Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie nietypowe pytanie czy lekarz daje do SB numer tylko ciężarnym? Czy od czego to zależy?

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Mam takie nietypowe pytanie czy lekarz daje do SB numer tylko ciężarnym? Czy od czego to zależy?


    Daje swoim pacjentka nie zaleznie od ciąży, najlepiej poprosić doktora na wizycie aby napisał na kartce , albo Panie w rejestracji też podają numer pacjentka doktora.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2020, 17:42

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Ooo dziękuje za pamięć ❤️
    Ten miesiąc jest dla mnie tak dziwny 🙈
    Najpierw plan na 1 stymulację , ocena cyklu nie u swojego lekarza umówiłam się środa 19.08 godzina 19:30 dziś Pani dzwoni z recepcji i mówi ze lekarza w tym dniu nie będzie jednak żadnego popołudniu i w czwartek tez nie 🤦🏼‍♀️ I jade na ocenę cyklu w środę na godzinę 6:40 ( mam do przejechania 80km)
    Do tego wszystkiego złapałam jakieś przeziębienie straszne i boje się ze wpłynie to na stymulację negatywnie


    To teraz oby już było tylko lepiej 💪

    Co do przeziębienia to jedyne co doktor mówił, tonie brać leków typu ibuprom itd, gripex, najlepiej takie naturalne sposoby.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Daje swoim pacjentka nie zaleznie od ciąży, najlepiej poprosić doktora na wizycie aby napisał na kartce , albo Panie w rejestracji też podają numer pacjentka doktora.
    Ja jestem jego pacjentka i czasami są jakieś niedomówienia zapomnę czegoś a nawet nie mam jak się zapytać . I trochę mnie to denerwuje.

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja jestem jego pacjentka i czasami są jakieś niedomówienia zapomnę czegoś a nawet nie mam jak się zapytać . I trochę mnie to denerwuje.


    To najlepiej poprosić a doktor zawsze napisze swój kontakt 😉, czasem może umknąć czy już, się podawało czy nie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    To najlepiej poprosić a doktor zawsze napisze swój kontakt 😉, czasem może umknąć czy już, się podawało czy nie..
    Tak zrobię ,dziękuję. Myślałam po prostu że tylko ciężarnym podaje bo jednak się zdarzają poważniejsze syruacje

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Tak zrobię ,dziękuję. Myślałam po prostu że tylko ciężarnym podaje bo jednak się zdarzają poważniejsze syruacje


    Kiedyś doktor miał swój numer na pieczątce, ale jak zrobił druga specjalizacje to już nie ma napisane i nie można spisać z np recepty🙃, ale właśnie najlepiej poprosić o napisanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2020, 18:05

    PCOS
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    To teraz oby już było tylko lepiej 💪

    Co do przeziębienia to jedyne co doktor mówił, tonie brać leków typu ibuprom itd, gripex, najlepiej takie naturalne sposoby.

    Mam nadziej ze już będzie z górki , biorę Apap przeciwbólowy , polopirynę i witaminę C 😞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Kiedyś doktor miał swój numer na pieczątce, ale jak zrobił druga specjalizacje to już nie ma napisane i nie można spisać z np recepty🙃, ale właśnie najlepiej poprosić o napisanie.
    poprosze na nastepnej wizycie , mam nadzieje że dostane .

  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123-pozdrowionka dla Różyczki 😘, jak ten czas szybko leci, mój Julek skończył już 2 miesiące ❤️, ja byłam na wizycie po połogu, podziękować doktorowi i nagle to już koniec🙈

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleszczescie Maleszczescie wrote:
    Ja123-pozdrowionka dla Różyczki 😘, jak ten czas szybko leci, mój Julek skończył już 2 miesiące ❤️, ja byłam na wizycie po połogu, podziękować doktorowi i nagle to już koniec🙈

    A dziękujemy 😁 I również pozdrawiamy 😄 oj leci leci..... ani się obejrzymy a dzieciaki pójdą do przedszkola 😂😂😂 koniec jest zawsze początkiem czegoś nowego..... Mam nadzieję, że prędzej czy później wrócimy z kolejnym Maleństwem😍 A nie tylko na wizyty kontrolne 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2020, 01:34

    Niebieska gwiazdka lubi tę wiadomość

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleszczescie Maleszczescie wrote:
    Ja123-pozdrowionka dla Różyczki 😘, jak ten czas szybko leci, mój Julek skończył już 2 miesiące ❤️, ja byłam na wizycie po połogu, podziękować doktorowi i nagle to już koniec🙈


    Dokładnie cza leci nieubłagalnie,🙈dzieci tak szybko rosną, ja też już po wizycie pologowej, dostałam przykazanie pokazać się za 6 miesięcy, pewnie za jakiś czas pomyślimy o rodzeństwie, ale po tej ciąży że szwem i porodzie z komplikacjami trochę musimy poczekać...

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, robiła któraś badanie komórek NK?
    Bo ja się zastanawiam, przed tym kolejnym transferem. Niby dr mówił że to jeszcze nie czas na immunologie, ale ja już oczywiście wymyślam 😎

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Dokładnie cza leci nieubłagalnie,🙈dzieci tak szybko rosną, ja też już po wizycie pologowej, dostałam przykazanie pokazać się za 6 miesięcy, pewnie za jakiś czas pomyślimy o rodzeństwie, ale po tej ciąży że szwem i porodzie z komplikacjami trochę musimy poczekać...

    A to ja też musiałam po 6 miesiącach się pokazać, później znowu coś ale teraz Dr dał mi trochę wolnego i mam przyjść na wiosnę 😂 mi kiedyś kolega naszego Dr powiedział, że jak wszystko jest dobrze z sama ciąża i sam poród kobieta miło wspomina to nie ma na co czekać bo później się nie chce 😂😂 kiedy Mala miala ten miesiąc dwa.... To jakoś tak to wszystko się dłużyło i dopiero od niedawna czas dosłownie ucieka i nawet nie wiesz jak, gdzie i kiedy 🙈 i zaczynają się pierwsze dyskusje 😂😂

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dziewczyny, robiła któraś badanie komórek NK?
    Bo ja się zastanawiam, przed tym kolejnym transferem. Niby dr mówił że to jeszcze nie czas na immunologie, ale ja już oczywiście wymyślam 😎


    Ja robiłam u nie nic nie wnioski, dwa doktor dał Ci 10 mg sterydu a to jest duża dawka i też działa na NK.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2020, 11:29

    Dżoni lubi tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    A to ja też musiałam po 6 miesiącach się pokazać, później znowu coś ale teraz Dr dał mi trochę wolnego i mam przyjść na wiosnę 😂 mi kiedyś kolega naszego Dr powiedział, że jak wszystko jest dobrze z sama ciąża i sam poród kobieta miło wspomina to nie ma na co czekać bo później się nie chce 😂😂 kiedy Mala miala ten miesiąc dwa.... To jakoś tak to wszystko się dłużyło i dopiero od niedawna czas dosłownie ucieka i nawet nie wiesz jak, gdzie i kiedy 🙈 i zaczynają się pierwsze dyskusje 😂😂


    To ja wolę dłuższą przerwę, 😂 bo z niewydolnością ciesnieniowa szyjki będzie powtórka z rozrywki i kolejny szew a wizyty czasem miałam co 10 dni 🙈 i kanapa, także teraz tylko chillout 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2020, 14:20

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dziewczyny, robiła któraś badanie komórek NK?
    Bo ja się zastanawiam, przed tym kolejnym transferem. Niby dr mówił że to jeszcze nie czas na immunologie, ale ja już oczywiście wymyślam 😎

    Trochę czytałam o tej immunologii, ale u mnie bardziej jest problem w zarodkach bo w poprzedniej klinice nic nie zostało, teraz u doktora mamy 3, mam koleżanki, które zaczęły robić badania i to jest temat rzeka, każdy lekarz morze Ci powiedzieć co innego, zalecić co innego, bo to taki jeszcze mało potwierdzone naukowo działanie z tą immunologia, ale zapewne jak bym miała 4 albo 5 nieudanych transferów to bym z doktorem rozmawiała na temat immunologii, czytałam, że masz encortolon, też działa na immunologie.

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    To ja wolę dłuższą przerwę, 😂 bo z niewydolnością ciesnieniowa szyjki będzie powtórka z rozrywki i kolejny szew a wizyty czasem miałam co 10 dni 🙈 i kanapa, także teraz tylko chillout 😀


    Ja też ta od patologi szyjkę i mówię na chwilę obecną kurnik zamknięty 😂😂, sala nam popalić tą ciąża, ale warto dla każdej obecnej chwili, która mamy i zapewne jak nabiorę sił to podejmę to wyzwanie jeszcze raz 😁

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn leżących, czy maciejakiesfilmy albo książki do polecenia?, aby sobie jakoś ten czas leżakowania "umilić" 🙈, tyle tego, że nie wiem gdzie szukać, może być na priv, aby tu nie zaśmiecać 🙂

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Ja też ta od patologi szyjkę i mówię na chwilę obecną kurnik zamknięty 😂😂, sala nam popalić tą ciąża, ale warto dla każdej obecnej chwili, która mamy i zapewne jak nabiorę sił to podejmę to wyzwanie jeszcze raz 😁
    Ja mam mysle na przyszłe lato zaczac starania, córka bd miala 1.5 roku, nie wiadomo ile znowu starania potrwaja... To z szwem jakoś bym dala rade:)

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ