Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Ania🙂 wrote:Dziewczyny czy encortolon bo już mi dr odstawił, też można zostawić u Pan na Polnej czy te leki nie? Zostało mi opakowanie i nie mam co z nim zrobić
Tak można 😉 ja po punkcji zostawiłam tam też leki które zostały mi po stymulacji .
Albo mogę odkupić od ciebie bo i tak będę potrzebowaćWiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2022, 22:52
-
Dzień dobry,
przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.
https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6 -
Hej! Czy któraś z Was nie będzie może zwalniała jakiegoś terminu bliżej niż połowa października? Wiem, że szanse są małe, ale może akurat... Sytuacja awaryjna, trzykrotnie skoczyły mi wyniki, muszę je pokazać Dr i zmodyfikować leki, a do terminu z rejestracji to chyba nie dotrwam 😞07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Hej! Czy któraś z Was nie będzie może zwalniała jakiegoś terminu bliżej niż połowa października? Wiem, że szanse są małe, ale może akurat... Sytuacja awaryjna, trzykrotnie skoczyły mi wyniki, muszę je pokazać Dr i zmodyfikować leki, a do terminu z rejestracji to chyba nie dotrwam 😞
Jak coś ja mam na 28. 09, ale jak pilne wyniki to sms
Pucz lubi tę wiadomość
2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
Dziewczyny Michalinka jest już na świecie,jest ma badamiach na neonatologi, ale najważniejsze, że już po tej drugiej stronie, CC w 37+0, ja słabiej znoszę czas po cięciu niż porodzie sn😔
Pozdrawiam 🙂
........, Pszczolaaa, PozytywnaAna, Zaba90, Calineczka2106, Starajaca28, MuminkAa, Kolorowanki, ZosiaKo, Udało się, Nadzieja88, ***Sikorka***, ZuzaMaruda lubią tę wiadomość
-
Ania0692 wrote:Dziewczyny Michalinka jest już na świecie,jest ma badamiach na neonatologi, ale najważniejsze, że już po tej drugiej stronie, CC w 37+0, ja słabiej znoszę czas po cięciu niż porodzie sn😔
Pozdrawiam 🙂
Gratulacje zdrówka życzę
Ania0692 lubi tę wiadomość
-
Udało się wrote:Priv
Jeśli chodzi o dr A.Gaw... lepszego diabetologa nie mogłabym sobie wymarzyć!!!
Wspaniały lekarz, człowiek... polecam z całego serca... a rzadko kogoś tak mocno polecam.
Przygotował mnie do ciąży, prowadził całą ciąże (zarówno cukrzycę jak i nadciśnienie) oraz opiekuje się mną aktualnie chyba do zawsze... (cukrzyca typu 2, nadciśnienie, otyłość).
I polecam i dr wizyty na jednym z portali (online). Spoko terminy i godziny oraz zawsze bez maseczek
Jak coś to priv.PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
3 lata starań
2012 - resekcja jajników, hsg
2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
10.2013 - ciąża naturalna
05.2014 - CC, córka 10pkt
05.2020 - polip endometrialny
01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
AMH - 4,19 ng/ml
05.2021 - scratching endometrium
06.2921 - planowana stymulacja do IVF
26.07.2021 - mamy
..., ciąża nat.
luty 2022 - ur. kwiatuszka -
Calineczka2106 wrote:Jeśli chodzi o dr A.Gaw... lepszego diabetologa nie mogłabym sobie wymarzyć!!!
Wspaniały lekarz, człowiek... polecam z całego serca... a rzadko kogoś tak mocno polecam.
Przygotował mnie do ciąży, prowadził całą ciąże (zarówno cukrzycę jak i nadciśnienie) oraz opiekuje się mną aktualnie chyba do zawsze... (cukrzyca typu 2, nadciśnienie, otyłość).
I polecam i dr wizyty na jednym z portali (online). Spoko terminy i godziny oraz zawsze bez maseczek
Jak coś to priv.
Ja też bardzo polecam, dwie ciążę m8 prowadził z cukrzycą w tej tylko dieta, z synkiem insulina, dr M zawsze mówił, że jak cjodzi o cukrzycę to jestcspokojny bo wie, że dr sobie z wszystkim poradzi, jest super i taki ludzki🙂, tylko kontakt sms z nim to czasem uj mnie strzelał 😁😁 -
Ania0692 wrote:Dziewczyny Michalinka jest już na świecie,jest ma badamiach na neonatologi, ale najważniejsze, że już po tej drugiej stronie, CC w 37+0, ja słabiej znoszę czas po cięciu niż porodzie sn😔
Pozdrawiam 🙂
Gratulacje ❤️2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
Zawsze dwa tygodnie do przodu, więc jakbyś zwalniała termin to ja bardzo chętnie 🙂 ale to już chyba lepiej na priv ok?MuminkAa wrote:Jak coś ja mam na 28. 09, ale jak pilne wyniki to sms
Smsem nie za wiele załatwie, bo to niestety nie jedne wyniki, a trochę konkretniej się posypało 😔07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Zawsze dwa tygodnie do przodu, więc jakbyś zwalniała termin to ja bardzo chętnie 🙂 ale to już chyba lepiej na priv ok?
Smsem nie za wiele załatwie, bo to niestety nie jedne wyniki, a trochę konkretniej się posypało 😔
Priv, wysyłam zaproszenie 🙂, mnie ostatnio koleżanka poratowała swoim terminem2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
Ania0692 wrote:Dziewczyny Michalinka jest już na świecie,jest ma badamiach na neonatologi, ale najważniejsze, że już po tej drugiej stronie, CC w 37+0, ja słabiej znoszę czas po cięciu niż porodzie sn😔
Pozdrawiam 🙂
Gratulacje 😍😍😍 odpoczywaj i korzystaj póki jedeno Maleństwo na pokładzie 😉 -
Ania0692 wrote:Dziewczyny Michalinka jest już na świecie,jest ma badamiach na neonatologi, ale najważniejsze, że już po tej drugiej stronie, CC w 37+0, ja słabiej znoszę czas po cięciu niż porodzie sn😔
Pozdrawiam 🙂
Gratulacje, zdrówka dla Was 🙂2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Calineczka2106 wrote:Jeśli chodzi o dr A.Gaw... lepszego diabetologa nie mogłabym sobie wymarzyć!!!
Wspaniały lekarz, człowiek... polecam z całego serca... a rzadko kogoś tak mocno polecam.
Przygotował mnie do ciąży, prowadził całą ciąże (zarówno cukrzycę jak i nadciśnienie) oraz opiekuje się mną aktualnie chyba do zawsze... (cukrzyca typu 2, nadciśnienie, otyłość).
I polecam i dr wizyty na jednym z portali (online). Spoko terminy i godziny oraz zawsze bez maseczek
Jak coś to priv.
Oj tak 🙂
Kiedyś dr mi pokazywał, kurcze mie pamiętam jak sie to nazywa takie urządzenie na zasadzie przussawki gdzie pacjent nawet sam może pobierać z żyły nie z palca🤔, ( nie sensor) sie zajmuje nowymi technologiami w cukrzycy, w lekkim szoku byłam.Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2022, 22:55
-
Ania0692 wrote:Dziewczyny Michalinka jest już na świecie,jest ma badamiach na neonatologi, ale najważniejsze, że już po tej drugiej stronie, CC w 37+0, ja słabiej znoszę czas po cięciu niż porodzie sn😔
Pozdrawiam 🙂
Czekałam na info od Was 🙂, gratulacje 😍, zdrówka dla Was🌹🌹🌹 -
Matołek wrote:Dziękuję
zadzwoniłam na Polna i już wszystko wiem. Trochę się tam pozmieniało od mojego ostatniego transferu 
I co umówili Cie do doktora czy musisz czekać na prywatna wizytę do października?28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍






