Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 7 października 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    no ja niestety nie mam nr do doktora... wiesz to nie jest taka pilna sytuacja ale juz bym chciala zaczac dzialać po tym hsg a tyle czekać do grudnia :(
    a z drugiej strony tak glupio sie narzucać...

    To gorsza sprawa z tym numerem.... Mi polozne już w trakcie hsg mówiły że ok nie ma zrostów a tego najbardziej Dr się powiedzmy bal bo 3 razy byłam otwierana 🤷‍♀️ masz prawo przedzwonić czy może coś się wczesniej nie zwolnilo bo może akurat się trafi 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    To gorsza sprawa z tym numerem.... Mi polozne już w trakcie hsg mówiły że ok nie ma zrostów a tego najbardziej Dr się powiedzmy bal bo 3 razy byłam otwierana 🤷‍♀️ masz prawo przedzwonić czy może coś się wczesniej nie zwolnilo bo może akurat się trafi 😉
    i tak chyba zrobie :) ja znam wynik że jajowody drożne ale tego sie spodziewałam chociaż wszyhhstko moze sie zdarzyć. teraz mam pewność. na nastepnej wizycie zapytam o ten nr .

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 7 października 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    i tak chyba zrobie :) ja znam wynik że jajowody drożne ale tego sie spodziewałam chociaż wszyhhstko moze sie zdarzyć. teraz mam pewność. na nastepnej wizycie zapytam o ten nr .

    Mi się tak udało z terminem pierwszej wizyty a początkowo miała czekać jakoś prawie 1.5 do 2 miesięcy tylko jak będziesz dzwonić to powiedz że masz już termin ale czy może coś wcześniej się nie zwolnilo bo Dr prosił mniej więcej tak czy inaczej tylko nie było już terminów 🤷‍♀️ Wydaje mi się, że po prostu mają inny system rejestracji telefonicznej i inny na "miejscu" ale nie ma się chyba co dziwić znając Dr i jego podejście 😁

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 7 października 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Mi się tak udało z terminem pierwszej wizyty a początkowo miała czekać jakoś prawie 1.5 do 2 miesięcy tylko jak będziesz dzwonić to powiedz że masz już termin ale czy może coś wcześniej się nie zwolnilo bo Dr prosił mniej więcej tak czy inaczej tylko nie było już terminów 🤷‍♀️ Wydaje mi się, że po prostu mają inny system rejestracji telefonicznej i inny na "miejscu" ale nie ma się chyba co dziwić znając Dr i jego podejście 😁


    Ja też zawsze mówię, że jestem z doktorem umowiona, że będę, bo czasem jak dzwonie to mówią, że doktor ma pacjentki wpisane do np 23:20 i poprostu nie mają gdzie mnie wcisnąć, ake jak mówię, że wie to wpisują bez problemu 🙂, ostatnio tak miałam i chyba koło 24 wychodziłam z gabinetu.

    AgnieszkaB lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam na ułańską i mają dać znać jeśli jakiś termin się zwolni 😊 oby

    Ja123 lubi tę wiadomość

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 8 października 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, MilenaMi - jak tam u Was?

    Ja zaczęłam nowy cykl przygotowań do transferu i zobaczymy 🙂

    Dżoni, Nadzieja88, Zaba90, MilenaMi lubią tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 9 października 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Alicja, MilenaMi - jak tam u Was?

    Ja zaczęłam nowy cykl przygotowań do transferu i zobaczymy 🙂


    Dziękuje, że pytasz 🙂, u mnie dobrze, w przyszłym tygodniu wizyta ciążowa jak to brzmi 😁i oby było wszystko dobrze 🙂

    To trzymam kciuki ✊i za resztę dziewczyn również ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2020, 12:15

    Nadzieja88, Zaba90, MilenaMi lubią tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 9 października 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Ooo to pewnie 🙂

    EWELA, Agata, szyjkowe dziewczyny zaglądacie Tu jeszcze??


    Jestem jestem, 🙂 ostatnio synek daje trochę popalić, a co tam u Was?

    Właśnie miałam się podpytać, doktor mówił, ale wyleciało mi z głowy kiedy trzeba zrobic cytologię po porodzie?, wspisalam się na grudzień i to będzie około pół roku po

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 9 października 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Jestem jestem, 🙂 ostatnio synek daje trochę popalić, a co tam u Was?

    Właśnie miałam się podpytać, doktor mówił, ale wyleciało mi z głowy kiedy trzeba zrobic cytologię po porodzie?, wspisalam się na grudzień i to będzie około pół roku po

    Chyba tak, chociaż to może być uzależnione od przypadku. Ja po zakonczonym połogu musiałam mieć zrobioną biopsje i dopiero po niej jakoś chyba po 8 miesiącach nasz Dr robił cytologie płynna

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 10 października 2020, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Dziękuje, że pytasz 🙂, u mnie dobrze, w przyszłym tygodniu wizyta ciążowa jak to brzmi 😁i oby było wszystko dobrze 🙂

    To trzymam kciuki ✊i za resztę dziewczyn również ✊


    To mocne kciuki za wizytę 🙂

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Udało się Koleżanka
    Postów: 57 27

    Wysłany: 10 października 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Jestem jestem, 🙂 ostatnio synek daje trochę popalić, a co tam u Was?

    Właśnie miałam się podpytać, doktor mówił, ale wyleciało mi z głowy kiedy trzeba zrobic cytologię po porodzie?, wspisalam się na grudzień i to będzie około pół roku po


    Od 6 do 8 miesięcy u mnie też było os koło 8 miesięcy 🙂

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 10 października 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Alicja, MilenaMi - jak tam u Was?

    Ja zaczęłam nowy cykl przygotowań do transferu i zobaczymy 🙂


    Czekam na wizytę i zobaczymy 🙂, już nie mam badac bety,ogólnie jestem mega śpiąca....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Dzwoniłam na ułańską i mają dać znać jeśli jakiś termin się zwolni 😊 oby


    Mam nadzieję, że się uda 🙂, ja jak wczoraj byłam na wizycie to akurat Agata miała zmianę i tak sie cieszyla, już lukala czy wychodzę z tego gabinetu czy nie i jakie wieści czywiscie pytania jak tam dziewczynki, więc tutaj z Nią można dużo załatwić bo jest bardzo pomocna 🙂, ale trzeba trafić na jej zmianę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2020, 15:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Mam nadzieję, że się uda 🙂, ja jak wczoraj byłam na wizycie to akurat Agata miała zmianę i tak sie cieszyla, już lukala czy wychodzę z tego gabinetu czy nie i jakie wieści czywiscie pytania jak tam dziewczynki, więc tutaj z Nią można dużo załatwić bo jest bardzo pomocna 🙂, ale trzeba trafić na jej zmianę.
    Tak bym chciała , która to Agata?

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 10 października 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Tak bym chciała , która to Agata?

    Taka blondyneczka szczupła z włosami do ramion 😉 baaardzo pomocna 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Taka blondyneczka szczupła z włosami do ramion 😉 baaardzo pomocna 😉
    I tak nie mogę skojarzyć 😅 oobczaje następnym razem 😊

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 10 października 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka-to kciuki za kolejne przygotowania ✊

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 11 października 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca28 - napisałam wiadomość na priv 🙂

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 11 października 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które brały estrofem, czy miałyście po nim mdlosci? I czy później przeszły? , ja mam brać razem z luteina, dopiero mam 3 weryfikację bety i doktor kazał jeszcze brać...

    PCOS
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 11 października 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Dziewczyny, które brały estrofem, czy miałyście po nim mdlosci? I czy później przeszły? , ja mam brać razem z luteina, dopiero mam 3 weryfikację bety i doktor kazał jeszcze brać...


    Tak, też miałam estrofem podczas stymulacji i mdłości występowały,ja też jakoś długo tego nie brałam, odstawialiśmy jakoś na początku ciazy, ale już nie pamiętam dokładnie w którym dniu,ja to brałam bo miałam już od około 10 dnia cyklu plamienia,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2020, 14:23

    Olivia27 lubi tę wiadomość

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ