Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 3 września 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki no nic

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Mila15 Znajoma
    Postów: 30 25

    Wysłany: 3 września 2022, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 zobacz na priv, dziękuję

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 4 września 2022, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila15 wrote:
    Ania🙂 zobacz na priv, dziękuję

    Odpisałam

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 5 września 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna jak się czujesz? To już końcówka 🤔

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 5 września 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    PozytywnaAna jak się czujesz? To już końcówka 🤔

    Hej, miło, że pytasz 😊.

    Powolutku zbliżam się do końca. Czuje sie dobrze, mam pojedyncze gorsze dni - ból podbrzusza i bole kręgosłupa. Myślę, że i tak się czuje nieźle jak na 35 tc 😉.

    Młody się nie obrócil, jest w górnej granicy wagowej,wiec docent zasugerował, że raczej będę mieć cc. Są małe szanse, że jeszcze się obroci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2022, 17:53

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 5 września 2022, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej, miło, że pytasz 😊.

    Powolutku zbliżam się do końca. Czuje sie dobrze, mam pojedyncze gorsze dni - ból podbrzusza i bole kręgosłupa. Myślę, że i tak się czuje nieźle jak na 35 tc 😉.

    Młody się nie obrócil, jest w górnej granicy wagowej,wiec docent zasugerował, że raczej będę mieć cc. Są małe szanse, że jeszcze się obroci.

    To faktycznie już ostatnia prosta 🙂 zazdroszcze samopoczucia, u mie 32 tc, fizycznie mnie rozkładają te tygodnie, chociaż ostatnio dr wspomniał, że kryzys jest w 36 bo macica jest najwyżej i uciska na przeponę 🙈, ale najważniejsze, że wszystko dobrze sie rozwija 🙂

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 5 września 2022, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej, miło, że pytasz 😊.

    Powolutku zbliżam się do końca. Czuje sie dobrze, mam pojedyncze gorsze dni - ból podbrzusza i bole kręgosłupa. Myślę, że i tak się czuje nieźle jak na 35 tc 😉.

    Młody się nie obrócil, jest w górnej granicy wagowej,wiec docent zasugerował, że raczej będę mieć cc. Są małe szanse, że jeszcze się obroci.

    Spokojnie.... Trzeba mieć nadzieję, że się jeszcze obróci ✊✊✊ u nas też górna granica do tego stopnia, że Dr analizował jakie leki, suplementy biorę i jaka była nasza i Róży waga urodzeniowa 🙈

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 6 września 2022, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 czy Twoja koleżanka jeszcze ma stronę z artykułami dziecięcymi co kiedyś wstawiałaś? Jak tak to czy bym mogła poprosić o link 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2022, 07:23

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 6 września 2022, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Ja123 czy Twoja koleżanka jeszcze ma stronę z artykułami dziecięcymi co kiedyś wstawiałaś? Jak tak to czy bym mogła poprosić o link 🙂

    Tak, https://furkot.com.pl/ proszę bardzo 🙂

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 6 września 2022, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Tak, https://furkot.com.pl/ proszę bardzo 🙂

    Dzięki, kocyki lniane i bambusowe są bardzo fajne 🙂

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 6 września 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Dzięki, kocyki lniane i bambusowe są bardzo fajne 🙂

    😂 Też mi się podobają 🙈 już się boje co będzie jak zaczniemy szukać tak konkretnie wyprawki 🤣 tym bardziej, że teraz środek zimy i wszystko zakazuje na chłopca 🙈

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 6 września 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    😂 Też mi się podobają 🙈 już się boje co będzie jak zaczniemy szukać tak konkretnie wyprawki 🤣 tym bardziej, że teraz środek zimy i wszystko zakazuje na chłopca 🙈

    Gratulacje synka 🙂 u nas będzie dziewczynka , ja już powoli zaczynam ogarnąć jednak druga ciąża i maluch w domu to całkowicie inaczej

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 6 września 2022, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Gratulacje synka 🙂 u nas będzie dziewczynka , ja już powoli zaczynam ogarnąć jednak druga ciąża i maluch w domu to całkowicie inaczej

    A Wam córeczki 🙂 ostatnio byłyśmy na spacerze i już jakieś bodziaki dla dzidziusia kupilysmy 🙈 narazie tak ostrożnie bo nie wiemy co z tymi gabarytami będzie 🤣 no i większość rzeczy jednak jeszcze letnich i zdecydowanie druga ciąża już inna.... Czasami brakuje czasu na wiele rzeczy 🙈 ja się śmieję że funkcjonuje od wizyty do wizyty i zbyt wiele nie planuje

    ZosiaKo lubi tę wiadomość

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 6 września 2022, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    A Wam córeczki 🙂 ostatnio byłyśmy na spacerze i już jakieś bodziaki dla dzidziusia kupilysmy 🙈 narazie tak ostrożnie bo nie wiemy co z tymi gabarytami będzie 🤣 no i większość rzeczy jednak jeszcze letnich i zdecydowanie druga ciąża już inna.... Czasami brakuje czasu na wiele rzeczy 🙈 ja się śmieję że funkcjonuje od wizyty do wizyty i zbyt wiele nie planuje


    U mnie w pierwszej ciąży mąż miał za zadanie wiele rzeczy poogarniać, u mmie szyjka szwankowała, spisał się, ale wiadomo jak to faceci 🙈, czasem po 10 razy dzwonił z teho samego sklepu 😂 teraz dr mówi, że mam sie prowadzić jak do tej pory to sobie za wczasu ogarniam po swojemu 😁

    ZosiaKo lubi tę wiadomość

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 7 września 2022, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły wyniki Nifty Pro, będzie druga zdrowa córeczka ❤️

    Starajaca28, Zaba90, Ciri86, ........, Ania🙂 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Mila15 Znajoma
    Postów: 30 25

    Wysłany: 7 września 2022, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Przyszły wyniki Nifty Pro, będzie druga zdrowa córeczka ❤️

    Gratulacje

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 7 września 2022, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Przyszły wyniki Nifty Pro, będzie druga zdrowa córeczka ❤️

    Gratulacje 😍

  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 7 września 2022, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Przyszły wyniki Nifty Pro, będzie druga zdrowa córeczka ❤️
    Super! Gratuluję ☺

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 7 września 2022, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Przyszły wyniki Nifty Pro, będzie druga zdrowa córeczka ❤️

    Gratulacje 🙂

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Linka9 Koleżanka
    Postów: 41 18

    Wysłany: 8 września 2022, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się wczoraj zawiodłam wizytą u doktora....

    To mój 8 z kolei lekarz w Poznaniu. Jestem po 3 stratach, ( ostatnia w 19 tc) .Mam niskie AMH i ze względu na to zdecydowaliśmy się na in vitro.

    Od czasu ostatniej straty ( w lutym) co cykl tworzą mi sie torbiele. Wczoraj wyszła też jakaś torbiel z poprzedniego cyklu. Miałam 6dc, a już miałam pęcherzyk 20 mm. Znowu będę miała krótszy cykl ( poprzedni miał 18 dni) 😭 A B. nie drąży, czemu tak się dzieje, nie zleca badań. Zwala winę na moje amh i mówi, że trzeba się spieszyć.

    Jestem załamana 😭. Nie mam już czasu na to, żeby znowu spędzić kolejne miesiące z lekarzem, który ma gdzieś diagnostykę. Z drugiej strony, już naprawdę nie wiem, do kogo się zwrócić :( Zegar tyka, a wszyscy mają mnie gdzieś :(

‹‹ 425 426 427 428 429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ