Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 12 października 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Starająca28 - napisałam wiadomość na priv 🙂


    Zrobione 🙂

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 12 października 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 - a Ty jak się czujesz?

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 12 października 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga25 - mam jeszcze jedno pytanie, napisałam priv 🙂

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2020, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    Kinga25 - mam jeszcze jedno pytanie, napisałam priv 🙂


    Jasne! 🙂

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 13 października 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Nadzieja88 - a Ty jak się czujesz?


    A dziękuję,czuję się dobrze, ten czas tak szybko lecib, już pomału zaczynam oglądać wyprawkę, teraz mam trochę problemow z szyjka no ale obserwujemy z doktorem i w razie w będziemy działać 😉

    A jak u Ciebie?

  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 13 października 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    A dziękuję,czuję się dobrze, ten czas tak szybko lecib, już pomału zaczynam oglądać wyprawkę, teraz mam trochę problemow z szyjka no ale obserwujemy z doktorem i w razie w będziemy działać 😉

    A jak u Ciebie?
    Ojej co sie dzieje.. KolejnA. Problemowa szyjka

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 13 października 2020, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    To mocne kciuki za wizytę 🙂



    Tak to juz w piątek 😊

    A Ty jak się czujesz??

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 13 października 2020, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Dziewczyny, które brały estrofem, czy miałyście po nim mdlosci? I czy później przeszły? , ja mam brać razem z luteina, dopiero mam 3 weryfikację bety i doktor kazał jeszcze brać...


    To po cichu gratulacje! 🙂 I kciuki ✊

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 14 października 2020, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka - Jeny sorki, ja dopiero dziś się zalogowałam 🙈, nie widziałam wiadomości ale widzę, że, wieści pozytywne, jajowody drożne to kciuki za starania, ja odłączam czas do operacji 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 00:50

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2020, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Anka - Jeny sorki, ja dopiero dziś się zalogowałam 🙈, nie widziałam wiadomości ale widzę, że, wieści pozytywne, jajowody drożne to kciuki za starania, ja odłączam czas do operacji 🙂
    Spokojnie :)
    A ja do wizyty 🙈
    Życzę powodzenia mam nadzieję że jajowody się udroznia ✊✊

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 14 października 2020, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Tak to juz w piątek 😊

    A Ty jak się czujesz??


    Alicja to ✊✊✊✊ za ❤️, ja mam w przyszłym tygodniu 🙂

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 14 października 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia - a jak tam Twoje Maluchy?? Jak się czujesz? 🙂

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 14 października 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Gabrysia - a jak tam Twoje Maluchy?? Jak się czujesz? 🙂


    Dziękuje, że pytasz, wszystko dobrze, mamy skończony 12 tc, jesteśmy po badaniach prenatalnych, Maluszki są zdrowe, wszystko jest dobrze 🙂, dość mocno męczą mnie mdłości, byłam kilka dni w szpitalu na nawadnianiu, wymiotowałam po wszystkim, ale teraz jest coraz lepiej 🙂

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 14 października 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    Dziękuje, że pytasz, wszystko dobrze, mamy skończony 12 tc, jesteśmy po badaniach prenatalnych, Maluszki są zdrowe, wszystko jest dobrze 🙂, dość mocno męczą mnie mdłości, byłam kilka dni w szpitalu na nawadnianiu, wymiotowałam po wszystkim, ale teraz jest coraz lepiej 🙂


    To super 🙂, rośniecie dalej zdrowo ❤️, ja też się męczyłam z wymiotami i nudnościami 🙈, a szczęście w 2 trymestrze jak ręka odjął 🙂

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 14 października 2020, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn, które są w drugim trymestrze ciąży. Czy Wam też minęły wszelkie dolegliwości, wymioty, mdłości, bóle głowy, brak siły? Ja od 16 tygodnia czuję się idealnie, jakbym nie była w ciąży, tylko piersi bolą i w nocy biegam do łazienki 4 razy, a tak to nic 🤷‍♀️ więc oczywiście głowa już zaczyna pracować i pojawiają się głupie myśli, a wizyta u doktora dopiero za dwa tygodnie 🙃

  • Zuzannaaa1 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 października 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem pacjentka dr Macieja, w tej chwili oczekuje na testowanie po 2 transferze, pierwszy raz robiłam betę 12dpt, i mam do Was pytanie czy któraś z Was testowała wcześniej??jutro mam 8 dpt i tak się właśnie zastanawiam czy nie iść już na betę 🙈, i jeszcze pytanie dotyczące Prolutexu bo mam dwa razy dziennie któraś z Was pisała o igłach, ale ie mogę tego odnaleźć, czy któraś pamięta jaka to była grubość? 🙂

    Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam 🙂

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 14 października 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzannaaa1 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem pacjentka dr Macieja, w tej chwili oczekuje na testowanie po 2 transferze, pierwszy raz robiłam betę 12dpt, i mam do Was pytanie czy któraś z Was testowała wcześniej??jutro mam 8 dpt i tak się właśnie zastanawiam czy nie iść już na betę 🙈, i jeszcze pytanie dotyczące Prolutexu bo mam dwa razy dziennie któraś z Was pisała o igłach, ale ie mogę tego odnaleźć, czy któraś pamięta jaka to była grubość? 🙂

    Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam 🙂
    Ja robiłam test sikany i z krwi 12 dpt miałam wysokie beta hcg więc test sikany wyszedł od razu. Czy 8 dzień jest dobry? Pewnie zależy od stężenia hormonu, ja bym doczekała do 12 dnia.
    Jeżeli chodzi o prolutex brałam do końca 16 tc, najpierw dwa potem jeden zastrzyk i kupowałam igły cieńsze niż zalecają w ulotce, producent do podania leku zaleca igłę g27 ja kupowałam g30.

  • Zuzannaaa1 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 października 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Ja robiłam test sikany i z krwi 12 dpt miałam wysokie beta hcg więc test sikany wyszedł od razu. Czy 8 dzień jest dobry? Pewnie zależy od stężenia hormonu, ja bym doczekała do 12 dnia.
    Jeżeli chodzi o prolutex brałam do końca 16 tc, najpierw dwa potem jeden zastrzyk i kupowałam igły cieńsze niż zalecają w ulotce, producent do podania leku zaleca igłę g27 ja kupowałam g30.


    Dziękuje bardzo 😊, też myślę, że poczekam, aczkolwiek korci zrobić wcześniej, o rany tak długo doktor trzyma Prolutex 🙈, ja i tak mam kombo tego progesteronu😅

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 14 października 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn, które są w drugim trymestrze ciąży. Czy Wam też minęły wszelkie dolegliwości, wymioty, mdłości, bóle głowy, brak siły? Ja od 16 tygodnia czuję się idealnie, jakbym nie była w ciąży, tylko piersi bolą i w nocy biegam do łazienki 4 razy, a tak to nic 🤷‍♀️ więc oczywiście głowa już zaczyna pracować i pojawiają się głupie myśli, a wizyta u doktora dopiero za dwa tygodnie 🙃


    Tak, ja też miałam ten problem, że się za dobrze czuje 😅 potem się trochę śmiałam z tego bo mówiłam, że tak dobrze się czuje, gdzie są te objawy ciążowe, doktor mówił aby się tylko się cieszyć, bo nie zawsze tak jest 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 17:58

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 14 października 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Ojej co sie dzieje.. KolejnA. Problemowa szyjka


    Na chwilę obecną obserwujemy , trochę miękka szyjka jest, ale częściej mam kontrolę i zobaczymy co doktor zadecyduje dalej 🙂, ale nie ukrywam lekki stresik jest 🙂

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ