Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
AgnieszkaB wrote:No ja już też zakończyłam produkcję 🙈 jeszcze taki okres ,że synek spi w łóżeczku obok naszego łóżka , córka ostatnio też śpi z nami i jak dojdzie kolejne 🙈 oby do tego czasu jakiś się to uregulowało że spaniem
Moja koleżanka ma trzy córki najstarsza 5 lat potem kolejna niecałe dwa i najmłodsza 3 miesiące wszystkie śpią z nimi jedna ma łóżeczko po jednej stronie ,drugą dostaję po drugiej a najstarsza śpi na specjalnej piance koło łóżeczka jednej z dziewczynek ostatnio nie chce spać sama u siebie w pokoju
ZuzaMaruda niby jak się kończy karmić piersią to jest poprawa jeżeli chodzi o spanie 💪
Chociaż ja do dzisiaj pamiętam jak z moim dzieckiem 11 miesięcznym które było już na mm multum nocy w nosidle gotowałam obiady bo spać nie chciało w nocy 🙈
AgnieszkaB, ZuzaMaruda lubią tę wiadomość
-
ZuzaMaruda wrote:Nasz to śpi z nami🙈 łóżeczko parzy go w dupke od jakiegoś czasu 😅 plus milion razy w nocy się budzi chodź nad tym pracuje bo bufet mu powoli zamykam i tu jest poprawa 😃
Terminy są po 20 listopada tak się zapisałam a wcześniej do dr Trzcińskiego i zobaczymy co to będzie 🙈2021. synek💛
2023 córeczka 💙 -
Dziewczyny jeszcze się chciałam zapytać czy czytałyscie może na grupie o niepłodności dokładnie nie pamiętam sprawdzę, że według najnowszych badań niepłodność rodziców zwiększa ryzyko wad wrodzonych serca i powinny być obowiązkowe badania echo serca płodu w tej grupie 🤔 jeszcze się podpytam doktora na wizycie aczkolwiek pamiętam , że kiedyś sam mówił ,że właśnie choroba jaką jest niepłodność zwiększa ryzyko chorób u płodu ,dziecka
Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2024, 09:41
Marzena🌺 lubi tę wiadomość
2021. synek💛
2023 córeczka 💙 -
AgnieszkaB wrote:Dziewczyny jeszcze się chciałam zapytać czy czytałyscie może na grupie o niepłodności dokładnie nie pamiętam sprawdzę, że według najnowszych badań niepłodność rodziców zwiększa ryzyko wad wrodzonych serca i powinny być obowiązkowe badania echo serca płodu w tej grupie 🤔 jeszcze się podpytam doktora na wizycie aczkolwiek pamiętam , że kiedyś sam mówił ,że właśnie choroba jaką jest niepłodność zwiększa ryzyko chorób u płodu ,dziecka
Tak są takie najnowszej badania, które sugerują powiązanie wad wrodzonych serca i niepłodności rodziców ( oczywiście zwiększone ryzyko nie ,że to pewne )w tym lekarze typowo od echo serca płodu są w dużej części za tym aby każda pacjentka po procedurze ivf była kierowana na echo serca płodu tutaj warto rozmawiać z lekarzami od badań prenatalnych czy lekarzem prowadzącym .
Diagnostyka najważniejsza 🙂Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2024, 11:17
AgnieszkaB lubi tę wiadomość
-
Marzena🌺 wrote:Tak są takie najnowszej badania, które sugerują powiązanie wad wrodzonych serca i niepłodności rodziców ( oczywiście zwiększone ryzyko nie ,że to pewne )w tym lekarze typowo od echo serca płodu są w dużej części za tym aby każda pacjentka po procedurze ivf była kierowana na echo serca płodu tutaj warto rozmawiać z lekarzami od badań prenatalnych czy lekarzem prowadzącym .
Diagnostyka najważniejsza 🙂
Dziękuję 🙂 muszę zagłębić ten temat i kiedyś porozmawiać z doktorem to było na grupie niepłodni -razem2021. synek💛
2023 córeczka 💙 -
ZuzaMaruda nawet nie wiesz jak się cieszę ,że tym razem wszystko dobrze się układa 🥰🥰🥰🥰 Wszystkiego dobrego dla Was ♥️
Jak się ogólnie czujesz?U mnie oprócz masakrycznego pierwszego trymestru teraz rewelacja 🙂
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Widzę , że poruszałyscie temat wady serca ostatnio mojej koleżance dr Zych -Krekora z Łodzi co prowadzi córeczkę z wadą serca jeszcze prenatalnie też o tym wspominała pytając o możliwe przyczyny dlaczego tak się stało . Również poczytam
MuminkAa lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Również jestem za nowinkami porozmawiam z dr na wizycie do Poznania to chyba jeszcze nie dotarło, ale coś musi być na rzeczy skoro teraz dr po leczeniu niepłodnosci inseminacji, ivf rekomenduje testy wolnego DNA płodowego.2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
Dziękuję za pytasz 😉 pierwszy trymestr nie jest moim ulubionym 😂 dlatego odliczam do drugiego a to już całkiem blisko 😉Gosia9305 wrote:ZuzaMaruda nawet nie wiesz jak się cieszę ,że tym razem wszystko dobrze się układa 🥰🥰🥰🥰 Wszystkiego dobrego dla Was ♥️
Jak się ogólnie czujesz?U mnie oprócz masakrycznego pierwszego trymestru teraz rewelacja 🙂
Gosia9305 lubi tę wiadomość
-
ZuzaMaruda wrote:Dziękuję za pytasz 😉 pierwszy trymestr nie jest moim ulubionym 😂 dlatego odliczam do drugiego a to już całkiem blisko 😉
Tak Ci jeszcze powiem myślałam, że po poronieniach to już nie będzie możliwe ,ale teraz ta ciąża jest pierwszą która tak wiesz celebruje ,pierwsze tygodnie był mega stres do wyniki badań Nifty potem wrzuciłam tak ma luz , że aż czasami myślę czy nie za bardzo 🙈
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Dziewczyny jeszcze pytanko ,obecnie 21 tydzień ciąży macie jakieś sprawdzone sposoby na krwawienia z nosa? Wiem, że to inny stan i tak może być,ale ostatnio miałam akcje jak byłam z dziećmi na placu zabaw20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Ja właśnie strasznie się stresuję badaniami prenatalnymi. Do tego stanu że dr Iciek śnił mi się w nocy 😂Gosia9305 wrote:Tak Ci jeszcze powiem myślałam, że po poronieniach to już nie będzie możliwe ,ale teraz ta ciąża jest pierwszą która tak wiesz celebruje ,pierwsze tygodnie był mega stres do wyniki badań Nifty potem wrzuciłam tak ma luz , że aż czasami myślę czy nie za bardzo 🙈
-
ZuzaMaruda wrote:Ja właśnie strasznie się stresuję badaniami prenatalnymi. Do tego stanu że dr Iciek śnił mi się w nocy 😂
Teraz na drugie zapisałam się do doc Agaty Szpery zobaczymy jak będzie 🙂20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Gosia9305 wrote:Dziewczyny jeszcze pytanko ,obecnie 21 tydzień ciąży macie jakieś sprawdzone sposoby na krwawienia z nosa? Wiem, że to inny stan i tak może być,ale ostatnio miałam akcje jak byłam z dziećmi na placu zabaw
Pomaga brak ciepłych/gorących kąpieli mi zawsze pod wpływem wysokiej temperatury leci krew i nawilżacz powietrza w sypialni ogólnie dużo nawilżania czy to woda , sól morska teraz jak ruszył sezon na kominki itd to też śluzówka jest przesuszona.
Gosia9305 lubi tę wiadomość
-
ZuzaMaruda wrote:Daj znać czy warto iść do dr 😉
Mam jutro usg 🙂
Właśnie bo ja zapomniałam, że zmieniałam nr telefonu i nie mam już Twojego Whatshapp napisałam na priv🙂20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Co do badań prenatalnych również chodzę do dr Ićka, ale co do szyjki to u mnie tylko czujność doc B i spowodowała, że w porę zadzialalismy nawet jak byłam na oddziale gdzie jest dr Iciek miał inne zdanie co do szyjki, ale ostatecznie to doc B "miał rację" od badań prenatalnych cześć doktor jest super 🙂
Gosia9305 lubi tę wiadomość
2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
ZuzaMaruda doc Szpera bardzo dokładna ma podobny styl pracy do doc B na spokojnie ,wszystko tłumaczy osobiście lepiej u niej wspominam badania prenatalne ,ale wiadomo to odczucia personalne .Bardzo polecam .
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Dziękuję! Ja średnio lubię dr Iciek dla mnie jest za bardzo roztrzepany ale wiem że nasz dr mu ufa bo w poprzedniej ciąży byłam na konsultacji u dr.Gosia9305 wrote:ZuzaMaruda doc Szpera bardzo dokładna ma podobny styl pracy do doc B na spokojnie ,wszystko tłumaczy osobiście lepiej u niej wspominam badania prenatalne ,ale wiadomo to odczucia personalne .Bardzo polecam .
Masz wiadomość ode mnie na priv 😉
Gosia9305 lubi tę wiadomość
-
ZuzaMaruda wrote:Dziękuję! Ja średnio lubię dr Iciek dla mnie jest za bardzo roztrzepany ale wiem że nasz dr mu ufa bo w poprzedniej ciąży byłam na konsultacji u dr.
Masz wiadomość ode mnie na priv 😉
Odpisałam.Jest roztrzepany ciąży bym u Niego prowadzić nie mogła 🤷
Co do szyjki to dr Iciek nie jest tak zapobiegliwy , koleżanka też miała taką sytuacje.20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙



