Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Mila15 Znajoma
    Postów: 30 25

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania:), przyjmiesz zaproszenie? Chciałam porozmawiać o tych dodatkowych badaniach🙂,dziś powtarzałam bete jak dr zalecil, jest ok, czekam na wizytę.

    Zaba90 lubi tę wiadomość

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila15 wrote:
    Ania:), przyjmiesz zaproszenie? Chciałam porozmawiać o tych dodatkowych badaniach🙂,dziś powtarzałam bete jak dr zalecil, jest ok, czekam na wizytę.

    Przyjęłam

    My już po prenatalnych i dzidzia zdrowa, wszystko prawidłowo 🤗

    AgnieszkaB, Pszczolaaa, PozytywnaAna, Starajaca28, Mila15, Zaba90, ZosiaM lubią tę wiadomość

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Przyjęłam

    My już po prenatalnych i dzidzia zdrowa, wszystko prawidłowo 🤗

    No to najważniejsze 😊 a udało się na kolejne zapisać do Dr Ani? Ja w zeszłym tygodniu po wizycie na drugie się umawiałam i też proponowały dr I ale zapytałam czy da radę do Pani doktor 🙈

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    No to najważniejsze 😊 a udało się na kolejne zapisać do Dr Ani? Ja w zeszłym tygodniu po wizycie na drugie się umawiałam i też proponowały dr I ale zapytałam czy da radę do Pani doktor 🙈

    Dzisiaj były takie emocje, że nie, za dwa tygodnie mam wizytę u dr Macieja to się zapytam czy uda się do Pani doktor.

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Dzisiaj były takie emocje, że nie, za dwa tygodnie mam wizytę u dr Macieja to się zapytam czy uda się do Pani doktor.

    Wiadomo..... Najważniejsze że wszystko dobrze. U nas niby druga ciąża, więc nawet Pani dr mówiła że nie tłumaczy aż tak szczegółowo bo wiem i pamiętam co i jak ale mimo to..... My teraz mamy wizytę 31ego i też już powoli zaczynam się niecierpliwić, że to tak długo jeszcze 🙈

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Wiadomo..... Najważniejsze że wszystko dobrze. U nas niby druga ciąża, więc nawet Pani dr mówiła że nie tłumaczy aż tak szczegółowo bo wiem i pamiętam co i jak ale mimo to..... My teraz mamy wizytę 31ego i też już powoli zaczynam się niecierpliwić, że to tak długo jeszcze 🙈

    Te trzy tygodnie od wizyty do wizyty to jak dla mmie wieczność 🙈, ale tydzień twmu dr mi odstawił prolutex🤗 jeszcze mi zostało kilka zastrzyków to mam podać i koniec 🤗 🎇

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Przyjęłam

    My już po prenatalnych i dzidzia zdrowa, wszystko prawidłowo 🤗

    Gratulacje ❤️

    ........ lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od początku to tej pory mam wizyty co trzy tygodnie i na początku też mi się mega dłużyło, w trzecim trymestrze jakoś mi sie wydaje tak szybko leci ten czas 🙈 i to już coraz bliżej.

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Od początku to tej pory mam wizyty co trzy tygodnie i na początku też mi się mega dłużyło, w trzecim trymestrze jakoś mi sie wydaje tak szybko leci ten czas 🙈 i to już coraz bliżej.
    Po 30 tc, doktor zaleca wizyty co dwa tygodnie. Ja też mam wrażenie, że ten 3 trymestr pędzi szybciej 😵.

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Od początku to tej pory mam wizyty co trzy tygodnie i na początku też mi się mega dłużyło, w trzecim trymestrze jakoś mi sie wydaje tak szybko leci ten czas 🙈 i to już coraz bliżej.

    Ja przez pierwszy trymest miałam co trzy, potem już co dwa, i później co tydzień🙈, ale zgadzam sie trzeci trymest leci jak szalony 🙈🙈

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Przyjęłam

    My już po prenatalnych i dzidzia zdrowa, wszystko prawidłowo 🤗

    Gratulacje 🙂

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 szczęśliwego rozwiązania 🤞🤞

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Hej, mam pytanko właśnie odnośnie ciśnienia. Przy jaki Dr stwierdziła u Ciebie nadciśnienie? Ja na drugiej wizycie miałam trochę podwyższone, więc od tamtej pory muszę codziennie mierzyć 🙈 i w środę określił je jako "graniczne" do dalszej obserwacji. I teraz tak zaczęłam się zastanawiać bo przy Róży nie miałam takich przebojów


    Witaj w "klubie" w pierwszej ciąży też nie miałam nadciśnienia, teraz już przed 20 tygodniem i jestem na leku, ale damy radę 💪

  • Matołek Autorytet
    Postów: 265 343

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Czy jest wśród Was staraczka z dofinansowania z Polnej, która była u któregoś lekarza , który zdezerterował do nowej kliniki? Wczoraj dowiedziałam się, że jest problem z przeniesieniem zarodków i zastanawiam się nad zmiana lekarza (mimo, że nie chciałam tego robić). Chyba wybór padnie na dr Brązerta, bo robił mi ostatnią punkcję i trochę go poznałam :) Powiedzcie mi proszę, jeśli wiecie. Czy jeśli jestem pacjentką Polnej, to tam muszę się zgłosić i oni przydzielą mi lekarza czy mogę od razu umówić się prywatnie do doktora? Będę bardzo wdzięczna z pomoc :)

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Ania0692 szczęśliwego rozwiązania 🤞🤞

    Dzięki, już oficjalnie w poniedziałek CC 😱😱😱🤗

    Karina89 lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matołek wrote:
    Cześć Dziewczyny! Czy jest wśród Was staraczka z dofinansowania z Polnej, która była u któregoś lekarza , który zdezerterował do nowej kliniki? Wczoraj dowiedziałam się, że jest problem z przeniesieniem zarodków i zastanawiam się nad zmiana lekarza (mimo, że nie chciałam tego robić). Chyba wybór padnie na dr Brązerta, bo robił mi ostatnią punkcję i trochę go poznałam :) Powiedzcie mi proszę, jeśli wiecie. Czy jeśli jestem pacjentką Polnej, to tam muszę się zgłosić i oni przydzielą mi lekarza czy mogę od razu umówić się prywatnie do doktora? Będę bardzo wdzięczna z pomoc :)

    Jak leczysz się na Polnej to myślę, że możesz zadzwonić do Pan i poprosić o wizytę u doktora,pewnie będzie szybciej niż prywatnie bo to dopiero w październiku, a potem u dr jest rożnie gabinet /Polna jeżeli chodzi o przygotowania do trasferu.

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Matołek Autorytet
    Postów: 265 343

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Jak leczysz się na Polnej to myślę, że możesz zadzwonić do Pan i poprosić o wizytę u doktora,pewnie będzie szybciej niż prywatnie bo to dopiero w październiku, a potem u dr jest rożnie gabinet /Polna jeżeli chodzi o przygotowania do trasferu.

    Dziękuję :) zadzwoniłam na Polna i już wszystko wiem. Trochę się tam pozmieniało od mojego ostatniego transferu ;)

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matołek wrote:
    Cześć Dziewczyny! Czy jest wśród Was staraczka z dofinansowania z Polnej, która była u któregoś lekarza , który zdezerterował do nowej kliniki? Wczoraj dowiedziałam się, że jest problem z przeniesieniem zarodków i zastanawiam się nad zmiana lekarza (mimo, że nie chciałam tego robić). Chyba wybór padnie na dr Brązerta, bo robił mi ostatnią punkcję i trochę go poznałam :) Powiedzcie mi proszę, jeśli wiecie. Czy jeśli jestem pacjentką Polnej, to tam muszę się zgłosić i oni przydzielą mi lekarza czy mogę od razu umówić się prywatnie do doktora? Będę bardzo wdzięczna z pomoc :)

    Kiedyś właśnie w taki sposób były zawierane umowy między szpitalem np Polna a urzedem to jest takie zabezpieczenie dla danego szpitala czy placówki, że wszystko odbywa sie u nich tak jeszcze bylo dwa lata temu, teraz nie jestem zawodowo jeszcze czynna i nie wiem hak jest teraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2022, 17:49

    Matołek lubi tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Dzięki, już oficjalnie w poniedziałek CC 😱😱😱🤗

    To już coraz bliżej 💐💐

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Dzięki, już oficjalnie w poniedziałek CC 😱😱😱🤗

    ❤️

‹‹ 419 420 421 422 423 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ