Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Starająca 28 nie zna osobiście, natomiast koleżanka leczy się u dr Kubiaczyk i jest to osoba z aktualną wiedzą medyczną, wszystkimi nowościami więc jak coś to jest to bardzo dobry adres tylko nie wiem jak z ciążami i Pani doktor.Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
O jeszcze co do cc to teraz faktycznie trzeba się umawiać z konkretnym lekarzem i mieć plecy, znajoma miała zaświadczenie od kardiologa do cc, co prawda nie było napisane,wprost, że ciąże rozwiązać przez cc, na Polnej mieli odmienne zdanie i że ma rodzic sn, pojechała na Lutycką, zrobili konsultacje z kardiologiem od nich i miała cc, teraz to już nie tak łatwo 🤷♀️🤷♀️Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Alicjaaa wrote:O jeszcze co do cc to teraz faktycznie trzeba się umawiać z konkretnym lekarzem i mieć plecy, znajoma miała zaświadczenie od kardiologa do cc, co prawda nie było napisane,wprost, że ciąże rozwiązać przez cc, na Polnej mieli odmienne zdanie i że ma rodzic sn, pojechała na Lutycką, zrobili konsultacje z kardiologiem od nich i miała cc, teraz to już nie tak łatwo 🤷♀️🤷♀️
Dokładnie trzeba mieć lekarza co za Tobą stoi i ma coś tam do powiedzenia tak każdy może podważyć i jest problem.1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Alicjaaa wrote:Starająca 28 nie zna osobiście, natomiast koleżanka leczy się u dr Kubiaczyk i jest to osoba z aktualną wiedzą medyczną, wszystkimi nowościami więc jak coś to jest to bardzo dobry adres tylko nie wiem jak z ciążami i Pani doktor.
Ja przeszłam od doktora M do doktor Kubiaczyk i jestem zadowolona, wnikliwe szukanie przyczyn niepowodzeń, dużo badań, zawsze poświęca czas na wizycie, traktuje pacjentkę bardzo indywidualnie. Dzięki Pani Doktor wyleczyłam stan zapalny endometrium, gdzie inny lekarze nie chcieli w ogóle mi tego zbadać.
👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
Ciri86 wrote:Ja przeszłam od doktora M do doktor Kubiaczyk i jestem zadowolona, wnikliwe szukanie przyczyn niepowodzeń, dużo badań, zawsze poświęca czas na wizycie, traktuje pacjentkę bardzo indywidualnie. Dzięki Pani Doktor wyleczyłam stan zapalny endometrium, gdzie inny lekarze nie chcieli w ogóle mi tego zbadać.
Z tego co mi mowi koleżanka to doktor w Poznaniu nie ma sobie równych jeżeli chodzi o niepłodność, ale to jest jej pasja, lubi to co robi, w takim razie kciuki za powodzenie transferu ✊✊Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
U nas najpierw były badania, później stymulacja i udało się. Gdyby stymulacja się nie udała to szukał by innego rozwiązania.Martaa5 wrote:Hej
Dziewczyny czy docent B od razu proponuje ivf ?
Czy proponuje takie rozwiązanie dopiero wtedy gdy faktycznie nie widzi szansy na naturalne poczęcieAleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
Martaa5 wrote:Czy któraś z Was miała nieudane stymulację ? U nas na 5 stymulacji tylko 3 się udały i pojawiły się pecherzyki niestety do zapłodniła nie doszło. Dlatego docent zaproponował ivf
Tak miałam i inseminacji jak każda osoba podczas leczenia niepłodności, tak naprawdę zależy jaka jest wasza sytuacja co jest możliwym czynnikiem / czynnikami niepłodności, nie jest to antidotum ale ważna jest dieta i suplementy, u mnie po ciąży pozamacicznej poszliśmy w ivf dlatego, że nie chciałam tracić czasu, ciągłego obserwowania cyklu, ale to jest indywidualna decyzja, zawsze można powiedzieć, że chce się jeszcze spróbować kilku stymulacji czy np inseminacji i poczekać z ivf1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Martaa5 wrote:Zaba90 a miałaś jakaś specjalna dietę przed ivf ? I jakie suplementy stosowałaś ?
Głównie starałam się ograniczyć przenice i jej przetwory, mogę Ci podać na priv trzy konta dietetyków, też mówiły, że taka dieta eliminacyjna wszystkiego bez glutenu /laktozy i wszystkiego jest noe wskazana ze względów niedoborowych ale starałam się ograniczać przetworzone produkty, suplementy to głównie pueria uno z kwasami dha, cynk, metylowane b12, kwas foliowy zależy od wyników tych witamin, jak insulinoopornosci to też sa dobre suplementy jak berberyna ale to wszystko tłumaczą te Panie dietetyk więc myślę, że tam najlepiej byś dostosowała pod siebie1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Zaba90 wrote:Głównie starałam się ograniczyć przenice i jej przetwory, mogę Ci podać na priv trzy konta dietetyków, też mówiły, że taka dieta eliminacyjna wszystkiego bez glutenu /laktozy i wszystkiego jest noe wskazana ze względów niedoborowych ale starałam się ograniczać przetworzone produkty, suplementy to głównie pueria uno z kwasami dha, cynk, metylowane b12, kwas foliowy zależy od wyników tych witamin, jak insulinoopornosci to też sa dobre suplementy jak berberyna ale to wszystko tłumaczą te Panie dietetyk więc myślę, że tam najlepiej byś dostosowała pod siebie
Podasz na priv te profile ? -
Zaba90 wrote:Wysłałam zaproszenie, tak podeślę wieczorem na priv 🙂
Część, byś mi też mogła podesłać na priv? Ostatnio też czytałam, że dieta przy sibo, endometriozie, pcos, tarczycy trądziku i innych są ukierunkowane pod te choroby razem z suplami i warto właśnie stosować konkretnie a nie, że ktoś stosuje bez laktozy czy glutenu to ja też4.07. 2022 jest ❤️ -
Dziewczyny a czy któraś z Was wie czy to jeszcze działa w szpitalu SW Rodziny, że można zostawić noworodka na noc położnym, czy jak jest potrzeba?odpocząć po porodzie, na Polnej w tym temacie zero pomocy,jeszcze muszę się zorientować jak na Lutyckiej.Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Alicjaaa wrote:Dziewczyny a czy któraś z Was wie czy to jeszcze działa w szpitalu SW Rodziny, że można zostawić noworodka na noc położnym, czy jak jest potrzeba?odpocząć po porodzie, na Polnej w tym temacie zero pomocy,jeszcze muszę się zorientować jak na Lutyckiej.
Część, SW Rodzina nie mam pojęcia, ostatnio znajoma rodziła na Lutyckiej, nie jest to reguła ale ona akurat poprosiła położne z noworodkowego czy się nie zajmą małą, była po ciężkim porodzie, akurat nie miały ruchu na oddziale i wzięły do siebie, więc w jakich sytuacjach mega awaryjnych pewnie jest taka możliwość. -
Alicjaaa wrote:Dziewczyny a czy któraś z Was wie czy to jeszcze działa w szpitalu SW Rodziny, że można zostawić noworodka na noc położnym, czy jak jest potrzeba?odpocząć po porodzie, na Polnej w tym temacie zero pomocy,jeszcze muszę się zorientować jak na Lutyckiej.
Co do Polnej to się zgadza, też zależy od oddziału, ale na niektórych gorzej niż na ulicy, położne potrafią kobiecie która prosi o pomoc, to Pani dziecko i trzeba umieć się nim zająć 🤷♀️ pewnie w innych szpitalach też to ka miejsce ale położnoce po porodzie na Polnej to trochę jak zło konieczne.Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2023, 09:02
-
Alicjaaa wrote:Dziewczyny a czy któraś z Was wie czy to jeszcze działa w szpitalu SW Rodziny, że można zostawić noworodka na noc położnym, czy jak jest potrzeba?odpocząć po porodzie, na Polnej w tym temacie zero pomocy,jeszcze muszę się zorientować jak na Lutyckiej.
Z tego co wiem to tak, kilka dobrych lat temu położne same pytały czy zabrać noworodka po porodzie, aktualnych info nie mam, mi się po pierwszym porodzie tak wszystko zmieniło, że teraz też szukam innej alternatywy porodu, wiem czego oczekuje, co bym chciała co nie, zrobiłam sobie taki bilans plusów i minusów i działam1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo




