Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Ania🙂 wrote:Ja 123 Tobie się udało zapisać na prenatalne do dr L?, jutro mam wizytę u doktora to się zapytam
Tak 🙂 i na pierwsze i na drugie 😁 ale to zapytałam czy da radę do Doktor Ani bo przy Róży wszystkie badania u niej miałam i Agata nie robiła problemów. Za drugim razem ta babka z recepcji trochę kręciła nosem no ale dobrze niech już pani będzie 🤣 możesz też naszego Dr podpytać czy do pani doktor możesz się umówić żeby wiesz mieć jakieś zaplecze 🙈 my mamy wizytę w środę i już trochę nogami przebieram żeby zobaczyć Bombelka 🙈 -
Ja123 wrote:Tak 🙂 i na pierwsze i na drugie 😁 ale to zapytałam czy da radę do Doktor Ani bo przy Róży wszystkie badania u niej miałam i Agata nie robiła problemów. Za drugim razem ta babka z recepcji trochę kręciła nosem no ale dobrze niech już pani będzie 🤣 możesz też naszego Dr podpytać czy do pani doktor możesz się umówić żeby wiesz mieć jakieś zaplecze 🙈 my mamy wizytę w środę i już trochę nogami przebieram żeby zobaczyć Bombelka 🙈
Dzięki 🙂4.07. 2022 jest ❤️ -
Krysia89 wrote:Kochane,
a czy przygotowywałyście jakoś organizm do invitro?
Dieta? Ćwiczenia? itd? Czy coś specjalnego zacząć jeść?
Jeżeli, któraś z Was ma jakieś cenne rady i chce się podzielić to będę wdzięczna nawet na priv
Byłam aktywna fizycznie ale to nie pod ivf, sama dla siebie już wcześniej biegałam, co do diety zrezygnowaliśmy z pszenicy, zamieniliśmy produkty na żytnie, pełnoziarniste, zamiast mleka krowiego, roślinne, kokosowe, migdałowe,itd wszystko z umiarem, wiecej ryb, produkty z niskim IG, ale nie trzymałam specjalnej diety ja ani mąż, zdrowsze odżywianie. Też piliśmy olej z czarnuszki.4.07. 2022 jest ❤️ -
Krysia89 wrote:Kochane,
a czy przygotowywałyście jakoś organizm do invitro?
Dieta? Ćwiczenia? itd? Czy coś specjalnego zacząć jeść?
Jeżeli, któraś z Was ma jakieś cenne rady i chce się podzielić to będę wdzięczna nawet na priv
Nie jedliśmy nic szczególnego, wiecej warzyw owoców, bardziej fit🙂, fakt troche więcej sie ruszyliśmy, zaczęłam chodzić na basen, ale przez infekcje zrezygnowałam i siłownia, bieżnia, lekkie ćwiczenia. -
Ania gratulacje synka 💙 ile czekaliście ma wynik? , teraz sie zdecydowaliśmyStarania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Hej dziewczyny,
W związku z przygotowaniem i brakiem 4dni @ zrobiłam
Test i zwątpiłam …
Test robiony o 22 wczoraj 1 gruba kreska druga jaśniejsza … myślałam,że odbija mi się w świetle …
Rano poleciałam na bete i progesteron
BetaHCG-27,89mlU/ml
Progesteron -15.740 ng/ml..
Wizyta u dr za 2 tyg… wg moich obliczeń 3tydzien by to był wg ostatniej @5…. Myślicie że to ten CUD?
Normalnie się boje 🙈
PozytywnaAna, Izabela🌺, ........, Pucz lubią tę wiadomość
-
Nie wiem, ale bardzo bym chciała, żeby to był ten cud ✊✊. Najlepiej teraz badać betę co drugi dzień i sprawdzać czy przyrost jest dobry 😉Krysia89 wrote:Hej dziewczyny,
W związku z przygotowaniem i brakiem 4dni @ zrobiłam
Test i zwątpiłam …
Test robiony o 22 wczoraj 1 gruba kreska druga jaśniejsza … myślałam,że odbija mi się w świetle …
Rano poleciałam na bete i progesteron
BetaHCG-27,89mlU/ml
Progesteron -15.740 ng/ml..
Wizyta u dr za 2 tyg… wg moich obliczeń 3tydzien by to był wg ostatniej @5…. Myślicie że to ten CUD?
Normalnie się boje 🙈 -
Krysia89 wrote:Hej dziewczyny,
W związku z przygotowaniem i brakiem 4dni @ zrobiłam
Test i zwątpiłam …
Test robiony o 22 wczoraj 1 gruba kreska druga jaśniejsza … myślałam,że odbija mi się w świetle …
Rano poleciałam na bete i progesteron
BetaHCG-27,89mlU/ml
Progesteron -15.740 ng/ml..
Wizyta u dr za 2 tyg… wg moich obliczeń 3tydzien by to był wg ostatniej @5…. Myślicie że to ten CUD?
Normalnie się boje 🙈
Jeżeli nie było przesunięcia owulacji to według mnie ra beta powinna być wyższa jak na ten etap, ale wlaśnie zależy kiedy była owulacja, przyrosty bety wszystko wyjaśniają 🤞 -
Jak kiedyś rozmawiałam z doktorem na temat tego trasferu próbnego to ciekawa sprawa z nim, dr mówił, że miał kilka pacjentek co sie przygotowywali do ivf przed był probny trasfer i zamiast zacząć stymulacje do ivf to ciążę prowadzi bo sie nagle udało naturalnie




