Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 29 lipca 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Zosiako będzie dobrze 🤞 w poerwszej ciazy miałam nadciśnienie typowo indukowane ciążą, teraz od poczatku, jazda bez trzymanki jest, szpital, teraz mam co tydzień wizyty u doktora, kardiolog, ale już mamy zaraz 33 tydzień 😍 w pon mam wizytę u dr

    ❤️

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 29 lipca 2022, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Witam Was dziewczyny :)

    Ostatnia z możliwych inseminacji za nami, wynik:negatywny...

    Teraz rozpoczynamy przygotowanie do in vitro..

    i tutaj gorąca prośba do Was... od czego zacząć.. jak to wygląda itd.

    W sierpniu koło 20dc mam się zgłosić na transfer próbny i od tego zaczynamy... Czy to tak wygląda?

    Pozdrawiam i trzyma za Was kciuki <3


    Jak jeszcze nasuną Ci sie jakieś pytania to pisz i powodzenia 🙂

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 29 lipca 2022, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Zosiako będzie dobrze 🤞 w poerwszej ciazy miałam nadciśnienie typowo indukowane ciążą, teraz od poczatku, jazda bez trzymanki jest, szpital, teraz mam co tydzień wizyty u doktora, kardiolog, ale już mamy zaraz 33 tydzień 😍 w pon mam wizytę u dr

    Bardzo wyrywkowo wchodzę,Ania to już 33 tc 😱 bezpiecznej końcówki i porodu😘

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 29 lipca 2022, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Bardzo wyrywkowo wchodzę,Ania to już 33 tc 😱 bezpiecznej końcówki i porodu😘

    Dzięki 🙂 ake szczerze nie spodziewałam sie, że nadciśnienie może mieć tak różne oblicza, w ciąży z Ignaśkiem było nadciśnie, indukcja w 38 tc, teraz z Michalinką dr mówił, że zobaczymy czy drugi taz nie będziemy podawać sterydów na pluca, trzy leki na nadciśnienie, ale już coraz bliżej

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 29 lipca 2022, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Jestem już po osoczu nie było wcale tak źle jak myślałam. Wtorek o 9 mam transfer 🥰🥰🥰

    Ciri86, Ania🙂, Dżoni lubią tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 29 lipca 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Cześć

    Jestem już po osoczu nie było wcale tak źle jak myślałam. Wtorek o 9 mam transfer 🥰🥰🥰

    To już coraz bliżej 😁

    Ja liczę, że niedługo mdłości przejdą, ostatnie dni to jestem na waflach z soczewicy, aramantusa, wodzie i mlekach roślinnych, odrzuca mnie od wielu rzeczy...

    ........ lubi tę wiadomość

    4.07. 2022 jest ❤️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 29 lipca 2022, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    To już coraz bliżej 😁

    Ja liczę, że niedługo mdłości przejdą, ostatnie dni to jestem na waflach z soczewicy, aramantusa, wodzie i mlekach roślinnych, odrzuca mnie od wielu rzeczy...



    A ja nie mogę się tego doczekać 🙃🙂

    Ania🙂 lubi tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 29 lipca 2022, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Dzięki 🙂 ake szczerze nie spodziewałam sie, że nadciśnienie może mieć tak różne oblicza, w ciąży z Ignaśkiem było nadciśnie, indukcja w 38 tc, teraz z Michalinką dr mówił, że zobaczymy czy drugi taz nie będziemy podawać sterydów na pluca, trzy leki na nadciśnienie, ale już coraz bliżej

    Tym bardziej powodzenia 🤞

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 29 lipca 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    A ja nie mogę się tego doczekać 🙃🙂
    Jesteśmy w tym razem, u mnie zaraz zaczyna się 16 tydzień a mdłości nie odpuszczają, najgorsza jest papryka i surowe obrane ziemniaki 😜

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 29 lipca 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie koło 14 tygodnia zaczęło przechodzić, mam koleżanka co jeszcze w 20 tygodniu miała, więc to różnie może być, ale do dnia dzisiejszego nie tykam mięsa 😜 chociaż już przeszło, zapach mięsa gotowanego, smażonego to było coś okropnego leciałam wymiotować

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 30 lipca 2022, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Pytanie do dziewczyn, które były już w ciąży 🙃.

    Mam 30 tydzien ciąży, zauwazylam obniżenie brzucha... We wtorek mam badanie prenatalne, ale nie u doktora. Jak będzie coś nie tak to na bad. Prenatalnym się dowiem? Może macie doświadczenie w tym temacie? Którejś z Was też obniżył się tak szybko brzuch? Możliwe, że to jest spowodowane obrotem? Na ostatnim badaniu bobas był miednicowo.

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 30 lipca 2022, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Cześć,

    Pytanie do dziewczyn, które były już w ciąży 🙃.

    Mam 30 tydzien ciąży, zauwazylam obniżenie brzucha... We wtorek mam badanie prenatalne, ale nie u doktora. Jak będzie coś nie tak to na bad. Prenatalnym się dowiem? Może macie doświadczenie w tym temacie? Którejś z Was też obniżył się tak szybko brzuch? Możliwe, że to jest spowodowane obrotem? Na ostatnim badaniu bobas był miednicowo.

    Część, z tym obniżeniem nie wiem bo nie miałam w tym tygodniu, ale jak będziesz miała prenatalne u dr L..., to się wszystkiego dowiesz, Dzoni kiedyś pisała, że jak była na zastępstwie dr miał urlop to pisała sms nawet w jej sprawie do doktora. Też możliwe, że się bobo obróciło.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 30 lipca 2022, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Część, z tym obniżeniem nie wiem bo nie miałam w tym tygodniu, ale jak będziesz miała prenatalne u dr L..., to się wszystkiego dowiesz, Dzoni kiedyś pisała, że jak była na zastępstwie dr miał urlop to pisała sms nawet w jej sprawie do doktora. Też możliwe, że się bobo obróciło.
    Uff, dziękuję za szybką odp. Tak, mam u niej badanie prenatalne. Pozostaje mi czekać do wtorku 🙂.

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 31 lipca 2022, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Uff, dziękuję za szybką odp. Tak, mam u niej badanie prenatalne. Pozostaje mi czekać do wtorku 🙂.

    Tak, możesz być spokojna, dr L na pewno niczego nie zbagatelizuje, a gdyby coś cie niepokoiło to pytaj ją a ona zapyta w razie czego doktora :)

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Dzięki 🙂 ake szczerze nie spodziewałam sie, że nadciśnienie może mieć tak różne oblicza, w ciąży z Ignaśkiem było nadciśnie, indukcja w 38 tc, teraz z Michalinką dr mówił, że zobaczymy czy drugi taz nie będziemy podawać sterydów na pluca, trzy leki na nadciśnienie, ale już coraz bliżej

    Tak rzadko zaglądam ale widzę że nie oszczędza cię druga ciaza 😳 oby było już z górki i bezpiecznie na końcówce! Trzymam kciuki ❤️

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Uff, dziękuję za szybką odp. Tak, mam u niej badanie prenatalne. Pozostaje mi czekać do wtorku 🙂.

    Możliwe, że od obrotu i masz takie odczucie.

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 31 lipca 2022, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Tak rzadko zaglądam ale widzę że nie oszczędza cię druga ciaza 😳 oby było już z górki i bezpiecznie na końcówce! Trzymam kciuki ❤️

    Dziękuje ❤️ pozdrawiam i buziaki dla Jagódki 😘

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Uff, dziękuję za szybką odp. Tak, mam u niej badanie prenatalne. Pozostaje mi czekać do wtorku 🙂.

    A na badania prenatalne dr L ma miejsca?? Jak sie doktor kazał zapisać to mnie Panie wpisały do dr Ićka.

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    A na badania prenatalne dr L ma miejsca?? Jak sie doktor kazał zapisać to mnie Panie wpisały do dr Ićka.


    Do L jest też oblegana, na prenatalne ciężej się dostać, jak byś chciała to wczesniej zadzwonić i sie umówić bo z tym nie ma problemu aby zmienić lekarza, ja teraz jak sie zdecydowałam na iag 3d/4d u naszego doktora to też dzwonilam z dwa miesiące wczesniej, ale dr podaje konkretny przedział

    Ania🙂 lubi tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    A na badania prenatalne dr L ma miejsca?? Jak sie doktor kazał zapisać to mnie Panie wpisały do dr Ićka.

    Z tymi prenatalnymi to mi też na początku proponowały dr Ićka i po prostu zapytałam czy do dr Lorenc nie dałoby rady... Że w pierwszej ciąży wszystkie miałam u niej i znalazło miejsce. Tylko trzeba pilnować tygodnia ciazy bo jeśli termin nie będzie się zgrywać no to po zawodach

‹‹ 415 416 417 418 419 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ