Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Alicjaaa91 wrote:Dzięki 🙂
A tak dr L ma oko i raczej nie słyszałam aby się pomyliła co do płci, nasz dr mi mówił, że tak wcześnie się nie podejmuje oceny 😅
Dokładnie, ma bardzo dobre oko, nam w obu przypadkach prawidłowo określiła płeć dzieci przy pierwszym prenatalnym. Troszkę zwątpiła w nie bo przy Adasiu to ja prawie z kozetki spadłam jak powiedziała, że jej to wygląda na chłopca a to jest jedyny chłopiec ze strony męża i 7 dziewczyn 🙈🤣 więc było do ostatecznego potwierdzenia albo na drugim badaniu albo u Dr, więc ja już na kolejnej wizycie go maglawalam co on tam wodzie 😂 i oczywiście no ale wie pani.....to jeszcze wcześnie...to jak wróżenie z fusów...więc młody się tak wypiął że wątpliwości już nie było 😂
Pucz lubi tę wiadomość
-
Pucz wrote:Była dosyć pewna i przy tych 90% zaznaczyła, ze raczej się nie myli 😁 jak widać faktycznie ☺
Na następne jesteśmy zapisani do dr I i w sumie nie wiem czy się jednak nie przepisać, bo byłam zadowolona z badania u dr L.
Ja właśnie na pierwszych byłam u dr I.. na kolejne już byłam u dr L.., jest bardzo dokładna i jak coś to kontaktuję się z naszym doktorem -
Ja123 wrote:Dokładnie, ma bardzo dobre oko, nam w obu przypadkach prawidłowo określiła płeć dzieci przy pierwszym prenatalnym. Troszkę zwątpiła w nie bo przy Adasiu to ja prawie z kozetki spadłam jak powiedziała, że jej to wygląda na chłopca a to jest jedyny chłopiec ze strony męża i 7 dziewczyn 🙈🤣 więc było do ostatecznego potwierdzenia albo na drugim badaniu albo u Dr, więc ja już na kolejnej wizycie go maglawalam co on tam wodzie 😂 i oczywiście no ale wie pani.....to jeszcze wcześnie...to jak wróżenie z fusów...więc młody się tak wypiął że wątpliwości już nie było 😂
Loo rany to Adaś trochę jak wygranie w totka 😅 u nas mieszane -
O to masz porównanie to może doradzisz 😁 lepiej przełożyć do dr L?Alicjaaa91 wrote:Ja właśnie na pierwszych byłam u dr I.. na kolejne już byłam u dr L.., jest bardzo dokładna i jak coś to kontaktuję się z naszym doktorem07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:O to masz porównanie to może doradzisz 😁 lepiej przełożyć do dr L?
Do kogo się zapiszesz będzie dobrze, natomiast dr I jest ceniony w swoim fachu, prowadząc ciąże u doktora też jestem spokojna, że niczego nie pominie itd wiesz o co chodzi więc wizyty u doktor L były na luzie, ale też jest bardzo dokładna, jak u nas były problemy z nerkami u synka doktor wykrył to chciał aby jeszcze dr I to obejrzał więc w "poważniejszych" sprawach kieruję do Niego jako lekarza od badań prenatalnych natomiast zarówna Pan doktor jak i Pani sa dobrymi specjalistami, dr L też mi bardziej podpasowała w tłumaczeniu.
Pucz lubi tę wiadomość
-
Dziękuję ☺ to może zostawię tak jak jest i przynajmniej zobaczę, jakie będę miała odczucia 🙂 z dr I też już w sumie miałam styczność, bo najpierw leczyłam się u niego kilka miesięcy i to on pokierował mnie ostatecznie do dr B 😊Alicjaaa91 wrote:Do kogo się zapiszesz będzie dobrze, natomiast dr I jest ceniony w swoim fachu, prowadząc ciąże u doktora też jestem spokojna, że niczego nie pominie itd wiesz o co chodzi więc wizyty u doktor L były na luzie, ale też jest bardzo dokładna, jak u nas były problemy z nerkami u synka doktor wykrył to chciał aby jeszcze dr I to obejrzał więc w "poważniejszych" sprawach kieruję do Niego jako lekarza od badań prenatalnych natomiast zarówna Pan doktor jak i Pani sa dobrymi specjalistami, dr L też mi bardziej podpasowała w tłumaczeniu.07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Dziękuję ☺ to może zostawię tak jak jest i przynajmniej zobaczę, jakie będę miała odczucia 🙂 z dr I też już w sumie miałam styczność, bo najpierw leczyłam się u niego kilka miesięcy i to on pokierował mnie ostatecznie do dr B 😊
To tym bardziej nie masz co się zastanawiać 🙂 -
Pucz wrote:Dziękuję ☺ to może zostawię tak jak jest i przynajmniej zobaczę, jakie będę miała odczucia 🙂 z dr I też już w sumie miałam styczność, bo najpierw leczyłam się u niego kilka miesięcy i to on pokierował mnie ostatecznie do dr B 😊
Ja byłam u dr I..., całkiem spoko 🙂
Pucz lubi tę wiadomość
-
Pucz - wszystkie 3 prenatalne u dr Ićka, przeprowadzał mi również CC 🙂Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Dzięki Dziewczyny, pójdziemy teraz do dr I ☺07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Gosiaczek890 wrote:Inseminacja czy in vitro?
Zapewne to są kwoty po ivf, ja miałam inseminacja, dokładnie nie pamiętam,napisze w przeciągu kilku dni.
Ps :Wczoraj urodziłam drugiego synka 🙂, zwolniłam brzuszek
........, ZuzaMaruda, Agata93, Pucz, Moli27, Karina89, Ania🙂, AgnieszkaB, MuminkAa lubią tę wiadomość
-
GosiaK wrote:Ja już po kontroli po biochemicznej. Szok bo była naturalne owulacja i nie zrobił się torbiel 😳 czekam na miesiączkę i można się starać od nowa 💕🌸
Czasem tak się właśnie dzieje, że po ciąży stymulacji, organizm się odblokowuję 🤷♀️ powodzenia ✊
GosiaK lubi tę wiadomość
-
Alicjaaa91 wrote:Zapewne to są kwoty po ivf, ja miałam inseminacja, dokładnie nie pamiętam,napisze w przeciągu kilku dni.
Ps :Wczoraj urodziłam drugiego synka 🙂, zwolniłam brzuszek
Nasze gratulacje 🥰🥰🥰🥰
Ostatnio zastanawiałam się kto tam następny jest w kolejce a tu proszę takie wiadomości z rana 😂 -
Gratulacje 🥰Alicjaaa91 wrote:Zapewne to są kwoty po ivf, ja miałam inseminacja, dokładnie nie pamiętam,napisze w przeciągu kilku dni.
Ps :Wczoraj urodziłam drugiego synka 🙂, zwolniłam brzuszek07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Szyjka bez zmian ale mam 3 naczynia w okolicy łożyska i jeden z nich ma charakter tetniczy ,dr który robiły mi to badanie tak mnie nastraszył że czekam na kontakt od Dr.M.Agata93 wrote:ZuzaMaruda u Ciebie bez zmian? Pozdrawiam
Jestem tak zestresowana a to dopiero 26 tydzień. Siedzę jak na szpilkach.



