Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Maladziewczynka Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie, zapomniałam zapytać doktora na wizycie a zlecił mi krzywa cukrowa i insulinowa raz już piłam ta glukoze i myślałam, że, wykorkuje, można robić smakowa? Czy jednak zafałszuje wynik, u nie np wlabo Panie nie godza się na smakowa a winny miejscu tak 🤷‍♀️

  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Hania ma mamę jedną z najdzielniejszych fejterek jakie znam 😁
    Nie no gdzie :)) mt wszystkie to. Silaczki!

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek 12 wrote:
    U dr Lorenc.


    To ja mam u dr Icka 🙂kolezanka ostatnio zachwalała usg 3d/4d u dr Macieja,też mi się marzy, no ale zobaczymy co to będzie jesienią i zimą 🙈

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maladziewczynka wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie, zapomniałam zapytać doktora na wizycie a zlecił mi krzywa cukrowa i insulinowa raz już piłam ta glukoze i myślałam, że, wykorkuje, można robić smakowa? Czy jednak zafałszuje wynik, u nie np wlabo Panie nie godza się na smakowa a winny miejscu tak 🤷‍♀️


    Można robić 🙂znajoma ostatnio w ciąży robiła o smaku coli 🙂

    Maladziewczynka lubi tę wiadomość

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Można robić 🙂znajoma ostatnio w ciąży robiła o smaku coli 🙂

    Można można, ja jak robiłam to jakaś pomarańczową czy coś takiego cytrusowego miałam i Pani u nas w labo mówiła że jej wszystko jedno, jak ma wyjść to i tak wyjdzie 😄

    Maladziewczynka lubi tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nadrobię wszystkiego, ale w każdym razie trzymam kciuki za staraczki o aby doczekały się swojego szczęścia a ciężarówki zdrowych Maluszków 😘

    Ja też uwielbiam KP, moja córeczka jest bardzo cycowata, ale u mnie KP ma jedną wadę nie mogę brać antykoncepcji dla kobiet podc, as KP bo niestety hamowały mi laktacje 🙈 także mój mąż średnio pocieszony 😂,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2020, 22:54

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może któraś będzie wiedziała, ja nie wiem dziś mój mózg nie myśli mam brać estrofem przygotowuje się do transferu i kurcze zamiast doustnie to wzięłam dwie dawki dopochwowo 🙈, czy to ma jakiś wpływ? bo niby dawkę przyjęłam, nie wiem czy pisać do doktora 🙈

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Dziewczyny, może któraś będzie wiedziała, ja nie wiem dziś mój mózg nie myśli mam brać estrofem przygotowuje się do transferu i kurcze zamiast doustnie to wzięłam dwie dawki dopochwowo 🙈, czy to ma jakiś wpływ? bo niby dawkę przyjęłam, nie wiem czy pisać do doktora 🙈


    Estrofem też można brać dopochwowo, koleżanka tak stosowała, ale to najlepiej się dopytać dla pewności doktora.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Maladziewczynka Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki 🙂bo ta zwykła to jest dla mnie nie do przejścia.

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maladziewczynka wrote:
    Dzięki 🙂bo ta zwykła to jest dla mnie nie do przejścia.

    Moja siostra pracuje w labo i mówiła, że woli jak dziewczyny na krzywą przychodzą że za smkową glukozą bo na zwykłej to jest problem 😂 kiedyś wypila z ciekawości to wiadomo jak się skończyło 🤣

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Moja siostra pracuje w labo i mówiła, że woli jak dziewczyny na krzywą przychodzą że za smkową glukozą bo na zwykłej to jest problem 😂 kiedyś wypila z ciekawości to wiadomo jak się skończyło 🤣


    Ja też nie mogę przejść tej zwykle 😂, akurat byłam 2 szpitalu i doktor powiedział, że, zrobi mi jeszcze krzywa no ok, pierwsze mpme ty spoko wyszłam z, sali na chwilę akurat doktor schodził z porodówki na chwilę zagadał czy już miałam robione usg, a ja szybko, że przepraszam Panie dokrze, ale muszę do łazienki 🤣🤣🤣 tak mnie zaczęło mdlić , także skończyłam krzywa przed czasem, potem smakowa weszła 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2020, 10:21

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Estrofem też można brać dopochwowo, koleżanka tak stosowała, ale to najlepiej się dopytać dla pewności doktora.


    Dzięki, 🙂doktor już też odpisał, jak wszystko dobrze pójdzie to 2 albo 3 września będzie transfer 🙂

    Moli27 lubi tę wiadomość

  • Maladziewczynka Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, mamy z doktorem w planie histeroskopie z biopsja endonetrium, będzie to robione na Ułańskiej, zapomniałam dopytać w rejestracji, wi któraś z Was jaki jest koszt?

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maladziewczynka wrote:
    Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, mamy z doktorem w planie histeroskopie z biopsja endonetrium, będzie to robione na Ułańskiej, zapomniałam dopytać w rejestracji, wi któraś z Was jaki jest koszt?


    Ja miałam u doktora, koszt to 1200 zł.

    Powodzenia 🙂

    Maladziewczynka lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Ja też nie mogę przejść tej zwykle 😂, akurat byłam 2 szpitalu i doktor powiedział, że, zrobi mi jeszcze krzywa no ok, pierwsze mpme ty spoko wyszłam z, sali na chwilę akurat doktor schodził z porodówki na chwilę zagadał czy już miałam robione usg, a ja szybko, że przepraszam Panie dokrze, ale muszę do łazienki 🤣🤣🤣 tak mnie zaczęło mdlić , także skończyłam krzywa przed czasem, potem smakowa weszła 😁


    Hehe, przed ciąża nie miała problemów z wypiciem, że względu na zaburzeniagospodarki węglowodanowej trochę miałam zlecana i zawsze było git , pierwszy raz poległam w ciąży 🤣kolejne dwa dni to odchorowywalam 🙈

  • Maladziewczynka Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś pisałyście o paniach w rejestracji,Agatę już polubiłam, ostatnio dzwoniła jakąś pacjentka aby zapisać się do doktora to wszystko na spokojnie wytłumaczyła jaka sytuacja z terminami, że doktor ma fuul pacjentek i dopiero na drugi tydzień października może jej zaproponować termin, mi też wszystko wytłumaczyła, naprawdę bardzo fajna i miła 🙂

    I faktycznie jak dzwonię na ta końcówkę 08 to często odbierają za pierwszym razem 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2020, 13:08

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maladziewczynka wrote:
    Kiedyś pisałyście o paniach w rejestracji,Agatę już polubiłam, ostatnio dzwoniła jakąś pacjentka aby zapisać się do doktora to wszystko na spokojnie wytłumaczyła jaka sytuacja z terminami, że doktor ma fuul pacjentek i dopiero na drugi tydzień października może jej zaproponować termin, mi też wszystko wytłumaczyła, naprawdę bardzo fajna i miła 🙂

    I faktycznie jak dzwonię na ta końcówkę 08 to często odbierają za pierwszym razem 🙂

    Drugi tydzień października to i tak szybko 🤣 czasami jak dzwonie po wyniki czy się umówić to czasami mam wrażenie, że jedna z nich to trochę z łaski odbiera ten telefon i musi tam siedzieć A już pomijając jeśli ma jakieś wyniki poszukać. I to nie jest Agata 😉

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Maladziewczynka Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Drugi tydzień października to i tak szybko 🤣 czasami jak dzwonie po wyniki czy się umówić to czasami mam wrażenie, że jedna z nich to trochę z łaski odbiera ten telefon i musi tam siedzieć A już pomijając jeśli ma jakieś wyniki poszukać. I to nie jest Agata 😉


    Ale tak czułam się bardzo komfortowo, tym bardziej jak nie trzeba stać w kolejce , tylko można usiąść przy rejestracji i wszystko na spokójnie umówić, wypisać recepty itd. 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2020, 14:41

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Dzięki, 🙂doktor już też odpisał, jak wszystko dobrze pójdzie to 2 albo 3 września będzie transfer 🙂


    To pomału zaciskam 👊, ja będę miała transfer jeszcze później ni Dzoni, bo dopiero w kolejnym cyklu, najpierw ten mini zabieg 🙂

    Ja123, Kwiatek 12, Dżoni lubią tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kciuki dziewczyny za Wasze transfery i przygotowania 🙂

    Dzoni - dzięki za polecenie super dzietetyczki 👍🤗

    Kwiatek 12, Dżoni lubią tę wiadomość

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ