Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 18 października 2024, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    No ja już też zakończyłam produkcję 🙈 jeszcze taki okres ,że synek spi w łóżeczku obok naszego łóżka , córka ostatnio też śpi z nami i jak dojdzie kolejne 🙈 oby do tego czasu jakiś się to uregulowało że spaniem

    Moja koleżanka ma trzy córki najstarsza 5 lat potem kolejna niecałe dwa i najmłodsza 3 miesiące wszystkie śpią z nimi jedna ma łóżeczko po jednej stronie ,drugą dostaję po drugiej a najstarsza śpi na specjalnej piance koło łóżeczka jednej z dziewczynek ostatnio nie chce spać sama u siebie w pokoju

    ZuzaMaruda niby jak się kończy karmić piersią to jest poprawa jeżeli chodzi o spanie 💪
    Chociaż ja do dzisiaj pamiętam jak z moim dzieckiem 11 miesięcznym które było już na mm multum nocy w nosidle gotowałam obiady bo spać nie chciało w nocy 🙈

    AgnieszkaB, ZuzaMaruda lubią tę wiadomość

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 18 października 2024, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Nasz to śpi z nami🙈 łóżeczko parzy go w dupke od jakiegoś czasu 😅 plus milion razy w nocy się budzi chodź nad tym pracuje bo bufet mu powoli zamykam i tu jest poprawa 😃

    Terminy są po 20 listopada tak się zapisałam a wcześniej do dr Trzcińskiego i zobaczymy co to będzie 🙈

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 18 października 2024, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze się chciałam zapytać czy czytałyscie może na grupie o niepłodności dokładnie nie pamiętam sprawdzę, że według najnowszych badań niepłodność rodziców zwiększa ryzyko wad wrodzonych serca i powinny być obowiązkowe badania echo serca płodu w tej grupie 🤔 jeszcze się podpytam doktora na wizycie aczkolwiek pamiętam , że kiedyś sam mówił ,że właśnie choroba jaką jest niepłodność zwiększa ryzyko chorób u płodu ,dziecka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2024, 09:41

    Marzena🌺 lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Marzena🌺 Autorytet
    Postów: 281 116

    Wysłany: 18 października 2024, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Dziewczyny jeszcze się chciałam zapytać czy czytałyscie może na grupie o niepłodności dokładnie nie pamiętam sprawdzę, że według najnowszych badań niepłodność rodziców zwiększa ryzyko wad wrodzonych serca i powinny być obowiązkowe badania echo serca płodu w tej grupie 🤔 jeszcze się podpytam doktora na wizycie aczkolwiek pamiętam , że kiedyś sam mówił ,że właśnie choroba jaką jest niepłodność zwiększa ryzyko chorób u płodu ,dziecka

    Tak są takie najnowszej badania, które sugerują powiązanie wad wrodzonych serca i niepłodności rodziców ( oczywiście zwiększone ryzyko nie ,że to pewne )w tym lekarze typowo od echo serca płodu są w dużej części za tym aby każda pacjentka po procedurze ivf była kierowana na echo serca płodu tutaj warto rozmawiać z lekarzami od badań prenatalnych czy lekarzem prowadzącym .
    Diagnostyka najważniejsza 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2024, 11:17

    AgnieszkaB lubi tę wiadomość

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 18 października 2024, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena🌺 wrote:
    Tak są takie najnowszej badania, które sugerują powiązanie wad wrodzonych serca i niepłodności rodziców ( oczywiście zwiększone ryzyko nie ,że to pewne )w tym lekarze typowo od echo serca płodu są w dużej części za tym aby każda pacjentka po procedurze ivf była kierowana na echo serca płodu tutaj warto rozmawiać z lekarzami od badań prenatalnych czy lekarzem prowadzącym .
    Diagnostyka najważniejsza 🙂


    Dziękuję 🙂 muszę zagłębić ten temat i kiedyś porozmawiać z doktorem to było na grupie niepłodni -razem

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 19 października 2024, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda nawet nie wiesz jak się cieszę ,że tym razem wszystko dobrze się układa 🥰🥰🥰🥰 Wszystkiego dobrego dla Was ♥️

    Jak się ogólnie czujesz?U mnie oprócz masakrycznego pierwszego trymestru teraz rewelacja 🙂

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 19 października 2024, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę , że poruszałyscie temat wady serca ostatnio mojej koleżance dr Zych -Krekora z Łodzi co prowadzi córeczkę z wadą serca jeszcze prenatalnie też o tym wspominała pytając o możliwe przyczyny dlaczego tak się stało . Również poczytam

    MuminkAa lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 20 października 2024, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również jestem za nowinkami porozmawiam z dr na wizycie do Poznania to chyba jeszcze nie dotarło, ale coś musi być na rzeczy skoro teraz dr po leczeniu niepłodnosci inseminacji, ivf rekomenduje testy wolnego DNA płodowego.

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 20 października 2024, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    ZuzaMaruda nawet nie wiesz jak się cieszę ,że tym razem wszystko dobrze się układa 🥰🥰🥰🥰 Wszystkiego dobrego dla Was ♥️

    Jak się ogólnie czujesz?U mnie oprócz masakrycznego pierwszego trymestru teraz rewelacja 🙂
    Dziękuję za pytasz 😉 pierwszy trymestr nie jest moim ulubionym 😂 dlatego odliczam do drugiego a to już całkiem blisko 😉

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 21 października 2024, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dziękuję za pytasz 😉 pierwszy trymestr nie jest moim ulubionym 😂 dlatego odliczam do drugiego a to już całkiem blisko 😉


    Tak Ci jeszcze powiem myślałam, że po poronieniach to już nie będzie możliwe ,ale teraz ta ciąża jest pierwszą która tak wiesz celebruje ,pierwsze tygodnie był mega stres do wyniki badań Nifty potem wrzuciłam tak ma luz , że aż czasami myślę czy nie za bardzo 🙈

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 21 października 2024, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze pytanko ,obecnie 21 tydzień ciąży macie jakieś sprawdzone sposoby na krwawienia z nosa? Wiem, że to inny stan i tak może być,ale ostatnio miałam akcje jak byłam z dziećmi na placu zabaw

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 21 października 2024, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Tak Ci jeszcze powiem myślałam, że po poronieniach to już nie będzie możliwe ,ale teraz ta ciąża jest pierwszą która tak wiesz celebruje ,pierwsze tygodnie był mega stres do wyniki badań Nifty potem wrzuciłam tak ma luz , że aż czasami myślę czy nie za bardzo 🙈
    Ja właśnie strasznie się stresuję badaniami prenatalnymi. Do tego stanu że dr Iciek śnił mi się w nocy 😂

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 21 października 2024, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Ja właśnie strasznie się stresuję badaniami prenatalnymi. Do tego stanu że dr Iciek śnił mi się w nocy 😂

    Teraz na drugie zapisałam się do doc Agaty Szpery zobaczymy jak będzie 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 21 października 2024, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Teraz na drugie zapisałam się do doc Agaty Szpery zobaczymy jak będzie 🙂
    Daj znać czy warto iść do dr 😉

  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 21 października 2024, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dziewczyny jeszcze pytanko ,obecnie 21 tydzień ciąży macie jakieś sprawdzone sposoby na krwawienia z nosa? Wiem, że to inny stan i tak może być,ale ostatnio miałam akcje jak byłam z dziećmi na placu zabaw

    Pomaga brak ciepłych/gorących kąpieli mi zawsze pod wpływem wysokiej temperatury leci krew i nawilżacz powietrza w sypialni ogólnie dużo nawilżania czy to woda , sól morska teraz jak ruszył sezon na kominki itd to też śluzówka jest przesuszona.

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 21 października 2024, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Daj znać czy warto iść do dr 😉

    Mam jutro usg 🙂

    Właśnie bo ja zapomniałam, że zmieniałam nr telefonu i nie mam już Twojego Whatshapp napisałam na priv🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 21 października 2024, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do badań prenatalnych również chodzę do dr Ićka, ale co do szyjki to u mnie tylko czujność doc B i spowodowała, że w porę zadzialalismy nawet jak byłam na oddziale gdzie jest dr Iciek miał inne zdanie co do szyjki, ale ostatecznie to doc B "miał rację" od badań prenatalnych cześć doktor jest super 🙂

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 23 października 2024, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda doc Szpera bardzo dokładna ma podobny styl pracy do doc B na spokojnie ,wszystko tłumaczy osobiście lepiej u niej wspominam badania prenatalne ,ale wiadomo to odczucia personalne .Bardzo polecam .

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 23 października 2024, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    ZuzaMaruda doc Szpera bardzo dokładna ma podobny styl pracy do doc B na spokojnie ,wszystko tłumaczy osobiście lepiej u niej wspominam badania prenatalne ,ale wiadomo to odczucia personalne .Bardzo polecam .
    Dziękuję! Ja średnio lubię dr Iciek dla mnie jest za bardzo roztrzepany ale wiem że nasz dr mu ufa bo w poprzedniej ciąży byłam na konsultacji u dr.
    Masz wiadomość ode mnie na priv 😉

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 23 października 2024, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dziękuję! Ja średnio lubię dr Iciek dla mnie jest za bardzo roztrzepany ale wiem że nasz dr mu ufa bo w poprzedniej ciąży byłam na konsultacji u dr.
    Masz wiadomość ode mnie na priv 😉

    Odpisałam.Jest roztrzepany ciąży bym u Niego prowadzić nie mogła 🤷

    Co do szyjki to dr Iciek nie jest tak zapobiegliwy , koleżanka też miała taką sytuacje.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
‹‹ 518 519 520 521 522 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ