Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Maja93 wrote:Punkcje mi robiła Pani doktor,ale doc B akurat był na konferencji .Transferu jeszcze nie miałam.
L4 ciężko właśnie stwierdzić przed pierwszą procedurą jak sie będzie czuć czy przechodzić więc bym wzięła a naprawdę różnie się przechodzi jedne super nawet w dzień punkcji idą do pracy inne bóle głowy , huśtawka nastroju jak dają bez problemu to warto korzystać.U mnie akurat było do dnia punkcji dobrze jedynie czułam brzuch po punkcji słabiej wymiotowałam,wszystko mnie wkurwi.....
Tak, masz rację ciężko wyczuc jak będziemy się czuć podczas stymulacji bo każda z nas jest inna. Jakby nie patrzeć te dawki leków na pewno będą większe do stymulacji ivf więc może być różnie. Po punkcji to na pewno bym brała zwolnienie. Dzięki mam już jakiś obraz sytuacjiStarania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷 -
Madżka89 wrote:Hej Dziewczyny ,
Może orientujecie się czy gdyby podchodziła u Dr do drugiej procedury in vitro to czy na Polnej można zbadać Cd138 ( stan zapalny endometrium)
Niestety przy pierwszej punkcji okazało się , że mam stan zapalny i musiałam to przeleczyć.
Orientujecie się może jak długo czeka się na pierwszą wizytę ( myślałam o prywatnej na Ułańskim)
Dzięki ! Pozdrawiam
Hej, co do wizyty to ja czekałam koło miesiąca na pierwszą wizytę na Ułańską. Czasem lekarze w ciemno dają antybiotyk na przeleczenie stanu zapalnego więc może nie będziesz musiała badać
Madżka89 lubi tę wiadomość
Starania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷 -
Madżka89 wrote:Hej Dziewczyny ,
Może orientujecie się czy gdyby podchodziła u Dr do drugiej procedury in vitro to czy na Polnej można zbadać Cd138 ( stan zapalny endometrium)
Niestety przy pierwszej punkcji okazało się , że mam stan zapalny i musiałam to przeleczyć.
Orientujecie się może jak długo czeka się na pierwszą wizytę ( myślałam o prywatnej na Ułańskim)
Dzięki ! Pozdrawiam
Jest taka możliwość na Polnej koleżanka miała ja nie miałam więc dokładniej się nie orientowałam w tym temacie.
Zależy ,ale tak od miesiąca do dwóch czasami plus /minus 6 tygodni innym razem 8
Madżka89 lubi tę wiadomość
-
Dziewczyny a orientujecie się w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje doc na Ułańskiej?Starania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷 -
Patisonek 25 wrote:Dziewczyny a orientujecie się w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje doc na Ułańskiej?
Pon /środa od 13 /14 do 21 /22/23 zależy ile nadprogramowych pacjentek ,piątek kilka godzin ale to głównie jakieś monitoringi czy dodatkowe wizyty w ciąży tutaj nie ma wizyt pierwszorazowych
Patisonek 25 lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
AgnieszkaB coś mi umknęło gratulacje pomału ogarniam wyprawkę aczkolwiek ostatnio koleżanka mi mówiła, że przy trzecim dziecku dopiero miesiąc /trzy tygodnie przed porodem zaczęła wszystko prać i ogarniać urodziła 5 dnia po terminie ,ale to jednak nie dla mnie 🤪🤪 tak na ostatnią chwile
AgnieszkaB lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Gosia9305 wrote:AgnieszkaB coś mi umknęło gratulacje pomału ogarniam wyprawkę aczkolwiek ostatnio koleżanka mi mówiła, że przy trzecim dziecku dopiero miesiąc /trzy tygodnie przed porodem zaczęła wszystko prać i ogarniać urodziła 5 dnia po terminie ,ale to jednak nie dla mnie 🤪🤪 tak na ostatnią chwile
Dziękuję po środowej wizycie wszystko dobrze 🙂
Dr mówił , że ostatnio ma bardzo dużo takich ciążowych cudów ,pacjentki po latach leczenia niepłodności procedurach ivf kolejna ciąża naturalna nawet pacjentka po adopcji zarodka kolejna ciąża udał się naturalny cud .Piękne to ♥️Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2024, 07:00
Gosia9305, ZuzaMaruda lubią tę wiadomość
2021. synek💛
2023 córeczka 💙 -
AgnieszkaB wrote:Dziękuję po środowej wizycie wszystko dobrze 🙂
Dr mówił , że ostatnio ma bardzo dużo takich ciążowych cudów ,pacjentki po latach leczenia niepłodności procedurach ivf kolejna ciąża naturalna nawet pacjentka po adopcji zarodka kolejna ciąża udał się naturalny cud .Piękne to ♥️
To super 🙂
Ps : tak jest bardzo dokładna na trzecie prenatalne właśnie albo też się do Niej zapisze jeszcze myślę o tym USG 3d/4d i nagraniu filmu co doc B robi ,ale to właśnie muszę się Go zapytać w ciąży z bliźniakami nie robiłam bo dr mówił ,że to badanie trwa w czasie bo i przygotowanie obrazu itd a już ledwo co leżałam podczas standardowego USG .20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Patisonek25 l4 warto brać podczas stymulacji i dzień punkcji dla mnie to były duże emocje co i jak będzie też nie czułam się za dobrze po transferze nie brałam wróciłam do pracy ,ale nie mam fizycznej pracy dobrze mi to też robiło na głowę aby nie myśleć o wyniku do teraz chodzę do pracy ,mam skończony 10 tc u mnie wszystko ok na daną chwilę ,ale to też trochę indywidualnie mam koleżankę co była po kilku poronieniach to poszła na L4 wypoczywała, spacerowała.Będziesz wiedziała jaką najlepiej dla siebie podjąć decyzje.
Patisonek 25 lubi tę wiadomość
-
Ewelinamala wrote:Patisonek25 l4 warto brać podczas stymulacji i dzień punkcji dla mnie to były duże emocje co i jak będzie też nie czułam się za dobrze po transferze nie brałam wróciłam do pracy ,ale nie mam fizycznej pracy dobrze mi to też robiło na głowę aby nie myśleć o wyniku do teraz chodzę do pracy ,mam skończony 10 tc u mnie wszystko ok na daną chwilę ,ale to też trochę indywidualnie mam koleżankę co była po kilku poronieniach to poszła na L4 wypoczywała, spacerowała.Będziesz wiedziała jaką najlepiej dla siebie podjąć decyzje.
Dzięki za podpowiedź ja zawsze chodziłam na L4 po inseminacji że względu na pracę po 12 godzin, nocki, stres ale też że względu na poronienia.Starania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷 -
Dziewczyny w ciąży po transferze nie potrzebuje któraś z Was prolutexu ?Zostało mi jedno opakowanie a robie porządek po ciąży ważne do końca grudnia.06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Co do filmu 3d "fajna"pamiątka mieliśmy trzy podejścia z doktorem córka się nie chciała pokazać ostatecznie się udało podczas jednej z wizyt akurat był już wieczór i przeszliśmy do tego drugiego gabinetu i udało się nagrać film06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:Co do filmu 3d "fajna"pamiątka mieliśmy trzy podejścia z doktorem córka się nie chciała pokazać ostatecznie się udało podczas jednej z wizyt akurat był już wieczór i przeszliśmy do tego drugiego gabinetu i udało się nagrać film
W jakich tygodniach umawia się na takie badanie ? -
ZOSIA92 wrote:W jakich tygodniach umawia się na takie badanie ?
Dr kazał umówić na 28 /29 tc po trzydziestym tygodniu wizyty są co dwa tygodnie ja miałam co tydzień ze względu na różne problemy i udało się zrobić innym razem w ostatnim momencie .Najlepiej pytać bezpośrednio doktora 🙂
ZOSIA92 lubi tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Patisonek 25 wrote:Dziewczyny a orientujecie się w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje doc na Ułańskiej?
Część.Również zaczynam procedure ivf po nowym roku .Teraz mieliśmy pół roku na przygotowanie ja musiałam ogarnąć nadprogramowe kilogramy , eliminacja cukru co było najcięższe 🙈insulinooporność, mąż też dieta na szczęście wyniki się poprawiają idziemy w dobrym kierunku, zaczęłam uprawiać sport i dość szybko mi ten czas ucieka.Czekamy na synka 💙
23tc szew ratunkowy
37 tc ściągnięcie szwu
37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025 -
Hej, mam pytanie do dziewczyn które przechodziły stymulację do in vitro. Jakimi lekami byłyście stymulowane?👱🏻♀️28 🧔🏻♂️36
Starania od 09.2021
KIR AA, endometrioza, niedoczynność tarczycy.
AMH 0,7-0,9 ng/ml
03.23 I IVF
❄️4BA❄️4BA❄️3BB
28.03 FET ❄️4BA 💚
5dpt ⏸️ | 8dpt 25,24 |10dpt 49,94 | 14 dpt 436,9 | 16 dpt 1304 | 20dpt 5219 | 24dpt 9860 | 27dpt 💚 6+3 💔👼 łyżeczkowanie x2 😫
18.09 FET ❄️4BA ❌(accofil, EG)
13.11 FET ❄️3BB ❌(accofil, EG, heparyna)
01.24 II IVF ❌
➡️ Zmiana kliniki.
07.24 III IVF ❄️ 5AA po PGT-A
07.25 ⏸️ NATURALS 🤰🏼bety 🆗
24.07 1,67cm 👶
14.08 3,27cm człowieka 💚
NIFTY ➡️ zdrowa dziewczynka 🩷

-
OlgaW wrote:Część.Również zaczynam procedure ivf po nowym roku .Teraz mieliśmy pół roku na przygotowanie ja musiałam ogarnąć nadprogramowe kilogramy , eliminacja cukru co było najcięższe 🙈insulinooporność, mąż też dieta na szczęście wyniki się poprawiają idziemy w dobrym kierunku, zaczęłam uprawiać sport i dość szybko mi ten czas ucieka.
To może akurat po nowym roku obie podejdziemy 😉 fajnie że nie będę sama na polu walki u dr. My na razie mamy zrobić bad w 2-3, poczekać na wyniki I zalecenia od immunologa oraz skonsultować się z diabetologiem a kolegą dr. Trzymam kciuki za Was. Podał Wam już dr jakieś szczegóły ivf po nowym roku?Starania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷 -
iska0108 wrote:Hej, mam pytanie do dziewczyn które przechodziły stymulację do in vitro. Jakimi lekami byłyście stymulowane?
Hej ,u mnie Puregon ,Lameta na kilka dni przed pobraniem komórek dołączony Mensinorm 75 moja jedna koleżanka Gonal ,Orgalutran druga zaczynała od wcierania żelu Androtop każda z nas miała inną stymulację ,ale też miałyśmy różne historie starań ja już byłam po dwóch ivf w innym miejscu pozostałe dwie koleżanki pierwsze stymulacje jedna z niskim AMH .Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2024, 18:40
iska0108 lubi tę wiadomość




