Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
GosiaK wrote:Ooo, no ja teraz jak pojadę w poniedziałek to będę 33+0 i właśnie ostatnio pytałam o Acard ale mówił, że jeszcze brać. Już tak blisko terminu i tyle stresu jak to wszystko będzie..
Jeszcze strasznie męczyłam się z zaparciami, zaczęłam pić więcej wody przeszło.. ale wyszedł mi jeden hemoroid i nie mogę się go pozbyć. 😔 Okropne uczucie.. muszę właśnie lekarzowi powiedzieć jak teraz będę.
Jak jest podwyższone ryzyko stanu przedrzucawkowego czy zahamowania wzrastania to się właśnie dłużej stosuje, moja pulpecia będzie większa od brata 🙈🙈, na zaparcia dobrze robią prebiotyki np Sanprobii, poprzednio miałam Lactuloze czy jakoś tak ale na mnie to nic nie działało, bardziej kiwi, śliwki jabłka, z hemoroidy teraz nic nie zrobisz za dużo po porodzie zejdą, niby można stosować te preparaty protkologiczne no i zaparcia mogą właśnie nasilać więc dobrze pilnować regularności
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Wszystko super 😁 jutro Leoś kończy już 7 tydzień 😱 teraz trudno sobie wyobrazić już jak to było przed nim i niesamowite jak taki Maluch się szybko zmienia 😁 mieliśmy teraz intensywny tydzień, bo szczepienia, USG bioderek i ja wizytę popołogową u dr, aż mi przykro było trochę być tak ostatni raz, czułam jakby kończył się jakiś etap 🥲🙂Zaba90 wrote:Pucz jak u Ciebie i Leosia 🙂?07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Wszystko super 😁 jutro Leoś kończy już 7 tydzień 😱 teraz trudno sobie wyobrazić już jak to było przed nim i niesamowite jak taki Maluch się szybko zmienia 😁 mieliśmy teraz intensywny tydzień, bo szczepienia, USG bioderek i ja wizytę popołogową u dr, aż mi przykro było trochę być tak ostatni raz, czułam jakby kończył się jakiś etap 🥲🙂
Ja mialam tak samo, szczerze łezka poleciała jak doktor powiedział to teraz widzimy się za około pół roku bo uwielbiałam chodzić na wizyty 🙈 Tak dzieci się w ekspresowym tempie zmieniają z tydzień na tydzień, dnia na dzieńCzerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Właśnie modle się żeby po porodzie przeszło bo okropne uczucie.. walczyłam z zaparciami teraz w drugą stronę.. często chodzę z to też nie pomaga 😔 oby się poprawiło dość szybko.Zaba90 wrote:Jak jest podwyższone ryzyko stanu przedrzucawkowego czy zahamowania wzrastania to się właśnie dłużej stosuje, moja pulpecia będzie większa od brata 🙈🙈, na zaparcia dobrze robią prebiotyki np Sanprobii, poprzednio miałam Lactuloze czy jakoś tak ale na mnie to nic nie działało, bardziej kiwi, śliwki jabłka, z hemoroidy teraz nic nie zrobisz za dużo po porodzie zejdą, niby można stosować te preparaty protkologiczne no i zaparcia mogą właśnie nasilać więc dobrze pilnować regularnościAleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
-
Ja123 wrote:Dziewczyny mam pytanko czy któraś robiła ostatnio histeroskopie na ułańskiej? Mialabym pytanko albo dwa 🙈
Jak chodzi Ci o taką prywatną to ja miałam u doktora na Ułańskiej przed transferem bo miałam polipa do wycięciaCzerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Alicjaaa wrote:Również gratulacje ☺️ jak samopoczucie?
U naa to trochę z zaskoczenia już byłam umowiona z doktorem na wkladkę bo nasze chłopaki bliźniaki nam dostarczają tyle atrakcji, że głowa mała 🤣 a tu niespodzianka i ciąża, teraz się tylko "modlę" o dziewczynkę bo z czterema facetami w domu nie wytrzymam 🙈🙈 samopoczucie w miarę dobre jedynie nudności okropnie męczą i o dziwo więcej niż w ciąży z chłopcami 🤷♀️
Gosia9305, Alicjaaa lubią tę wiadomość
-
Zoska-mt wrote:U naa to trochę z zaskoczenia już byłam umowiona z doktorem na wkladkę bo nasze chłopaki bliźniaki nam dostarczają tyle atrakcji, że głowa mała 🤣 a tu niespodzianka i ciąża, teraz się tylko "modlę" o dziewczynkę bo z czterema facetami w domu nie wytrzymam 🙈🙈 samopoczucie w miarę dobre jedynie nudności okropnie męczą i o dziwo więcej niż w ciąży z chłopcami 🤷♀️
Gratulacje! Właśnie też tak się zbieram aby założyć wkladkę ale jakoś nie mogę dotrzeć, ciągle coś, trzeciego nie planujemy. Życzę nudnej ciąży i aby to marzenie o dziewczynce się spełniło 🙂20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
2 kg chłopaka 🤍 jest w okolicy 30 centyla i lekarz mówi, że może być z tych drobniejszych ale mówi, że jego córki też miały po ok 2800 i jest wszystko ok. Ważne, że rośnie waga. 🤍Zaba90 wrote:GosiaK powodzenia na wizycie ✊
A Ty jak tam?Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:2 kg chłopaka 🤍 jest w okolicy 30 centyla i lekarz mówi, że może być z tych drobniejszych ale mówi, że jego córki też miały po ok 2800 i jest wszystko ok. Ważne, że rośnie waga. 🤍
A Ty jak tam?
No to się ciesze 💙
U mnie dobrze i trochę gorzej, córcia ostatnio kombinuje z pępowiną, teraz mam chodzić co dwa dni na ktg jak ruchy będę czuła słabiej to sprintem do szpitala ale przepływy dzisiaj wyszły ok, wizytą za tydzień kolejna, jeszcze miesiąc, ostatnie dwa miesiace dają popalić ale już coraz bliżej 😊1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
O kurczę. Ja wczoraj miałam drugie KTG to taką imprezę mały sobie zrobił, że aż pani położna była w szoku jak się wierci.Zaba90 wrote:No to się ciesze 💙
U mnie dobrze i trochę gorzej, córcia ostatnio kombinuje z pępowiną, teraz mam chodzić co dwa dni na ktg jak ruchy będę czuła słabiej to sprintem do szpitala ale przepływy dzisiaj wyszły ok, wizytą za tydzień kolejna, jeszcze miesiąc, ostatnie dwa miesiace dają popalić ale już coraz bliżej 😊
U nas zostało 7 tygodni do PDP. Leci ten czas.. jeszcze nie dawno byłam w 7 tygodniu 🫣
Oby się mała uspokoiła i posiedziała jak najdłużej 🤍Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:2 kg chłopaka 🤍 jest w okolicy 30 centyla i lekarz mówi, że może być z tych drobniejszych ale mówi, że jego córki też miały po ok 2800 i jest wszystko ok. Ważne, że rośnie waga. 🤍
A Ty jak tam?
Dokładnie, po porodzie można zawsze dziecko podtuczyć, mojej koleżanki córka urodziła się z wagą 2400 g, zdrowa, teraz w wieku 9 miesięcy ma tyle ciałka, że w życiu bym nie powiedziała, że była drobnej wagi po porodzie
GosiaK lubi tę wiadomość
Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕



