Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Linka9 wrote:Rozumiem Ciebie, ale najważniejsze się nie poddawać. Ja spróbuję jeszcze zmianę lekarza i dalszą suplementację (ubichinol, kwas foliowy omegę 1000 itd) . Zobaczę co mi powie, jak in vitro to ok, podejdę, ale ostatni raz. Jak się nie uda, trudno, będziemy próbować naturalnie, bo tu nie chodzi o wynik amh, tylko o jedną zdrową komórkę i trochę szczęścia! Więc trzymam za nas wszystkie kciuki! 😊💪
Tylko, że u mnie nie tylko jest problem z zajściem ( chociaż ostatnia ciąża była naturalną niespodzianką), ale też z utrzymaniem ciąży. Bo ja w ciazy już byłam 3 razy.
Dlatego potrzebuje kogoś naprawdę kumatego, kto mnie w końcu porządnie zdiagnozuje. I to naprawdę głęboko, bo ja już robiłam prawie wszystkie możliwe badania ( łącznie z gastro i kolonoskopią)[/QUOTE]
Pamiętam, że pisalas o immunologi, że też już miałaś zbadana i włączone leki, obawiam się, że w Poznaniu niestety nie ma takiego specjalisty, sama wielu zwiedziłam, też jestem po syltracue w 19 tc i miałam plan że jak dr Brazert nam nie pomoże to pojedziemy do Warszawy, specjaliści ze szpitala na Starynkiewicza zajmują się tą tematyką,a zostawiliśmy na koniec bo odległość.Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2022, 23:08
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Linka9 wrote:Wkurza mnie właśnie, że lekarze mają takie podejście. Przerobiłam już w Poznaniu Invimed, Bociana i Medart. W każdej klinice jest syf i jakieś dziwne traktowanie, a o Medarcie mogłabym całą książkę napisać.
Naprawdę chciałabym, żeby ktoś w końcu chciał nam pomóc, a nie tylko wyrwać od nas kasę.
Jestem umówiona do dr Spaczyńskiego, może do tego Hadasia też jeszcze spróbuję.
Jestem już tym wszystkim starsznie wkur... i zmęczona... Straciłam mnóstwo czasu, kasy i zdrowia.... A nadal nam nikt nie pomógł
A u kogo byłaś w MedART? My tam się przenieśliśmy z polecenia, trzem znajomym parom pomogli, w sumie doktor Kubiaczyk, gdzie w innych klinikach mówili, że nie da rady i rozkładali ręce, a teraz Ci znajomi mają zdrowego synka.
Słyszałam, jedynie że doktor Ż, jest specyficzny, ale też znam parę, której pomógł 🙈
Ehhh ostatnio mam wrażenie, że ciąża to jak wygrana w loterii 😢
👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
Linka9 wrote:Byłam prawie u wszystkich - u Ż., u A.B. ( największa pomyłka), ciążę prowadził mi Kru, a prenatalne robił Sz.
Też tam trafiłam z polecenia....
Ooo to mnie zdziwiłas tym A.B, bo on na forum MedARTu to jest wychwalany na maksa.
My jesteśmy u Kubiaczyk.
👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
Missi_m pamiętam jak z nami zaczynałaś, trzymam kciuki aby zaświeciło dla Was słońce i aby sie udało ✌️ powodzenia i pozdrawiam 🙂
Co do Medart nigdy nie byłam, natomiast koleżanka leczyła sie u dr A. B i też ma podobno słabe momenty, u niej pominął w diagnostyce ważną rzecz i żaden trasfer by sie nie udał, czasem i były takie wizyty gdzie Ona jeszcze siedziała przy biurku a dr wstawał i szedł do drzwi 🤷♀️Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2022, 09:14
Ciri86 lubi tę wiadomość
-
Ja tez sie zawiodlam na dr brazercie. Mialam u niego 3 inseminacje na stymulacji, z czego ostatnia nie powinna się odbyć bo maz był po infekcji i mial slaby wynik nasienia, ale doktor naciskal zeby zrobic. Po tych inseminacjach bez dodatkowej diagnostyki juz mówił o invitro. Którego na ten moment nie chce. Mam amh 1,17, 30lat i jednego syna (5lat) zadnych strat, o druga ciążę staram sie 2,5 roku
-
No właśnie, też miałam taką sytuację z tymi drzwiami.... Niestety doktor widzi tylko pieniądze...
Długo by opowiadać.... Zaczęło się od tego, że zrobił mi zabieg usunięcia przegrody macicy w Medarcie. Później na usg 3d był zachwycony, że moja macica już jest taka piękna. Umówił mnie na inseminację. Kilka dni przed mówiłam, że mam uczucie świądu, co zbagatelizowal.
Plamiłam od momentu, kiedy tylko pojawiła się pozytywna beta. Doktor znał moją sytuację, wiedział, że byłam wtedy po 1 poronieniu. Przyszłam do niego z płaczem z tymi plamieniami. On powiedział, że mnie nie zbada, bo i tak " nic nie będzie widać " (jakbym tego nie wiedziała), przepisał większe dawki luteiny i odesłał do domu.
Wtedy poszłam do Kru. Zbadał mnie, powiedział, że raczej nie wróży to dobrze- endometrium 7,5 mm - A.B. nie widział jakie miałam endometrium podczas inseminacji?! A mimo wszystko mi ją zrobił! Kru. zrobil tez posiewy, w których wyszła E.coli.
Do A.B. juz nie wróciłam.
Po 2 miesiącach trafiłam do Donca w Warszawie i wyszło, że ta macica absolutnie nie nadawała się na zajście w ciążę - duża część przegrody jeszcze została, dlatego nie rosło mi endometrium.
Jeszcze teraz, jak siebie pomyślę o Medarcie, to mnie krew zalewa... Oni moze są dobrzy dla mniej skomplikowanych przypadków - acard, heparyna, metyle... Gdy jednak to nie wystarczy i trzeba pokombinować, poszukać... - to już nie bardzo -
Ja123 wrote:No to by po połówkowym 🙈 matko jak to poważnie brzmi 😂 wszystko dobrze, płeć potwierdzona poraz trzeci 😊 Młody w górnej granicy i 380 na liczniku 😅
Super 🙂 u mnie jeszcze troche🙂 dzisiaj chyba ostatni tak słoneczny ciepły dzień, bynajmniej w Poznaniu.
Mila15 jak sie czujesz?
4.07. 2022 jest ❤️ -
Ania🙂 wrote:Super 🙂 u mnie jeszcze troche🙂 dzisiaj chyba ostatni tak słoneczny ciepły dzień, bynajmniej w Poznaniu.
Mila15 jak sie czujesz?
Zleci tak szybko, że nawet się nie obejrzysz 🙈 mam nadzieję, że trochę to wszystko zwolni jak już wolne wezmę bo teraz to mam wrażenie, że dni przez palce uciekają a styczeń już za chwilę jest 🙈 -
Ja mam. 24 pazdziernikKoczek15 wrote:Hej!
Dziewczyny czy ktoś nie ma do odstąpienia terminu do doktora? 😞 sprawa pilna, a jest dramat z umówieniem wizyty 😭
Koczek15 lubi tę wiadomość
Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Koczek15 wrote:Hej!
Dziewczyny czy ktoś nie ma do odstąpienia terminu do doktora? 😞 sprawa pilna, a jest dramat z umówieniem wizyty 😭
Jak coś też mam tylko tydzień później, bo nie wyrobię sie raczej z badaniami.
Koczek15 lubi tę wiadomość
Starania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Przepraszam ale przez weekend nie byłam na forum. I zrezygnowałam z wizyty. Zadzwoń może akurat zaproponują cośKoczek15 wrote:Hej, zaakceptujesz? Chciałam ustalić szczegóły odnośnie terminu 🙂 jeżeli jednak niekatualne to daj proszę znać, musiałabym wiedziec co dalej 😟Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?



