Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Mi jest aż słabo na samą myśl o przyszłym tygodniu i upałach, też mam nadciśnienie, od poniedziałku jestem w szpitalu i za tydzień w 37 tc prawdopodobnie CC bo musimy wczesniej rozwiązać ciążę, obym ten tydzień następny jakoś przetrwała 🙈
    Pozdrowienka.

    Szczęśliwego rozwiązania 🤞

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Przyjęłam

    Dzięki 🙂

    4.07. 2022 jest ❤️
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Mi jest aż słabo na samą myśl o przyszłym tygodniu i upałach, też mam nadciśnienie, od poniedziałku jestem w szpitalu i za tydzień w 37 tc prawdopodobnie CC bo musimy wczesniej rozwiązać ciążę, obym ten tydzień następny jakoś przetrwała 🙈
    Pozdrowienka.

    Bezpiecznego rozwiązania 🤞🙂

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny po bardzo długiej przerwie, czy któraś z Was ma aktualny spis badań do inseminacji?

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Ojej to powodzenia! Z ciekawości zapytam, leżysz na Polnej czy w innym szpitalu?

    Nie ukrywam, że poród coraz bliżej, więc coraz więcej o nim myślę 🙃 .

    U mnie zaraz 30 tydzień, też się zaczynam zastanawiać jak to będzie🙃, jeszcze plan porodu muszę ogarnąć

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Cześć dziewczyny po bardzo długiej przerwie, czy któraś z Was ma aktualny spis badań do inseminacji?


    Mam, priv

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    To życzę dużo spokoju i cierpliwości 😘 niestety ciąża ciąży z nadciśnieniem nie równa, w pierwszej miałam nadciśnienie indukowane ciążą, brałam dopegyt i indukcja w 38, w teraz to loooo na porodówce byłam przed 30 tygodniem cisnienie mi tak poszalało w pewnym momencie, dwa razy dr podawał sterydy na rozwój płuc, ale juz zaraz 36 tc 😁,

    Dziękuję 😊 Dr ostatnio też pocieszał, że jeszcze będzie dobrze i poczuje się tak dobrze jak w pierwszej ciąży 🙈 trzymam kciuki żeby u Was wszystko dobrze się skończyło ✊ a na te upały polecam takie małe wiatraczki na bateryjki 😂 my jak po porodzie byłyśmy na onier to jeden tatuś gdzieś pod szpitalem w sklepie znalazł i wszystkim dziewczynom z sali kupił 🤣 później położne się śmiały, że mamy nawet kolorystycznie do płci dzieci dobrane wiatraczki 🙈

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Dziękuję 😊 Dr ostatnio też pocieszał, że jeszcze będzie dobrze i poczuje się tak dobrze jak w pierwszej ciąży 🙈 trzymam kciuki żeby u Was wszystko dobrze się skończyło ✊ a na te upały polecam takie małe wiatraczki na bateryjki 😂 my jak po porodzie byłyśmy na onier to jeden tatuś gdzieś pod szpitalem w sklepie znalazł i wszystkim dziewczynom z sali kupił 🤣 później położne się śmiały, że mamy nawet kolorystycznie do płci dzieci dobrane wiatraczki 🙈

    My mamy w domu klimatyzację, ale raz miałam taką anginę, że teraz w ciąży troche sie cykam , ale te wiatraczki to może być fajna sprawa ja już nie ogarnę przed szpitalem, ale męża poproszę 🙂

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Mam, priv

    Bardzo Ci dziękuję 🙂


    Ania0692 szczęśliwego rozwiązania 🤞

    Mila15 lubi tę wiadomość

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Dziękuję 😊 Dr ostatnio też pocieszał, że jeszcze będzie dobrze i poczuje się tak dobrze jak w pierwszej ciąży 🙈 trzymam kciuki żeby u Was wszystko dobrze się skończyło ✊ a na te upały polecam takie małe wiatraczki na bateryjki 😂 my jak po porodzie byłyśmy na onier to jeden tatuś gdzieś pod szpitalem w sklepie znalazł i wszystkim dziewczynom z sali kupił 🤣 później położne się śmiały, że mamy nawet kolorystycznie do płci dzieci dobrane wiatraczki 🙈

    Jak to Ciebie pocieszy chociaż trochę bo wiadomo rożnie może być, pierwszy trymest był masakra, wymiotowałam dalej niz widziałam, brak sił, rwz odwoływałam wizyte u dr przez źle samopoczucie, koło 16 tygodnia zaczelam czuć, że żyje, już leci 20 tydzień 😱, fizycznie w drugiej ciąży slabiej, organizm już starszy 🙈

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś miała taką sytuację, bo nie dopytałam doktora, miałam krwiaka, ale bez plamień/krwawień na wizycie u doktora, mówił, że jak pojawi się jakieś plamienie to odstawić na jakiś czas acard i potem wrócić, tu mam pytanie bo od piątku jest czysto, wizyta u doktora w środę i sie zastanawiam czy wstrzymać sie jeszcze do środy i nie brać acardu, czy jak plamienia ustały to wrócić, któraś coś? Jak ewentualnie robiłyście?

    Ja123 lubi tę wiadomość

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Dziewczyny czy któraś miała taką sytuację, bo nie dopytałam doktora, miałam krwiaka, ale bez plamień/krwawień na wizycie u doktora, mówił, że jak pojawi się jakieś plamienie to odstawić na jakiś czas acard i potem wrócić, tu mam pytanie bo od piątku jest czysto, wizyta u doktora w środę i sie zastanawiam czy wstrzymać sie jeszcze do środy i nie brać acardu, czy jak plamienia ustały to wrócić, któraś coś? Jak ewentualnie robiłyście?

    Ja bym sie wstrzymała do środy🙂, z tymi krwiakami jest rożnie, u jednej wchłania, resorbuje się szybciej u innej dłużej, pamiętam, że dr też mówił, że krwiaki mogą sie napełniać ponownie i wraca krwawiwnie, poprzednio miałam i u mnie trochę to trwało.

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Ja bym sie wstrzymała do środy🙂, z tymi krwiakami jest rożnie, u jednej wchłania, resorbuje się szybciej u innej dłużej, pamiętam, że dr też mówił, że krwiaki mogą sie napełniać ponownie i wraca krwawiwnie, poprzednio miałam i u mnie trochę to trwało.

    Ok dzięki, to sie wstrzymam

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze jedna sprawa, zwalniam termin u dr A.Gaw.., wiem, że dr wysyła pacjentki do Niego czy to w cukrzucy ciążowej, insulinooporności aby precyzyjnie dobrał dawki leków, a czasem odległe terminy, jak któraś aktualnie chodzi to priv 🙂

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Udało się Koleżanka
    Postów: 57 27

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Dziewczyny jeszcze jedna sprawa, zwalniam termin u dr A.Gaw.., wiem, że dr wysyła pacjentki do Niego czy to w cukrzucy ciążowej, insulinooporności aby precyzyjnie dobrał dawki leków, a czasem odległe terminy, jak któraś aktualnie chodzi to priv 🙂

    Priv

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 spokojnej końcówki i bezpiecznego porodu, trzymajcie sie😘

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Dziewczyny czy któraś miała taką sytuację, bo nie dopytałam doktora, miałam krwiaka, ale bez plamień/krwawień na wizycie u doktora, mówił, że jak pojawi się jakieś plamienie to odstawić na jakiś czas acard i potem wrócić, tu mam pytanie bo od piątku jest czysto, wizyta u doktora w środę i sie zastanawiam czy wstrzymać sie jeszcze do środy i nie brać acardu, czy jak plamienia ustały to wrócić, któraś coś? Jak ewentualnie robiłyście?

    Przepraszam.... Przypadkowo przy przewijaniu polubiło 😉

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Dziewczyny czy któraś miała taką sytuację, bo nie dopytałam doktora, miałam krwiaka, ale bez plamień/krwawień na wizycie u doktora, mówił, że jak pojawi się jakieś plamienie to odstawić na jakiś czas acard i potem wrócić, tu mam pytanie bo od piątku jest czysto, wizyta u doktora w środę i sie zastanawiam czy wstrzymać sie jeszcze do środy i nie brać acardu, czy jak plamienia ustały to wrócić, któraś coś? Jak ewentualnie robiłyście?

    Również bym się wstrzymała do wizyty, jak to kwestia kilku dni.

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Przepraszam.... Przypadkowo przy przewijaniu polubiło 😉

    Spoko, też tak czasem mam 🙂

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Również bym się wstrzymała do wizyty, jak to kwestia kilku dni.

    Dzięki za odpowiedź

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
‹‹ 418 419 420 421 422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ