, które towarzysza podczas starań i oczekiwań na wizytę, na wyniki, na test, na rozwiązanie 😂 Gratulacje dla wszystkim którym się udało, oraz kciuki dla staraczek a dla przyszłych mam szczęśliwego rozwiązania 😘😘
A jak ogólnie chowa sie córeczka? , jak chcesz napisać 🙂 u nas dalej diabełek2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201




