Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Ja123 wywołuje do tablicy jak u Ciebie?

    Obecna obecna.... Jeszcze w dwupaku 🙈 teoretycznie młody zwolnił z wagą chociaż dalej w tych górnych granicach się trzyma i przy USG Dr się bawi w zakłady ile bedzie na liczniku 😂 jeśli nic się nie wydarzy to w środę kolejna wizyta i zobaczymy co dalej 🙈

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 21 stycznia 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Obecna obecna.... Jeszcze w dwupaku 🙈 teoretycznie młody zwolnił z wagą chociaż dalej w tych górnych granicach się trzyma i przy USG Dr się bawi w zakłady ile bedzie na liczniku 😂 jeśli nic się nie wydarzy to w środę kolejna wizyta i zobaczymy co dalej 🙈


    🤣🤣🤣

    Też mam w środę wizytę u dr ☺️ jak ten czas zleciał, że już kontrola po połogu 🙈 ale szybciej byłam w formie po sn

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 21 stycznia 2023, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    🤣🤣🤣

    Też mam w środę wizytę u dr ☺️ jak ten czas zleciał, że już kontrola po połogu 🙈 ale szybciej byłam w formie po sn

    No proszę jaki przypadek z tą środa 😂 ostatnio też miałam wizytę z prawie terminową siostra 😉 ja nie mam porównania jeśli chodzi o CC i sn 🤷 i raczej nie chce mieć 🙈 dr dość mocno pilnuje tej szacowanej wagi, więc też raczej nastawia się na SN. Chociaż to i tak wiadomo, że różne rzeczy mogą się wydarzyć i nikt nie ma na to wpływu. Mam tylko nadzieję, że braciszek weźmie przykład ze starszej siostry i równie miło będę to wspominać 😍

  • Macar Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Ogólnie mie wiem co sie dzieje na tej Polnej, ale mam kolejny szok, teraz dr Goździewicz odszedł na Lutycka do szpitala 🙆‍♀️ jeszcze jakaś jedna Pani dr co pracowała na Onier również odeszła na Lutycka

  • Macar Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda słow na to, co tam się wyrabia. Znajoma położna opowiadała , ze Wilczak , który został dyrektorem, mści się za lata bycia niezauważanym .Podobno otworzył jakieś centrum operacyjne , istniejące tylko na papierze. Gdzie tylko może , pcha się do mediów . Dużo dobrych lekarzy , zostało zachęconych do odejścia , żeby w końcu mógł
    błyszczeć, na tle przeciętniaków.

  • Macar Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co dalej z naszym doktorem? Jestem dopiero na starcie, pytanie czy będzie dalej pracował na Polnej , skoro zamknęli mu oddział

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    No proszę jaki przypadek z tą środa 😂 ostatnio też miałam wizytę z prawie terminową siostra 😉 ja nie mam porównania jeśli chodzi o CC i sn 🤷 i raczej nie chce mieć 🙈 dr dość mocno pilnuje tej szacowanej wagi, więc też raczej nastawia się na SN. Chociaż to i tak wiadomo, że różne rzeczy mogą się wydarzyć i nikt nie ma na to wpływu. Mam tylko nadzieję, że braciszek weźmie przykład ze starszej siostry i równie miło będę to wspominać 😍


    I tego Ci życzę ☺️

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macar wrote:
    Co dalej z naszym doktorem? Jestem dopiero na starcie, pytanie czy będzie dalej pracował na Polnej , skoro zamknęli mu oddział


    Doktor w centrum niepłodności będzie pracował, w szpitalu nie pracuje, jak byłam na końcówce na obserwacji i miałam cc to bylam pod opieką prof B, dr Icka, doktor M o wszystkim wiedział, też był na oddziale

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli jak się czujesz? U mnie 35+2 to już zaraz 🙈🙈

    4.07. 2022 jest ❤️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Moli jak się czujesz? U mnie 35+2 to już zaraz 🙈🙈


    Aniu to juuuuż ale ten czas leci,jak sie czujesz

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Aniu to juuuuż ale ten czas leci,jak sie czujesz

    Hej 🙂 ogólnie bardzo dobrze, już mam wszystko gotowe, tydzień temu wywaliło mi ciśnienie, gdzie od początku przez cały czas miałam bardzo dobre, teraz białko w moczu, robię dobową zbiórkę na białko i zależności od wyników doktor mówił, że bedziemy rozwiązywać ciąże w 37 /38, ostatnie podrygi ciąży 🙈

    A u Ciebie jak?

    4.07. 2022 jest ❤️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Hej 🙂 ogólnie bardzo dobrze, już mam wszystko gotowe, tydzień temu wywaliło mi ciśnienie, gdzie od początku przez cały czas miałam bardzo dobre, teraz białko w moczu, robię dobową zbiórkę na białko i zależności od wyników doktor mówił, że bedziemy rozwiązywać ciąże w 37 /38, ostatnie podrygi ciąży 🙈

    A u Ciebie jak?


    U mnie też ogólnie dobrze ja ciśnienie akurat mam niskie niby dobrze ale wtedy czuje się słabo,biorę 💊 moczopędne bo już mi nogi puchną 🙈a co dopiero będzie później.
    Kurczaki od czego białko w moczu ja ost też robiłam badanie moczu i mam wynik przy białku-ślad na następna wizytę mam powtórzyć

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    U mnie też ogólnie dobrze ja ciśnienie akurat mam niskie niby dobrze ale wtedy czuje się słabo,biorę 💊 moczopędne bo już mi nogi puchną 🙈a co dopiero będzie później.
    Kurczaki od czego białko w moczu ja ost też robiłam badanie moczu i mam wynik przy białku-ślad na następna wizytę mam powtórzyć

    Ja kam stan przedrzucawkowy, jak w ogólnym moczu wyszło białko to miałam oznaczyć dobową zbiórkę moczu na białko, a jak Ty masz ciśnienie niskie to może też od nerek jak miałam na początku raz bialko w moczu dość sporo to dr kazał te nerkowe parametry sprawdzić, ale z tym ciśnieniem to z dnia na dzień może się zmienić, ja miałam od początku 100 /60 nawet niższe i nagle mi wywaliło, jak masz ślad to może równie dobrze przy powtórce już być ujemny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2023, 14:39

    4.07. 2022 jest ❤️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Ja kam stan przedrzucawkowy, jak w ogólnym moczu wyszło białko to miałam oznaczyć dobową zbiórkę moczu na białko, a jak Ty masz ciśnienie niskie to może też od nerek jak miałam na początku raz bialko w moczu dość sporo to dr kazał te nerkowe parametry sprawdzić, ale z tym ciśnieniem to z dnia na dzień może się zmienić, ja miałam od początku 100 /60 nawet niższe i nagle mi wywaliło, jak masz ślad to może równie dobrze przy powtórce już być ujemny.

    Napisałam na prv żeby tu nie zaśmiecać 😉

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Moli jak się czujesz? U mnie 35+2 to już zaraz 🙈🙈

    Dziękuję że pytasz, ostatnio dużo leżę, chodzę do fizjo na ćwiczenia kręgosłupa, tejpy mam przyklejone, w domu też ćwiczę, każda pozycja do spania nie taka, trzeba jakoś przetrwać 💪 we wtorek zaczynamy 33 tydzień, tak wszystko dobrze od strony położniczej

    Spokojnej końcówki 🍀

    Ania🙂 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Dziękuję że pytasz, ostatnio dużo leżę, chodzę do fizjo na ćwiczenia kręgosłupa, tejpy mam przyklejone, w domu też ćwiczę, każda pozycja do spania nie taka, trzeba jakoś przetrwać 💪 we wtorek zaczynamy 33 tydzień, tak wszystko dobrze od strony położniczej

    Spokojnej końcówki 🍀

    Dzięki 🙂 Tobie również

    U mnie problem ze wstawaniem z łóżka, jestem szczupła, brzuch mam ogromny 🙈

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Dzięki 🙂 Tobie również

    U mnie problem ze wstawaniem z łóżka, jestem szczupła, brzuch mam ogromny 🙈

    Napisałam jeszcze na priv 🙂

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    I tego Ci życzę ☺️

    😊 Nieśmiało dziękuję.... 🙈

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Napisałam jeszcze na priv 🙂

    Ok

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Dziękuję że pytasz, ostatnio dużo leżę, chodzę do fizjo na ćwiczenia kręgosłupa, tejpy mam przyklejone, w domu też ćwiczę, każda pozycja do spania nie taka, trzeba jakoś przetrwać 💪 we wtorek zaczynamy 33 tydzień, tak wszystko dobrze od strony położniczej

    Spokojnej końcówki 🍀

    Pod koniec pierwszej ciąży ćwiczenia na piłce mi pomagały i joga, też na każdą działa co innego, głównie miałam problem z dolnym odcinkiem kręgosłupa

‹‹ 446 447 448 449 450 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ