Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 12 października 2023, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szczęśliwych rozwiązań dla Was 💪💪

    My podjęliśmy spontaniczną decyzję o powrocie po zarodki na zasadzie jak się uda będziemy szczęśliwie jak nie to żyjemy dalej i zamykamy temat starań, obecnie 8 tydzień ciąży 🙂

    Zoska-mt lubi tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 12 października 2023, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 czy bym mogła poprosić o podanie nazw zielarni, piekarni z bezglutenowym pieczywem? Przeszłam tak sama dla siebie plus cardio( przed ciąża) dobrze na mnie wpłynęło więc dalej działam, ostatnio jakoś mniej sił na wypieki domowe

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Zoska-mt Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 12 października 2023, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Dziewczyny szczęśliwych rozwiązań dla Was 💪💪

    My podjęliśmy spontaniczną decyzję o powrocie po zarodki na zasadzie jak się uda będziemy szczęśliwie jak nie to żyjemy dalej i zamykamy temat starań, obecnie 8 tydzień ciąży 🙂

    Gratulacje😘nie udzielam się, podczytuje, odezwałam się bo jesteśmy w podobnym etapie u mnie 11 tydzień drugiej ciąży 🙂

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 12 października 2023, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Dziewczyny szczęśliwych rozwiązań dla Was 💪💪

    My podjęliśmy spontaniczną decyzję o powrocie po zarodki na zasadzie jak się uda będziemy szczęśliwie jak nie to żyjemy dalej i zamykamy temat starań, obecnie 8 tydzień ciąży 🙂


    Gratulacje 🐻🐻 czasem myślę co tam u dziewczyn z forum z dawnych czasów, moje chłopaki to takie urwisy, dni lecą jak szalone 🙃

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 12 października 2023, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 jestem tak w tyle z forum, gratulacje z narodzin synka 🐻

    Ja123 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 12 października 2023, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 kochana gratulacje i szczęśliwego rozwiązania 🤗

    Dla dziewczyn których nie kojarzę wszystkiego dobrego i powodzenia 🙂

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 12 października 2023, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Dziewczyny szczęśliwych rozwiązań dla Was 💪💪

    My podjęliśmy spontaniczną decyzję o powrocie po zarodki na zasadzie jak się uda będziemy szczęśliwie jak nie to żyjemy dalej i zamykamy temat starań, obecnie 8 tydzień ciąży 🙂

    No to pięknie 😍 gratulacje 😊 i duuuzo spokoju i zdrówka dla Was

    Alicjaaa lubi tę wiadomość

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 12 października 2023, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Ja123 jestem tak w tyle z forum, gratulacje z narodzin synka 🐻

    A dziękuję 😊

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 12 października 2023, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa po pierwsze gratulacje!!!

    Tak na Kraszewskiego zielarnia Ex Nature czy jakoś tak tylko dlatego, że tak jest wszystko w jednym miejscu i największy asortyment, czazem w galerii Plaza tam koło rosmana, a piekarnia na Piatkowskiej 70

    Alicjaaa lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 12 października 2023, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę Ci jeszcze podesłać na priv różne przepisy ja już mam 34 tc już kompletnie pasuje z kuchnią 😜 po porodzie zamówimy dietę pudełkową nie wiem jakie mi się dziecko trafi a po pierworodnym gdzie kilka razy dziennie podgrzewałam jedną kawe i tak czasem nie wypiłam to wolę się od gotowania odciążyć na te pierwsze tygodnie, natomiast przepisy są rewelacyjne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2023, 17:07

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 12 października 2023, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    U Ciebie w prenatalnych coś tam wyszło i doktor włączył Ci acard 150, dobrze pamiętam? Pewnie też ta waga może mieć związek, ale najważniejsze, że wszystko ok.

    Śrem też słyszałam dobre opinie, ja Lutycka, przy moich problemach ortopedycznych tym bardziej jak doktor mi opowiadał, że na Polnej cc zależy od lekarza dyżurnego i sam nie raz miał "spiny" z anastezjologiem bo były podważane decyzje o cc
    Tak tak. Dokładnie nadal jestem na Acardzie do 35 albo 36 tygodnia. Wazne, ze waga rośnie a nie stanęła w miejscu 🤍
    No mi Polną troszkę odradził. Narazie nastawiam się na SN a czy mały się obróci do SN to zobaczymy 😔 Mi ta Lutycka jakoś też odpowiada jak lekarz opowiadał ale ode mnie to druga strona Poznania, nie dość, że mam daleko to jeszcze całe miasto… i tak o tym Śremie myślałam.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 12 października 2023, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    No to pięknie 😍 gratulacje 😊 i duuuzo spokoju i zdrówka dla Was


    Dziękuję 🙂

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 12 października 2023, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Alicjaaa po pierwsze gratulacje!!!

    Tak na Kraszewskiego zielarnia Ex Nature czy jakoś tak tylko dlatego, że tak jest wszystko w jednym miejscu i największy asortyment, czazem w galerii Plaza tam koło rosmana, a piekarnia na Piatkowskiej 70


    Bardzo dziękuję 🙂 i poproszę na priv 🙂

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 12 października 2023, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoska-mt wrote:
    Gratulacje😘nie udzielam się, podczytuje, odezwałam się bo jesteśmy w podobnym etapie u mnie 11 tydzień drugiej ciąży 🙂


    Również gratulacje ☺️ jak samopoczucie?

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 12 października 2023, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Gratulacje 🐻🐻 czasem myślę co tam u dziewczyn z forum z dawnych czasów, moje chłopaki to takie urwisy, dni lecą jak szalone 🙃


    Co tam u Was? Dziękuję 🙂

    Ja również do poduszki podczytywałam czy przypadkiem Dzoni się nie odzywała, zawsze będę powtarzać.

    Pozdrowienia dla Ciebie Dzoni i Jagody.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 12 października 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Co tam u Was? Dziękuję 🙂

    Ja również do poduszki podczytywałam czy przypadkiem Dzoni się nie odzywała, zawsze będę powtarzać.

    Pozdrowienia dla Ciebie Dzoni i Jagody.

    Wszystko dobrze, chłopaki rosną, młodszy ma teraz taki okres, że nikt przy nim nic nie może zrobić nawet tata tylko ja, wczoraj miałam 30 minut serenady pod łazienka jak brałam sama kąpiel a jest taki uparty, że żadna siła Go nie odciągniesz jak nie postawi na swoim 🤣 ja wróciłam do pracy 🙂 jak córeczka?

    Też myślę czasem o Dzoni i przesyłam 💛💛💛💛💛💛💛 z pozdrowieniami

    Alicjaaa lubi tę wiadomość

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 13 października 2023, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Wszystko dobrze, chłopaki rosną, młodszy ma teraz taki okres, że nikt przy nim nic nie może zrobić nawet tata tylko ja, wczoraj miałam 30 minut serenady pod łazienka jak brałam sama kąpiel a jest taki uparty, że żadna siła Go nie odciągniesz jak nie postawi na swoim 🤣 ja wróciłam do pracy 🙂 jak córeczka?

    Też myślę czasem o Dzoni i przesyłam 💛💛💛💛💛💛💛 z pozdrowieniami


    To super 🙂 Marcelina też charakterna dziewczyna, teraz jedynie ma dni jak jestem w domu, że mie chce chodzić do przedszkola, tak zdrowa to najważniejsze

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 13 października 2023, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Tak tak. Dokładnie nadal jestem na Acardzie do 35 albo 36 tygodnia. Wazne, ze waga rośnie a nie stanęła w miejscu 🤍
    No mi Polną troszkę odradził. Narazie nastawiam się na SN a czy mały się obróci do SN to zobaczymy 😔 Mi ta Lutycka jakoś też odpowiada jak lekarz opowiadał ale ode mnie to druga strona Poznania, nie dość, że mam daleko to jeszcze całe miasto… i tak o tym Śremie myślałam.

    Dokładnie 🙂 mi już doktor odstawił acard w 32 ( nie miałam wskazań) To mamy wizytę w ten sam dzień🙂 ja teraz też mam w poniedziałki co tydzień

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 13 października 2023, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja a Wy jak się czujecie?

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 13 października 2023, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Dokładnie 🙂 mi już doktor odstawił acard w 32 ( nie miałam wskazań) To mamy wizytę w ten sam dzień🙂 ja teraz też mam w poniedziałki co tydzień
    Ooo, no ja teraz jak pojadę w poniedziałek to będę 33+0 i właśnie ostatnio pytałam o Acard ale mówił, że jeszcze brać. Już tak blisko terminu i tyle stresu jak to wszystko będzie..
    Jeszcze strasznie męczyłam się z zaparciami, zaczęłam pić więcej wody przeszło.. ale wyszedł mi jeden hemoroid i nie mogę się go pozbyć. 😔 Okropne uczucie.. muszę właśnie lekarzowi powiedzieć jak teraz będę.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
‹‹ 495 496 497 498 499 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ