Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Moja dawna ekipo pozdrowienia dla Was dziewczyny i bobasków🙂
I dołączam się do do wpisu Memysenfandl ❤️
Alicjaaa91 mnie w drogiej ciąży dopadł uciążliwy refluks na końcówce( brałam doraźnie polprazol czy jakoś tak) i zgaga, z takich sposobów bez leków to nie jadłam ostrego i często małe porcje, ale niestety jak jest ucisk na żołądek i to dodatkowo pobudza wydzielanie kwasów to trzeba przeczekać 😔Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2023, 19:39
MilenaMi, MemyselfandI lubią tę wiadomość
-
Izabela🌺 wrote:Wracam. Mam krwiaka podkosmówkowego. Mam reżim łozkowy. Tylko WC i jedzenie. Mam uważać. Dostałam dodatkowo progesteron. Zarodek jest i jest już większy i serduszko bije. Czwartek wizyta🤞🤞🤞 jeżeli w czwartek będzie dobrze to doktor mówi że rokowania są dobre. Zobaczymy.... Masakra. Nigdy nic gorszego nie przeżyłam 😥😥
Będzie dobrze ✊ też miałam krwiaka
Izabela🌺 lubi tę wiadomość
-
Jestem przerażona. Dzisiaj już lepiej. Bo przy każdym bólu nospa. Dzisiaj nie boli podbrzusze. Tak się boje. Moja pierwsza ciąża w życiu. 3 lata starań i naturalna 🤞🥺 oby było dobrze. W czwartek wizyta wieczorem.MilenaMi wrote:Będzie dobrze ✊ też miałam krwiakaOna 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Gosiaczek890 wrote:Witam, powiedzcie mi proszę z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy inseminacja a jakimi in vitro? Chcialam się zorientować bo dopiero planuje udać się na pierwszą wizytę, problem jest u męża. Sama nie wiem gdzie iść i od czego zacząć...
Inseminacja napisze na priv, wysłałam zaproszenie 🙂, ivf nie miałam -
Gosiaczek890 wrote:Witam, powiedzcie mi proszę z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy inseminacja a jakimi in vitro? Chcialam się zorientować bo dopiero planuje udać się na pierwszą wizytę, problem jest u męża. Sama nie wiem gdzie iść i od czego zacząć...
Dokładnie nie liczyłam, też zmienia się cennik, ale tak od 14 do 15 tysięcy, łącznie z lekami, badaniami, ale to też zależy czy jest dofinansowanie.Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2023, 06:43
2021. synek💛
2023 córeczka 💙 -
Zrób dodatkowe badania u siebie . Pakiet tarczycowy trombofilia, insulinoopornosc. Wprowadźcie dietę. Akademia płodności. Luźne majtki, zero sauny. Sok pomidorowy, witaminy dla mężczyznGosiaczek890 wrote:Witam, powiedzcie mi proszę z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy inseminacja a jakimi in vitro? Chcialam się zorientować bo dopiero planuje udać się na pierwszą wizytę, problem jest u męża. Sama nie wiem gdzie iść i od czego zacząć...Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Dziewczyny jeszcze z okazji wczorajszego święta... Bądźmy dla siebie dobre tak po prostu . .. i dbajmy o siebie.... Troszkę spóźnione ale same wiecie jak jest 🙈
Iza czekamy na same dobre wieści po wizycie 💪
Kolorowanki, Alicjaaa91, MuminkAa, Moli27 lubią tę wiadomość
-
Tak..tak już mówie. Jest dobrze. Bobasem rośnie tak jak trzeba, serce bije. Krwiaczek jest ale jest mały i jest dobrze. To najważniejsze. Następna wizyta za dwa tygodnie. Obecnie 7t 5 dni. ❤️🐼
ZuzaMaruda, ........, Alicjaaa91 lubią tę wiadomość
Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Doktor chciał zakładać książeczkę ciąży ale ja jeszcze nie chce bo się boje i na następną wizytę będę miała książeczke. Oby teraz nie było krwawień ani żadnych złych przygódOna 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Izabela, super, że wszystko dobrze 😊🥰
Izabela🌺 lubi tę wiadomość
07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Ja123 wrote:Dziewczyny jeszcze z okazji wczorajszego święta... Bądźmy dla siebie dobre tak po prostu . .. i dbajmy o siebie.... Troszkę spóźnione ale same wiecie jak jest 🙈
Iza czekamy na same dobre wieści po wizycie 💪
Pięknie napisane 🙂
Dziewczyny czy któraś z Was zakładała wkładkę i wie kiedy najwcześniej po cc można u doktora?Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
W takim razie, aby synek był łaskawy i za długo się nie zastanawiał nad zawitaniem na ten świat 😁🍀Alicjaaa91 wrote:Ja już mogę rodzić, ciąża donoszona, zgaga mnie wykańcza więc się nie pogniewam jak synek już będzie chciał wyjść 😜
Pucz widzę zdrowy kolejny chłopak 💙 gratulacje
Dziękuję 🥰 dr już na prenatalnych obstawiala na 90% chłopaka ☺ więc Sanco już bez niespodzianek potwierdziło 😁07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:W takim razie, aby synek był łaskawy i za długo się nie zastanawiał nad zawitaniem na ten świat 😁🍀
Dziękuję 🥰 dr już na prenatalnych obstawiala na 90% chłopaka ☺ więc Sanco już bez niespodzianek potwierdziło 😁
Dzięki 🙂
A tak dr L ma oko i raczej nie słyszałam aby się pomyliła co do płci, nasz dr mi mówił, że tak wcześnie się nie podejmuje oceny 😅 -
Była dosyć pewna i przy tych 90% zaznaczyła, ze raczej się nie myli 😁 jak widać faktycznie ☺Alicjaaa91 wrote:Dzięki 🙂
A tak dr L ma oko i raczej nie słyszałam aby się pomyliła co do płci, nasz dr mi mówił, że tak wcześnie się nie podejmuje oceny 😅
Na następne jesteśmy zapisani do dr I i w sumie nie wiem czy się jednak nie przepisać, bo byłam zadowolona z badania u dr L.07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm



