Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg kalendarzyk owulacja była 13.08.2022... w sumie mogła być między 12 - 14.08.2022 nie pamiętam w który dzień, ale 1 dzień byłam "mokra" jak nigdy :D

    Od 10.08-17.08.2022 byliśmy na wakacjach i byłam wyluzowana jak nigdy....

    Więc jeżeli 13.08.2022/14.08.2022 wystąpiłaby owulacja .. to wychodzi, że jest to wynik 2,5 tyg....

    Boję się, bo 3 lata temu (po 2 latach starań) też się cieszyłam, a po około 3mscach ciąża obumarła ... teraz minęło 3 lata ... ehhhh...

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Wg kalendarzyk owulacja była 13.08.2022... w sumie mogła być między 12 - 14.08.2022 nie pamiętam w który dzień, ale 1 dzień byłam "mokra" jak nigdy :D

    Od 10.08-17.08.2022 byliśmy na wakacjach i byłam wyluzowana jak nigdy....

    Więc jeżeli 13.08.2022/14.08.2022 wystąpiłaby owulacja .. to wychodzi, że jest to wynik 2,5 tyg....

    Boję się, bo 3 lata temu (po 2 latach starań) też się cieszyłam, a po około 3mscach ciąża obumarła ... teraz minęło 3 lata ... ehhhh...

    Wiem co to za strach, ale niestety nie mamy na to wpływu, progesteron ładny 🙂

    Krysia89 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Dziękuję, niecałe 2 tygodnie 🙂

    Dzięki, to mam nadzieję, że wyniki przyjdą za kilka dni, chociaż na prenatalnych wyszło wszystko prawidłowo

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Wg kalendarzyk owulacja była 13.08.2022... w sumie mogła być między 12 - 14.08.2022 nie pamiętam w który dzień, ale 1 dzień byłam "mokra" jak nigdy :D

    Od 10.08-17.08.2022 byliśmy na wakacjach i byłam wyluzowana jak nigdy....

    Więc jeżeli 13.08.2022/14.08.2022 wystąpiłaby owulacja .. to wychodzi, że jest to wynik 2,5 tyg....

    Boję się, bo 3 lata temu (po 2 latach starań) też się cieszyłam, a po około 3mscach ciąża obumarła ... teraz minęło 3 lata ... ehhhh...

    Nie wiem co napisać bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji, poprostu ❤️ i 🤞

    Krysia89 lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 1 września 2022, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 jak tam Twoje ciśnienie?

  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 1 września 2022, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Chela mag b6, magne b6 forte, magnezu nie da sie przedawkować, jak dr wysłał na pompe z magnezem to w badaniu wyszedł poziom poniżej normy🤦‍♀️


    Dokładnie 🤦‍♀️🤦‍♀️ przed ciążą miałam problemy, piłam wodę muszyniankę, brałam aspargin,a łapały mnie skurcze łydek i to jeszcze takie, że czułam pół dnia efekty skurczu, dopiero neurovit połączony z magnezem pomógł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2022, 12:20

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 1 września 2022, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Ja123 jak tam Twoje ciśnienie?

    Dziękuję, że pytasz ciśnienie takie w górnych granicach 🙈 wczoraj przed wizyta 139/89 więc Dr się śmiał żebym pewnych granic jednak nie przekraczała 🙈 a tak to ok Bombelek rośnie, już 260 i potwierdzają się podejrzenia z prenatalnego 😁

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 1 września 2022, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Dziękuję, że pytasz ciśnienie takie w górnych granicach 🙈 wczoraj przed wizyta 139/89 więc Dr się śmiał żebym pewnych granic jednak nie przekraczała 🙈 a tak to ok Bombelek rośnie, już 260 i potwierdzają się podejrzenia z prenatalnego 😁

    🙈👍, najniższe, że Bombelka rośnie 😁

    My czekamy na wynik dobowej zbiórki, raz mi w badaniu ogolnym wychodzi białko, raz nie, ciśnienie na lekach na szczęście ok.

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 1 września 2022, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Dzięki, to mam nadzieję, że wyniki przyjdą za kilka dni, chociaż na prenatalnych wyszło wszystko prawidłowo

    Bardzo mało tu już bywam, ale pamiętam z okresu jak byłyśmy razem w ciąży, gratulacje rodzeństwa 🙂

    Moli27 lubi tę wiadomość

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 1 września 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Kupiłam dzisiaj testy, bo chciałam zobaczyć dwie piękne kreski i wyszły negatywnie … jutro pojadę na betę, bo po 48h powinna wzrosnąć, ale morze łez wylałam :(….

  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 1 września 2022, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej dziewczyny

    Kupiłam dzisiaj testy, bo chciałam zobaczyć dwie piękne kreski i wyszły negatywnie … jutro pojadę na betę, bo po 48h powinna wzrosnąć, ale morze łez wylałam :(….


    Może trefny test był ja też raz kupiłam i mi wyszła jedna krecha A beta ładnie przyrosła, więc beta prawde powie trzymam 🤞

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 1 września 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej dziewczyny

    Kupiłam dzisiaj testy, bo chciałam zobaczyć dwie piękne kreski i wyszły negatywnie … jutro pojadę na betę, bo po 48h powinna wzrosnąć, ale morze łez wylałam :(….

    Jutrzejsza beta wszystko wyjaśni a dzisiaj płacz, przytulam 😘

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 1 września 2022, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    🙈👍, najniższe, że Bombelka rośnie 😁

    My czekamy na wynik dobowej zbiórki, raz mi w badaniu ogolnym wychodzi białko, raz nie, ciśnienie na lekach na szczęście ok.

    To u nas na szczęście badania moczu ok i nawet wczoraj z Dr rozmawialiśmy, że tym razem żadne paskudztwo się nie przyplątało 🙈 bo z Różą to co wizytę posiewy i właściwie do samego końca jakaś infekcja 🤦

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 2 września 2022, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    To u nas na szczęście badania moczu ok i nawet wczoraj z Dr rozmawialiśmy, że tym razem żadne paskudztwo się nie przyplątało 🙈 bo z Różą to co wizytę posiewy i właściwie do samego końca jakaś infekcja 🤦

    To najważniejsze 🙂

    Mi białko w badaniu ogólnym moczu wychodzi zależnie w jakim robie labolatorium 🤦‍♀️

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 2 września 2022, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    To najważniejsze 🙂

    Mi białko w badaniu ogólnym moczu wychodzi zależnie w jakim robie labolatorium 🤦‍♀️

    Oj.... A może warto byłoby robić badania w jednym labo bo z tego co wiem to każde laboratorium ma jakieś tam inne swoje normy. Nie mam tu na myśli sieciowek typu diagnostyka chociaż w ich przypadku na sam wynik czasami ma wpływ nawet transport materiału miedzy laboratoriami. Mi niedawno diagnosta odrzucił próbkę bo najprawdopodobniej hemostaza się zrobiła 🤷

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 2 września 2022, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Oj.... A może warto byłoby robić badania w jednym labo bo z tego co wiem to każde laboratorium ma jakieś tam inne swoje normy. Nie mam tu na myśli sieciowek typu diagnostyka chociaż w ich przypadku na sam wynik czasami ma wpływ nawet transport materiału miedzy laboratoriami. Mi niedawno diagnosta odrzucił próbkę bo najprawdopodobniej hemostaza się zrobiła 🤷

    Właśnie miałam powtórzyć w innym labolatorium jeszcze dla potwierdzenia, parametry nerkowe wyszły ok, ale już wszystko jasne 🙂
    Z tymi labolatoriami to cztery światy, przed ciążą jak badałam Aptt to też najlepiej badać w labolatorium szpitalnym co robi na miejscu i moe wozi próbki , inaczej wyniki mogą wyjść zafałszowane 🤦‍♀️

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 2 września 2022, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Właśnie miałam powtórzyć w innym labolatorium jeszcze dla potwierdzenia, parametry nerkowe wyszły ok, ale już wszystko jasne 🙂
    Z tymi labolatoriami to cztery światy, przed ciążą jak badałam Aptt to też najlepiej badać w labolatorium szpitalnym co robi na miejscu i moe wozi próbki , inaczej wyniki mogą wyjść zafałszowane 🤦‍♀️

    Tak dokladnie. Moja siostra jest diagnostą i sama mówi, że takie przewożenie różnie wpływa na próbki. Same próbki są różnie pobierane, obrabiane i przechowywane a później jakieś kwiatki wychodzą 🙈

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 3 września 2022, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was wie czy można jakoś dostać sie do doc Paśnika? Doktor zasugerował aby jeszcze sie z nim skonsultować a terminy masakra

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 787 1750

    Wysłany: 3 września 2022, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was wie czy można jakoś dostać sie do doc Paśnika? Doktor zasugerował aby jeszcze sie z nim skonsultować a terminy masakra

    Mi sie udało zapisać na grudzień 2022 🙈 zapisy byly meilowo, 23.08 do końca roku 🤦🏼‍♀️
    Jest taka grupa na Facebooku "Starając się z pomocą doktora "P", obserwuj post oddam/zamienię, tam często ktoś oddaje termin, ale trzeba być szybkim.

    Starajaca28 lubi tę wiadomość

    age.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo

    31.10.23 FET 5.1.1.
    7dpt-56, 9dpt-125
    13dpt-623,15dpt-1402
    20dpt-4409, 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️

    38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 3 września 2022, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was wie czy można jakoś dostać sie do doc Paśnika? Doktor zasugerował aby jeszcze sie z nim skonsultować a terminy masakra

    Terminy niestety są kosmiczne do końca roku już nie ma zapisów , byłam przed ciążą, w ciąży wyniki konsuluje przez e-maila nw szczęście , czatuj na fb może akurat Ci sie uda.

    Starajaca28 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
‹‹ 424 425 426 427 428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ