Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 28 sierpnia 2022, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila15 wrote:
    Gratulacje 💙 ja miałam wizytę w środę, było serduszko, nie słyszałam bo dr nie puszczał dźwięku, ale wszystko jest ok 😊😊


    My też od drugiej wizyty słuchaliśmy serduszka 🙂

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 28 sierpnia 2022, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Ja 123 Tobie się udało zapisać na prenatalne do dr L?, jutro mam wizytę u doktora to się zapytam

    Tak 🙂 i na pierwsze i na drugie 😁 ale to zapytałam czy da radę do Doktor Ani bo przy Róży wszystkie badania u niej miałam i Agata nie robiła problemów. Za drugim razem ta babka z recepcji trochę kręciła nosem no ale dobrze niech już pani będzie 🤣 możesz też naszego Dr podpytać czy do pani doktor możesz się umówić żeby wiesz mieć jakieś zaplecze 🙈 my mamy wizytę w środę i już trochę nogami przebieram żeby zobaczyć Bombelka 🙈

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 28 sierpnia 2022, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,

    a czy przygotowywałyście jakoś organizm do invitro?

    Dieta? Ćwiczenia? itd? Czy coś specjalnego zacząć jeść?

    Jeżeli, któraś z Was ma jakieś cenne rady i chce się podzielić to będę wdzięczna nawet na priv ;)

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 28 sierpnia 2022, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Tak 🙂 i na pierwsze i na drugie 😁 ale to zapytałam czy da radę do Doktor Ani bo przy Róży wszystkie badania u niej miałam i Agata nie robiła problemów. Za drugim razem ta babka z recepcji trochę kręciła nosem no ale dobrze niech już pani będzie 🤣 możesz też naszego Dr podpytać czy do pani doktor możesz się umówić żeby wiesz mieć jakieś zaplecze 🙈 my mamy wizytę w środę i już trochę nogami przebieram żeby zobaczyć Bombelka 🙈

    Dzięki 🙂

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 28 sierpnia 2022, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Kochane,

    a czy przygotowywałyście jakoś organizm do invitro?

    Dieta? Ćwiczenia? itd? Czy coś specjalnego zacząć jeść?

    Jeżeli, któraś z Was ma jakieś cenne rady i chce się podzielić to będę wdzięczna nawet na priv ;)

    Byłam aktywna fizycznie ale to nie pod ivf, sama dla siebie już wcześniej biegałam, co do diety zrezygnowaliśmy z pszenicy, zamieniliśmy produkty na żytnie, pełnoziarniste, zamiast mleka krowiego, roślinne, kokosowe, migdałowe,itd wszystko z umiarem, wiecej ryb, produkty z niskim IG, ale nie trzymałam specjalnej diety ja ani mąż, zdrowsze odżywianie. Też piliśmy olej z czarnuszki.

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 28 sierpnia 2022, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze włączyłam do diety sok z koszonej kapusty, selera czy ogórków.

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam dzisiaj z maluchem wizytę 🙂

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Kochane,

    a czy przygotowywałyście jakoś organizm do invitro?

    Dieta? Ćwiczenia? itd? Czy coś specjalnego zacząć jeść?

    Jeżeli, któraś z Was ma jakieś cenne rady i chce się podzielić to będę wdzięczna nawet na priv ;)


    Nie jedliśmy nic szczególnego, wiecej warzyw owoców, bardziej fit🙂, fakt troche więcej sie ruszyliśmy, zaczęłam chodzić na basen, ale przez infekcje zrezygnowałam i siłownia, bieżnia, lekkie ćwiczenia.

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Też mam dzisiaj z maluchem wizytę 🙂

    Powodzenia

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 🙂 i jak po wizycie? Udało się zapisać na prenatalne do Doktor Lorenc?

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Ania 🙂 i jak po wizycie? Udało się zapisać na prenatalne do Doktor Lorenc?

    Czytasz mi w myślach😁, właśnie miałam pisać, tak udało się 🙂 po wizycie wszystko dobrze 🙂

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Czytasz mi w myślach😁, właśnie miałam pisać, tak udało się 🙂 po wizycie wszystko dobrze 🙂

    🤣 Wybryk natury ze mnie 🙈 to super i byle kolejne 3 tygodnie szybko zleciały 😉

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    🤣 Wybryk natury ze mnie 🙈 to super i byle kolejne 3 tygodnie szybko zleciały 😉

    😂

    Powodzwnia na dzisiejszej wizycie 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2022, 07:37

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    😂

    Powodzwnia na dzisiejszej wizycie 🙂

    Dziękuję 🙂 my dopiero wieczorem 🙈

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania gratulacje synka 💙 ile czekaliście ma wynik? , teraz sie zdecydowaliśmy

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Ania gratulacje synka 💙 ile czekaliście ma wynik? , teraz sie zdecydowaliśmy

    Dziękuję, niecałe 2 tygodnie 🙂

    Moli27 lubi tę wiadomość

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    W związku z przygotowaniem i brakiem 4dni @ zrobiłam
    Test i zwątpiłam …

    Test robiony o 22 wczoraj 1 gruba kreska druga jaśniejsza … myślałam,że odbija mi się w świetle …

    Rano poleciałam na bete i progesteron

    BetaHCG-27,89mlU/ml
    Progesteron -15.740 ng/ml..

    Wizyta u dr za 2 tyg… wg moich obliczeń 3tydzien by to był wg ostatniej @5…. Myślicie że to ten CUD?

    Normalnie się boje 🙈

    PozytywnaAna, Izabela🌺, ........, Pucz lubią tę wiadomość

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej dziewczyny,

    W związku z przygotowaniem i brakiem 4dni @ zrobiłam
    Test i zwątpiłam …

    Test robiony o 22 wczoraj 1 gruba kreska druga jaśniejsza … myślałam,że odbija mi się w świetle …

    Rano poleciałam na bete i progesteron

    BetaHCG-27,89mlU/ml
    Progesteron -15.740 ng/ml..

    Wizyta u dr za 2 tyg… wg moich obliczeń 3tydzien by to był wg ostatniej @5…. Myślicie że to ten CUD?

    Normalnie się boje 🙈
    Nie wiem, ale bardzo bym chciała, żeby to był ten cud ✊✊. Najlepiej teraz badać betę co drugi dzień i sprawdzać czy przyrost jest dobry 😉

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej dziewczyny,

    W związku z przygotowaniem i brakiem 4dni @ zrobiłam
    Test i zwątpiłam …

    Test robiony o 22 wczoraj 1 gruba kreska druga jaśniejsza … myślałam,że odbija mi się w świetle …

    Rano poleciałam na bete i progesteron

    BetaHCG-27,89mlU/ml
    Progesteron -15.740 ng/ml..

    Wizyta u dr za 2 tyg… wg moich obliczeń 3tydzien by to był wg ostatniej @5…. Myślicie że to ten CUD?

    Normalnie się boje 🙈


    Jeżeli nie było przesunięcia owulacji to według mnie ra beta powinna być wyższa jak na ten etap, ale wlaśnie zależy kiedy była owulacja, przyrosty bety wszystko wyjaśniają 🤞

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kiedyś rozmawiałam z doktorem na temat tego trasferu próbnego to ciekawa sprawa z nim, dr mówił, że miał kilka pacjentek co sie przygotowywali do ivf przed był probny trasfer i zamiast zacząć stymulacje do ivf to ciążę prowadzi bo sie nagle udało naturalnie

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
‹‹ 423 424 425 426 427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ