Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki u mnie córeczka też diabelek🙈
    Właśnie skończyła 5 miesięcy, śmiejemy się z mężem ze to dziecko to istne tornado, jest bardzo ruchliwa i wszystkim zainteresowana, już by najlepiej chodzić chciała, nie zajmie się sobą czy zabawkami nawet na 5 min, leżeć na pleckach już nie tylko obroty i wstawanie we wszystkie strony, ubieranie i zmiana pieluszki to jest mega wyczyn a spacery to tylko na brzuchu bo inaczej placz.

    Czasem już mi cierpliwości i sił brakuje😁

    Jeszcze zaczęła teraz ząbkować i są placze wieczorne i pobudki w nocy co godzinę.

    Pozdrawiam🙂

    06.03.2022 Basia❤
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Kolorowanki u mnie córeczka też diabelek🙈
    Właśnie skończyła 5 miesięcy, śmiejemy się z mężem ze to dziecko to istne tornado, jest bardzo ruchliwa i wszystkim zainteresowana, już by najlepiej chodzić chciała, nie zajmie się sobą czy zabawkami nawet na 5 min, leżeć na pleckach już nie tylko obroty i wstawanie we wszystkie strony, ubieranie i zmiana pieluszki to jest mega wyczyn a spacery to tylko na brzuchu bo inaczej placz.

    Czasem już mi cierpliwości i sił brakuje😁

    Jeszcze zaczęła teraz ząbkować i są placze wieczorne i pobudki w nocy co godzinę.

    Pozdrawiam🙂

    😁😁 Jak jestem sama w domu z córką to marzę o prysznicu aby nie brać na raty 🙈 na macie nie poleży jak jesteś obok to tak, w bujaczku nie,spanie to też najlepiej na klatce, usypianie to bujamy sie na piłce, też ma dużo pobudek jak odłożę więc ugotować obiad to wyczyn, spacery to tylko jak śpi a to jeszcze musimy jechać bo jak sie na dłużej zatrzymam to jest alarm 🙈, ale tak jest cudownie

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    😁😁 Jak jestem sama w domu z córką to marzę o prysznicu aby nie brać na raty 🙈 na macie nie poleży jak jesteś obok to tak, w bujaczku nie,spanie to też najlepiej na klatce, usypianie to bujamy sie na piłce, też ma dużo pobudek jak odłożę więc ugotować obiad to wyczyn, spacery to tylko jak śpi a to jeszcze musimy jechać bo jak sie na dłużej zatrzymam to jest alarm 🙈, ale tak jest cudownie

    Dobrze Cie rozumiem, jakbym o sobie czytala😄

    Ale prawda jest cudownie😍

    06.03.2022 Basia❤
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    PozytywnaAna bobas się obrócił? 🙂 Jak sie czujesz?

    Hej, królewicz nadal siedzi i się nie obrócił 😅. Ma jeszcze z trzy tygodnie.

    Czuje sie dobrze, ale mam pojedyncze , ciężkie dni, kiedy brzuch mnie tak boli, że muszę leżeć juz do samej nocy + zaczęły puchnac kostki. Na szczęście to tylko 1-2 dni w tygodniu, więc do przeżycia.

    Jak Ty się czujesz? 🙃

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 9 sierpnia 2022, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej, królewicz nadal siedzi i się nie obrócił 😅. Ma jeszcze z trzy tygodnie.

    Czuje sie dobrze, ale mam pojedyncze , ciężkie dni, kiedy brzuch mnie tak boli, że muszę leżeć juz do samej nocy + zaczęły puchnac kostki. Na szczęście to tylko 1-2 dni w tygodniu, więc do przeżycia.

    Jak Ty się czujesz? 🙃

    W upały walczę o przeżycie z głową i cisnieniem, a tak to jest w miarę dobrze 🙂

    To może królewicz jeszcze zrobi niespodziankę 🙂

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 9 sierpnia 2022, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Nadzieja88 jak zaglądasz, w wolnej chwili zostawiłam wiadomość na priv 🙂 dzięki


    Odpisałam

  • Izabela🌺 Autorytet
    Postów: 270 198

    Wysłany: 9 sierpnia 2022, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Myślę żeby się zaszczepić 3 dawka na covid. We wrześniu planowany tranfer. Co myślicie

    Ona 26

    Starania od maja 2020 r.
    AMH 05.2022 r. :2,67
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia

    On 28
    Obniżone parametry nasienia


    Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
    SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
    POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2 :) 4.2.2, 4.2.3
    tranfer nr 1 19.07 odwołany
    TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 9 sierpnia 2022, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Cześć. Myślę żeby się zaszczepić 3 dawka na covid. We wrześniu planowany tranfer. Co myślicie

    Jedne dziewczyny sie szczepiły inne czekały na drugi trymest, ale Paula się szczepiła akurat przed trasferem krótko, nie miało wpływu udał się, potem była Calineczka była już po próbnym transferze miała podchodzić do ivf a tu naturalna ciąża w tym cyklu gdzie miała zacząć stymulację, ja po szczepieniu bym cykl odczekała.

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Mila15 Znajoma
    Postów: 30 25

    Wysłany: 9 sierpnia 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Cześć. Myślę żeby się zaszczepić 3 dawka na covid. We wrześniu planowany tranfer. Co myślicie

    Ja się wstrzymałam, ale dlatego, że źle zniosłam drugą dawkę, myślę, że jak będziesz się szczepiła na dniach to ok, ale Twoja decyzja

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Cześć. Myślę żeby się zaszczepić 3 dawka na covid. We wrześniu planowany tranfer. Co myślicie

    Tak ja się szczepilam druga dawka 10 dni przed transferem i się udał i był to pierwszy transfer, a trzecią dawkę w 34 tc przyjęłam i też było wszystko dobrze.

    06.03.2022 Basia❤
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa mam pytanie na priv o Nifty,przyjmiesz?

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    W upały walczę o przeżycie z głową i cisnieniem, a tak to jest w miarę dobrze 🙂

    To może królewicz jeszcze zrobi niespodziankę 🙂

    Mi jest aż słabo na samą myśl o przyszłym tygodniu i upałach, też mam nadciśnienie, od poniedziałku jestem w szpitalu i za tydzień w 37 tc prawdopodobnie CC bo musimy wczesniej rozwiązać ciążę, obym ten tydzień następny jakoś przetrwała 🙈
    Pozdrowienka.

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Mi jest aż słabo na samą myśl o przyszłym tygodniu i upałach, też mam nadciśnienie, od poniedziałku jestem w szpitalu i za tydzień w 37 tc prawdopodobnie CC bo musimy wczesniej rozwiązać ciążę, obym ten tydzień następny jakoś przetrwała 🙈
    Pozdrowienka.
    Ojej to powodzenia! Z ciekawości zapytam, leżysz na Polnej czy w innym szpitalu?

    Nie ukrywam, że poród coraz bliżej, więc coraz więcej o nim myślę 🙃 .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2022, 15:51

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Ojej to powodzenia! Z ciekawości zapytam, leżysz na Polnej czy w innym szpitalu?

    Nie ukrywam, że poród coraz bliżej, więc coraz więcej o nim myślę 🙃 .

    Powodzenia dla Was 🙂

    Ja tylko Polna mam stan przedrzucawkowy, Michalinka też w pewnym momencie słabo przybierała na wadze, od 16. 08 dr wystawił skierowanie. Dziękujemy 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2022, 16:10

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Mi jest aż słabo na samą myśl o przyszłym tygodniu i upałach, też mam nadciśnienie, od poniedziałku jestem w szpitalu i za tydzień w 37 tc prawdopodobnie CC bo musimy wczesniej rozwiązać ciążę, obym ten tydzień następny jakoś przetrwała 🙈
    Pozdrowienka.

    Hej, mam pytanko właśnie odnośnie ciśnienia. Przy jaki Dr stwierdziła u Ciebie nadciśnienie? Ja na drugiej wizycie miałam trochę podwyższone, więc od tamtej pory muszę codziennie mierzyć 🙈 i w środę określił je jako "graniczne" do dalszej obserwacji. I teraz tak zaczęłam się zastanawiać bo przy Róży nie miałam takich przebojów

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Hej, mam pytanko właśnie odnośnie ciśnienia. Przy jaki Dr stwierdziła u Ciebie nadciśnienie? Ja na drugiej wizycie miałam trochę podwyższone, więc od tamtej pory muszę codziennie mierzyć 🙈 i w środę określił je jako "graniczne" do dalszej obserwacji. I teraz tak zaczęłam się zastanawiać bo przy Róży nie miałam takich przebojów


    W tej ciąży to inna bajka mam od początku, w pierwszy ciąży dr mi mówił, że akceptowalne do 135, wyżej leki, a takie optymalne 125-130, dr ma trochę bardziej rygorystyczne normy z tym cisnieniem🙂, moja koleżanka powyżej 140 miala stwierdzane nadciśnienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2022, 17:04

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    W tej ciąży to inna bajka mam od początku, w pierwszy ciąży dr mi mówił, że akceptowalne do 135, wyżej leki, a takie optymalne 125-130

    Dziękuję.... No to już zaczynam się bać co będzie dalej 🙈 u mnie zazwyczaj 127/8 chociaż zdarza się też do 138 i to właściwie od 9 tygodnia a w poprzedniej ciąży to 110 a 125 i to w porywach jak już po terminie byłam

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Dziękuję.... No to już zaczynam się bać co będzie dalej 🙈 u mnie zazwyczaj 127/8 chociaż zdarza się też do 138 i to właściwie od 9 tygodnia a w poprzedniej ciąży to 110 a 125 i to w porywach jak już po terminie byłam

    To życzę dużo spokoju i cierpliwości 😘 niestety ciąża ciąży z nadciśnieniem nie równa, w pierwszej miałam nadciśnienie indukowane ciążą, brałam dopegyt i indukcja w 38, w teraz to loooo na porodówce byłam przed 30 tygodniem cisnienie mi tak poszalało w pewnym momencie, dwa razy dr podawał sterydy na rozwój płuc, ale juz zaraz 36 tc 😁,

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Pszczolaaa mam pytanie na priv o Nifty,przyjmiesz?

    Przyjęłam

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Mi jest aż słabo na samą myśl o przyszłym tygodniu i upałach, też mam nadciśnienie, od poniedziałku jestem w szpitalu i za tydzień w 37 tc prawdopodobnie CC bo musimy wczesniej rozwiązać ciążę, obym ten tydzień następny jakoś przetrwała 🙈
    Pozdrowienka.

    Spokojnej końcówki życzę i szczęśliwego rozwiązania😊

    Ania🙂 lubi tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
‹‹ 417 418 419 420 421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ