Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja123 wrote:My jesteśmy w o tyle dobrej sytuacji, że mamy parkę a nie druga córeczke 🙈 tzn tak mi się wydaje patrząc na Róże i Adasia. Pamietam jak moja teściowa mnie straszyła do czego to starsze dzieciaki mogą się posunąć w zazdrości o to młodsze ale odpukac nic się nie sprawdziło 🙈
Moja kosmetolog ma 3 synów w tym bliźniaki i czwarty w drodze, ogólnie nie będę pisała jak mi opowiada ale coś w tym jest i jednej płci rodzeństwa 😂😂 u nas też będzie parka1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Tak apropos uwielbiam stan mojej głowy w ciąży,przed wyjściem sprawdzałam 3 razy czy wszystko mam łącznie z torbą termiczną ostatecznie jej nie wzięłam a byłam odebrać moje bezglutenowe pierogi,oczywiście na miejscu jakoś mi noe przyszło do głowy w co pakuję zamrożone, a jeszcze bylam w rosmanie,trochę mi zeszło wracam do domu a tu zong mam miskę ciasta posklejanego wszystkie prawie się rozmroziły 🙉🤪🤣
Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2023, 17:46
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Zaba90 wrote:Tak apropos uwielbiam stan mojej głowy w ciąży,przed wyjściem sprawdzałam 3 razy czy wszystko mam łącznie z torbą termiczną ostatecznie jej nie wzięłam a byłam odebrać moje bezglutenowe pierogi,oczywiście na miejscu jakoś mi noe przyszło do głowy w co pakuję zamrożone, a jeszcze bylam w rosmanie,trochę mi zeszło wracam do domu a tu zong mam miskę ciasta posklejanego wszystkie prawie się rozmroziły 🙉🤪🤣
Mi też się zdarzyło zapakować cały kosz zakupów i idąc do kasy, aaa zapomniałam karty, telefonu, nie mam nic 🤷♀️😁
Zaba90 lubi tę wiadomość
Starania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Ewela25 wrote:Jejku czemu legenda😁😁😁?

Córka 3.5 syn w listopadzie 2 jest co robic;)
Tak jestem ciekawa gdzie położne poszły, wiem, że jedna w centrum tej całej histerokopii robi, ale to noe była moja ulubiona, tak jakoś nie wiem czy zmieniły oddział czy co -
Maleszczescie Maleszczescie wrote:Ewela25 właśnie jak jest być mama dwójki maluchów? U nas będą niecałe 3 lata różnicy, obecnie mam 30 tydzień ciąży, co do porodu pierwsze rodziłam na Polnej teraz jeszcze nie rozmawiałam z doktorem, planuje na kolejnej wizycie, synek się jeszcze nie obrócił.
Gratulacje jak się czujesz?🙂 My już pasowaliśmy, dwie ciąże w tym jedna na szwie ratunkowym, definitywny koniec. -
Ewela25 dzięki za polecenie doktora z Bydgoszczy, bardzo dobry lekarz, chociaż mam ten zespół przekrwienia muszę zrobić wenografie z rezonansem magnetycznym, ale wiem na czym stoję.Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Haha no ze schodow na dawnym onierze sie lecialo oj lecialo;)) choc wtedy tak śmiesznie nie bylo;) doktor do teraz ze mnie sie smieje...choc z druga ciąża tez mialam okazje być zapamiętaną -bo prawie urodzilam pod prysznicem😁 dzialo sie...i teraz moje dzieci takie dziki sa;) buziaki;)!!!Agata93 wrote:No wiesz te schody są pamiętne 😁😁🤣 koleżanki mi opowiadała, że jedna położna ja ostrzegała, że tam bardzo powoli. Pozdrowienia dla WasZabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
Pozmienialy oddzialy;(ale gdzie niewiemAgata93 wrote:Tak jestem ciekawa gdzie położne poszły, wiem, że jedna w centrum tej całej histerokopii robi, ale to noe była moja ulubiona, tak jakoś nie wiem czy zmieniły oddział czy coZabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
Jednak masz? Kurcze no niestety przypadłość bardzo mało znana w Polsce a namieszac moze duzo! Gdzie będziesz robić?Moli27 wrote:Ewela25 dzięki za polecenie doktora z Bydgoszczy, bardzo dobry lekarz, chociaż mam ten zespół przekrwienia muszę zrobić wenografie z rezonansem magnetycznym, ale wiem na czym stoję.Zabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
Ewela25 wrote:Jednak masz? Kurcze no niestety przypadłość bardzo mało znana w Polsce a namieszac moze duzo! Gdzie będziesz robić?
W Poznaniu na Przybyszewskiego bardzo dobrze robią venoMR, bo to musi być specjalny protokół dla żył, będę dzwoniła, tak w Wawie albo Wrocławiu,Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Ewela25 wrote:Jednak masz? Kurcze no niestety przypadłość bardzo mało znana w Polsce a namieszac moze duzo! Gdzie będziesz robić?
Tym bardziej, że nieleczony może w późniejszych latach wywoływać adenomioze albo endometrioze, jak i endometrioza czy adenomioza może też inicjować powstanie zespołu przekrwienia miednicy, pomijając przebyte ciąże bo to wiadomoWiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2023, 00:19
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Ewela25 wrote:U nas 22 miesiace bylo i chyba najtrudniejsze pierwsze pół roku, wejsc w tryb organizacji przy dwóch,przezyc kolki i inne;) pozniej juz idzie sie przyzwyczaić do braku nocki i innych;)) ja pierwsza noc przespalam bo 3.5 roku😁 generalnie juz jest fajnie,dzieciaki mają fajną relacje;)
Czekamy na drugiego chłopaka, pierwszy to taki rozrabiaka że aż się boję 🤣 bunt dwulatka to mnie lekko pokonał 🙈 na szczęście teraz jest już lepiej, zaczął przedszkole i zobaczymy jak będzie -
Maleszczescie Maleszczescie wrote:Zaba90 gdzie się zaopatrujesz w produkty bezglutenowe w Poznaniu?
Wolna piekarnia, tam jest duży asortyment, tak zapewne bym musiała jeździć po Poznaniu jak kiedyś z kaszami itd bo nie w każdym miejscu było to co chciałam
Starajaca28, Agata93 lubią tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Ja mam juz endometrioze i to wiec jak czytam to często idzie to w parze...Moli27 wrote:Tym bardziej, że nieleczony może w późniejszych latach wywoływać adenomioze albo endometrioze, jak i endometrioza czy adenomioza może też inicjować powstanie zespołu przekrwienia miednicy, pomijając przebyte ciąże bo to wiadomoZabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
Ewela25 wrote:Ja mam juz endometrioze i to wiec jak czytam to często idzie to w parze...
Zobaczymy co wyjdzie i będziemy działać dalej to już w szpitalu Bizel na oddziale.Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Zaba90 wrote:Wolna piekarnia, tam jest duży asortyment, tak zapewne bym musiała jeździć po Poznaniu jak kiedyś z kaszami itd bo nie w każdym miejscu było to co chciałam
Jeszcze polecam BEZ piekarnia bezglutenowa aczkolwiek Wolna na 1 pierwszym miejscu, kiedyś też kupował w sklepie orgamicznym w Browarze ale jakoś mi nie podchodziły
Starajaca28 lubi tę wiadomość
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Ewela25 wrote:Ja mam juz endometrioze i to wiec jak czytam to często idzie to w parze...
Jeszcze myślałam właśnie o tym co piszesz aby pójść na usg tylko do specjalisty co robi specjalnym protokołem od endometriozy i adenomiozy, koleżanka mówiła, że dr Goździewicz widzi to co rezonans i bardzo polecała ale też myślę o dr Janowiec tylko terminy matko jedyna 🙈🙈 a chodzi mi tylko o specjalistyczne usg.Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛



