Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 18 września 2023, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 a jakiego endokrynologa polecasz? Ja sama czasem lubię pójść się skonsultować do innych specjalistów bo jeden lekarz nie może znać się na wszystkim i tak jak kiedyś przyjdzie mi zmierzyć się z endo to będę szukała kierunkowo lekarza od tej choroby

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 18 września 2023, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Moli27 a jakiego endokrynologa polecasz? Ja sama czasem lubię pójść się skonsultować do innych specjalistów bo jeden lekarz nie może znać się na wszystkim i tak jak kiedyś przyjdzie mi zmierzyć się z endo to będę szukała kierunkowo lekarza od tej choroby


    Ja akurat leczyłam się we Wrocławiu i zawsze będę polecać, teraz gdzieś obiło mi się o uszy, że w Blummedica Suchy Las można zrobić specjalistyczne usg to oceny endometriozy głębokiej

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 21 września 2023, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Moli27 a jakiego endokrynologa polecasz? Ja sama czasem lubię pójść się skonsultować do innych specjalistów bo jeden lekarz nie może znać się na wszystkim i tak jak kiedyś przyjdzie mi zmierzyć się z endo to będę szukała kierunkowo lekarza od tej choroby


    Docent Kałużna, Profesor Gutaj z Przybyszewskiego,tak dr Adam Czyżyk ma holicystyczne podejście do pacjenta.

    Zaba90 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 22 września 2023, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Docent Kałużna, Profesor Gutaj z Przybyszewskiego,tak dr Adam Czyżyk ma holicystyczne podejście do pacjenta.

    Dzięki, kiedyś mi się obił o uszy dr Czyżyk, pracował na endokrynologii na Polnej i właśnie z całego oddziału podobno był najlepszym diagnostą i w ogóle. Dobrze wiedzieć

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 22 września 2023, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanko mam ;) do końca docent przyjmuje co 3 tygodnie? Czy na końcówce są częściej wizyty? Bo jestem zapisana na 30+0, 33+0 i 36+0 plus prenatalne w 30+4.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 22 września 2023, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Pytanko mam ;) do końca docent przyjmuje co 3 tygodnie? Czy na końcówce są częściej wizyty? Bo jestem zapisana na 30+0, 33+0 i 36+0 plus prenatalne w 30+4.

    Przy ciąży z Adasiem miałam wizyty 31+2, 34+0, 36+1, 38+0 i 39 i tu dostałam skierowanie na wywołanie. Przy ciąży z Róża z tego co pamiętam to od 30 tygodnia wizyty miałam co 2 tygodnie... ale to spokojnie bo jak Dr każe przyjechać to dziewczyny znajdą termin bo ja też miałam jakoś tam rozplanowane a czasami cos wyskoczyło i musieliśmy przyspieszyć

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 22 września 2023, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-k wrote:
    Część mogę na priv? W wolnej chwili, doc Brazert zaakceptował moje zaświadczenie od psychiatry o tokofobii, Polną średnio poleca i właśnie myślimy nad SW Rodziną,na Lutyckiej jeżeli chodzi o tokofobie podobno też nie są przychylni jeżeli chodzi o ten problem
    Jasne :)

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 22 września 2023, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-k wrote:
    Dzięki 🙂

    Jeszcze mam pytanie czy któraś z Was wie czy trzeba zabierać swoją clexane do szpitala?
    Ja dostałam szpitalną heparynę. Chyba neoparin dawali, ale to jest to samo co clexane. Dawka jest ważna

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 28 września 2023, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Pytanko mam ;) do końca docent przyjmuje co 3 tygodnie? Czy na końcówce są częściej wizyty? Bo jestem zapisana na 30+0, 33+0 i 36+0 plus prenatalne w 30+4.


    Część przy prawidłowej to najpierw co 3 potem co dwa od 30 jak ja123, teraz przy problemach mam co tydzień raz miałam dwa razy w tygodniu więc różnie może być

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Ola-k Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 września 2023, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Jasne :)

    Nobi przepraszam za opóźnienie, byłam na ostatnich nogach, dziękuję za odpowiedź, miałam cc w SR Rodzinie, było cudownie, decyzję podejmował Profesor Szymanowski, także bardzo polecam i jeszcze raz dziękuję za odpowiedź 🙂

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 28 września 2023, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-k wrote:
    Nobi przepraszam za opóźnienie, byłam na ostatnich nogach, dziękuję za odpowiedź, miałam cc w SR Rodzinie, było cudownie, decyzję podejmował Profesor Szymanowski, także bardzo polecam i jeszcze raz dziękuję za odpowiedź 🙂
    Gratuluję! :) Tak, u mnie tez prof Szymanowski kwalifikował do zabiegu. I naprawdę nie było żadnego problemu, a przy tym mąż mógł być przy zabiegu razem ze mną, a potem kangurowal malucha

  • Ola-k Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 września 2023, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Gratuluję! :) Tak, u mnie tez prof Szymanowski kwalifikował do zabiegu. I naprawdę nie było żadnego problemu, a przy tym mąż mógł być przy zabiegu razem ze mną, a potem kangurowal malucha


    Dziękuję🙂 ja miałam taką traumę z pierwszego porodu na Polnej kilka lat temu tam masą rezydentów i pierwszy poród tak mi akcje przeciągali ostatecznie dr Brazert został po godzinach bo do niego pisałam i odbierał vacum operacyjne było, masakra, tam to trzeba trafić na dobrą położną co poprowadzi poród.

  • aśka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 10 października 2023, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które rodziły na Lutyckiej czy mogę prosić o kontakt priv? Czy ma któraś z was prowadziła ciążę u doktora Przybylskiego?

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 10 października 2023, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśka wrote:
    Dziewczyny, które rodziły na Lutyckiej czy mogę prosić o kontakt priv? Czy ma któraś z was prowadziła ciążę u doktora Przybylskiego?


    Ja rodziłam, miałam cc, na końcówkę przeniosłam się do dr Przybylskiego, doc Brazert wiedział, doktor Przybylski bardzo dobry lekarz, konkretny, szybko działa, jak trzeba to cały oddział stawia na nogi do działania, wysłałam zaproszenie 🙂 edit raczej przyjęłam bo już widzę, że kiedyś mi wysłałaś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2023, 19:08

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 10 października 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK co u Was? Jak się czujesz?🙂 Już coraz bliżej🙈 u mnie będzie rozwiązanie w listopadzie trochę wcześniej przez komplikacje i dopinam wszystko bo byłam w lesie.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 11 października 2023, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśka wrote:
    Dziewczyny, które rodziły na Lutyckiej czy mogę prosić o kontakt priv? Czy ma któraś z was prowadziła ciążę u doktora Przybylskiego?

    Priv🙂

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 12 października 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    GosiaK co u Was? Jak się czujesz?🙂 Już coraz bliżej🙈 u mnie będzie rozwiązanie w listopadzie trochę wcześniej przez komplikacje i dopinam wszystko bo byłam w lesie.
    Hej kochana 🤍 właśnie nie dawno zamawiałam rzeczy z apteki i z większych zakupów chyba został laktator tylko.
    Właśnie zamówiłam ostatnie ubranka na “wyjście ze szpitala”. Na razie z maluchem wszystko ok, troszkę mały bo 40/35 centyl ale chyba chce mnie oszczędzić 🤣 W poniedziałek mamy wizytę to zobaczymy bo ostatnio jak miałam wizytę to ładnie główka na dół a 4 dni później na ostatnich prenatalnych już dupka w dół 🤷🏼‍♀️ także nie wiadomo jak się zakończy ciąża.. nadal mam mętlik gdzie rodzić.. Śrem, Lutycka czy św. Rodziny. Zobaczymy. U nas aktualnie 32+3.. leci ten czas jak opętany.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 12 października 2023, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale czas ucieka, już też zaraz rodzicie 😍
    Dużo zdrówka na tej prawie, że ostatniej prostej ☺

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 12 października 2023, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Dziewczyny, ale czas ucieka, już też zaraz rodzicie 😍
    Dużo zdrówka na tej prawie, że ostatniej prostej ☺


    Pucz jak u Ciebie i Leosia 🙂?

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 12 października 2023, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Hej kochana 🤍 właśnie nie dawno zamawiałam rzeczy z apteki i z większych zakupów chyba został laktator tylko.
    Właśnie zamówiłam ostatnie ubranka na “wyjście ze szpitala”. Na razie z maluchem wszystko ok, troszkę mały bo 40/35 centyl ale chyba chce mnie oszczędzić 🤣 W poniedziałek mamy wizytę to zobaczymy bo ostatnio jak miałam wizytę to ładnie główka na dół a 4 dni później na ostatnich prenatalnych już dupka w dół 🤷🏼‍♀️ także nie wiadomo jak się zakończy ciąża.. nadal mam mętlik gdzie rodzić.. Śrem, Lutycka czy św. Rodziny. Zobaczymy. U nas aktualnie 32+3.. leci ten czas jak opętany.


    U Ciebie w prenatalnych coś tam wyszło i doktor włączył Ci acard 150, dobrze pamiętam? Pewnie też ta waga może mieć związek, ale najważniejsze, że wszystko ok.

    Śrem też słyszałam dobre opinie, ja Lutycka, przy moich problemach ortopedycznych tym bardziej jak doktor mi opowiadał, że na Polnej cc zależy od lekarza dyżurnego i sam nie raz miał "spiny" z anastezjologiem bo były podważane decyzje o cc

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
‹‹ 494 495 496 497 498 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ