Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
AgnieszkaB wrote:Też byłam team pracujących prawie do samego końca 😁 doktor na jednej z ostatnich wizyt, mówił, że nie pamięta kiedy ostatnio taką ciążę prowadził 😂, posiewy, cukry cisnienie itd zawsze wszystko idealnie, mąż ostatnio coś mówi o drugim dziecku, zobaczymy, młodsza też nie będę
No mój się śmiał, że mogłam jeszcze ze dwa tygodnie popracować to może bym w terminie urodziła 🙈😂 a teraz to już mi łyżwy kazał kupić po dreptaniu przy Róży 🤦 -
Krysia89 wrote:Hej dziewczyny,
a ja po urlopie i zaczynamy przygotowania i in vitro.
Tydzień temu miałam "skreczing" o ile dobrze nazwę zapamiętałam, dzisiaj wizyta z rozpisanymi lekami...
gonal f + oran... coś tam...
.. 5 dnia telefon, 6 wizyta... jakieś dobre rady?
Stresuje się, że o czymś zapomnę itd...
Do dezynfekcji najlepiej bez alkoholu kupować, octanisept, w ciąży też stosuje przy Clexanie i moe ma problemów, po alkoholu i dłuższym stosowaniu mogą być reakcje skórne.4.07. 2022 jest ❤️ -
Ania🙂 wrote:Przyszly wyniki Nifty będzie zdrowy synek 😍😍😍😍
Gratulacje 💙 ja miałam wizytę w środę, było serduszko, nie słyszałam bo dr nie puszczał dźwięku, ale wszystko jest ok 😊😊
........, Ania🙂, Pszczolaaa, MilenaMi, Zaba90 lubią tę wiadomość
-
Mila15 wrote:Gratulacje 💙 ja miałam wizytę w środę, było serduszko, nie słyszałam bo dr nie puszczał dźwięku, ale wszystko jest ok 😊😊
No to super i byle do kolejnej wizyty 😊 Nam na pierwszej wizycie jeszcze u dr Trzcińskiego tez tylko potwierdzono ciążę i obecność serduszka ale nie słuchaliśmy. Mówił że jeszcze może być zbyt wcześnie żeby było słychać serduszko a byłam w 6+4 i z tego co pamiętam to przy Róży też jakoś tak od drugiej wizyty słuchaliśmy.
........ lubi tę wiadomość
-
Nie wiem jaki jest tam skład ale to są pojedyncze waciki oddzielnie pakowane i poleciła mi je pielęgniarka ☺️Ania🙂 wrote:Do dezynfekcji najlepiej bez alkoholu kupować, octanisept, w ciąży też stosuje przy Clexanie i moe ma problemów, po alkoholu i dłuższym stosowaniu mogą być reakcje skórne.Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Jak miło słuchać że wam się dziewczyny udało
Mam nadzieję że ja w przyszłym miesiącu się dowiem że wkońcu jest ☺️🥹
PozytywnaAna, ........ lubią tę wiadomość
Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Izabela🌺 wrote:Nie wiem jaki jest tam skład ale to są pojedyncze waciki oddzielnie pakowane i poleciła mi je pielęgniarka ☺️
Pewnie 🙂 , kiedyś tu dziewczyny pisały o tych środkach do dezynfekcji a każda skóra inna, że mogą być problemy po tych różnych środkach do dezynfekcji i po zamianie na octanisept było lepiej, może komuś sie przyda, ja sama po alkoholu widziałam różnice 🙈4.07. 2022 jest ❤️ -
AgnieszkaB wrote:Też byłam team pracujących prawie do samego końca 😁 doktor na jednej z ostatnich wizyt, mówił, że nie pamięta kiedy ostatnio taką ciążę prowadził 😂, posiewy, cukry cisnienie itd zawsze wszystko idealnie, mąż ostatnio coś mówi o drugim dziecku, zobaczymy, młodsza też nie będę
Jak cos to myślicie o transferze ? Ja wrociłam do pracy i mi tak dobrze, mamy jeszcze co transferować, może za rok pomyślimy, pozdrowienia dla Was 😘Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
MilenaMi wrote:Dziewczyny macie jakiś sprawdzony magnez w ciąży? Aspargin i asparginian extra na mnie już nie działa...
Chela mag b6, magne b6 forte, magnezu nie da sie przedawkować, jak dr wysłał na pompe z magnezem to w badaniu wyszedł poziom poniżej normy🤦♀️1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Alicjaaa wrote:Jak cos to myślicie o transferze ? Ja wrociłam do pracy i mi tak dobrze, mamy jeszcze co transferować, może za rok pomyślimy, pozdrowienia dla Was 😘
Jak Marcelinka? ale to na priv 🙂1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo





