Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Pucz wrote:Cudownie, super, że wyniki ok 🥰 długo czekałaś na wyniki? Mieliście jakieś preferencje co do płci czy wszystko jedno? 😊
U mnie w porządku, z niecierpliwością wyczekuje prenatalnych we wtorek, wtedy też właśnie robimy Sanco ☺
W ubiegłym tygodniu byłam na kontrolnym posiewie i na szczęście już po bakteriach, teraz oby tylko leukocyty już nie wyszły w moczu, bo mnie to tyle stresu kosztuje jak mi się coś nie spodoba w wynikach 😵 na kontroli byłam u dr Bednarek to, aż się zlitowała i zrobiłyśmy USG, bo widziała, że mnie już to psychicznie dobija 😞 Maluszek miał już 39 mm i tak machał rączkami, że od razu było mi lepiej 😁
To oby teraz wyszły wyniki poprawne ✊ u mnie ma szczęście posiewy, biocenoza czysto jak na ten moment.
Szczerze było obojętnie, ale gdzieś wewnętrznie marzyliśmy o synku 💙 czekaliśmy 6 dni 🙂Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2023, 14:45
-
Super już tak wiedzieć, że wszystko ok i jeszcze znać płeć Maluszka 😊 u nas mąż bardziej na córeczkę, ale zobaczymy 😁12345K wrote:To oby teraz wyszły wyniki poprawne ✊ u mnie ma szczęście posiewy, biocenoza czysto jak na ten moment.
Szczerze było obojętnie, ale gdzieś wewnętrznie marzyliśmy o synku 💙 czekaliśmy 6 dni 🙂07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Patrycja-p wrote:Niby coś się rozkręca, termin mam na 4 marca, mam nadzieję, że Iwo się zlituje nad matką bo ja już ledwo zipie🙈
To już teraz zaraz natychmiast 🙈 Powodzenia ✊✊✊ 🙈 oj te nasze bąbelki nie znają litości dla matki 🙈🤣
Patrycja-p lubi tę wiadomość
-
12345K wrote:Pucz jak u Ciebie?
Dzisiaj przyszedł wynik sanco i będzie zdrowy chłopak 💙 tak czytając ostatnio mamy wysyp płci męskiej 😁
Gratulacje 🥰 to już z czystym sumieniem można szaleć z ciuszkami i resztą wyprawki 🙈 z tym wysypem to chyba tak falowo jest bo jak poprzednim razem rodziłam w tym 2019 to był dosłownie wysyp dziewczynek u Dr później mieszanka a teraz znowu kolej na chłopaków 🙈 -
A ja mam pytanko do dziewczyn po ciąży biochemicznej jak to u was było? Ja już 3 dzień krwawienia i 20.03 mam jechać na kontrole. Teraz przerwa od starań dopiero po wizycie i kolejnej miesiączce starania.
Jak to u Was było, kiedy później zaszłyście w ciąże? 💕
Gratulacje dla mam 💕Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:A ja mam pytanko do dziewczyn po ciąży biochemicznej jak to u was było? Ja już 3 dzień krwawienia i 20.03 mam jechać na kontrole. Teraz przerwa od starań dopiero po wizycie i kolejnej miesiączce starania.
Jak to u Was było, kiedy później zaszłyście w ciąże? 💕
Gratulacje dla mam 💕
To jest indywidualne przy pierwszej biochemicznej miałam tak hak miesiączka 4 dni krwawienia i tak naprawdę koniec, przy drugiej sporo mi się przeciągały plamienia /krwawienia, z tego co pamiętam nie miałaś wysokiej bety bo to też ma znaczenie a beta i tak musi się wyzerować, kiedy na to nikt nie zna odpowiedzi my po pierwszej biochemicznej daliśmy sobie dwa cykle naturalnie, potem inseminacje, tak było u mnie. -
Domyślam sie, ze każdy organizm inaczejPatrycja-p wrote:To jest indywidualne przy pierwszej biochemicznej miałam tak hak miesiączka 4 dni krwawienia i tak naprawdę koniec, przy drugiej sporo mi się przeciągały plamienia /krwawienia, z tego co pamiętam nie miałaś wysokiej bety bo to też ma znaczenie a beta i tak musi się wyzerować, kiedy na to nikt nie zna odpowiedzi my po pierwszej biochemicznej daliśmy sobie dwa cykle naturalnie, potem inseminacje, tak było u mnie.

Ja w poniedziałek ok 23, środa ok 19 w piątek już 5.3 wiec myśle ze mogła już spaść.. i tak sie właśnie zastanawiałam jak to dalej jest.
Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:Domyślam sie, ze każdy organizm inaczej

Ja w poniedziałek ok 23, środa ok 19 w piątek już 5.3 wiec myśle ze mogła już spaść.. i tak sie właśnie zastanawiałam jak to dalej jest.
Czyli bardzo dobrze, krwawienie może się wydłużyć niż standardowo miesiączka
GosiaK lubi tę wiadomość
-
Patrycja-p wrote:Niby coś się rozkręca, termin mam na 4 marca, mam nadzieję, że Iwo się zlituje nad matką bo ja już ledwo zipie🙈
✊✊💪Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Ja123 wrote:Gratulacje 🥰 to już z czystym sumieniem można szaleć z ciuszkami i resztą wyprawki 🙈 z tym wysypem to chyba tak falowo jest bo jak poprzednim razem rodziłam w tym 2019 to był dosłownie wysyp dziewczynek u Dr później mieszanka a teraz znowu kolej na chłopaków 🙈
To też pamiętam bo byłam nieliczna z synkiem😁 za czasów ciąży Dzoni, Franek będzie miał braciszka więc u mnie też chłopak 😁 -
Cześć dziewczyny jakoś mnie dzisiaj naszło aby odświeżyć konto, gratuluję szczęśliwych narodzin, zdrowia dla bobasków, spokojnych ciąż i jak najmniej stresu dla ciężarówek, kciuki za te które jeszcze walczą o to aby zostać mamami 💪 my pod koniec roku myślimy aby wrócić po zarodki 🙂
Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2023, 22:32
ZuzaMaruda, Zaba90, Alicjaaa91 lubią tę wiadomość
Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Alicjaaa wrote:Cześć dziewczyny jakoś mnie dzisiaj naszło aby odświeżyć konto, gratuluję szczęśliwych narodzin, zdrowia dla bobasków, spokojnych ciąż i jak najmniej stresu dla ciężarówek, kciuki za te które jeszcze walczą o to aby zostać mamami 💪 my pod koniec roku myślimy aby wrócić po zarodki 🙂
Co tam u Was? ☺️1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Zaba90 wrote:Co tam u Was? ☺️
Wszystko dobrze, ja wróciłam do pracy, Marcelinka rośnie, ale jest taki rozbójnik🤣( dlatego chcę jeszcze trochę odsapnąć przed kolejną ciąża 😆) i tak nam leci a co u Was?Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Patrycja-p wrote:Wczoraj trochę ponarzekałam i wieczorem odeszły mi wody a dzisiaj urodził się Iwo, zwolniłam brzuszek ☺️
Gratulacje 💗Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Alicjaaa wrote:Wszystko dobrze, ja wróciłam do pracy, Marcelinka rośnie, ale jest taki rozbójnik🤣( dlatego chcę jeszcze trochę odsapnąć przed kolejną ciąża 😆) i tak nam leci a co u Was?
Napisałam na priv aby tu nie zaśmiecać 🙂1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo

