Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Ania0692 wrote:Mi jest aż słabo na samą myśl o przyszłym tygodniu i upałach, też mam nadciśnienie, od poniedziałku jestem w szpitalu i za tydzień w 37 tc prawdopodobnie CC bo musimy wczesniej rozwiązać ciążę, obym ten tydzień następny jakoś przetrwała 🙈
Pozdrowienka.
Szczęśliwego rozwiązania 🤞2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Ania0692 wrote:Mi jest aż słabo na samą myśl o przyszłym tygodniu i upałach, też mam nadciśnienie, od poniedziałku jestem w szpitalu i za tydzień w 37 tc prawdopodobnie CC bo musimy wczesniej rozwiązać ciążę, obym ten tydzień następny jakoś przetrwała 🙈
Pozdrowienka.
Bezpiecznego rozwiązania 🤞🙂2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
PozytywnaAna wrote:Ojej to powodzenia! Z ciekawości zapytam, leżysz na Polnej czy w innym szpitalu?
Nie ukrywam, że poród coraz bliżej, więc coraz więcej o nim myślę 🙃 .
U mnie zaraz 30 tydzień, też się zaczynam zastanawiać jak to będzie🙃, jeszcze plan porodu muszę ogarnąć -
Ania0692 wrote:To życzę dużo spokoju i cierpliwości 😘 niestety ciąża ciąży z nadciśnieniem nie równa, w pierwszej miałam nadciśnienie indukowane ciążą, brałam dopegyt i indukcja w 38, w teraz to loooo na porodówce byłam przed 30 tygodniem cisnienie mi tak poszalało w pewnym momencie, dwa razy dr podawał sterydy na rozwój płuc, ale juz zaraz 36 tc 😁,
Dziękuję 😊 Dr ostatnio też pocieszał, że jeszcze będzie dobrze i poczuje się tak dobrze jak w pierwszej ciąży 🙈 trzymam kciuki żeby u Was wszystko dobrze się skończyło ✊ a na te upały polecam takie małe wiatraczki na bateryjki 😂 my jak po porodzie byłyśmy na onier to jeden tatuś gdzieś pod szpitalem w sklepie znalazł i wszystkim dziewczynom z sali kupił 🤣 później położne się śmiały, że mamy nawet kolorystycznie do płci dzieci dobrane wiatraczki 🙈 -
Ja123 wrote:Dziękuję 😊 Dr ostatnio też pocieszał, że jeszcze będzie dobrze i poczuje się tak dobrze jak w pierwszej ciąży 🙈 trzymam kciuki żeby u Was wszystko dobrze się skończyło ✊ a na te upały polecam takie małe wiatraczki na bateryjki 😂 my jak po porodzie byłyśmy na onier to jeden tatuś gdzieś pod szpitalem w sklepie znalazł i wszystkim dziewczynom z sali kupił 🤣 później położne się śmiały, że mamy nawet kolorystycznie do płci dzieci dobrane wiatraczki 🙈
My mamy w domu klimatyzację, ale raz miałam taką anginę, że teraz w ciąży troche sie cykam , ale te wiatraczki to może być fajna sprawa ja już nie ogarnę przed szpitalem, ale męża poproszę 🙂 -
Ja123 wrote:Dziękuję 😊 Dr ostatnio też pocieszał, że jeszcze będzie dobrze i poczuje się tak dobrze jak w pierwszej ciąży 🙈 trzymam kciuki żeby u Was wszystko dobrze się skończyło ✊ a na te upały polecam takie małe wiatraczki na bateryjki 😂 my jak po porodzie byłyśmy na onier to jeden tatuś gdzieś pod szpitalem w sklepie znalazł i wszystkim dziewczynom z sali kupił 🤣 później położne się śmiały, że mamy nawet kolorystycznie do płci dzieci dobrane wiatraczki 🙈
Jak to Ciebie pocieszy chociaż trochę bo wiadomo rożnie może być, pierwszy trymest był masakra, wymiotowałam dalej niz widziałam, brak sił, rwz odwoływałam wizyte u dr przez źle samopoczucie, koło 16 tygodnia zaczelam czuć, że żyje, już leci 20 tydzień 😱, fizycznie w drugiej ciąży slabiej, organizm już starszy 🙈 -
Dziewczyny czy któraś miała taką sytuację, bo nie dopytałam doktora, miałam krwiaka, ale bez plamień/krwawień na wizycie u doktora, mówił, że jak pojawi się jakieś plamienie to odstawić na jakiś czas acard i potem wrócić, tu mam pytanie bo od piątku jest czysto, wizyta u doktora w środę i sie zastanawiam czy wstrzymać sie jeszcze do środy i nie brać acardu, czy jak plamienia ustały to wrócić, któraś coś? Jak ewentualnie robiłyście?
Ja123 lubi tę wiadomość
2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Dominikaaa wrote:Dziewczyny czy któraś miała taką sytuację, bo nie dopytałam doktora, miałam krwiaka, ale bez plamień/krwawień na wizycie u doktora, mówił, że jak pojawi się jakieś plamienie to odstawić na jakiś czas acard i potem wrócić, tu mam pytanie bo od piątku jest czysto, wizyta u doktora w środę i sie zastanawiam czy wstrzymać sie jeszcze do środy i nie brać acardu, czy jak plamienia ustały to wrócić, któraś coś? Jak ewentualnie robiłyście?
Ja bym sie wstrzymała do środy🙂, z tymi krwiakami jest rożnie, u jednej wchłania, resorbuje się szybciej u innej dłużej, pamiętam, że dr też mówił, że krwiaki mogą sie napełniać ponownie i wraca krwawiwnie, poprzednio miałam i u mnie trochę to trwało. -
MilenaMi wrote:Ja bym sie wstrzymała do środy🙂, z tymi krwiakami jest rożnie, u jednej wchłania, resorbuje się szybciej u innej dłużej, pamiętam, że dr też mówił, że krwiaki mogą sie napełniać ponownie i wraca krwawiwnie, poprzednio miałam i u mnie trochę to trwało.
Ok dzięki, to sie wstrzymam2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Dziewczyny jeszcze jedna sprawa, zwalniam termin u dr A.Gaw.., wiem, że dr wysyła pacjentki do Niego czy to w cukrzucy ciążowej, insulinooporności aby precyzyjnie dobrał dawki leków, a czasem odległe terminy, jak któraś aktualnie chodzi to priv 🙂
-
Ania0692 wrote:Dziewczyny jeszcze jedna sprawa, zwalniam termin u dr A.Gaw.., wiem, że dr wysyła pacjentki do Niego czy to w cukrzucy ciążowej, insulinooporności aby precyzyjnie dobrał dawki leków, a czasem odległe terminy, jak któraś aktualnie chodzi to priv 🙂
Priv -
Dominikaaa wrote:Dziewczyny czy któraś miała taką sytuację, bo nie dopytałam doktora, miałam krwiaka, ale bez plamień/krwawień na wizycie u doktora, mówił, że jak pojawi się jakieś plamienie to odstawić na jakiś czas acard i potem wrócić, tu mam pytanie bo od piątku jest czysto, wizyta u doktora w środę i sie zastanawiam czy wstrzymać sie jeszcze do środy i nie brać acardu, czy jak plamienia ustały to wrócić, któraś coś? Jak ewentualnie robiłyście?
Przepraszam.... Przypadkowo przy przewijaniu polubiło 😉 -
Dominikaaa wrote:Dziewczyny czy któraś miała taką sytuację, bo nie dopytałam doktora, miałam krwiaka, ale bez plamień/krwawień na wizycie u doktora, mówił, że jak pojawi się jakieś plamienie to odstawić na jakiś czas acard i potem wrócić, tu mam pytanie bo od piątku jest czysto, wizyta u doktora w środę i sie zastanawiam czy wstrzymać sie jeszcze do środy i nie brać acardu, czy jak plamienia ustały to wrócić, któraś coś? Jak ewentualnie robiłyście?
Również bym się wstrzymała do wizyty, jak to kwestia kilku dni.1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Ja123 wrote:Przepraszam.... Przypadkowo przy przewijaniu polubiło 😉
Spoko, też tak czasem mam 🙂2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Malina1991 wrote:Również bym się wstrzymała do wizyty, jak to kwestia kilku dni.
Dzięki za odpowiedź2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki .





