Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 10 października 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Zapytam z czystej ciekawości ile czeka się do Dr na wizytę?

    To zależy od sytuacji, tak z te dwa miesiące, chyba, że dr inaczej ustali, w ciąży to jest inna sytuacja, jak miałam awarie to tego samego dnia co dr byl w gabinecie teraz na końcowce jak były problemy z pepowiną do bylam dwa razy w tygodniu, dr nas uratował i za to będę wdzieczna do konca życia, skończyło sie pilnym CC.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2022, 19:18

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 10 października 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczek15 wrote:
    Obecnie końcówka listopada 😔


    Ja się zapytam koleżanki bo właśnie noe wiadomo czy mie zwolni ostatniej wizyty ciążowej bo cos się rozkręca i dam znać, przyjmij zaproszenie 🙂 jak oczywiście jesteś zainteresowana

    Koczek15 lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Koczek15 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 10 października 2022, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Ja się zapytam koleżanki bo właśnie noe wiadomo czy mie zwolni ostatniej wizyty ciążowej bo cos się rozkręca i dam znać, przyjmij zaproszenie 🙂 jak oczywiście jesteś zainteresowana
    Jasne! Przyjęte 🙂

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 10 października 2022, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Koczek15, wysłałam Ci zaproszenie. Jest mała szansa, że będę zwalniać termin. Napisze na priv.

    Koczek15 lubi tę wiadomość

  • Koczek15 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 11 października 2022, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    @Koczek15, wysłałam Ci zaproszenie. Jest mała szansa, że będę zwalniać termin. Napisze na priv.
    Przyjęte 🙂 czekam na info w takim razie, dzięki 😊

  • J R Koleżanka
    Postów: 76 3

    Wysłany: 12 października 2022, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam,
    Mam do sprzedania:

    Orgalutran 1 opakowanie za 60zl

    18 ampulek prolutexu za 360zl z zestawem igieł dużych i małych i wacikami do dezynfekcji.

    Szkoda tych leków a mnie niestety się nie powiodło.
    Jakby ktoś był zainteresowany to czekam na info.

  • Maraga1988 Przyjaciółka
    Postów: 83 96

    Wysłany: 12 października 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J R wrote:
    Witam,
    Mam do sprzedania:

    Orgalutran 1 opakowanie za 60zl

    18 ampulek prolutexu za 360zl z zestawem igieł dużych i małych i wacikami do dezynfekcji.

    Szkoda tych leków a mnie niestety się nie powiodło.
    Jakby ktoś był zainteresowany to czekam na info.
    Hej, a może zostaw sobie na kolejny raz? Bo mam nadzieję, że się nie poddajesz!

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 12 października 2022, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdyby któraś szukała terminu do Dr to ja dzisiaj przeniosłam wizytę z 23 listopada z 18 więc może jeszcze jest luka i ktoś przygarnie 😉

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 12 października 2022, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 jak się czujesz?

    4.07. 2022 jest ❤️
  • J R Koleżanka
    Postów: 76 3

    Wysłany: 13 października 2022, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga1988 wrote:
    Hej, a może zostaw sobie na kolejny raz? Bo mam nadzieję, że się nie poddajesz![/QUOTE

    Hej , jestem po 3 procedurach czyli po 3 punkcjach i 4 transferach i nic z tego nie wyszło więc narazie odpuszczam. Leki mogą się przydać innym dziewczynom . I mam nadzieję że z lepszym rezultatem.

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 13 października 2022, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Ja123 jak się czujesz?

    A dziękuję, że pytasz zmęczenie daje o sobie znać ale mimo to jeszcze całkiem nieźle 🙈 ciśnienie się teraz wzglednie uspokoiło tylko podbrzusze o sobie trochę przypomina, więc mam odpoczywać i wrazie potrzeby brać nospe. Młody spory bo ponad 700 g i nadal poprzecznie ułożony zwinięty w kłębek jak kot. Wczoraj już na grudzień się umawiałam i jak wracaliśmy to do mnie dotarło, że przecież to już za chwilę 🙈 pod koniec listopada trzecie USG i już z górki 🙈 trzeba zacząć się organizować 😂 a Ty jak się czujesz?

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 13 października 2022, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    A dziękuję, że pytasz zmęczenie daje o sobie znać ale mimo to jeszcze całkiem nieźle 🙈 ciśnienie się teraz wzglednie uspokoiło tylko podbrzusze o sobie trochę przypomina, więc mam odpoczywać i wrazie potrzeby brać nospe. Młody spory bo ponad 700 g i nadal poprzecznie ułożony zwinięty w kłębek jak kot. Wczoraj już na grudzień się umawiałam i jak wracaliśmy to do mnie dotarło, że przecież to już za chwilę 🙈 pod koniec listopada trzecie USG i już z górki 🙈 trzeba zacząć się organizować 😂 a Ty jak się czujesz?

    To super 🙂 u mnie niedługo drugie badania prenatalne, ogólnie czuje sie dobrze, senek rośnie, też z tych wiekszych 🤣tylko szyjkę obserwujemy, nam dodatkową wizytę aby tylko sprawdzić szyjke u dr i tak leci ten czas a to już połowa ciąży 🙆‍♀️🙆‍♀️

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 13 października 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    To super 🙂 u mnie niedługo drugie badania prenatalne, ogólnie czuje sie dobrze, senek rośnie, też z tych wiekszych 🤣tylko szyjkę obserwujemy, nam dodatkową wizytę aby tylko sprawdzić szyjke u dr i tak leci ten czas a to już połowa ciąży 🙆‍♀️🙆‍♀️

    To u mnie szyjka z tych bezpiecznych bo nawet pani Dr na połówkowych kilka razy mierzyła bo ona takiej długiej to jeszcze nie widziała 🙈 żartowała że przy takim małym wulkanie energii jakim jest Róża to dobrze 😂

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 13 października 2022, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny, że u Was do przodu🙂, moje cisnienie jak to dr mówi stabilnie, więc sie ciesze 🙂

    Ciri86, Ania🙂 lubią tę wiadomość

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 14 października 2022, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    To u mnie szyjka z tych bezpiecznych bo nawet pani Dr na połówkowych kilka razy mierzyła bo ona takiej długiej to jeszcze nie widziała 🙈 żartowała że przy takim małym wulkanie energii jakim jest Róża to dobrze 😂

    To tylko się cieszyć 😊 u mnie dr mówi, że może poprostu moja szyjka taka jest, ale trzeba bardziej obserwować, zobaczymy 🙂. Pozdrawiam

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Mila15 Znajoma
    Postów: 30 25

    Wysłany: 16 października 2022, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    To super 🙂 u mnie niedługo drugie badania prenatalne, ogólnie czuje sie dobrze, senek rośnie, też z tych wiekszych 🤣tylko szyjkę obserwujemy, nam dodatkową wizytę aby tylko sprawdzić szyjke u dr i tak leci ten czas a to już połowa ciąży 🙆‍♀️🙆‍♀️


    My jesteśmy po prenatalnych i wynikach Nift, będzie zdrowa córeczka 😍 jeszcze mnie mdłości męczą 🤷‍♀️

    Ania🙂, Pszczolaaa lubią tę wiadomość

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 16 października 2022, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila15 wrote:
    My jesteśmy po prenatalnych i wynikach Nift, będzie zdrowa córeczka 😍 jeszcze mnie mdłości męczą 🤷‍♀️

    Gratulacje ❤️ ja ostatnio mniej na forum, ale jak chcesz to chodź na priv 🙂

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Mila15 Znajoma
    Postów: 30 25

    Wysłany: 17 października 2022, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Gratulacje ❤️ ja ostatnio mniej na forum, ale jak chcesz to chodź na priv 🙂

    Priv 🙂

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 17 października 2022, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczek15 priv🙂, sorki, że z opóźnieniem, ale nauka nowej rzeczywiści pochłania każdą sekundę.

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Koczek15 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 17 października 2022, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Koczek15 priv🙂, sorki, że z opóźnieniem, ale nauka nowej rzeczywiści pochłania każdą sekundę.
    Jasne, jest to zrozumiałe😉 odpisałam

‹‹ 428 429 430 431 432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ