Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Pszczolaaa wrote:PozytywnaAna jak się czujesz? To już końcówka 🤔
Hej, miło, że pytasz 😊.
Powolutku zbliżam się do końca. Czuje sie dobrze, mam pojedyncze gorsze dni - ból podbrzusza i bole kręgosłupa. Myślę, że i tak się czuje nieźle jak na 35 tc 😉.
Młody się nie obrócil, jest w górnej granicy wagowej,wiec docent zasugerował, że raczej będę mieć cc. Są małe szanse, że jeszcze się obroci.Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2022, 17:53
-
PozytywnaAna wrote:Hej, miło, że pytasz 😊.
Powolutku zbliżam się do końca. Czuje sie dobrze, mam pojedyncze gorsze dni - ból podbrzusza i bole kręgosłupa. Myślę, że i tak się czuje nieźle jak na 35 tc 😉.
Młody się nie obrócil, jest w górnej granicy wagowej,wiec docent zasugerował, że raczej będę mieć cc. Są małe szanse, że jeszcze się obroci.
To faktycznie już ostatnia prosta 🙂 zazdroszcze samopoczucia, u mie 32 tc, fizycznie mnie rozkładają te tygodnie, chociaż ostatnio dr wspomniał, że kryzys jest w 36 bo macica jest najwyżej i uciska na przeponę 🙈, ale najważniejsze, że wszystko dobrze sie rozwija 🙂
PozytywnaAna lubi tę wiadomość
-
PozytywnaAna wrote:Hej, miło, że pytasz 😊.
Powolutku zbliżam się do końca. Czuje sie dobrze, mam pojedyncze gorsze dni - ból podbrzusza i bole kręgosłupa. Myślę, że i tak się czuje nieźle jak na 35 tc 😉.
Młody się nie obrócil, jest w górnej granicy wagowej,wiec docent zasugerował, że raczej będę mieć cc. Są małe szanse, że jeszcze się obroci.
Spokojnie.... Trzeba mieć nadzieję, że się jeszcze obróci ✊✊✊ u nas też górna granica do tego stopnia, że Dr analizował jakie leki, suplementy biorę i jaka była nasza i Róży waga urodzeniowa 🙈
PozytywnaAna lubi tę wiadomość
-
Ja123 wrote:😂 Też mi się podobają 🙈 już się boje co będzie jak zaczniemy szukać tak konkretnie wyprawki 🤣 tym bardziej, że teraz środek zimy i wszystko zakazuje na chłopca 🙈
Gratulacje synka 🙂 u nas będzie dziewczynka , ja już powoli zaczynam ogarnąć jednak druga ciąża i maluch w domu to całkowicie inaczej -
MilenaMi wrote:Gratulacje synka 🙂 u nas będzie dziewczynka , ja już powoli zaczynam ogarnąć jednak druga ciąża i maluch w domu to całkowicie inaczej
A Wam córeczki 🙂 ostatnio byłyśmy na spacerze i już jakieś bodziaki dla dzidziusia kupilysmy 🙈 narazie tak ostrożnie bo nie wiemy co z tymi gabarytami będzie 🤣 no i większość rzeczy jednak jeszcze letnich i zdecydowanie druga ciąża już inna.... Czasami brakuje czasu na wiele rzeczy 🙈 ja się śmieję że funkcjonuje od wizyty do wizyty i zbyt wiele nie planuje
ZosiaKo lubi tę wiadomość
-
Ja123 wrote:A Wam córeczki 🙂 ostatnio byłyśmy na spacerze i już jakieś bodziaki dla dzidziusia kupilysmy 🙈 narazie tak ostrożnie bo nie wiemy co z tymi gabarytami będzie 🤣 no i większość rzeczy jednak jeszcze letnich i zdecydowanie druga ciąża już inna.... Czasami brakuje czasu na wiele rzeczy 🙈 ja się śmieję że funkcjonuje od wizyty do wizyty i zbyt wiele nie planuje
U mnie w pierwszej ciąży mąż miał za zadanie wiele rzeczy poogarniać, u mmie szyjka szwankowała, spisał się, ale wiadomo jak to faceci 🙈, czasem po 10 razy dzwonił z teho samego sklepu 😂 teraz dr mówi, że mam sie prowadzić jak do tej pory to sobie za wczasu ogarniam po swojemu 😁
ZosiaKo lubi tę wiadomość
-
Przyszły wyniki Nifty Pro, będzie druga zdrowa córeczka ❤️
Starajaca28, Zaba90, Ciri86, ........, Ania🙂 lubią tę wiadomość
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Super! Gratuluję ☺Moli27 wrote:Przyszły wyniki Nifty Pro, będzie druga zdrowa córeczka ❤️07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Bardzo się wczoraj zawiodłam wizytą u doktora....
To mój 8 z kolei lekarz w Poznaniu. Jestem po 3 stratach, ( ostatnia w 19 tc) .Mam niskie AMH i ze względu na to zdecydowaliśmy się na in vitro.
Od czasu ostatniej straty ( w lutym) co cykl tworzą mi sie torbiele. Wczoraj wyszła też jakaś torbiel z poprzedniego cyklu. Miałam 6dc, a już miałam pęcherzyk 20 mm. Znowu będę miała krótszy cykl ( poprzedni miał 18 dni) 😭 A B. nie drąży, czemu tak się dzieje, nie zleca badań. Zwala winę na moje amh i mówi, że trzeba się spieszyć.
Jestem załamana 😭. Nie mam już czasu na to, żeby znowu spędzić kolejne miesiące z lekarzem, który ma gdzieś diagnostykę. Z drugiej strony, już naprawdę nie wiem, do kogo się zwrócić
Zegar tyka, a wszyscy mają mnie gdzieś




