Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 13 października 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Ooo, no ja teraz jak pojadę w poniedziałek to będę 33+0 i właśnie ostatnio pytałam o Acard ale mówił, że jeszcze brać. Już tak blisko terminu i tyle stresu jak to wszystko będzie..
    Jeszcze strasznie męczyłam się z zaparciami, zaczęłam pić więcej wody przeszło.. ale wyszedł mi jeden hemoroid i nie mogę się go pozbyć. 😔 Okropne uczucie.. muszę właśnie lekarzowi powiedzieć jak teraz będę.


    Jak jest podwyższone ryzyko stanu przedrzucawkowego czy zahamowania wzrastania to się właśnie dłużej stosuje, moja pulpecia będzie większa od brata 🙈🙈, na zaparcia dobrze robią prebiotyki np Sanprobii, poprzednio miałam Lactuloze czy jakoś tak ale na mnie to nic nie działało, bardziej kiwi, śliwki jabłka, z hemoroidy teraz nic nie zrobisz za dużo po porodzie zejdą, niby można stosować te preparaty protkologiczne no i zaparcia mogą właśnie nasilać więc dobrze pilnować regularności

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 13 października 2023, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Pucz jak u Ciebie i Leosia 🙂?
    Wszystko super 😁 jutro Leoś kończy już 7 tydzień 😱 teraz trudno sobie wyobrazić już jak to było przed nim i niesamowite jak taki Maluch się szybko zmienia 😁 mieliśmy teraz intensywny tydzień, bo szczepienia, USG bioderek i ja wizytę popołogową u dr, aż mi przykro było trochę być tak ostatni raz, czułam jakby kończył się jakiś etap 🥲🙂

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 13 października 2023, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Wszystko super 😁 jutro Leoś kończy już 7 tydzień 😱 teraz trudno sobie wyobrazić już jak to było przed nim i niesamowite jak taki Maluch się szybko zmienia 😁 mieliśmy teraz intensywny tydzień, bo szczepienia, USG bioderek i ja wizytę popołogową u dr, aż mi przykro było trochę być tak ostatni raz, czułam jakby kończył się jakiś etap 🥲🙂


    Ja mialam tak samo, szczerze łezka poleciała jak doktor powiedział to teraz widzimy się za około pół roku bo uwielbiałam chodzić na wizyty 🙈 Tak dzieci się w ekspresowym tempie zmieniają z tydzień na tydzień, dnia na dzień

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 13 października 2023, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 na chwilę obecną moje samopoczucie rewelacyjne, jestem w domu bo mamy intensywny czas w pracy i stwierdziłam, że odpuszczam zwalniam tempo tak bym jeszcze pracowała

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 13 października 2023, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Jak jest podwyższone ryzyko stanu przedrzucawkowego czy zahamowania wzrastania to się właśnie dłużej stosuje, moja pulpecia będzie większa od brata 🙈🙈, na zaparcia dobrze robią prebiotyki np Sanprobii, poprzednio miałam Lactuloze czy jakoś tak ale na mnie to nic nie działało, bardziej kiwi, śliwki jabłka, z hemoroidy teraz nic nie zrobisz za dużo po porodzie zejdą, niby można stosować te preparaty protkologiczne no i zaparcia mogą właśnie nasilać więc dobrze pilnować regularności
    Właśnie modle się żeby po porodzie przeszło bo okropne uczucie.. walczyłam z zaparciami teraz w drugą stronę.. często chodzę z to też nie pomaga 😔 oby się poprawiło dość szybko.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 14 października 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko czy któraś robiła ostatnio histeroskopie na ułańskiej? Mialabym pytanko albo dwa 🙈

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 15 października 2023, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Dziewczyny mam pytanko czy któraś robiła ostatnio histeroskopie na ułańskiej? Mialabym pytanko albo dwa 🙈

    Jak chodzi Ci o taką prywatną to ja miałam u doktora na Ułańskiej przed transferem bo miałam polipa do wycięcia

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Zoska-mt Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 15 października 2023, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Również gratulacje ☺️ jak samopoczucie?

    U naa to trochę z zaskoczenia już byłam umowiona z doktorem na wkladkę bo nasze chłopaki bliźniaki nam dostarczają tyle atrakcji, że głowa mała 🤣 a tu niespodzianka i ciąża, teraz się tylko "modlę" o dziewczynkę bo z czterema facetami w domu nie wytrzymam 🙈🙈 samopoczucie w miarę dobre jedynie nudności okropnie męczą i o dziwo więcej niż w ciąży z chłopcami 🤷‍♀️

    Gosia9305, Alicjaaa lubią tę wiadomość

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 15 października 2023, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Jak chodzi Ci o taką prywatną to ja miałam u doktora na Ułańskiej przed transferem bo miałam polipa do wycięcia

    O to to, wysyłam zaproszenie ok? 😊

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 15 października 2023, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoska-mt wrote:
    U naa to trochę z zaskoczenia już byłam umowiona z doktorem na wkladkę bo nasze chłopaki bliźniaki nam dostarczają tyle atrakcji, że głowa mała 🤣 a tu niespodzianka i ciąża, teraz się tylko "modlę" o dziewczynkę bo z czterema facetami w domu nie wytrzymam 🙈🙈 samopoczucie w miarę dobre jedynie nudności okropnie męczą i o dziwo więcej niż w ciąży z chłopcami 🤷‍♀️


    Gratulacje! Właśnie też tak się zbieram aby założyć wkladkę ale jakoś nie mogę dotrzeć, ciągle coś, trzeciego nie planujemy. Życzę nudnej ciąży i aby to marzenie o dziewczynce się spełniło 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 15 października 2023, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa również gratulacje 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 16 października 2023, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    O to to, wysyłam zaproszenie ok? 😊


    Przyjęłam

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 16 października 2023, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK powodzenia na wizycie ✊

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 16 października 2023, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka pytałaś się o Lutycką, ja sie wypowiem za około miesiąc jak będę po porodzie 🙂

    aśka lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 16 października 2023, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    GosiaK powodzenia na wizycie ✊
    2 kg chłopaka 🤍 jest w okolicy 30 centyla i lekarz mówi, że może być z tych drobniejszych ale mówi, że jego córki też miały po ok 2800 i jest wszystko ok. Ważne, że rośnie waga. 🤍
    A Ty jak tam?

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 16 października 2023, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    2 kg chłopaka 🤍 jest w okolicy 30 centyla i lekarz mówi, że może być z tych drobniejszych ale mówi, że jego córki też miały po ok 2800 i jest wszystko ok. Ważne, że rośnie waga. 🤍
    A Ty jak tam?


    No to się ciesze 💙

    U mnie dobrze i trochę gorzej, córcia ostatnio kombinuje z pępowiną, teraz mam chodzić co dwa dni na ktg jak ruchy będę czuła słabiej to sprintem do szpitala ale przepływy dzisiaj wyszły ok, wizytą za tydzień kolejna, jeszcze miesiąc, ostatnie dwa miesiace dają popalić ale już coraz bliżej 😊

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 17 października 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    No to się ciesze 💙

    U mnie dobrze i trochę gorzej, córcia ostatnio kombinuje z pępowiną, teraz mam chodzić co dwa dni na ktg jak ruchy będę czuła słabiej to sprintem do szpitala ale przepływy dzisiaj wyszły ok, wizytą za tydzień kolejna, jeszcze miesiąc, ostatnie dwa miesiace dają popalić ale już coraz bliżej 😊
    O kurczę. Ja wczoraj miałam drugie KTG to taką imprezę mały sobie zrobił, że aż pani położna była w szoku jak się wierci.
    U nas zostało 7 tygodni do PDP. Leci ten czas.. jeszcze nie dawno byłam w 7 tygodniu 🫣
    Oby się mała uspokoiła i posiedziała jak najdłużej 🤍

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 17 października 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    2 kg chłopaka 🤍 jest w okolicy 30 centyla i lekarz mówi, że może być z tych drobniejszych ale mówi, że jego córki też miały po ok 2800 i jest wszystko ok. Ważne, że rośnie waga. 🤍
    A Ty jak tam?


    Dokładnie, po porodzie można zawsze dziecko podtuczyć, mojej koleżanki córka urodziła się z wagą 2400 g, zdrowa, teraz w wieku 9 miesięcy ma tyle ciałka, że w życiu bym nie powiedziała, że była drobnej wagi po porodzie

    GosiaK lubi tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 17 października 2023, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszą Wasze udane wizyty ja swoją mam w następną środę 🙂

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 17 października 2023, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja wysłałam materiały na priv 🙂

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
‹‹ 496 497 498 499 500 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ